Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

lulu723
7. sep 2010

@silvinka78 tusim takto nam rodila aj janulik83 vsak?

silvinka78
7. sep 2010

@lulu723 Ked ja sem tak casto ani nechodim,mozno preto.Ale inak dakujeme.Ale aj tebe sa to krati...ako sa citis?

silvinka78
7. sep 2010

@lulu723 Ano,ona v TN a ja v PN.Je to kamoska a kolegyna s prace a dokonca sme mali obe cisarak

atrami
7. sep 2010

Ahojte, píšem namiesto mojej sestry-Ivety. Mám vás všetky pozdravovať. Je s Dankom na Myjave na pozorovaní v nemocnici. Ten malý lump Danko, zjedol krém s obsahom hadieho jedu. Danko je vporiadku, ale pre istotu si ich tam na 3 dni nechali. Keď sa vráti, ozve sa a napíše podrobnosti.

kaktusik007
7. sep 2010

@lienka55 jasne ze srdiecko bude bit, ono toto si ani nepripustaj a nemysli na to, treba mysliet pozitivne 😉

@lulu723 no nejde mi to... co uz 🙂
@janette4 tiez som bola v hlohovci, teraz chodim k jankovskemu, ci pojdem k nemu na 3D este netusim, cennik najdes na www.gyneka.sk - ono ten hlohovec viem ze mi vysiel v konecnom dosledku menej aj s cestou, ako to, co ponukali v tn - tam sa vtedy ratalo za kazdu jednu foto, kdezto v hlohovci proste daval foto ako sme si vypytali a extra peniaze za to neboli.... ale uz mas asi najvyssi cas sa objednat 😉

lulu723
7. sep 2010

@atrami pozdravuj Ivetku a nech vsetko dobre dopadne.a kde nasiel Danko ten krem?teda musi byt Ivetka riadne vystrasena.nech sa rzchlo Danko uzdravi 😉
@silvinka78 a preco si mala cisarsky?jan sa citim zatial v pohode len neviem dokedy 😅

janette4
7. sep 2010

@silvinka78 gratulujem k drobčekovi a prajem hlavne veľa zdravíčka,nech ho "veľká sestra" poslúcha a nech vám robí len samú radosť 😉

@moncika15 to mrvenie som prepásla,ani neviem,či bolo,pri malom som nemala čas sa tým zaoberať.pohyby som zistila až keď to bolo normálne kopkanie.dokonca dnes som dr.ani vedela povedať dátum,kedy začali,tak sme napísali len tak z brucha. 😒

@kaktusik007 keď stlačíš ľavé alt,podržíš.,tlačíš na číselnici 3ku a keď ich obidve pustíš,máš tam ♥ 😉

janette4
7. sep 2010

@atrami pozdravujeme Ivetku a držíme palce,nech je Danko v poriadku,výmyselník jeden.

@kaktusik007 my sme v Hlohovci vtedy platili vtedy ešte Sk-1000.-,ale vraj to zdraželo a dal mi hádam aj 20fotiek,DVD na ktoré som si vybrala ešte aj hudbu ako podmaz.Švagriná bola u Jankovského pred 1,5r a dostala 2fotky a video.akurát,že ona tie fotky mala na normálnom foto papiere a ja na normálnom zo sona,ale vôbec mi to nevadilo.

kaktusik007
7. sep 2010

@janette4 ja som platila 45€, a vsetko ostatne k tomu gratis.. u jankovskeho to je 50€ plus ma v cenniku ze foto kazda 10€.... tak s tymi nasimi 12timi fotkami ci 20timi, co mame, by nas to u jankovskeho vyslo iny mailand 😀
ale teraz rozmyslam ze k jankovskemu aj behnem, ze nech ho mm vidi, kedze je mojim osetrujucim lekarom a bude ma v podstate urcite aj rodit, pretoze to on robieva.... no uvidime 😉

atrami
7. sep 2010

@lulu723 , boli sme u našich pozrieť mamu. Danko to zvláda dobre, berie to ako dovolenku. Pozdravovať samozrejme budem 🙂

lulu723
8. sep 2010

Ahojte baby tak ako sa mate?ja zatial v poho 😀 😀 😀

janette4
8. sep 2010

Dobré ránko.

@lulu723 cica,ty už choď rodiť,lebo furt len kukám na telefon 😀 😀 😀

lienka55
8. sep 2010

Ahojte babenky,
ja mam od vcera hrozne strasny a uplakany den,vecer som sa strasne pohadala s mm kvoli svokre,ale to tu nebudem pisat,len mi je hrozne a neviem co robit. 😠 😢
Maly isiel dnes bez problemov do skolky uz o 06.00h sa tam pytal. 😀
@janette4 @kaktusik007 ,no ja mam preto vzdy taky strach ci to srdiecko bude bit,lebo dr. mi vzdy hovoril,ze este nemame vyhrate a mozem ratat aj s tym najhorsim,ale hadam to uz zvladneme. 😉
@atrami pozdravujeme Ivetku s Dankom,no to je riadny vymyslenik,ma to ta Ivetka tazke. 😉
@lulu723 ja uz mam nervy aj za teba. 😉 😀

lulu723
8. sep 2010

@janette4
@lienka55 😀 😀 😀 😀
aj ja uz mam nervy z maleho ked nechce ist von.ale mam dobre spravicky asi zajtra dojde sada do postielky a aj kocik.on cakal asi len na to 😀

lienka55
8. sep 2010

@lulu723 tak uz moze pekne v klude prist na svet. 🙂

kaktusik007
8. sep 2010

@lienka55 jej, svokra... to by som ti vedela rozpravat 😀 ale len o mojej byvalej, nech je jej teraz uz zem lahka.... no na moju aktualnu svokru nemozem povedat ani pol kriveho slova, ako niekedy ma poznamku ktoru nechapem a ani nikdy enpochopim, a normalny clovek by sa urazil, ale uz ju poznam natolko, ze viem, ze to tak absolutne nemyslela.... 🙂
no ked sa synacik postavi na stranu svojej mamicky...... des a hroza.... a co robit??? nic... ono to preboli... ak to teda nie ej nejaky existencny problem, to je potom uz fakt ze zle... 😒

koho mas dr??? ako taketo info nechapem.... ved ano, pocas tehotenstva sa moze stat hocico, ale hovorit mamicke nastavajucej a nechavat ju v neistote a strachu..... to aj mna by mohol moj doktor ma zacat strasit s rupturou, s tym, ze babo nedonosim, a nehovoriac uz o tom, ze je tu moznost, ze s Ondrejka spravim polosirotu..... ale potrebujem vari ja toto pocut???? nie... ked sa to ma stat, tak sa to stane, aj ked beriem, na umretie som este hodne mlada 😀 😀 😀

lienka55
8. sep 2010

@kaktusik007 akotoze ze mas dve svokry,svokor sa ozenil druhy krat??? 😉

kaktusik007
8. sep 2010

@lienka55 nie, ja som sa druhy krat vydavala 😉 mam aj exsvokra, a aj exmanzela 😀

lienka55
8. sep 2010

Ozaj a mate niektora kontakt alebo najaky link na to 3D sono v Hlohovci,v ktorom tyzdni si tam mam asi tak zavolat a objednat sa???

lienka55
8. sep 2010

@kaktusik007 ahaaaaaaaaaaa, 😀 😀 .

kaktusik007
8. sep 2010

@lienka55 http://www.novynet.sk/gynekolog/gyn.php?pageNum...
ten horny kontakt to je... ale ich www uz nefunguje, takze si ceny a take dalsie info zisti cez telefon... a potom sa podel 😀

lienka55
8. sep 2010

@kaktusik007 dakujem a kedy v ktorom tyzdni sa tam mam objednat,lebo pri malom som toto neabsolvovala.

janette4
8. sep 2010

@lienka55 Leni,chodí sa tam medzi 20-30tt,keď budeš volať,sestrička sa ťa opýta,v koľkom si tt a podľa toho ťa objedná.ja sa tiež chystám tam volať,ale až tak o 2týždne.pri Matúškovi som bola v 28tt.Inak,fakt nechápem tvojho dr.ako ti môže povedať niečo také,že sa máš pripraviť aj na to najhoršie.samozrejme,že každá sa bojíme,hlavne tie prvé 3mesiace,ale keby mi toto dr.povedala,asi som zrelá na psychiatriu 😒

janette4
8. sep 2010

@lulu723 to bude tým menom.Ani môjmu Matúškovi sa na svet moc nechcelo

kaktusik007
8. sep 2010

@janette4
@lienka55 no ja som sa objednavala v 16tt a objednali ma tak na koniec 21tt, nie je uz v 28tt neskoro????

janette4
8. sep 2010

@kaktusik007 podľa mňa nie,lebo na MY tam koncom 20tt videl dievča,dokonca mi tvrdil že na98%,lebo že nikde nevidí ani semenníky.a v tom 28tt už bolo pekne vidieť aj pipíka.v tom hlohovci mi vtedy hovoril,že pri chlapcoch je to lepšie neskôr,lebo vajíčka schádzajú dole oko 24-25tt.

kaktusik007
8. sep 2010

@janette4 ja mam foto pipika 😀 😀 😀 ved kuk do albumu... a to sme boli 20tt+3 😉

moncika15
8. sep 2010

my mame prve foto pipika z 15tt z 3D potom v 20tt nam Hlavacik tvrdil ze asi dievca a v 24tt sa divil, ze kto nam povedal ze dievca ved to je jasny chalan 😀 sam sa prekvapil ked sme mu povedali ze on 😀

moncika15
8. sep 2010

inac ahojte..taka som rozbehnuta ze som sa ani nepozdravila 😅

lulu723
8. sep 2010

Baby a ja mam uz doma kocik 😀 sa tesim jak male decko.uz sa tam aj mala hrabala tak som jej povedala,ze je to pre babetko bola smutna tak ju dal moj do toho vajicka a pohupal ju,aby sa usmievala.teraz som ju dala spat tak si aj ja pojdem podriemkat 😉 a inac ta zavinovacka co som dostala zadarmo je paradna je modrej farby a su tam zirafky a mackovia 😀
bolia ma prsia strasne aj sa mi zda,ze sa mi nejako naliali takze pocitam,ze do 24 hodin by som mohla byt uz v porodke 😉