Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

janette4
17. sep 2010

@natsa Ivetka ja by som si nevybrala,mne tam vadia vpredu tie malé kolečká a neviem si s ním predstaviť chodiť u nás na neodhrnutých chodníkoch. 😒
@ostrovcacka bolí ťa to preto,že si bola veľmi ztuhnutá a ona ti to rozmasírovala.inak po masáži by si mala mať kľud,ľahnúť si a oddychovať,lebo aj pre telo je to šok,keď mu najprv dopraješ fantastickú masáž a potom ideš hneď makať.ak sa tidá,určite choď ešte niekoľkokrát,uvidíš,že potom ťa to už tak bolieť nebude.a kde si bola na masáži?u vás v Lubine?či v MEste alebo Turej?

@lienka55 Lenka ja som tiež oznámila známym že tento rok nerobím ani ikebany,ani smútočné ani vianočné.Ja už mám ten menší rodičák a z toho mi veru na materiál nevychádza. 😝 ani sa necítim dosť dobre na to,aby som tu chodila po horách a zháňala kadejaké vetvičky.

@natsa Ivetka ja robím na hrob do zeleného florexu a celé to dám do plastovej misky,aby neostávali hrdzavé fľaky od drôtu na kameni

@moncika15 neboj,ono toho vyzerá veľa,ale keď si pôjdeš vybavovať na sociálku materskú,tam ti všetko povedia,čo treba ako vyplniť a kedy doniesť.

moncika15
17. sep 2010
mariro
17. sep 2010

@moncika15 - no paradny je fakt 🙂

moncika15
17. sep 2010

@mariro dakujem 🙂

baby ako to vyzera na jarmoku? ja tam tak xcem ist ,nie som zvyknuta sediet doma na riti ked v meste je taky rozrux ☹
teraz ma napada ze na buduci jarmok uz pojdeme s drobcom 😵 😵 😵 😵 😵 😵

lienka55
17. sep 2010

@moncika15 je uzasny aj ja chcem taky,tento si si uz objednala???

moncika15
17. sep 2010

@lienka55 ano je objednany 😵

lienka55
17. sep 2010

a co si zan dala???a za kolko ti pride,a ten modry????Lebo pozerala som prevedenie vo vsetkych farbach a nevedela by som si vybrat.

moncika15
17. sep 2010

@lienka55 este nic ale ked dojde kurier tak mi navalim 318E 😒 xceli sme kocik len tak za 200E ale tento som zbadala este v nejakom 20tt a strasne ale strasne sa mi pacil, muzovi som nic nohovorila , ved naco aj tak mi ho nedovoli 😅 az minuly tt som mu ho ukazala na nete a odvtedy sa mi huba nezastavila . v obxode som hned kazdy zavrhla ze ja xcem jedine henten 😀 tak mi vcera odklepol objednavku, ze ked mam tie narodeniny tak mi spravy radost 😎

lienka55
17. sep 2010

@moncika15 tak to je dobry manzelik,len som pozerala,ze treba k tomu doobjednat vela vecimktore nie su ku kociku.

lienka55
17. sep 2010

@moncika15 nemyslim si ,ze je 10litrov dat vela za kocik,stoji za to. 😉

moncika15
17. sep 2010

@lienka55 sietku som si kupila k kiku uz davno a a plastenku mam z tesca, taska k tomu je aj prebalovacia podlozka, nic ine nepotrebujem.a vanicku mame uz tiez doma
ale ked mas rozpocet stanoveny na 200E a presvyhnes to o 100E tak je to dost 😀 😀 😀

moncika15
17. sep 2010

@lienka55 https://www.modrykonik.cz/fotoblog/uzasnakovi/ tato baba ho ma povoteny detajlnejsie

janette4
17. sep 2010

@moncika15 ten kočík je krásny,aj ja som naň pozerala.ani tá cena nie je najhoršia.

@lienka55 moc ani nie,akurát pláštenku a sieťku proti hmyzu,ktorú aj tak asi nevyužiješ.teda ja som ju využila len raz.a tá pláštenka stojí okolo5€,takže to neni zas moc.Fusak si kúpiš aj tak a autosedačka sa dá tiež kúpiť samostatne za celkom dobrú cenu.

ja som bola s brachom a malým doobeda na jarmoku.síce pršalo,ale mal pršiplášť a gumáčiky.Ľuďom to bolo smiešne,ako skáče po barinách,ja mu to dovolím,ešte mu aj ukazujem,kde je voda. 😀 pred chvíľou vsal,tak ideme aj s našimi.trošku babke a dedkovi prevetrať peňaženky 😀 Večer si asi pôjdem po x dobe sadnúť s kamoškou,ktorá tu má mamu,tak sa teším.

janette4
17. sep 2010

@moncika15 v dnešnej dobe je problém kúpiť kočík do 200€.my máme úplne klasickú trojkombináciu,ktorú dnes už kupuje málokto,fičia tieto moderné a aj za ten sme dali 217€ a to je vyše 2roky dozadu.

moncika15
17. sep 2010

@janette4 len nema madlo, ale to sa da dokupit nie? 😅
v NM je dost kocikov okolo 200E my sme xceli len 2kombinaciu. jo xcel karamelo Q12 keby som ho nezmohla na tento tak by sme kupili v Riu karamelo. len tak sa mi zdal velky ten otvor do kocika a v zime by tam mal prievan 😒

lienka55
17. sep 2010

@moncika15 ani autosedacka nie k tomu kociku???

moncika15
17. sep 2010

@lienka55 nie ta je 50E navyse

lienka55
17. sep 2010

@moncika15 a to si si neobjednalal uz ku kociku???

moncika15
17. sep 2010

@lienka55 co tu autosedacku? nie my sme ju nexceli

moncika15
17. sep 2010

@lienka55
@janette4 vy planujete kocik po prvom ci kuite novy? sa mi zda ze ste tusim predavali kociky len neviem ci ste predali

moncika15
17. sep 2010

vsetky jarmocite? 😕 ☹

natsa
17. sep 2010

tak ja som bola kuknut na jarmoku ale rano kupila som si tam žele a išla domov

@moncika15 aj mne sa páči ten kočik no mne by vyhovalo ked sa dá na kolečka nastoknut auto sedačka.pri Dankovy som mala všetko zvlast a nadavala som ako pohan.museli sme vlačit aj sedačku aj hlboky no ten som už predalA LEBO BOL VELKY ATAžKY

moncika15
17. sep 2010

@natsa ja som tiez xcela naklikavaciu autosedacku koli pohodlnosti ale napniec mi autosedacku dala kamaratka tak nebudem objednavat este jednu 😅 keby som ju nedala tak urcite je velka pomoc ked nemusis valit aj vanicku aj vajicko

ja by so tak rada isla na jarmok ☹

lulu723
17. sep 2010

@lienka55 Leni nejako okolo 10,5 kila som pribrala takze este nejake 4 pojdu dole a som na svojej vahe 😀

natsa
17. sep 2010

@lulu723 tak to to zavidím ty aj po 2 detoch máš postavu ako modelka,

moncika15
17. sep 2010

@lulu723 ani nevies ako ti zavidim ja 😅 😠

mata_murkova
17. sep 2010

cavte koceny
ten paradny napoj som rano zvladla nebolo to take hrozne teda sladsie som asi nikdy nic nepila ale da sa to vydrzat cakala som horsie
u doktora sme pocuvali srdiecko mala ma 138 uderov za minutu..to bola sranda ja ze mi ide sono robit a naraz len vysielacka a ze buch buch buch..od 22.11. by som mala nastupit na matersku to som zvedava co mam ako mesiac robit doma
@ostrovcacka no jani ja mam 6 zmysel orientacny nezmysel tak neviem ci ten domcek najdem:D na tu masaz by som urcite este isla ono to bude uz len lepsie a potom sa budes myslet ze lietas...teda ja to neviem naisto ale baby hovorili:D ja som na masaz este nesla samej sa mi nechcelo a akosi nebolo s kym a teraz sa ani neda jedine ze by mi do matracu vyrezali duru na brucho:D
inak sme nejarmokovali bo som sa ponahlala do roboty akurat som stihla socialku a zdravotku ..v zdravotke taka fula kukala po mne jak keby som jej veceru zedla a poslala ma do riti som sa chcela prihlasit ako dobrovolny platca a ona ze mam doniest potvrdenie ze som neni student...krava no uz letim do blavy div si nohy nedolamem pre papier ...asi od tial dviham kotvy 😠 😠

janette4
17. sep 2010

@mata_murkova a akú máš poisťovňu?to je teda prístup jak naozaj 😒

my sme boli na jarmoku,stretli sme aj @lienka55.leni,vyzeráš veľmi dobre. 😉
malému som chcela kúpiť papučky,ale nestihli sme obchod a v stánku som videla pomerne lacné snehulky okolo 12€,ale mali len veľké číslo.čo som pozerala na nete,tak okolo 20€.a ešte som videla krásnu knižku,asi ju drobcovi kúpim už k vianociam.

@moncika15 no pôvodne sme chceli kočík po malom predať,ale na nový nebudú peniaze,takže nám bude stačiť.len sa chcem ísť opýtať,či sa naň dajú doobjednať nafukovacie kolesá,lebo my máme len obyčajné a keďže keď sa malý narodil,prerábali u nás plyn,tak som celý dezén zošúchala na kameňoch.

mne osobne sa nepáči,keď bábetká vozia v "škrupine" nastoknutej na kostre kočíka.v tej autosedačke by bábo nemalo byť viac ako pol hodinu,dieťaťko do 3mesiacov má ležkať na chrbátiku na rovnej ploche,nie byť nasáčkované v škrupine,lebo je to pohodlnejšie. 😒 ale je to vec názoru.

@mata_murkova to sme na tom podobne.ja som schopná sa stratiť na jednej jedinej ulici. 😝

@lulu723 pridávam sa do klubu závidiacich. 😝

a ja som sa na večer tešila zbytočne.kamoška má sr..u a vracačku,takže sedím doma.ale malý ešte len pred chvíľou zaspal,takže asi zalomím tiež,lebo na jarmoku sme boli na pešo a som unavená.

moncika15
17. sep 2010

@janette4 ved nie ta dlhe tury alebo vyxadzky. to len tak ze ides k dr a potom do potravin tak nakliknes vajicko na konstrukciu, pobehas co potrebujes a idete domov 🙂

janette4
17. sep 2010

@moncika15 jasné,to áno.u nás na turej,ale aj v Meste som videla veľa báb chodiť takto s bábom na normálnej prechádzke.neviem,či by sa to im páčilo takto chodiť.my sme mali škrupinu zvlášť,keď sme išli na nákup,šupli sme ho do košíka aj v nej a bolo.