Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

lienka55
19. sep 2010

@natsa no tak aj moj poloviciak raz ,uz davnejsie,zobral maleho na taku drahu skoro ma porazilo,ale malemu sa pacilo a tiez si mylsim ze to nie je pre takych drobcov.
@janette4 viem ako si citis,aj ja som mala vcera na oslave nervy,lebo poloviciak mi oznamil,ze sa chce svokra so mnou rozpravat. 😠
@natsa a ak by sa vam podarilo to druhe baby,budes kupovat novy kocik,kedze stary si predala??? 😉

moncika15
19. sep 2010

ahojte 🙂
aj dnes som bola na jarmoku na vatu 😀 okrem toho na vecery a ooobrovskom zmrzlinovom porahy s kolegynou z prace 😵
taka som ustata ledva som s nou drzala krok teraz som zrela tak akurat do postele 😅

natsa
19. sep 2010

Ano chcela by som nový.

natsa
19. sep 2010

je baby dnes malý večer bol uplne nemožný len sa motkal nevedeli sme čo je sním nakoniec mal teplotku 38.6 tak som dala liečky na teplotku a dala spinkat v momente zaspal.rano musime ist do lekárne kupit zasa lebo už má malo a budeme čušat doma pri rozprávkach hádam sa mu ulavy asi prechladol na jarmoku lebo mal studene ručičky.

moncika15
19. sep 2010

pozrite aka zaujimava vecicka 🙂 http://www.konik.cz/

lulu723
20. sep 2010

ahojte
@mirkaff ano stale pekne buva v noci a este krajsie papa.vcera som mu dala z jedneho didika a potom som si isla robit poriadky a moj hovori,ze je este hladny tak este stiahol 40ml mlieka co som si odstriekala 😀

ideme do TN na ockovanie proti TBC 😉

janette4
20. sep 2010

Ahojte.
@lienka55 včera som ho donútila sľúbiť mi,že dneska tam pôjdeme a všetko si vydiskutujeme a pomerí sa s otcom.že keĎ nie kvôli sebe alebo mne,tak kvôli deťom to urobí.tak som zvedavá,či necúvne. 😒

mariro
20. sep 2010

@janette4 - ahoj 🙂 ,tak drzim palce teda, tiez som najradsej ked je na vsetkych stranach klud,tie stresy nestoja za to

lienka55
20. sep 2010

Ahojte,
tak malujem uz aj ja!!!!!!!!!!Vcera mi volali maliari na poslednu chvilku ze pridu,poloviciak na sluzobke,maleho mam doma,tiez v noci teplotoval a sopli,este k tomu zajtra kolaudujeme dom ,takze uuuuuuzasne,na vsetko sama. 😠 😠 😠
Mamina mi slubila,ze mi pride od stredy pomoct upratat a poumyvat.
@janette4 drzim place,velka odvaha,mna by tam nikto nedostal.
@moncika15 zaujimava vecicka. 🙂
@natsa mam take nieco ako tako,presne neviem aka to je znacka. 😉

moncika15
20. sep 2010

ahojte 🙂
mam doma muza ale nemohla osm si nexat ujst taku spravu ze nam prave vyexpedovali kocik a zajtra pride kurier 😵 😵 😵

mariro
20. sep 2010

@moncika15 -parada ,tak sa tesime s tebou 🙂

moncika15
20. sep 2010

@mariro dakujeme 😀

mariro
20. sep 2010

@moncika15 -aky rozmer tej fotoknihy si si zvolila? tiez som uz na to pozerala...len som nemala cas sa do toho nejako zainteresovat....fotky buchnem cez net vyvolat a vybavene,ale budem sa musiet dokopat do toho 🙂

moncika15
20. sep 2010

@mariro len maly ale v tvrdej vazbe. ale este som neposlala objednavku este som neporodila 😀

rozhodne je to pekna forma spomienok. uz sa tesim ako v nej budem listovat a spominat na brusko 😵

mariro
20. sep 2010

@moncika15 -sak jasnee, nie som trubka... 😀 .Ja som to chcela segre spravit k vianociam este minuly rok 🙂 .
Ale ked otehotniem ja, tak si to dam spravit urcite,paci sa mi to. 🙂
Ja inak davam foto robit v Happy foto ,tam su celkom slusne ceny ked je akcia a ta je veru kazdu chvilu a ty kde davas,resp. toto chces dat kde vyrobit potom?

moncika15
20. sep 2010

fotolab.sk. 😀

natsa
20. sep 2010

@janette4 vela štastia a pevne nervy.
@moncika15 hod potom info či si spokojná

natsa
20. sep 2010

@lienka55 no máš to tiež ťažke ale zasa budeme mat pokoj a všetko nové a čiste

jarabicka
20. sep 2010

Ahojte dievčence, tak ako si žijete???my sme dnes od rána v Meste, chodíme po lekároch, boli sme s Kubkom na kontrolu, veď bol chorý keď sme boli na východe, ale ešte stále ma soplík a aj pokašlieva, tak nás poslal lekár aj na krčne, lebo ma na mandliach ešte povlak a aj mandle má väčšie a možno aj nosné má lebo pochrapkáva, tak nás ani dnes nevzala lebo má veľa a tá druhá mesiac neordinuje...tak zajtra ideme na 9.00...dúfam, že dobre pochodíme🙂...

mariro
20. sep 2010

@natsa -presne tak, ja tiez vravim, ze je s malovkou robota,ale potom ten dokonaly pocit cistoty a spokojnosti..mam to rada 😉

ostrovcacka
20. sep 2010

@janette4 no ja tiez o tom dome moc neviem ale je to hned vedla hlavnej cesty oproti krcmy to je tiez dôlezite a to je ta lepsia krcma,videla som foto z vnutra a zo dvora a vyzera to dobre ale ak by si chcela tak je to vyvesene,vyfotene a aj kontakt tam je v Meste ako je O2 tak vedla je zvonka na takej akoby nastenke oproti tomu uradu co je tam a hore na poschodi je tusim neaky bar alebo aj ruleta tusim
@natsa k tomu stretku sa niktora nevyjadrila tak ja suhlasim len nie cez vikend lebo v sobotu ideme aj s Jarabickou do Polska ide z Turej zajazd tak ideme na par a chlapy budu varovat.

ostrovcacka
20. sep 2010

Tak ja s Vanes som bola tiez na jarmoku vcera doobeda a potom som ponahlala domov lebo sa jej chcelo hrozne spat a viete co? hodinu aj tristvrte si rozpravala v postielke zazitky a taka bola rozblaznena ze ani nezaspala to sa mi este nestalo potom mala okolo stvrtej ale musela vydrzat az do vecera, v sobotu som s nou bola na rodeu bolo super vyslo pocasko a vecer ked som ju ulozila buvat mi zavolala kamoska ze ci nejdem na countri bal ze jej varuje muz maleho ze ci nezavaruje aj môj malu a ze si dame damsku jazdu tak sme boli ale o pol noci som bola doma,robili tam ohnovu sou aj ohnostroj lebo bolo dvadsiate vyrocie bolo to pekne len potom uz bola zima

ostrovcacka
20. sep 2010

@janette4 este som zabudla ten dom stoji 85 000 éčiek

natsa
20. sep 2010

no ved asi žiadne nebude ved sme všedci chorý.

janette4
20. sep 2010

babulky,ak by bolo stretko,určite prídeme.my sme ešte neni chorý.Všetkým marodom prajeme skoré uzdravenie.

@moncika15 zaujímavá vec,len aby to bolo aj také stabilné,ako originál stolička.

tak my sme nakoniec nikam nešli.poobede som bola pozrieť u Maťkovej prababičky,po chvíli tam prišli obidve švagriné,s tou jednou sme sa chytili,lebo sa mi na dnes ohlásila a potom to zrušila,lebo že má doma hrozne moc roboty,nakoniec prišla babičke aj so sestrou a jej dcérkou,a tak sme sa hrozne povadili,že som odchádzala s bolesťami brucha a s revom.volala som mužovi,aby pre nás prišiel,ešte ten im nakoniec vynadal,nech mi dajú pokoj a starajú sa do svojich kur....íkov doma,no hrôza.medzitým manžel volal s mamou,že chceme prísť sa porozprávať a ona,že šak neni o čom,nech príde len sám bezo mňa a on že nie,že sme rodina,že prídeme všetci traja,nakoniec začala na mňa kydať,ako ho ovplyvňujem,ako skáče,ako ja pískam,ako s ním manilupulujem a pod.a dotklo sa jej,že všetci vedia,že čakáme druhé len ony nie,tak jej to patrične vysvetlil.a povedal jej,že keď je to takto,tak predáme byt a pôjdeme preč,čo najďalej od nich.takže nejdeme nikam,som strašne sklamaná,že to takto dopadlo,chcela som to dať do poriadku hlavne kvôli Maťkovi,ale nejde to 😠 prepáčte,že vás tu zaťažujem svojimi problémami,len som z toho hrozne nešťastná ☹

janette4
20. sep 2010

@ostrovcacka jáj,tak to je dosť,my by sme chceli niečo okolo 70tis€.Manžel až do teraz nechcel,že sa nebude ešte viac zadlžovať,ale po dnešku sám povedal,že ideme hladať.

lienka55
20. sep 2010

@janette4 Zanka plne ta chapem a viem ako sa citis,ako som to tak citala normlane som sa do toho vzila akoby sa to tykalo mna.Myslim,ze nie je uz co riesit,aspon budes mat od nich pokoj,ved nebudes ani prva ani posledna ktora sa nebavi so sovkrovcami. 😉 Hlavu hore a netrap sa teraz aby sa drobcovi nieco nestalo. 🙂

moncika15
20. sep 2010

@janette4 tiez si myslim ze na sprijemnenie bezneho zivota sranda ale ci sa to da aj v praxi bezpecne vyuzivat tak to neviem 😅

natsa
20. sep 2010

@janette4 aj som na teba myslela cez den a verila že sa všetko urovná.ako mužu taketo niečo tvrdit že si manipulátor ja ta poznám ako fajn babu taku do voza aj do koča,čo su to za ludia ked neberu ohlad na tvoj stav.možno ked pojdete preč a žit si vlastný život možno sa im zacnie za vami a vnučatamy aked nie tak sa tým nezatažujte.aspon že manžel pri tebe stojí a važi si čo má doma.možno svokrovci nechápu čo je pojem rodina.

ostrovcacka
20. sep 2010

@janette4 asi ti to musi byt strasne luto hlavne kôli malemu ale vacsinou vnucata uzmieruju rodicov a starych rodicov ale vies musia to chciet obe strany vy sa môzete snazit kolko chcete ved v prvom rade by mali oni mysliet na to ze maju vnuca,vykasli sa na nich neboj maly ked bude starsi tak to pochopi, mysli na to ze vy traja ste rodina a o chvilku budete styria takze sa netrap bud stastna za to ze si ta manzel takto krasne zastane, zober si ze este ani vnom by si nemala oporu ved vo vela pripadoch to tak aj je, a rob vsetko preto aby bol Matko stastny hlavne s vami a na starych sa vyprdni ved im to raz bude luto...a k tomu stretku mohli by sme aj vo stvrtok trebars? co vy na to kto by prisiel? hlaste sa aby sme doriesili ze kde!