Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

lienka55
23. sep 2010

@moncika15 moni je uzasny,ale ja stale viac rozmyslam nad tym,ze asi nebudem spekulovat a necham si asi stary.

@janette4 Zanka len som chcela vediet ze asi v ktorom tt sa tam budes objednavat aby som vedela aj ja potom.Ja sa mam teraz objednat na to do Tn v 20tt.

lienka55
23. sep 2010

@moncika15 tusim mas uz aj varovcika-operku???Uz len aby ten drobec bol. 😀

jarabicka
23. sep 2010

Jááj baby, nás by ani netrebalo prehovárať, kebyže sme zdravotne ok a nečaka nás zajtra kontrola na krčnom, tak sme tam ako na koni a aj vopred, len nech vás už konečne vidíme 😉 ...no nechcem riskovať, keďže už berieme druhé antibiotiká, tak by som bola rada, aby sme sa z toho konečne dostali 😉 a viete treba nám ísť do Poľska s Janku, tak nerada by som aby bol malý a aj polovičiak nezdravý lebo by som nemohla ísť 😒
...akurát som dovarila obed zemiakovú kašu a zeleninové lievance a polievku mám od včera kyslú šošovicovú 🙂 ...a idem sa pustiť do žehlenia lebo mám toho habadej 😠

Moncika, náádhernýýý kočiarik 😉 ...Kočky, tak vám teda prajem náádhernééé stretko, dobre sa vykláboste a budeme na Vás myslieť a budeme aj v duchu s Vami a večer čakám nejaké foto zo stretka nech poobzerám ako povyrástli detičky 😉
...a dúfam, že budúci týždeň zorganizujete opäť niečo... 😉

moncika15
23. sep 2010

@lienka55 ak je zaxovaly a vyhovoval ti tak si honexaj. ale ak mas malu poxybnost tak si sprav radost s novym 😀

@lienka55 az dvaja su tam 😀 tan vacsi mi hned kolecka nahanal 😠 preto som vahala nad nafukovacimi aby mi ix nerozkusal ked nexam kocik bez dozoru. teraz je kocik na dvore a lezi pri nom a strazi 😀 a ten ratlik uz nakukal z balkona ako sa dostat do vanicky aby som ho povozila 😀

janette4
23. sep 2010

@mariro nie nebývajú s nami,chvalabohu 😝 ale svokrovci bývajú vo vedľajšej bytovke,máme vedľa seba záhradky,stretávam ich každý deň

mariro
23. sep 2010

@janette4 - jaaaj ..hmm...tak to je na stres kazdy den hento...potom asi ozaj zmiznut a mat svety pokoj.

Jaaj baby ale by som sa rada s vami stretla...no nabuduce urcite dojdem 🙂

lienka55
23. sep 2010

@moncika15 😀 😀 😀 .

janette4
23. sep 2010

jááj babulky,vy čo sa vám dneska nedá,to máte na budúce povinné 😀

@moncika15 Moni,inak hafani sú veľmi dobrý varovčíci.môžem potvrdiť. 🙂

lienka55
23. sep 2010

@moncika15 ze zachovaly???ja ho mam ako novy,vobec nie je vidiet ze bol maly v nom vozeny a to sa mozem zarucit vsetkymi desiatimi.Ibaze je dost tazky na prenasanie.

lienka55
23. sep 2010

@janette4 mne sa nebude dat ani nabuduce,ale rada by som. 😉

natsa
23. sep 2010

ahojte tak sa na vás tešíme dufam že nebudeme meškat ako vždy ale danko nejde spat tak by sme mali prist včas

moncika15
23. sep 2010

@lienka55 tento tiez zrovna nizkou vahou neovplyval ale aspon nas v zime neodfukne 😅

natsa
23. sep 2010

@moncika15 ozaj krasny normalne som sa nan namotala 😀 lebo mne sa pači austin alebo condor neo ale ten je nehorazne drahy alemo maxim

moncika15
23. sep 2010

@natsa tusim bude v NM okrese viacej DorJanov 😀 😀 😀

lienka55
23. sep 2010

@moncika15 ten moj ma tusim okolo 18kg a ten tvoj 15kg. 😉

mariro
23. sep 2010

@natsa - alebo baby ... kde je vlastne v NM to centrum kde sa mate stretnut?

natsa
23. sep 2010

@moncika15 tak sa mi zda že na nete ma 15 kg takže to je v pohode ten moj čo som predala mal okolo 20

natsa
23. sep 2010

@mariro je to ako su schody tak oproti alebo na tej ulici ako je kat.kostol tak pojdeš hore tou ulicou je to ulica j.gabriža

natsa
23. sep 2010

no vypínam Pc a ideme sa pomali štelovat aby sme boli z dankom krásni 😀

mariro
23. sep 2010

@natsa - to je niekde ako je jaskyna cukraren, tak za nou ta ulica?

moncika15
23. sep 2010

foto som dala na FB 🙂

mirkaff
23. sep 2010

ahojte babuse.........

ako bolo na stretku,???,ja keby som nemala nocnu tak asi ideme,ale dnes rano som bola totalka dolamana,co som cely tyzden poriadne nespala tak dnes jak zabyta,,do pol stvrtej...este jedna a je fajront,mala som ist aj v sobotu na rannu ale se..rem ich....trosku sme boli s so susedu a sdeckami na ihrisku,maly sa mi skydal z auta teda z odrazadla,tak sme revali ale sak nema nastastie nic oskrete...no a uz ho len okupemm a sups do postele,,este ze s martinku nemam take starosti...

Mariro a ty si odkial? ze ked nevies kde je v N.M. namestie?? 🙂

jarabicka
23. sep 2010

...čakáme na čerstvé správy ako bolo na stretku, tak sa ponahľajte a napášte nám čím skôr, nech môžme ľutovať, že sme neboli ☹ ☹
...my sme sa akurát napapali, ideme sa ospršiť a Kubenko ide do hajan, ja kuknem Ordináciu, šak ťuťu-muťu byť nemôže, šak polovičiak je dosratý, tak to by dobre nedopadlo 😀 😀 😀 bléééé 😀 😀 😀

moncika15
23. sep 2010

@jarabicka 😀 😀 😀

lienka55
23. sep 2010
lienka55
23. sep 2010

foto pre moniku. 🙂

jarabicka
23. sep 2010

Moncika, no a nie je tak???? 😀 😀 😀 radšej nech sa vylieči, šak ja radšej vydržím 😉

...babyyyy, hádam ste ešte stále na stretku????asi ukladáte spinkať ratolesti, že????ja som akurát Kubenka uložila, tak hádam zaspí čo najskôr 😉

moncika15
23. sep 2010

@lienka55 ved je krasny 😵 podla mna ak by si ho dala na bazar tak sa preda hned ale aj nexat si ho v klude mozes 😉

jarabicka
23. sep 2010

Lienka, len pre Moniku????lebo aj ja som sa naňho kukla 😀 😀 😀 ...veď vyzerá úúplne zachovalý, zbytočne ti je kupovať nový 😉 ....hádam až pre to tretie si kúp 😉

...ozaj dnes mi porodila kámoška na východe má Mareka, 4 kg a 53cm 🙂 ...je to jej druhé dieťa a obidve sú narodené v ten istý deň akurát rozdiel 2 roky a zhoda náhod rodila v tej istej pôrodnej sále, pri tej istej doktorke a sestričke 😵 ...len mala celé tehotenstvo problémy so žlčníkom a záchvaty a aj včera dostala fest hrozný žlčnikový záchvat, tak išla na pohotovosť a už si ju tam nechali, celú noc trpela kvôli žlčniku, bola už aj na 3 cm otvorená a ráno jej vyvolávali pôrod a 9.30 porodila, tak si chúďatko vytrpela ☹

lienka55
23. sep 2010

@jarabicka Evka jasne ze aj pre ostatne,len Monika chcela vediet aky mam kocik.Jasne,ze sa mi paci a je velmi zachovaly fakt ako novy,len je strasne tazky,ako pisala Ivetka aj moj ma okolo 20kg.
A tretiemu sa nebranim ak dopadne toto dobre.

Tak chuda kamoska si vytrpela.