Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

kaktusik007
30. sep 2010

ahojte,
@mariro dobre rano, vidim ze iba ty si tu zatial 😀 my sme mali desnu noc, same plackanie.... a uz o pol siestej stastny ako blska a vyspinkany do ruzova... 😠 nastastie po pol hodke cca zalomil a mohli sme spat do stvrt na devat 😀 😀 😀 - teda ja som mohla spat 😝
@dadulka21 to s tym kocikovanim je fine napad, akurat dnes krasne svieti slneicko.... no ma to jednu chybu, odchadzame k lekarke, ide nam pichnut druhu vakcinu z troch, takze poobede mame vysoke horucky.... a zajtra take miernejsie, ale k 38 to tiez pojde.... sudiac podla prveho ockovania... ☹ tak potom niekedy inokedy zaklopeme na dvere 😀 😀 😀 - neboj, dame vediet dopredu.... neohlasene navstevy nemam ja osobne rada, tak to nerobim ani druhym 😝
@moncika15 tie foto su skvely napad.... inak, podla mna by si mohla prekusnut ten blby pocit byt naha pred cudzim chlapom, pretoze dobry fotograf to spravi tak, aby aj ked si nemala nic na sebe, nebolo nic vidno 😉 - svojho casu som fotievala, atelier som teda nikdy nemala, ale presne viem ako by som si take foto dala spravit ja - len problem je ten (a potvrdilo sa mi to aj pri svadobnych fotkach) ze proste sa neda byt za fotoobjektivom a aj pred nim.... takze svadobne foto povazujem za celkom zmrvene, ale dalo sa z nich co to zachranit a tak v svadobnej knihe, co sme si dali robit, to celkom ujde..... ale ked som tie foto zbadala, tak som fakt normalne seriozne plakala.... 😒
@michaela2410 mne sa lepsie zda to co ma moncika, pretoze 15 fotiek - to ti spravi akoze 15 zaberov??? to je dost malicko..... ale ak tych zaberov spravi viac a ty si mozes vybrat iba 15, tak to je potom lepsi pripad.... a skus fotolab.sk ci dm, oni maju soft na knihy z fotiek, na kalendare..... a foto si tam das vlastne ake chces 🙂

dada78
30. sep 2010

@michaela2410 teraz je v Happy Fote akcia na kalendáre http://www.happyfoto.sk/svk/page/36/aktualna-ak... , ja si u nich robím fotoknihy vždy keď je akcia a som max spokojná
vítam nové maminky 😉
@kaktusik007 aj Maťko mal po každom očkovaní horúčky, iba v 15mes nemal 🙂 ale nie každé dieťatko to má, tak nech Vás to tiež vynechá 😉
@moncika15 určite si krásna tehuľka, podľa mňa každá je sexi a má svoje "flujdum" už len tým zázrakom,že je to 2v1 😉 určite si porob krásne fotky, ja som si tiež fotila bruško každý týždeň 😉
vonku je dnes kráááásne asi sa nám chce posledný september zavďačiť a vstávali sme až o 8:00 😅 😅 😅 😅

natsa
30. sep 2010

Ahojte,baby na ktorom cisle sa objednavate do CEGYSU mne to tam nikto neberie volám na to číslo čo maju na svojej stránke

lienka55
30. sep 2010

Ahojte,
vidim ze sme sa opat rozrastli a popisali ste tu toho. 😉
Ja som bola rano v obchode,zaviest maleho do skolky,varim,polievala som kvety,periny som dala von ,takze Ivetka dnes sa nenudim. 😀 😉
Zanka ,Matusko na namakany na tej prvej fotecke s tym modernym ,,kohutom na hlave,,. 😀 😉

lienka55
30. sep 2010

@natsa 0948 009 005
Ivetka pozri si od kolkej hodiny dnes ordinuju,ja som tam volala predvcerom nedovolala som sa a vcera som sa konecne dovolala.Skusaj.

janette4
30. sep 2010

ahojte.
@natsa Ivetka,tam je dosť veľký problém sa dovolať,ja som to skúšala týždeň.skús medzi 10-12hod.

lulu723
30. sep 2010

@natsa Ivetka vola sa tam az poobede od tej 13-15 vtedy ti to urcite zdvihnu 😉

lienka55
30. sep 2010

@lulu723 mne to zdvyhli vcera asi okolo pol desiatej. 😉

natsa
30. sep 2010

Ahojte tak ja som volala aj durdikovy že či mám dobre číslo a ten mi povedal že aby som volala poobede no ja som kukala or.hodiny su tam od rána do 16 no chcela som to skor vediet aby si polovičiak zaistil volno no budem skusat dalej

@lienka55 no ved ty si vieš robotu naist veru si porob lebo pri 2 deturencoch 😀 a Dadko už nenarieka?

moncika15
30. sep 2010

ahojte
@natsa tak len pekne volaj oni raz zdvyhnu 😅 je to ts nimi tazke. ja zacnem vyvolavat od buduceho tt 😅
uz len to ze si sa dovolala panovi D je zazrak 😀
dnes som u neho bola ukoncit PN. od zajtra som oficialne buduca mamicka na MD 😎 bola som si v robote pobrat veci zo skrinky. 3 roky tam ani nepaxnem 😀

@kaktusik007 ukazoval nam tehu foto jeho zeny ona mala vsetky take nahe ale fakt decentne 😉 lenze mne by take foto neboli nanic lebo by som ix nikomu neukazala 😅 😀

@dada78 brusko amatersky fotim kazdy tt a z toho si davam spravit fotoknihu 🙂 vsetko xcem mat zaznamenane lebo je to najkrajsie obdobie zivota zeny 😵 az mi je xvylami luto ze uz sa to xyli ku "koncu" ☹ dokonca aj muz sam od seba navrhol ze si spravime aj druhe, co predtym zamietal 😝

ostrovcacka
30. sep 2010

Vitajte dievcence nove! a vlastne aj vy stare teda nie stare aby som vas neurazila ale myslela som vy stále co ste tu, ja som bola rano u lekara s malou na kontrole povedal ze do vikendu by mala byt fit ale ak to bude aj dalej fungovat lepsie povedane nefungovat s uzivanim kvapiek a odsavanim nosteka tak nam to neprejde az do vianoc 😠 , mala teraz spi a ja som zacala robit svieckovu, umyvala som aj riady po dlhej dobe lebo mycku som uz mala na prasknutie, ked sme isli od lekara zastavila som sa aj u nasich vo Bzinciach lebo mi ocino kupoval v restauracii knedle tam ich robia vyborne to sa neoplati s tym doma piplat 😎 radsej za ten cas nakuknem sem k vam
@dada78 pozrieme aj my tie kalendare chceli by sme to dat ako darcek pod stromcek starym rodicom dakujeme za tip. Leni a ty kde si davas robit kalendar?

ostrovcacka
30. sep 2010

@moncika15 aj pre mna to bolo krasne obdobie ale az od piateho mesiaca pretoze do vtedy som myslela ze umriem co som stale obymala zachodovu misu statcilo ked manzel otvorit chladnicku v kuchyni a ja som lezala v obyvke a uz len ten vrzgot dveri co som zacula uz som aj utekal fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj 😖 😖 😖

moncika15
30. sep 2010

@ostrovcacka mne byvalo zle ale zas az tak nie. najhorise mi bolo v 2 trimestry. teraz uz len ta slavna panva a lonova kost 🙄

ostrovcacka
30. sep 2010

@moncika15 tak to si mala stastie mne bolo az tak zle ze som musela dva krat lezat v nemocke na infuzkach co sa vo mne neudrzal ani glk vody bola som dehydrovana preto som musela brat infuzky len tie mi moje telo prijalo ale od piateho mesiaca mi boolo tak super ze dva dni pred pôrodom som umyvala este okna 😎

lienka55
30. sep 2010

Dievcata dnes prezivam krasny den,klop,klop. 🙂
Porobila som si vsetko,stihla som susede zavarovat 4mes. bambulku 🙂 ,bola u kadernicky,tak som sa znovu zaucala,ci som to nahodou nezabudla. 😀 😀 😀
No a super spravicka co ma dnes potesila,volala som ujovi K a vysledky dopadli super,su ok. 😅

@ostrovcacka Janka ja si nedavam robit kalendar,asi si si ma pomylila s niektorou. 😉

@natsa Ivetka tak ak bude maly v skolke tak sa to hadam bude dat stihat vsetko,horsie to bude na jar,ked nas caka dalsia operacia a ja budem mat Dada viac doma ako v skolke. ☹
A s palcom je to ako kedy,ale myslim si,ze je to lepsie.Inak ta sesternicina mala co je na nu tak dost viazany,tak teraz nozicku v dlahe a nechodi do skolky,tak sa oducame od nej pomalicky. 😉 😀

lienka55
30. sep 2010

@moncika15 inak aj mna v poslednom case Moni zacina pobolievat v klbe o ktorom pises ty,dufam,ze je to len docasne,lebo bratrancova zena s tym mala velke problemy,mala jej dost na to tlacila.

moncika15
30. sep 2010

@lienka55 moja mama to mala v tehu tiez a hovori ze pri porode ked sa babo tlaci von to bolelo uplne brutalne 😨 a uz ju to nikdy neprestalo bolet 😒 dufam ze sa to zlepsi.
pri Davidkovi ta to nebolelo?

@ostrovcacka hmm tak to si mala pekny zaciatok tehu 😒

inak ja som zistila ze som tehotna tak ze som na nocnej stale krvacala z nosa a mala som zavrate. a uz v case uhniezdovania ma tak pixalo v pravom vajecniku,ze som sa skrucala od bolesti. rpeto som isla dr s malou dusickou, ze asi mimomaternicove 😔

lienka55
30. sep 2010

@moncika15 nie namala som pri malom absolutne nic,bolo to super tehotenstvo,za to teraz to dobiehame,asi som uz stara. 😀 Niekedy mi to pride ako krrrrrc.

ostrovcacka
30. sep 2010

@lienka55 prepac pomylila som si to s Miskou, teda Miska kde si davas robit ty kalendar? Leni na aku operaciu idete ak sa môzem spyt? ☹ to je super ze mas dobre vysledky vidis vsetko bude o.k.drzim palceky

dadulka21
30. sep 2010

@kaktusik007 Tak sa tešíme, uvidíme ako nám výjde počasie, vždy keď sa chystáme von, tak začne pršať :(

@natsa ty chodíš Durdíkovi? Tak to sme sa tam museli stretávať, mám tak isto staré dieťa ako ty.

A inak babulky dakujem za privítanie.

@moncika15 ja sa teším na fotečky 🙂 snád nám ich ukážes 😝

kaktusik007
30. sep 2010

@dadulka21 dalsia o chodi k ujovi D??? ach jaj.... a to pri oboch si k nemu chodila?

jarabicka
30. sep 2010

...čaves-čaves... 😉 my sme dnes boli v obchode s Kubenkom, moc dlho sme na prechádzke neboli, bolo dosť chladno, tak sme išli variť, robila som luskový prívarok s vajcom a klobásou-opečenou, oprať som dva rázy dala povysávala som čo som stihla a už je šprt hore, tak sa budeme hrať a popri tom asi fazuľku lúúskať 😉 😝
...baby aj ja plánujem dať urobiť starkým kalendár z Kubenka, takže asi starý rodičia dostanú rovnaké darčeky 😉
...ja tiež musím poklopať, že prvé tehotenstvo som mala prakticky bezproblémové, nebývalo mi zle 🙂 akurát záááha ma trápila a to poriadne, ku koncu sa to už nedalo vydržať ☹
Kaktusik ty čo máš takú apatiu voči ujovi D???

dadulka21
30. sep 2010

@kaktusik007 Áno pri obidvoch, prečo? Nejaké negatívne skúsenosti?

kaktusik007
30. sep 2010

@dadulka21 tak ja som vedela ze pri druhom uz musim mat ineho doktora.... asi som moc narocny pacient 😀

@jarabicka ja v podstate proti nemu nic, len.... ma irituju proste lekari ako je on, co to viac menej maju na salame.... a ked su problemy, tak... proste preto, osobne mam daleko vacsiu doveru lekarom v nemocnici, ako ujovi D.... asi tak 😉

moncika15
30. sep 2010

@lienka55 lenka zase idete na operaciu? 😕 😒 drzim este viacej palce 😵

@dadulka21 ved si hovorila ze k nemu nexodis 😕 😅

moncika15
30. sep 2010

@jarabicka ona jej alergicka na pana D 😉 aj ked je to zvlastne suxtave individuum 😅 😀

rikarr
30. sep 2010

ahojte babyyyyyyyy

neukamenujte ma........prosiiim

fakt vas nestiham ani čitať ani pisať.........jedine čo stihnem rano je za jazdy vypiť kafe,ukolisať maleho a kym až pol hodku spi rychlo niečo nahadzať do hrncov a pračky,vyhodiť umyvku a prečitať spravy.a už je hore, kedže ma teraz našlaktrafenie obdobie...vypadnem s nim o 9,00 do centra a pridem až na obed, lebo doma pri nom aj tak nič nespravim a tam je to pre neho bezpečnejšie.....v utorok mal 7 mes. a stoji sam a všade bez ohladu na naledky,všetko zhadzuje a trieska zo všetkým,chyti sa aj teplakov aj nohy aj deky-hocčoho len aby sa postavil,lozi jak drak a najlepšie na schody 😖 ,je krasne vyškerený cez den skoro vobec neplače len furt špekuluje,aj teraz mi potahuje kable od PC 😠 čakam kedy ma vypne...dnes rano sa mu podarilo tak jemnunko povedať TATA (a mama zas nikde....aj viki ako prvé povedala TATA) 😠 🙄 to mam za to že im rite utieram 😝

viki sa v školke pači, uplne ukažkovo to zmakla, krasne a všetko tam papá, s každym sa hra a vraj ju maju deti radi...tak som happy,

dnes sme boli na gastre s oboma, maly ten reflux už nemal...ešte krvné testy čo povedia a možno nas bud. rok vyradi z evidencie 😎 zato sme tam s viki boli 1x ☹ od januara sa stažuje že ju tlači brucho.....tak porobili kadejaké testy či jej nahodou nezačina celiakia ☹ ☹ ☹ ☹ dufam,že to bude iba psychickeho razu ako hovorila,inak by ma trafilo,zajtra idem do mesta, maly ma poradnu a viki som mala zaočkovať ešte jednou davkou voči žltačke ale od včera teplotuje tak asi z toho očkovania nič nebude a namiesto toho pojde na vyšetrenie....verili by ste že zajtra ma 3 roky,,,,,strašne to ušlo ...........

a ako sa mate vy?
čo mate nové?

nemam šancu vas dočitať, ved ste toho popisali kvantum.........

kočiky pokupené?alebo aspon vybrané?

no jeeeejda, to je smrad a rovno pod nosom 😖 tak letim ratovať to čoje dychatelné ešte

jarabicka
30. sep 2010

...že šuchtavééé individuum 😀 😀 😀 😀 😀 , tak to je teda výstižne 😉 ...ale nie je zlý 😉 ja zase nemôžem naňho nič zlé povedať 😉

kaktusik007
30. sep 2010

@jarabicka vacsina co na neho zle hovori ma padny dovod..... ja som proste pri nom nemala odvahu riskovat dalsie tehu, preto som sla prec

ostrovcacka
30. sep 2010

@dadulka21 tak to sme sa aj my dve museli stretnut u uja D aj moja mala bude mat dva roky zaciatkom novembra, baby dnes sa mi podarili predat cizmycky po malej co mala vlani supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer moja prva vec co som predala teda az ked budem mat prachy v ruke a to bude az zajtra ahojte