Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

kaktusik007
1. okt 2010

@mariro tak potom ej vsetko v najlepsom poriadku, ked chutila 😀 😀 😀 - mne najviac chutia kavy na palube lietadiel, asi je to tou vodou, tam je iny tlak a tak sa vari pri inych stupnoch ako tu dole...... no, tak skoro na kafe v lietadle asi mozem zabudnut, ze ano 😀

mariro
1. okt 2010

@kaktusik007 - no jako s tymi lietadlami je to tiez take, par krat som letela ale vzdy takou spolocnstou lacnejsou , cize kava v cene nebola, ale tiez som si raz dala a teda aj zaplatila 🙂 ale jako rozdiel som teda nevidela. 🙂
A teraz mam rada Latte...mnaam 🙂

kaktusik007
1. okt 2010

@mariro tak ja nerieism ci je kafe v cene alebo je za specialnu lietadlovu cenu, proste ked mam chut tak mam chut 😀 😀 😀 ale najviac som si uzila let do bukuresti, to som sla s austrian, to bolo ine pohodlicko..... ☹

ja chcem do bukurestiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀 😀

mariro
1. okt 2010

@kaktusik007 - ved jasneee, sak som si ho aj preto dala,len som to trochen okomentovala 🙂
a ja chcem byt tehotnaaaaaaaaa 😀 ja nemusim ist do bukurestiiiii 😀

kaktusik007
1. okt 2010

@mariro 😀 😀 😀

natsa
1. okt 2010

Ahojte hej ujo K vraj ostal nejaký divný mne to povedala mužova kolegina vraj sa ho boji už niečo opýtat e ked sa nič neopýta tak je on ticho vraj asi zmení tiež.

@kaktusik007 no ty si taka ako ja teda ja som bývala tiež taka nad niektorými vecemi som začala tal mysliet že som bola schopná to rozobrat do "šrobika"milion alternatív a milion situacii teda viem ako to asi cítieš ale neskor som sa naučila že by mi ztoho asi preskočilo,danu situaciu riešim až ked práde apropo po cisaraku sa keždá jedna postavila.Aj mna to napadlo že sa nemusím prebrat po celkovej anestezii ale som sa prebudila a aj po cisaraku postavila takže nerieš lebo ti z toho cvakne

mariro
1. okt 2010

@natsa - inac to s tymi myslienkami to mas uplnu pravdu, ja tiez neriesim....co ma prist pride a nedokazeme urcite veci ovplyvnit tak sa nestresujem do predu...nic by mi to nepomohlo a hlavne vzdy verim v dobry koniec ,som taky total slahnuty optimista 😀

kaktusik007
1. okt 2010

@natsa tak ja poznam jeden pripad, zrovna z tn.... babe zle napichli epidural, 2 tyzdne v kome na are, doziovotne nasledky....... asi 10 rokov??? cca tak...

kaktusik007
1. okt 2010

inak ja sa tzm neumaram, ja to beriem len ako fakty 😉

mariro
1. okt 2010

@kaktusik007 - presne tak, to su nemenne fakty a netreba ich nejako detailne rozoberat 😉

natsa
1. okt 2010

zdialam ten istý nazor samozrejme že sa to stat može ale kde ja napísane že zrovna tebe- chce to hlavu v chlade a v nohy v teple 😉

moncika15
1. okt 2010

@kaktusik007 +auto mi zobral stary takze doma budem 😅

moncika15
1. okt 2010

@janette4 tak to potom asi podvedome sklonujes v muzskom rode 🙂 lebo si pisala ze nevies si predstavit ako budes maleho tlacit ked ta boli platnicka 😝 😀
ale nemozem si pomoct typujem ta na xlapca, jednak pre to ze teraz sa tusim len xlapci rodia a jednak mi k tebe viacej pasuje 😵

lienka55
1. okt 2010

@moncika15 a mne co typujes,ku mne ide co viac????Ty vestica. 😀 😉

kaktusik007
1. okt 2010

@moncika15 to ako fakt????????????? tak toto by ma teda fakt dozralo..... 😠 😠 😠

este tu mas vlaky, ale to asi uz nestihas..... kedze su uz dve....

moncika15
1. okt 2010

@lienka55 tebe sa mi zda dievcatko 😅 a neviem preco ale u teba mam aj meno jasne pred ocami 😀

@kaktusik007 😅 to co je vlak? 😀

moncika15
1. okt 2010

@kaktusik007 aby som to vysvetlila ja auto mam ale bez dialnicnej znamky, tu ma len muz a ten xodi po dialnici do roboty 😝

kaktusik007
1. okt 2010

@moncika15 vlak je take to velke divne cudo na kolajniciach.... tak si kup par dnovu dialnicnu!

lienka55
1. okt 2010

@moncika15 no ja som vzdy hovorila ze druhy bude chalan,ale teraz mi to vsetko vychadza na to dievca.A ake meno mas pre nasu holku???? 😀
Lebo nas tato ma uz vybrate,take aj pri prvom.To bolo jedine co som mu schvalila z tych vsetkych otrasnych co povyberal.Ale aj to sa este moze zmenit. 😉

lienka55
1. okt 2010

@moncika15 a kam chces cestovat???

mariro
1. okt 2010

@moncika15 - tyzdenna stoji 4,9€ dialnicna znamka 😉

moncika15
1. okt 2010

@mariro 😀

@lienka55 ked si vsimnem tvoje tt tak sa mi vybavi v hlave meno Kristinka 🙂 strasne sa mi hodi k tvojmu priezvisku

kaktusik007
1. okt 2010

@moncika15 chapes????? pre 5 eur nebudes na stretavke????????????????

lienka55
1. okt 2010

@moncika15 a ty si fakt vestica,moj poloviciak ma vybrate meno Kristina,to si ako vedela,hmmmm??? 😉

mariro
1. okt 2010

@kaktusik007 - presne tak, uz aj by som tam letela 🙂 ..na tu stretavku 🙂

moncika15
1. okt 2010

@kaktusik007 koli 2 hodinam budem kupovat znamku? 😅 ja som financne vystavena buduca mamicka s mizernou materskou a este mizernejsou perspektivou 190E mesacne 😅

moncika15
1. okt 2010

@lienka55 😕 vazne?to co uz je toto 😅 😀

lienka55
1. okt 2010

@moncika15 😀 😀 😀

kaktusik007
1. okt 2010

@mariro ja jej to tiez hovorim..... kvoli chlapovi niekam neist.... blbost... a pat eur minie ani nevie ako .... 😀

@moncika15 uz si oblecena a nachystana????? uff... sa ti to krati, budes musiet letiet tych 140 minimalne 😀 😀 😀 😝

kaktusik007
1. okt 2010

@moncika15 hmm... noako chces teda.... ale fun sa na teba tesila.... 😝