Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

lienka55
6. okt 2010

@rikarr no my to mame super teda zatial,od juna sme bez plienok aj v noci,dam ho vecer vycikat a vydrzi az do rana,ale raz sa nam stalo,ze sa docikal,ale to vecer vela pil.

ivet78
6. okt 2010

@rikarr
určite to využijem... aspon zmením trocha stereotyp upratovania....a dík budem hladať...ked tam budem chcieť ,vopred sa ozvem...

janette4
6. okt 2010

ahojte.
@lienka55 Lenka,to ani nám nenapíšeš?aj pre nás to bude prekvapko?teda,ty si kamoška?!!! 😀

U nás je to so spánkom striedavo-oblačno.niekedy aj 2týždne vstávam k nemu aj 6-7krát za noc,z toho je zvyčajne aspoň hodinu hore,potom je to pár dní super,zobudí sa len 2-3krát a potom sa to vráti do starých koľají.

lulu723
6. okt 2010

@janette4 Zanka a uz vies co cakas v brusku?som zvedava 😉

janette4
6. okt 2010

@lulu723 Ludka ešte nevieme,lebo na morfo.sone sa nedalo pozrieť,čo sa tak trepalo.až koncom mesiaca ideme na 3D,tak hádam tam sa nám ukáže.ale už som aj monike písala,že som presvedčená,že to bude ďaľší chlop.

lienka55
6. okt 2010

@janette4 Zanka je mi to luto,ale fakt nie,je to prekvapko pre vsetkych,budete sa o to viac tesit. 🙂

moncika15
6. okt 2010

@lienka55 uz viete pohlavie? 😕

ostrovcacka
6. okt 2010

Ahojte dievcence, dnes sme boli s Evkou a detmi v Meste kupila som si bluzku na svadbu a aj môjmu kravatu potom sme boli v DMke a na zaver sme isli do Kacabaru bolo super najedla sa deti aj my, boli sme v takej oddelenej miestnosti kde bol detsky koberec s peknym domcekom so smykackou deti sa pobavili je to tam fajn take sukromie sice su tam neni ziadne hracky ale kebyze kazda donesie z domu neaku malu hracku mohli by tam byt aj stretko...co vy na to? uz som dala do profilu aj jednu Vaneskynu fotku a aj jej datum narodenia takze ak vy nove by ste chceli vediet ked budem mat cas dam aj viacej fotiek ale na to musim mat cas, Ivetka drz sa! myslim na teba

ivet78
7. okt 2010

@ostrovcacka
jojjjjjjjjjjjjjj dakujem, za info. Krásne dievčatko.

ivet78
7. okt 2010

No ale všetky máte krásne detičky. Hlavne je nám má kto robiť radosť, a pri týchto malinkých detoch je to fakt niekedy sranda... mne práve peťka povyťahovala všetko zo šuplíka- kávu , cukor, krupicu, ryžu... takže som si zamakala v upratovaní a potom prišla za mnou a ukazovala prštekom že no no no....no nezabavím sa, ešte by som sa náhodou nudila

ivet78
7. okt 2010

@rikarr
myslíš, že by som mohla prísť aj s kamoškou z lieskového, má tiež ročnú dievku a doma jej už tiež začíma hrabkať...

natsa
7. okt 2010

Dnes mi zomrela moja naužasnešia a najkrajšia maminka na celom svete ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

jarabicka
7. okt 2010

Ivetka, je mi to veľmi-veľmi ľúto, prijmi moju úprimnú sústrasť ☹ ...
...presne sa viem vžiť do stavu, ktorý prežívaš, aj keď mne zomrel tatino, ale mamina je stále iba mamina...neboj, jej je už teraz dobre, musíš to brať z tohto uhľa pohľadu, že sa nemusela dlho trápiť, hoc si určite prežila svoje ☹ viem, že slova útechy teraz vôbec nepomôžu, môžu tak akurát pohladiť trošičku srdiečko...kto to neprežil, tak sa moc nevie vžiť do takej situácie, ale ty si silná baba, tak sa budeš musieť naučiť s tým žiť....viem, že maminu Ti už NIKTO NENAHRADI, ale veď máš ešte tatina, svoju rodinu, tak budeš mať komu rozdávať svoju lásku 😉 a máš nás baby, ktoré ti stále pomôžu, poradia, vypočujú, ak bude treba 😉 sme ti k dispozícii kedykoľvek budeš potrebovať 😉
...drž sa moja, teraz musíš byť silná...presne viem, čo sa Ti teraz víri hlavou, otázka PREČO PRAVE ONA???...spomienky, zážitky...snaž sa myslieť na pekné chvíle a tak si ju aj zapamätaj...drž sa Ivetka, budem na Teba myslieť 😔

mariro
7. okt 2010

@natsa ☹ tiez sa pripajam a prajem uprimnu sustrast....slova su len slova,ty vies ako to boli...ale ako vravi jarabicka,sme tu ked bude treba ked bude treba

moncika15
7. okt 2010

@natsa 😔 to mi je velmi luto. bud silna!

lulu723
7. okt 2010

@natsa boze Ivetka uprimnu sustrast vam zelam.tak toto som naozaj necakala ☹

ostrovcacka
7. okt 2010

@natsa Ivetka,Evka to presne vsetko napisala asi za nas vsetky a odo mna prijmy tiez úprimnú sústrasť 😢 😔

ostrovcacka
7. okt 2010

Dievcence ja len tak na rychlo konecne aj ja mam uz jesennu dekoraciu pri dverach domu a tu je par fotiek

moncika15
7. okt 2010

@ostrovcacka tiez mame nieco podobne pri dverax 🙂

ivet78
7. okt 2010

@natsa
je mi to hrozne moc ľúto a prijmi moju úprimnú sústrasť. Mamu maj stále vo svojom srdci, ved tú nikto nemôže nahradiť ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

natsa
7. okt 2010

Dakujem vám dievčence.Verila že sa z toho dostane a verili vlastne tomu všedci.Nikdy nezabudnem na jej pohlad ked som ju videla v utorok naposledy,ešte bola pri vedomý-pohlad splašenej ,bezbrannej srnky.Zmohlasom sa iba na vetu maminka velmi ta lubim už bude len dobre.Hladkala a a bozkávala.ked som odišla tak som sa zosypala.Otec bol ešte včera za nou ale to už stále len spala ja som už nemala silu.zomrela v noci v nemocnici.ked mi to ráno tato oznámil tak sa mi troška ulavilo a pomyslela som si že to má už za sebou že sa bude na nás z hora pozerat a že Danka budem vychovavat tak ako ma vychovala moja mama.Dufam že ma vychovala tak ako si želala.

janette4
7. okt 2010

@natsa Bože moja,tak rýchlo to prišlo? ☹ ☹ ☹ Ivetka prijmi úprimnú sústrasť,posielam ti hrozne veľa,veľa sily...viem,že je to ťažké a moc to bolí,ale mamičke je určite už lepšie,bude sa na vás pozerať zhora a chrániť vás,bude vašim anjelom strážnym.Ty si silná žena a tvoju silu bude potrebovať aj tvoj otec...tiež stratil celoživotnú partnerku,pomôžete si navzájom vo svojom veľkom žiali.Nebudem ti písať,že viem,ako ti je...pretože neviem.Len ti držím palce a posielam silu do ďalšieho života.A k tvojej poslednej vete:myslím,že mamička ťa vychovala veľmi dobre,tak ako ty veľmi dobre vychovávaš Danka. ☹

jarabicka
7. okt 2010

Ivetka u nás na východe sa vraví, že keď niekto z rodiny odíde, musí ho nahradiť nový člen rodiny, tak zrejme to je aj znamenie, že mamina "uvoľnila" miestečko pre Tvoje ďalšie bábo 😉 , prajem Ti, aby to bábo prišlo čím skôr a určite Ti to aj maminka bude zhora vyprosovať 😉

dada78
7. okt 2010

@natsa Ivetka, je mi to veľmi ľúto, príjmi úprimnú sústrasť, tých ktorých veľmi ľúbime nikdy neprestaneme postrádať ale ja verím tomu, že tá naša láska k ním umožňuje, aby boli stále s nami a ochraňovali nás 😔

ostrovcacka
7. okt 2010

@jarabicka aj u nas tu na zapade sa to hovori nam ked sa narodila Vaneska tak pred tym rok mi zomrela babicka tak nieco na tom asi naozaj bude

ivet78
7. okt 2010

@ostrovcacka

@jarabicka
mne zomrela babička ked som bola v 7 mesiaci tehotenstva teraz pri Peťke. a ked ešte mala silu tak mi povedal, že už musí odísť, aby sa sem vošlo moje dieťaťko.Vždy ked si na to spomeniem, je mi z toho smutno,aj ked naša babička sa trápila 2 roky a ja so sestrou sme sa o nu denodenne starali. Fakt to nebolo lahké, ale tak to asi malo byť, lebo ja som sa už potom venovala bábatku a veru by som nemala čas na babičku...
@natsa držím palce, aby si mala silu to prekonať

jarabicka
7. okt 2010

...ja tiež tomu verím, že je to tak... 😉
...Kubenko sa nám narodil v máji a dedko mi zomrel v novembri, našťastie sme ešte v auguste stihli odcestovať na východ, aby ho dedko videl lebo veľmi bol naňho zvedavý a keď ho videl povedal, tak teraz už som spokojný 🙂 ...týždeň nato dostal mozgovú príhodu, zostal na posteli, neroprával, nepočul, akoby len čakal kedy zbadá svojho jediného pravnuka a odišiel...vtedy som bola veľmi-veľmi rada, že sme mu prišli Kubenka ukázať, takýýý bol šťastný dedko 🙂 takže v jednom roku aj krstiny aj pohreb v rodine, no ale takto to býva v živote...

janette4
7. okt 2010

no baby,ja tomu tiež verím a poznám nie jednu rodinu,kde sa tak stalo.ja som tiež jeden príklad. 😒

janette4
7. okt 2010

@dada78 Adelka,minule si spomínala burzu u nás.prosímťa nevieš presne,kedy treba doniesť veci a ako presne musia byť označené?

janette4
7. okt 2010

a my rastieme,rastieme....spolu ešte chvíľu.....a potom už neprejdem cez dvere 😀