Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

mariro
21. okt 2010

@rikarr -iiha to taku prazenicu si jedavala?? zaujimave 😉
Mne zas chutia mliecne vyrobky,syry jogurty....mnaam ale nic take extra...balzamikovy ocot na salate a tatarska omacka mi chuti,ale len lidlovaaaa 😀

janette4
21. okt 2010

Ahojte.
@ostrovcacka ,
@lienka55 ja to tiež nerobím klasické okrúhle vence,ale také ako minulý rok,ja tomu všetkému hovorím veniec.Leni,to som hovorila o tých jesenných ikebanách,nakoniec som robila len pre seba,maminu a mužovu babičku.minulý rok som ich robila 8alebo9.

@ostrovcacka na predaj plus pre nás.ale neponúkam sa nikomu,to len keď niekto vie,že to robím a povie si.

@rikarr prosím ťa,to je aká praženica na sladko?

mne pri Matúškovi chutilo hlavne to sladké,potom mlieko,to som každý deň vypila min.liter,manžo sa mi smial,že mi kúpi kravu,že kto mi bude stačiť a tiež detskú výživu a zmrzlinu,to som si kupovala maxi balenia.čo som nezniesla to kyslé,štiplavé,slané a citrusové ovocie,len banány,tiež na kilá.Teraz mlieko pijem len z povinnosti deco za deň alebo jeden jogurt,kvôli bábu,sladkosti moc nemusím,tresku by som jedla na kilá,ale už ju nejem,kvôli tým mojim rýchlym črevám.
@mariro no to meno by som im neschválila ani ja,chudák chalan,Juraj je pekné meno,a to s tým kočíkovaním majú dobre premyslené.nech len naň balia baby,ty si aspoň budeš môcť oddýchnuť.a majú vymyslené aj pre sestru?či tú ani nepripúšťajú? 😀

natsa
21. okt 2010

@mariro silvester?eeeeee
babule tak sa stretneme o 16 pri fontáne.Dufam že nebudeme meškat ako obvykle 😀 Inak kedy ste začali chalanom stahovat predkožku?mi sme to včera skušali ale to maleho bolelo.doktorka mi povedala že od roka ,to sa mi zdalo skoro,v telke hovorili od 2 rokov a dnes sme čítali od 3 rokov

natsa
21. okt 2010

aj ja chcem punčák,ja ho lubim ale u nás doma ho nemaju radi,že by som ho upikla aby zmenili názor.Tak Leni šup šup recept

janette4
21. okt 2010

@natsa Ivetka,my od narodenia,po trošíčke,koľko išlo.dokonca,keď mal 15mesiacov,posielal nás dr.na urologiu,aby mu to spravili,lebo že to nemá dobre,ale ja som to zrušila,nesúhlasila som s tým.potom som sa v lete pýtala nefrologa a povedal,že mu to ide do trištvrte,že to necháme tak,že do toho 2,5-3rokov tá predkožka musí vyzrieť,až potom sa robia na nej nejaké zákroky.Ja si myslím,že je dobré začať skôr,ako od roka,dieťa si na to aspoň zvykne,Maťo si to vo vani už robí sám,hlavne,keď je u našich,lebo oni sa mu to boja robiť,tak keď sa kúpe,sám si ju stiahne a umyje cikulu.

ostrovcacka
21. okt 2010

@natsa ak by sme tam my s Evkou nahodou neboli, my prideme za vami do MC vede ja uz viem kde to je tak prideme tam necakajte na nas lebo ja este potrebujem na rychlo cosi vybavit, ked to tak lubite na buduce urobim na stretko puncovy ale teraz som nestihala nic upiect tak az na buduce,my nastastie cikulu nemusime riesit ale sesternica s tym zacala neskôr a viem ze to museli chudakovi malemu potom rezat, a viem ze to bolo velmi bolestive ze cely den sedel v lavoriku s repikom lebo to mu pomahalo dokonca tam aj cikal,inak ze to stipalo chudiatko male,a ze aj s tym rezanim je lepsie ak to niekto nema dobre ze cim skôr tym lepsie pre to dieta, Ivetka radsej to rob poctivo lebo on je uz velky, esteze nemame teraz take starosti no ale mna to pocka potom neskôr menzes, antikoncepcia ... to uz vam bude hej vy uz len ziletky aby ste zacali kupovat na fuzy a vlastne to asi aj my budeme riesit ako vsetky mlade baby

dada78
21. okt 2010

@natsa Maťko to na urológii spravil dr.Plesník - stiahol mu to pomocou takého akoby háčika, tvoril sa mu pod predkožkou maz a bolo ho tam fakt veľa, teraz mu to pekne ide hore dolu 😎 ale nemá rád,keď mu to umývam 😅 😀 nemuseli mu to rezať,iba ten "háčik" prevliekol a prešiel s tým dookola a tým sa to uvoľnilo. Reval v ordinácii kým mu to robil a potom som si ho zobrala na ruky a už prestal, dr. ho pochválil,že je fakt statočný 🙂 😵 doma sme máčali v repíku ale v takom vlažnom,aby to neštípalo a natierali Framykoinovou mastičkou,čo nám predpísal. Háklivé to mal taký týždeň, to si ani šáhnuť na to nechcel dať, najradšej mám,keď sa sám "hrá" pri kúpaní a očistí si to. Tiež som chcela nechať to do tých min.2 rokov a skúšať to doma po troške, ale museli sme kôli tomu bielemu mazu - smegma sa to vola 😕
@ostrovcacka juj už sa teším na budúce stretko 😉 😉 😉

rikarr
21. okt 2010

babyyyy praženicu na sladko som pisala o stranku dalej....užite si stretko.

bože baby nestrašte ma s tym pindikom čo ja mam robiť s tym svojim vajčákom?šak ja neviem nič...........

janette4
21. okt 2010

@rikarr a v pôrodnici ti nepovedali ani pediater?

ja som sa na to pýtala v pôrodnici,tam mi dr.povedal,že jemu to ide pekne,že stačí od pol roka,potom som sa pýtala detského,ten povedal,že kľudne po troške môžme a keď som sa pýtala známych a kukala na nete a v knižkách,tak že až od roka.tak som si spravila po svojom a robili sme mu to od začiatku.

@dada78 jemu sa to tam tiež tvorí,ale nie moc.toto má na starosti môj muž,ja som mu to nevedela tak dobre robiť a on ho kúpava,tak to hneď aj prevlečú a vyumývajú.
Tým,že sme s tým začali dosť skoro,Maťo to berie ako samozrejmosť a nevadí mu to,ani ho to nebolí.

janette4
21. okt 2010

a my konečne spíme,tak hádam budeme stíhať.keby som nestíhala,brnknem Ivetke.Baby,ja sa tak na vás teším...

jarabicka
21. okt 2010

Čavééés baby, ja akurát chystám veci a tiež spííme...aj my sa na Vás véééľmi tešíííme 😉 ..
....dnes ma aj polovičiak program, idú oslavovať kolegovu 50-tku do Beckova, hádam aj niečo popijú, takže dnes budem spať v "ovocnej záhrade" 😀 😀 😀, takže každý ide po svojom, akurát s tým rozdielom, že on nebude musieť dávať pozor na dieťa, no čo už furt je tým chlapom na tom svete lepšie, že? 😠

moncika15
21. okt 2010

ahojte 🙂
biometria aj flowmetiria dopadli na jednotku 😵 drobec je o 2 dni vacsi, otoceny dolu hlavou,prietoky aj srdiecko na jednotku. mam vydrzat 3tt a potom veselo rodit 😅 😀 😀

sestricka nas v cakarni privytala s otazkou kolky DC som 😀 si myslala ze som prisla na folikulometriu koli dalsiemu IUI. tak som jej podala sprievodku a tam ze 36tt, kukla mi na bruxo ze aaa vy uz ste tehotna tak sme to dotiahli az sem 😅 😀 😀 😀 😀 😵

natsa
21. okt 2010

no moj malý tiež už spý tak by sme nemali meškať.no Evka,Janko no šak vás dočkáme v tom centre hádam si nemyslíte že vás budeme v tej kose čakať 😀 no ja som spravila tie pagače ešte čosi sladke splaším,zober CD z detskými pesničkami a bude veselooooo 😀
Inak dakujem za rady ohladom pipíka

natsa
21. okt 2010

@moncika15 a ty neprídeš ?ved už možeš.

moncika15
21. okt 2010

☹ to co tu citam o tyx pipikox to je strasne zase sa mi potvrdilo to preco som tuzila po dievcatku. strasne sa toho bojim,zenieco zanedbam alebo nieco pokaslem a maly bude koli mne trpiet 😔

moncika15
21. okt 2010

@natsa kam? 😕

jarabicka
21. okt 2010

@moncika15 ááno aj Teba čakááme, nech ťa vidíme ešte bruškatúúú a žiadne ospravedlnenie 😉

jarabicka
21. okt 2010

@moncika15 dnes o 16.00 pri fontáááne a potom v materskom centre 😉

natsa
21. okt 2010

@moncika15 čo nás nečítaš?zraz máme o 16 dnes pred fontánu a potom ideme do centra.pošlem ti moje číslo cez IP tak keby si si to rozmyslela tak mi zavon

jarabicka
21. okt 2010

@natsa aké rozmyslela, veď ona príííde, musíí prísť ukázať bruško 😉

natsa
21. okt 2010

jaj tak mOnči máš to prikázane ved ta ani nepoznáme tak príst musíš.
a vy čo ostatné???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????,

rikarr
21. okt 2010

@janette4 čojativiem či hovorili??ja som bola taká štastná ked povedali že možeme ist domov že sa v duchu už balila ked nas prepustali

moncika15
21. okt 2010

@natsa veruze necitam 😅 len som zazrela o pipikox a rezani tak to som akurat kukla.prisla som sa len poxvalit s dobrymi vysledkami.
cislo si mi uz raz davala tak keby cosi ozvem sa

jarabicka
21. okt 2010

...akosi sa nikto nevyjadruje k stretku ☹ kašlú na nás 😠 ...veď aj nové tváááre by sme radi spoznali, že???

jarabicka
21. okt 2010

@moncika15 akéé keby čosi...to znamená, že nedojdeš, to sa tak hovorí keby čosi...prííídi sa ukázať s bruškom, nech ťa ešte vidíme lebo už nie dlho ho máš 😉

natsa
21. okt 2010

idem off idem sa chystat tak čaute za 2 hod

ostrovcacka
21. okt 2010

@moncika15 pridi uz by sme ta radi spoznali a spon by sme ta este videli 2v1 tesime sa pa

rikarr
21. okt 2010

juj baby ja by som rada došla....dokonca idem do mesta až dnes aj auto mam ale sedačku pre malu zhabal mangel 😠 😠 😠 😠 😠 tak musim čakat na neho

janette4
21. okt 2010

@moncika15 už som rozmýšľala,prečo si tu už asi 3dni neni.a prečo nečítaš?Neboj,s tým pipíkom to neni také hrozné.keď si to vezmeš,mať chlapca nie je zlé,majú sa v živote podstatne lepšie a jednoduchšie ako my.a jasné,prídi,máme stretko,nech ťa aspoň spoznáme,kým nám porodíš,lebo bohvie,kedy sa ti potom bude dať.

joj baby,a ja nedonesiem zase nič pod zub...nebolo kedy chystať ☹

@jarabicka Evka presne,všetky naše nové prispievateľky vždy píšu,ako by tiež radi prišli na stretko a keď sa čosi zorganizuje,nevyjadrí a nepríde ani jedna ☹

sasikas
21. okt 2010

kocky mozem sa aj ja k vam prikmotrit na stretko?....sice moc nepisem,ale rada spoznam nove tvare.... 😉