Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

mirkaff
3. dec 2008

ahojte.boze u nas je teda den,asi ma vykoti pokym pride MM z roboty,a to dnes maju inventuru 😒 maly doslova zuri,uz som mu aj dasienka potierala gelom...a nic sa nedeje,,,zuri a zuri.pobede spal az 45minut.a noc ?ak bude taka ako terajsia tak ho stahujem do postielky,cely lavy bok mam doslova dokopany.moja chyba,uz dochadzam na nevyhody ked spi medzi nami od niakeho mesiaca

lienka55
3. dec 2008

Som u mamy,tak sa mu tu venuju,mam chvilku na odpocinok.

erika kto je dendo?

mirka kde pracuje tvoj manzel?

miriamkac
3. dec 2008

lenka....hore pri zakladnej skole.....vcelku je to tam OK, maju vela aktivit, ale teraz ma sklamali Mikulasskym vecierkom 😒 ....v balicku nebolo ani jedno ovocie a mali dost dlhy program na to, ze tam boli pozvani aj surodenci skolkarov, ci uz starsi, alebo mladsi a tym mladsim (vratane nasich chlapcov) tam bolo potom dlho. Ako napad nebol zly, ale realizacia bola "domrvena". No viem, ze vedia urobit aj super program, lebo taky bol "vecierok pre starych rodicov" no a ten bol super....

lienka55 tak sa kamosky opytaj ako sa to jej pacilo....lebo ja som bola trosku sklamana ☹ , lebo vystupenie, co mali pred tym sa mi straaasne pacilo.....
Preco sa pytas, kde pracuje MM? 😅 ...v BA....cely tyzden som "slamena vdova"

miriamkac
4. dec 2008

Heeeej kde ste???? To akoze tu dnes nikto nebol???? 😔 🤐

lienka55
4. dec 2008

Ahojte,
my sme dnes doobeda boli na detskej kardiologii,to cakanie u lekarov je nekonecne.Malemu bolo dlho a mne tiez.Zase reval este len ich videl. ☹
No a doma ma cakalo roty a roboty,a este k tomu som robila segre pre kamosku celorocny aranzman.A o 18:00H bol na cviceni Mikulas pre deti,tak som bola s malym prvy krat.Vobec sa nebal,nacahoval hned ruky na sladkosti. 😀
No a zajtra doobeda ideme na dalsieho Mikulasa do skoly,to robi skola aj pre nasich krpcov. 😉

miriamkac teba som sa nepytala kde pracuje TM,to patrilo mirkaff 😉 .

Jani uz mame fasadu hotovu,este pridu zajtra poupratovat a nejake drobnodsti dorobit.V sobotu zacinam umyvat okna 😝 😝 😝 .

sticker
4. dec 2008

No ahojte. Tuším sa všetky vzorne venujeme rodine 😅 🙂 . Konečne som si sadla, ospršená, deti spia (aspoň dúfam). Neviem, ale každý večer som neskutočne unavená. Je pravda, že ma veľmi škriabe v krku, ale nemám nádchu ani nič. No musím to vyliečiť do stredy, lebo ma zubár nevezme a už to dlhšie nevydržím 😒
Dnes sme po škôlke šli do mesta sa prejsť a normálne ma to zmohlo. Našťastie Julka vydržala sedieť.
Inak v škôlke majú Mikuláša až v pondelok. Iné škôlky to majú zajtra, mne sa to zdá byť neskoro v pondelok. Ale tak aspoň dostane balíček aj v pondelok 🙂

janette4
5. dec 2008

Ahojte, dobré ránko prajem. ako sa máte?všetky chystáte chystáte mikulášske balíčky,keď tu nikto nie je? 😀 😀 😀

rikarr
5. dec 2008

ahojte

dendo je moje krsňa malé 5 ročné čachtické 😉

ako ste sa mali?
my sme boli včera v meste na kontrolu a sme už fit akurát tam bolo kopa deciek v čakárni tak dúfam,že sme nič nelapili.....
potom sme šli do mesta dokúpila som ozdoby a darčeky a bolo .... už mám skoro všetky chýba mi len svokor a mini švagor a a a ešte také tričká musím dať urobiť chalanom a už to bude všeeeetkoooo.

chcela som viki kúpiť maňušku na ruku psíka ale nikde nemali 😒 ani pekné kocky som nevidela 😒 ale nevadí dostane toho až moc ....

a ked sme prišli domov som dokončila výzdobu...všetko okrem balkona je hotovo -balkon je mužová parketa 😀

http://www.mimibazar.sk/rodinne_fotografie.php?... kuk

dnes som bola od 6,00 hore lebo noc zas o ničom ako každá posledné 3 mesiace tak som stiihla dvere vydrhnúť, polievku hráškovú-krémovú spraviť a podlahy umyť, viki sa zobudila o 8,00 a kedže nechcela mlieko tak ranajkovala so mnou 😉 o 11,00 sa pýtala spať tak dúfam,že zaspí a ja si vyložím nohy dnes 😉

poobede pojdeme na pešiu prechádzku a potom kamošovi gratulovať 😎 a večer očistíme čižmičky a pojdeme spinkať ....

muž si včera kúpim nový telefon tak sa s ním fuuurt hral jak malý -aj to robievam 😀 😀 😀

kolko dopredu sa dá zobrať tel.????v oringi?????

aaa bola tu reč o oknách -som taká zúfalá s mojich obyvkových okien ....mám ich pri ceste a mohla by som ich umývať aj 100x za týždeň furt sú špinavé a robia sa mi tam šmuhy 😠 aké triky máte na okná??????

sticker
5. dec 2008

No ahojte 🙂 Bola som s Jul na prechádzke po sídlisku - smetiarov sme sledovali "hodinu" a vrany ďalšiu 😅 😀 Dožehlila som a malá spí. Potom šup do škôlky a domov upratať pre Mikuláša a umyť čižmy 🙂 Dnes je aj v meste Mikuláš, lenže mm je v robote a ja sama tam s obidvoma nepôjdem. Julka by nevydržala sedieť tak dlho v kočári a Janka by chcela ísť k pódiu. Minulý rok som ju mala na krku a stála som tam skoro dve hodiny 😝 . Mať kde nechať Julku, aj by som šla len s Jankou. Ale sa tam dosť ozimilo, bŕŕŕ. A hlásila dážď, zatiaľ nič.
Žanet - pekná fotečka. Matúško je krásne veľký 😵
Erika super to máte vyzdobené! Vidieť, že si sa "vyžívala" 🙂 😉

miriamkac
5. dec 2008

Erika ty nie si normalna s tou vyzdobou... 😝 ...je to fantastickeeeee!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Jani, my sa na mikulasa do Mesta veru chystame (pokial nebude prsat) a vcera bol aj tu v Cachticiach 😀 ...tak som bola sama so vsetkymi troma.... 😉

lenca13
5. dec 2008

Miri ja ta s tromi detmi obdivujem ty vyzeras byt taka do pohody mamina 😉 😉 😉

rikarr
5. dec 2008
mirkaff
5. dec 2008

ahojte.tak prajem vsetkym drobcom bohatu mikulassku nadielku.tiez som bola v skole na Mikulasa s malym,lenze to kvoli Martinke,skolaci spievali,jako nas Ondrej cisty nezajem,on je moc maly,ale kamoska ta musela odtial s deckami odist a potom mi pisala smsku ze mala Radka sa tak strasne nalakala certa az sa chudatko vonku dovracala 😢 ..u nas akoze keby nie skoly tak obec,,no podla mna cisty nezajem,............moj nazor.vcera nam doslo dvd s fotkami z privitania deti......tak som to dnes s Bozou pomocou niak spustila,,ja taky antitalent...zajtra ideme k segre na tu oslavu..MM ma mikulasa dnes v robote,len mam dojem ze mi ho aj certi vezmuuuuuuu 😀 ma vie niekedy tak vytocit...ale to asi poznate

janette4
5. dec 2008

ahojte.Jani ďakuejm.
my sme dne sboli v Meste, pokúpiť ešte nejaké darčeky, Maťko si bol u babinky pre Mikuláša,my tiež 😀 ,a boli sme aj na námestí pozrieť.Mikuláša robil našich sused,tak som bola naňho zvedavá. 🙂

lienka55
6. dec 2008

Ahojte,
tak ja vobec nestiham,s malym po vysetreniach a konecne dorobili fasadu tak sparatujeme.Dnes mame velku brigadu mama so segrou mi umyvaju okna a maju prist chlapi spratovat lesenie.Boli sme vo stvrtok a v piatok na Mikulasovi.Maly podostaval tolko sladkosti,len keby to mohol jest,zase bude priberat mama. 😀
Robila som rezne so salatom,upratovala,zehlila,...... 😝
Z operacie asi nic nebude lebo maly ma soplik tak nas poslu asi domov. ☹ 😠 Tak ma to stve!!!

erika ty si sikula!!!

janette4 pekna fotecka.

miriamkac
6. dec 2008

lenca13 moja pohoda konci vzdy, ked sa decka zobudia 😵 ....sa aj cudujem, ze nepodali susedia na mna aj staznosti 😅 ...sak bud hucim, ja alebo decka 😅 😀 😝

My sme mali na tento rok Mikulasov az az....no nakoniec sme sa uz ani certa nebali....
😀

sticker
6. dec 2008

No tak ja som dnes absolútne nič nerobila! A len nakúkam do skrinky na sladkosti a pritom vôbec nemám na ne chuť 😠
Mirka Teba si naozaj neviem predstaviť ako "hučíš" 😅 😀 Ty mi prídeš úplne kľudná a flegmatická mamina 🙂
Lienka aj som si myslela, že u vás už skončili, lebo sme tu dnes mali nové tváre a už dávajú farbu konečne. Ale makali ako "fredky", to sa musí uznať 🙂

lienka55
7. dec 2008

Pekny nedelny den, 🙂
ja dnes nevarim,mame od vcera z brigady.Pomaly sa balime,mam dlhy zoznam dufam ze na nic nezabudnem.Este dnes spratuvaju lesenie.Dnes budeme len doma. ☹

Jani u nas skoncili v piatok,a aku farbu budete mat? 😉

miriamkac
7. dec 2008

Dievcata..mna este caka vymena okien akurat sa mi ohlasili na tento tyzden, tak som rada, ze do Vianoc to stihneme.. 😎

lienka55
7. dec 2008

miriamkac len aby vam prialo pocasie,nam to vyslo.Prajem vam aby ste sa na Vianoce pozerali cez nove okienka.Ako to budes zvladat aj s deturencami?

janette4
7. dec 2008

ahojte.tak my sme mali včera úplne hrozné zaspávanie a takú istú noc.Malýbol hore každých ani ie 20min.,takže ráno som bola jak "máčalka".poobede som si išla ľahnúť sním,lebo už sa mi normálne podlamovali kolená. ☹

pred chvíľou sme vstali.chceli sme ísť von,ale začína pršať, takže asi dám mm možnosť naplno sa venovať svojmu synovi. 😀

sticker
7. dec 2008

Lienka ja ani neviem opísať tie farby, ale máme najkrajší barák na sídlisku 😅 😀 Taká trojkombinácia.
A tí majstri čo prišli od vás akí šikovní 😕 Mladý a rýchly 🙂 Som nevedela, že oni sú rumunský slováci. Mamina im spravila kávu, koláč a ešte aj medovníky zo zkúšobnej várky 😀
A ako som včera nič nerobila,tak dnes sme sa s Jajou činili - pomáhala mi umývať kuchynskú linku a chladničku. Ešte také malé poličky umyjem a kuchyňa je pripravená na Vianoce 🙂 A Jaja mi pomôže ešte zárubne umyť. Ale to neznášam ešte z detstva - blééé 😝
Žanet - sa mi páči výraz "máčalka" 😀

miriamkac
7. dec 2008

lienka dakujem 😎 ...no MM si berie dovolenku na to a decka som chcela dat mame, ale asi mi to nevyjde 🙄 , no co uz, budu to musiet prezit doma....ved mala bude v skolke a kym sa vrati pevne dufam, ze budeme mat nove okna..... 😎

lienka55
7. dec 2008

Babulky toto je moj posledny prispevok na najblizsie dni. ☹ Drzte nam palce a nepopiste tu toho vela aby som nemusela potom vela citat a dohanat to. 😉 Mame tam byt 3-4 dni,no ale neviem este stale mame soplik tak asi nas poslu domov,uvidime.Majte krasne!!!

lenca13
7. dec 2008

lienka tak sa drzte budem na vas mysliet 🙂

janette4
7. dec 2008

Lienka držím palce, nech to má Davidko rýchlo za sebou a nech to dobre dopadne.

my sme dnes mali zaspávanie ešte horšie ako včera, tak som zvedavá aká bude noc. ☹

miriamkac
8. dec 2008

lienka drzime vam palceky, nech to dobre dopadne... 😅

rikarr
8. dec 2008

lienka držíme palce

čaute baby ..nejako som nestíhala tolko mikulášov sme museli pobehať 😀

dnes mám trocha času ani som neupratovala lebo viki trsla z gauču na chrbárt tak som ju sledovala či je OK
teraz pozerá nodyho tak ja ťukám ešte prihodím pohladnicu do fotiek a je to

janette4
8. dec 2008

erika, pohľadnica je nádherná 🙂 🙂 🙂

mirkaff
8. dec 2008

ahojte.tak vas tu vsetkych zdravim.dnes sme rozlietany.boli sme s drobcom na poradni,este sme zbehli do mesta co to pokupit k vianociam,MM som kupila mikinu na zips,cerveno ciernu pruzkovu,jako je suprova ani nebola draha,ja nanho najradsej kupujem v rinatexe,,aj tuto som tam kupila,potom sme sli do teska a stavili sme sa u muyovej babky v Hornej Strede,no a cosi kdesi je tma 😀