Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

mirkaff
8. jan 2009

to len tak ze sa na tom pediatrickom fore spominala hlavne mudr.Munkova.no ozajki Miriamkac my ideme v pondelok na poradnu,tak mozna by sme sa stretli,boze a cil my doslo ze ta je pobede...take tela zo mna.... 😀 😀 😀 baby mne maly vstaval pred siedmou,co som ho okupala a mam dojem ze spanok do desiatej nehrozi.dnes sa Martinka vyse tri hodiny ucila vlastivedu...a vie to s oskretymi usami.....jaj ma natiahne 😖 a este MM na mna vyletel ze preco sa to musi tak dopodrobna ucit ,ze sak vlastiveda neni az taky dolezity predmet..chapete??

miriamkac
8. jan 2009

Mirkaff....hej...keby si prisla doobeda, tak sa tam mozes rovno o par dni vratit aj s chorobou... 😝 😀
Ja som s nou spokojna...
Mirkaff...tri hodiny? to je moc aj na vysokoskolaka.... 😝 😀 a si si ista, ze sa to uuurcite ucila???hehe...

miriamkac
8. jan 2009

Inac Erika...ja mam s Ehsanovou len dobre skusenosti, chytili sme ju 2x na pohotovosti a bola super. 😉

martinano
8. jan 2009

precitala som si vsetko na temu pediatria a mam dost 😝

mirkaff
9. jan 2009

kde ste???rodicovske povinnosti,ze.mne cil maly spi,bola som na poste tak po ceste zaspal.kocik som odstavila na chodbe a haja sa dalej........a nato vsetko ake som mala obavy tak zaspal o pol desiatej.a noc bola pokojna,spal do osmej...pohodicka....len ma niak upchaty nostek,asi sa nam vracia spolik 😖

mirkaff
9. jan 2009

soplik 😖

lusinda2000
9. jan 2009

ahojte maminy z nového mesta n/v. bývam neďaleko mesta a rada by som si s vami popísala o našich ratolestiach. mám 19 mesačnú dcérku,ktorú som doteraz kojila,práve pracujeme na odstavovaní. ako ste na tom Vy?

sticker
9. jan 2009

Ahoj lusinda 🙂 Máš malú narodenú v máji, alebo v júni?

miriamkac
9. jan 2009

ahoj lusinda2000....vitame ta u nas....mame asi rovnako starych drobcov 😅 ...my sme na UM...a mozem sa spytat odkial si? Lebo my sme tu take "pozbierane" z okolia skoro vsetky 😉

miriamkac
9. jan 2009

Blba sirena mi pobudila deti... ☹ ...Petulo uz vykrikuje, asi koncime so spankom 😖

mirkaff
9. jan 2009

aj u vas? aj u nas to hlasili ze bude skuska sireny len som prepocula odkedy dokedy.......pekne vitam Lusinka...tak nam napis nieco o sebe.........

miriamkac
9. jan 2009

vzdy byva o 12 hodine....ale nikdy neviem ktoré piatky v mesiaci 😒 😒 😠 ...ked to zaregistrujem, tak drobcov ukladam az po 12-tej.. 😠

lusinda2000
9. jan 2009

milá sticker dcérku mám narodenú posledného mája, rodila som v trenčíne a bola som s doktormi spokojná. inak pochádzam z malej dedinky 15km od mesta.a vy ste tu odkiaľ?

miriamkac
9. jan 2009

lusinda, tak to sme sa museli v nemocke stretnut, ja mam chlapcov narodenych 28.5 😉
ja som z Cachtic.... ☹ ....inac pochadzam priamo z Mesta, tam som vyrastla 😉

lusinda2000
9. jan 2009

miriamkac, no ja neviem,ja som mala termín na 28.5.ale rodila som až 31.5. a na ktorej izbe si bola? ja na poslednej,myslím,že č.18,až pri novorodeneckom.

miriamkac
9. jan 2009

hej 😀 ...ja som nelezela na roamingovych izbach, bola sam na izbe "po cisarskom"...az do prepustenia. 😉 ja som tam bola s dvojickami...tie mi nedali na roaming, lebo zacali zltnut...tak si ich nechali rovno na oddeleni. 😀

lusinda2000
9. jan 2009

aha,takže sme sa nestretli, ja som rodila normálne, čo som rada. blahoželám k dvojičkám, ako si to zvládla? mať dve detičky hneď naraz také maličké,to je krásne,ale určite hrozne namáhavé a vyčerpávajúce. pomáhal ti zo začiatku niekto?

miriamkac
9. jan 2009

A vidim, ze pracujes na fotkach a na pase....tak sikovno hod album, nech mame co pozerat 😝
No mala som super pomoc moju dceru, mala vtedy 15 mesiacov 😝 ....hehe....

lusinda2000
9. jan 2009

no troška na tom pracujem. teda tvoja 15 mesačná dcérka ti pomáhala? to muselo byť veľmi zaujímavé a krásne. a už ti chodí malá do škôlky,alebo ešte zatiaľ nie,až v septembri?

lenca13
9. jan 2009

Ahoj lusinda moja mala je narodena 30.5.tak to sme sa museli urcite stretnut 😉

miriamkac
9. jan 2009

uz chodi od septembra....celkom to zvladla....no idem za tym mojim tornadom jednym, co ho sirena zobudila...to zas bude den, bude nevyspaty a bude zle robit, keby sme aspon von mohli.... ☹

lenca13
9. jan 2009

Lusinda ja som Timku kojila do 15 mesiacov 😉

lusinda2000
9. jan 2009

no lenča,to sme sa stretli,aj sme spolu kecali,pýtala si sa ma,či nechodím k durdíkovi. pamätáš si ma?ja teba áno🙂)), čo sa týka kojenia, mali sme to veľmi ťažké,no zvládli sme to,kojila som z jedného prsníka celých 18 mesiacov.

lusinda2000
9. jan 2009

miriamkac,tak držím palce,aby nebol zlý a pekne poslúchal🙂 zatiaľ ahoj 🙂

lenca13
9. jan 2009

Mala sa vola Chiara?

lusinda2000
9. jan 2009

áno,to si hádam ešte pamätáš?

mirkaff
9. jan 2009

babenky co mam stlacit alebo naklikat..myslim ci existuje niaky program kde sa mi fotky automaticky daju do mensieho formatu.....som z toho vedla.....

miriamkac
9. jan 2009

mirkaff...v kazdom programe to musis sama "naklikat" zmenit 😉 v com (akom programe) ti otvara fotky?

lenca13
9. jan 2009

Nikto iny ma nenapadol len to meno my napadlo 🙂

lusinda2000
9. jan 2009

tak to máš dobrú pamäť na mená,hlavne na také cudzie,ťažké. a ako sa máš? a čo malinká? poslúcha?