Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

mirkaff
11. jan 2009

miriamkac davala som to citat MM,a nam ten infrawiew niak zamrza,a dalsi program asi tiez a aj MM asi je primrznuty,,tie nervy,asi sa zapisem na niaky PC kurz.......Janka napis mi IP,ja som nechtiac vymazala tvoje tel.cislo a mam zaujem..a aj mi napis kde to teda byvas,rano to mrknem a aj ti dobedu brnknem...... 😀

miriamkac
11. jan 2009

mirkaf... 😀 😀 😀 ...

mirkaff
11. jan 2009

konecne maly zaspal,dobedu spal hodinu,pobede.od pol druhej do druhej,a potom nic..boli sme blahozelat Ondrejovej babke v H.Strede,,maly bol potom totalne urevany,uz mal toho chudatko dost..no a keby ste vedeli teda poculi jak som dnes robila poriadok s MM,,no divocina,aj to kvoli tomu ze svokrovci zavelili ze o jednej sa ide k babke a basta..teda nezavelili to predo mnu,ale MM dosel ze ideme o jednej a ja kukam jak mucha puk ze kde to nabral,,,tak ma vytocil ze som mu povedala ze nech sa zobudi z toho sna ,ze si ma uvedomit ze mame maleho a ten ma urcity rezim a nie ze niekto zaveli a Mirka jak zavesena na spagatiku sa zvesi a tichucko posluchne..nakoniec sme isli o tretej,nech svokrovcov aj slak trafi......a basta..aj tak maly ako keby v podvedomi nieco tusil,niaku moju nervozitu,,,,,ked spal tak malicko.... 😖

miriamkac
11. jan 2009

mirkaff...zase musim regovat len takto 😀 😀 😀 ...100 bodov.

lienka55
11. jan 2009

Poobede som si schrupla s malym aj ked mam kopu zehlenia. 😝 No a potom sme sa tak nudili,ze sme volali znamym ze nech pridu k nam,a nakoniec sme isili my k nim,tak nam aspon usiel cas.Bolo super!!! 😅 Von sa nam nechcelo ist lebo tam bola kosa. 🙄

mirkaff tak to ta chapem s tymi svokrovcami,ked ti niekto organizuje zivot. 😠

miriamkac
11. jan 2009

No vidim, lienka ze sa vam to so zdravim dari....ked labzujete po vonku.
My ideme zajtra na kontrolu a mam zly pocit s Palka. Ten bol na tom relativne dobre ale teraz mu stupa teplota a chyta sa za usko ☹ .....napaci sa mi to. Ja uz som KO, stale cosi, MM mi nepomoze, k lekarovi musim sama, este neviem ako to vyriesim, nasi isli na lyzovacku, takze budem sa tocit do Mesta asi dvakrat.... ☹ ...uz teraz mam z toho hrozu 😖

janette4
11. jan 2009

Lucinda, áno tá.ja som s ňou robila v tom trw.ale asi sme sa nestretli,ja som tam nastúpila 1.5.2007.

my sme dnes boli celý deň doma, netrúfala som si ísť s Matúškom von,keď má to očko také.poobede tu boli moji rodičia a doniesli mi pre neho nejaké kvapky,tak som zvedavá a kôprovú omáčku,mňam 😀 😀 😀

mirka môj malý vždy akosi vytuší,keď máme ísť svokre,alebo ona k nám.vždy buď dlho spinká alebo je nervózny.

lienka55
11. jan 2009

miriamkac ale ved nemozeme zase len doma sediet.Nemozem ho ,,hyckat,, musi si trosku posilnit imunitu. 😉

miriamkac
11. jan 2009

Jasneeeeeee 😀 😀 😀 .....ved to je super, praveze tak to ma byt. My sme neboli vonku skoro tyzden...ale s kaslajucimi, soplavymi deckami a s teplotou v tomto pocasi je asi "samovrazda"... 😀 ..tiez by som ich uz rada "vyhodila" von, lebo doma sa s nimi neda vydrzat. Dostali pod stromcek "pult s naradim" bola tam jedna vrtacka na baterky, ona huci a vrta a ma rozne nadstavce srobovacie no proste super, no ma to jeden hacik....su na nu tri deti, tak neviem, ci si vies predstavit co to znamena... 😝 ...a dnes vrtacka "dovrtala"....proste uz to neprezila... 😝

mirkaff
11. jan 2009

tak to ti Miriamkac odporucam klikat na tie svokry,uz som tam pisala aj ja.....ako som sa vyjadrila,,namet na napisanie knizky

mirkaff
11. jan 2009

Miriamkac dojdi mi upravit fotky,,,aj napeciem,aj ti kavu urobim,aj chlebicky,aj vino...vsetko bude 🙂 cil ma MM uzemnil ze ci musim mat album,tak dnes je .hmhm ,,viet bez coho... 😀 😀 😀

miriamkac
11. jan 2009

Ja by som aj dosla...ale ked vam ten pocitac mrzne....
A sak skus vyjednat....aby bol album...tak mu daj...hmmm...vies co... 😝

janette4
11. jan 2009

mirka 😀 😀 😀

miriamkac
11. jan 2009

dievcata, koncim, Palusko ma 38 a on velmi zle znasa horucky a to usko mame iste 😖

mirkaff
11. jan 2009

nic mu nedam,na toto som dosla sama.....mame zatial 2fotecky ale pokracujem dalej....papa

sticker
11. jan 2009

No super!!!!! Vidíš, že to ide Mirka 😵 😉

mirkaff
11. jan 2009

nadnes staci..jani tak sa ti zajtra ozvem........dobru nocku 😀

mirkaff
12. jan 2009

tak som vam dala aj dobru noc a hned propiajam aj dobre ranko.tusim je tam riadna zimisko,,Miriamkac ked si pomyslim ze budes N.M.n/V otacat dva krat........jaj ja mam traumu uz cil z toho nasho cestovania......len lutujem tych drobcov,a este s chorobkami,,,vonku mrzne a choroby nemrznu a prritom kedysi nam mama vrvievala ze cim tuhsia zima,tym menej chorob...ale dnes to je asi naopak..aj sa za to usko chyta??alebo ako si to zistila?ze usko

mirkaff
12. jan 2009

oprava////////pripajam dobre ranko

sticker
12. jan 2009

Ahojte 🙂 Mirka malému blahoželám k PRESNE 8 mesiacom 🙂 😉
Ja zvažujem, či ísť do obchodu s obidvoma a to musí Mirka ísť s malými na dvakrát do NMnV, sa hanbím 😔

lusinda2000
12. jan 2009

dobré ránko novému mestu...
jeanette, tak to sme sa teda nestretli, ja som 31.5.2007 rodila🙂 a práca sa ti tam páčila?

mirkaff
12. jan 2009

jani ked si tu ako si mam zmenit mju fotku v pase,,co mam kliknut???a dakujeme aj to patricne oslavime,,opijeme sa mliekom....

sticker
12. jan 2009

Mirka úplne hore je "nastavenia", tam si klikni a dostaneš sa na tvoje údaje a vymaž si fotku, čo máš teraz a vlož novú 😉 🙂

sticker
12. jan 2009

Ale si sa rozšupla s fotkami, Mirka 🙂 😉 Veľmi pekné detičky máš 😵 Martinka je malá modelka 🙂 😉

sticker
12. jan 2009

Mirka IP. 😉

mirkaff
12. jan 2009

Jani dnes ich mas moznost uvidiet nazivo....Martinka je aj tak ostrihana...a modelka,asi nie,ona je jak chalanisko,keby si ju videla ako sa korculuje,jak chalani ked nahanaju puk,este aj tie nohy tak uklada a je to vyslovene sportovy typ,,so suknou u nej nepochodim,,,,a teraz ma momentalne nahovara ze ci jej dovolim hravat kolky......trojkilove gule hadzat...par krat si to vyskusala,ale prave preto ju to niak taha.....moje slova su uplne zbytocne.... a kamoskim muz ze ju bude trenovat,,takze este ma podporu aj u nich.....aspon nebude tolko sediet pri PC ako zhodnotil MM

sticker
12. jan 2009

Mirak veď ja som celý život bola taký chalanisko 😀 To len teraz ako som na materskej mám dlhé vlasy 😅 😝 A lezú mi riadne na nervy 😠
Tiež som hrávala futbal, plávanie bolo moje a sukne neznášam do teraz 😀 😀 😀 😀
Buď rada, že chce niečo robiť. Ja som hrávala volejbal - 4krát do týždňa a veru som nemala na nič čas 😅 😀

sticker
12. jan 2009

No, idem s malými vyniesť smeti a do obchodu. Tak ahojte zatiaľ. A Mirka teda cinkni. Skúsim dať Julku spať akože neskôr, aby vydržala do tej druhej. Aj keď tomu moc neverím 😅 No ak bude hore, ťažko sa dostanem z bytu 😒

mirkaff
12. jan 2009

a ja citam idem vyniest smeti do obchodu,, 😀 😀 😀 ok......zatim cau a ak najdem ten puder donesiem ti ho

lenca13
12. jan 2009

Ahojte tak my sme mali hned rano uraz Timka si popalila prsty na zehlicke co tyzden tak to uraz ☹ Mirkaff pekne fotky maly je podareny 😉 a Ondrej je tam moc vazny 😀