Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

rikarr
13. jan 2009

ahojte

marodujem ale iba ja ...zatial ...teplotu nemám, hrdlo už nebolí ale mám takú nádchu 😖 furt mi čosi z nosa tečie a furt kýcham...hádam to malá nechytí..aj ked dnes pokašlala ale neviem či zo zabehnutia alebo jej niečo je ....

tak by mi tu bodol muž a on musí opravovať auto zrovna teraz ked to na mna večer dolieha .....

chuda viki už 2 dni kuká len rozprávky sa jej nestíham nejak akčne venovať

čosi som zachytila o tesco veciach .....ja som s nimi spokojná aj kvalitovo aj číslovanie nám sedí.....okrem číslovania čiapok a topánok 😀 čiapku mala teraz na 6-9 mes a topánky v lete 0-3 😀 😀 😀 inak oblečko sedí

idem ju dať spať lebo už ani kričať nevládzem...bože ved ja po nej furt len hučím -mača moje malé

sticker
13. jan 2009

Super, ďakujem za ten link. A sa mi zdá, že je to presne to, z čoho som aj ja objednávala 🙂 Tiež tam mali lacné hotové záclony 🙂
Lienka - rýchlo teplá sprcha, hrubé ponožky a šup aspoň pod deku a teplý čaj 🙂
Erika Tebe nezávidím ☹ Tak to poznám, keď melieš z posledného a nemá Ti kto pomôcť ☹ A neboj, Viki to vydrží ešte deň na rozprávkach.... veď keď Ti bude lepšie vynahradíš jej to 😉

janette4
13. jan 2009

janka, myslím,že sú z Kysuckého Nového Mesta.ja som nimi spokojná.minule som objednávala do dvoch izieb a keď prišli, ešte na ne bola aj akcia, takže som ich mala ešte lacnejšie,než som čakala. 😉

janette4
13. jan 2009

mirkaff,máme.museli sme mu dať odstrániť zubný kameň,lebo mu nehorázne páchlo s papule.chúďa,on je hrozne temperamentný, tak strašne už chcel stáť na svojich labkách, ale injekciu neoklame. 🙂 😀

janette4
14. jan 2009

dobré ránko,všetkým.

u nás krásne sneží, ale ja by som už prijala aspoň 25stupňov ☹

lenca13
14. jan 2009

Ahojte tak aj u nas snezi ale Janett mas pravdu uz by mohla byt aj Jar 😉

janette4
14. jan 2009

pre mňa jar radšej nie, vtedy mi býva zle, ale leto by som už prijala. aspoň 12mesiacov v roku. 😀

mirkaff
14. jan 2009

ahojte.u nas totalne krasne snezi.......tak cakam kym sa drobcek vyspi a ideme na sane 🙂

lienka55
14. jan 2009

Ahojte,
tak ja som dnes rano utekala do Mesta so sebou na kontrolu,sla som autom a musela som kazdu chvilku zastavovat lebo mi to mrzlo na skle a nic som nevidela,take nebezpecne!!!Mama mi varovala maleho tak som mala,, veget a fraj,, 😅
Poobede sme s mamou pospratovali stromcek a ozdoby. ☹ Potom som utekala zase do PN kupila som si nohavicovy kostym na ten ples s takym topom,este po obchodoch a taka som unahanana a unavena.

janette preco ti byva na jar zle?Ja mam tiez rada jar. 🙂

janette4
14. jan 2009

lenka, lebo mám silnú alergiu na väčšinu toho, čo vtedy kvitne...púpava, ovocné stromy, jelša a pod.

ja som cez víkend hovorila,že v týždni tiež už odstrojím stromček, ale akosi sa k tomu nemôžem prinútiť.. 😀

ja mám rada jar, ale za oknom,keď vidím,ako mi krásne kvitne záhon a skalka pod balkónom. 😀

rikarr
15. jan 2009

čaute
mne už je lepšie len hlas už mám taký slabý 😠 ale inak je mi fajn aj malá je ok...sem tam odkašle ale dokina hovorila že to nieje z choroby ale tým že dýcha furt pusou 😖

idem sa uplatiniť nejak a poriadne to tu upratať

snehovavlocka
15. jan 2009

ahojte. hladam niekoho znameho.

snehovavlocka
15. jan 2009

😀

mary3
15. jan 2009

Ahoj Jarus, tak som ta tu konecne nasla.... ako sa ma malinky?

sticker
15. jan 2009

Ahojte 🙂 Žanet to Ti veru nezávidím tú alergiu 😒 Ale pekne si to napísala - ako máš rada jar za oknom 😀 😀 😀
Konečne ma deti nechajú dlhšie spávať a my sme dnes išli do škôlky a Julka je z toho "hotová" - stále hľadá Jaju a vozí sa na aute a ťuká na motorku že Jaja. Tak jej vysvetlujem, že Jaja sa s ňou teraz voziť nemôže 😅 Boli sme aj vonku na chvíľu, je tam celkom príjemne. Len nech sa to neroztopí 😒
Idem dať Julke papať a šup do postele 😅

janette4
15. jan 2009

no veru,. keby sa to teraz začalo všetko topiť... ☹ nebolo by to bohviečo,záplavy v zime 😢

rikarr
15. jan 2009

nechcem aby sa to topilo, len nech to zmizne 😀

idem sa vyžalovať na svokru .....
včera poobede bola u nás pre mrkvu ätakéto zeleninové veci skladuje u nás v pivnici ) malá akurát sedela na šerbli a pozerala večerníček(my pozerávame o 18,30) a bola som rada že sedí lebo v poslednej dobe vždy od tial zdrhne skôr ako sa čosi podarí do šerbla pustiť no a svokra došla a hovorí jej "no pod za babou" a už pri malej šermovala rukami tak som je povedala nech ju nechá že som rada že tam sedí ...a ona"ved ja len skúšam či by išla" ...chápete čo myslíte malá sedela alebo nesedela na šerbli???jasné že sa postavila a už tam nechcela sedieť , potom si ju svokra zobrala na ruky a povedala že si ju ponosí, malá nechcela byť na rukách tak sa jedovala a svokra sa jej fuuurt pýtala kde je žiža a ja jej hovorím, že my žižu nemáme že my máme svetlo a ona fuuuurt žiža...jasné že malá nevedela čo to je ked ju také somariny neučíme a svokra sa čudovala že malá nevie čo je žiža a cica a kaja tak som jej zas povedala že ona vvie čo je svetlo, mačka a cumel , svokra zostala ticho a potom silou mocou chcela aby malá šla do stanu a hrala na klavíriku(preto lebo bol od nej, ona jej vždy núka hračky čo jej dá ona) malá tam nechcela ísť hovorila jej nene a nechcela ani hrať na klavíriku-nechcelo sa jej po celom dni už hrať a ona ju tam fuuurt strkala tak malá na nu skríkla NENE a buchla, svokra hovorí že ju nesmie byť ale ja som bola ticho len som sa usmiala- ved ju nepočúvala že tam nechcela byť tak sa malá presadila po svojom no a záver bol jasný, malá papala polievku a ona k nám prišla položila na stôl čokoládu a povedala" pozri čo baba našla ale ty také nemôžeš papať mama ti nedá" povedala som jej že nech to sem nedáva ked vie že malá to nejedáva a ona to posunula o 1cm dalej..... chápete to juj baba jedna

rikarr
15. jan 2009

bože a ked štrngá klúčami len preto aby upútala malej pozornosť a potom jej povie že ich nesmie chytiť a sková a ich a malá sa rozreve že jej nedala to prečo prišla ......
alebo oxiduje okolo nej ked je a malá sa potom viac rehní ako papá -furt hovorí že ide vedla a furt pri nej oxiduje

alebo jej niečo ukáže a hned jej povie čo tam nesmie robiť aj ked malá nič nerobí....

lienka55
15. jan 2009

Ahojte 🙂 ,
my sme sa dnes vonku postretali asi vsetky mamicky z dediny co sme na materskej, to bola zabava,a to len tak nahodne. 😅 😀 My sme sa potom odpojili,napapali sa polievocky a ulozili sa spat.Periem uz 4pracku,prezliekala som periny,varim kelovy privarok,uz vidim ako mm ohrna nos nad nim. 😠 😀
Maleho akosi prehana,ma taku redsiu stolicu dohovie z coho to bude?

erika posielam ti IP 😉
jani aj my sme dnes spali do 7.45h ale aj to nas mm zobudil,on hrrrrka,bucha,holil sa a oklepaval ziletku o umyvadlo 😠 😠 😠 .Aked sme dnes boli vonku tak David tiez stale len ,,kde je,kde je,,?Ale neviem kto. 😀

sticker
15. jan 2009

Lienka možno hľadal našu Jaju 😀 😀 😀 Pomáhal ju nájsť Janke 😀 😉
Erika, máš to zaujímavé 😒 Ale mám pocit, že toto robia všetky svokry nevestám 😲 😠 ☹ Ja teda nemám svokru, ale som si všimla, že je tu aj nejaká téma o svokrách....tam by si asi našla spriaznené duš 😅 😉
Ale keď som to čítala, až ma dvíhalo zo stoličky 😠 😠 😠 Ty si asi dosť kľudná povaha, však? 😀 😀 😀

mirkaff
15. jan 2009

ahojki..Lienka55 ani my sme s nimi neboli dlho.ved pred Lenkou sa decka spustali z "kopca" a o dvanastej sme cupitali domov.......jaj Erika tak to zacinam spoznavat aj ja...zatial nie na cucinkach,ale svkra ma na krku dve retazky a malemu s tym zacne pohupovat pred ocami a potom ked sa maly za tym naciahne tak povie,,nonusky nonusky to nesmies,,by som ju hned najradsej cimsi ovalila.......bosorku staru.a ked poviem mama sak mu to neukazuj,alebo babka retiazku skovaj za tricko,a ona nic a aj 5 krat mu to tak urobi,najlepsie by bolo keby jej ju niekedy roztrhal a basta,ked mu ju ukazuje tolko,sak potom by si to hadam rozmyslela...a teraz konecne zaspal.po dvadsiatich minutach natriasania na rukach,co sa u nas este nestalo......tati dnes nema futbal tak sa strojkam ist vecer cvicit......Lienka55 pojdes aj ty?? 😀 a vcera som si pokazila badcejper...tak mam doma docvicene.. 😒

lienka55
15. jan 2009

Dievcata nakuknite do albumu co moj syn vcera vyviedol. 😀 😀 😀 Povytahoval vsetky plienky a namiesto nich tam mam.... 😀 😀 😀

mirkaff nejdem lebo som dnes dostala ,,tetu mery,, 😠 ☹ .

martinano
15. jan 2009

caute kocky, lienka neidu malemu zuby,nejake?nasmu, ked ide zub tak tiez ma redsiu stolicu
rikarr je tu tema svokry, aj ja som sa tam vystazovala, precitaj si pribehy stoji to za to a bohuzial nic s tym nespravis, len bude horsie, ked to budes riesit,ale je to hrozne, kukni tam, ked budes mat cas, popisuju tam kocky aj ako to riesili a co to urobli, ale nervy mas dobre ja uz by som vybuchla a letela by dverami a mozno oknom 😉
jani a ako bolo jaje dnes v skolke po dlhej dobe?

lienka55
15. jan 2009

martinano my mame vonku 16zubkov ale nymyslim si ze to bude tym.

sticker
15. jan 2009

Teda lienka 😀 😀 Veď on by tak aj zaspal, nie? 😀

sticker
15. jan 2009

Maťa celkom sa jej tam páčilo, ale je totálne zmorená 😅 No konečne mala program na celý deň. Ale cestou domov začala, že ona už nechce ísť do škôlky 😕 . Pripisujem to únave.

mirkaff
15. jan 2009

lienka55 dobreeeeeeee..ahoj Jani,uz je slecna doma zzo skolky??

sticker
15. jan 2009

Lienka vy máte viac zubov ako my 😕 😅 😀

mirkaff
15. jan 2009

naraz nam to tu ulozila,,cil ma martinka zdzubala ze chce spagety s mortadelu a ja si tu len tak sedim...idem idem

martinano
15. jan 2009

lienka to bude zubkami, urcite, to bude dobre 😉
jani sto percent unava 😉