Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

martinkamm
25. okt 2007

aj ja som tu ☹

monatko
25. okt 2007

no vida 😀

martinkamm
25. okt 2007

no som martina nie vida 😵 😵

chiara.rrika
25. okt 2007

som z noveho mesta to je ale dnes pocasie ze?
😖

monatko
25. okt 2007

jeeeee dalsi clen z NM, to je super, ale asi byvas mimo, vsak? pocasie je mizerne, uz a by bola jar 😀 😀

martina, tesi ma 😵

martinkamm
25. okt 2007

aj mna tesi 😵 ja som tiez priamo z nmnv🙂len chodim do ziliny lebo tu poslednym rokom studujem

monatko
25. okt 2007

paraaaaaada a co studujes? pozeram, ze si buduca mami 🙂

martinkamm
25. okt 2007

studujem strojnicku fakultu a som buduca slobodna mamina 😅

monatko
25. okt 2007

no tak to mas toho pekne nalozeneho, ako to zvladas vsetko dokopy 😕 mas moj obdiv 😵

martinkamm
25. okt 2007

snazim sa hlavne kvoli drobceku kt. nosim pod srdcom nemoze za to aky muzi chodi apo svete ☹ das im vsetku lasku a vsetko a oni ti vsetko vezmu a posliapu

monatko
25. okt 2007

to ma mrzi 😢 je to tak ze uz sa vobec nestretavate? a co jeho dieta? voebec nejavi zaujem? to co ma byt 😠 😠 😠

monatko
25. okt 2007

martinka, musim uz ist, ak sa ti bude chciet, pokecame neskor a ak chces, napis mi cez IP 😉 papa zatial

chiara.rrika
25. okt 2007

uz tu nikto nie je?
😒

angelos
25. okt 2007

ahojky
tak na chvilku ....a pozeram,ze dnes sa cela strana zapisala,to je rekord 😅

aaa koho to tu vidim...chiara si v NM,alebo pises z IT?Ako drobcek?

martinka smutne co prezivas ☹ ti chlapi su tak nemozni 😠 😠 😠

mrenka,ako lili?pozerala som fotky,chudatko 😢

mrenka
25. okt 2007

waaaw,kocky ste tu dnes trhli rekord 😀
ja som bola na modnej prehliadke,super zabava,mam aj foto v albume 😉

maruschka
autor
25. okt 2007

ahoj chiara,nebola si odcestovaná??alebo sa mi to zdá?inak čaute baby,ako ste dneska trávili deň.Ja som vymyslela ohromný zlepšovák na bicykel.Vzadu máme detskú sedačku a zozadu som na ňu namontovala ohybný detský dáždnik z kočíka a tak sa vozíme aj keď slabo poprchá 😀 😎 .Super,nie?Čo všetko nedokážeme..Musím si prečítať,čo ste tu dneska popísali.
mrenka,maličká už lepšie?Už jej to prešlo?

mrenka
26. okt 2007

maruschka,uz sa to zacina lepsit,uz sa jej robia chrasticky 😉

chiara,si spat v nm?

monatko
26. okt 2007

cau mreni, aj ja som bola vcera na modnej prehliadke, a dnes idem tiez, na Lydiu Eckahart 😀 😀 to ste boli na tej Zelenej pri otvoreni salonu?

baby, vidite, zaciname konkurovat aj ostatnym regionom v kecani 😀 😝

mrenka
26. okt 2007

moni,ano na zelenej,kukenzi do albumu 😉
a na akej si bola ty?

monatko
26. okt 2007

mreni, vcera otvarali v tn hotel magnus, takze pri tej prilezitosti tam bol taky program a v nom aj modna prehliadka, no dneska mi ta lydia nevysla, mame auto v servise a bude hotove az v pondelok poobede, ma porazi 😠 😠 kukla som tvoj albumik, saty su krasne, ste tam kocky 😉 a zevraj ta jedna z nich je uz mamina, no vies komu hovor 😀 😀 😀

monatko
26. okt 2007

ozaj, a kde je vlastne ten salon, priamo v hoteli?

mrenka
26. okt 2007

ano,priamo v hoteli,velmi peknucke,saty su kraaasne,tie,co mam na sebe sa budu volat po mne 😵 😵 😵 a fotil nas aj fotograf,takze budu take profi foto a bude sa z toho robit webstranka,tak som zvedavco...

monatko
26. okt 2007

jeeeeeee, tak parada, potom mi ukazes katalodzik? 😉 ako sa chystate prezit vikend?

mrenka
26. okt 2007

ty co sa chces znova vydavat? 😀 ale ma aj pekne spolocenske...vikendik,no neviem,dnes som bola s malou na 10min.vonku,konecne po tyzdni,ale este je bodkovana,takze budeme susit opat doma 😖

monatko
26. okt 2007

vydavat? aaaaaaaale kto by sa v dnesnej dobe vydaval? sak to sa uz nenosi 😎 😀 no ale tie spolocenske ma zaujimaju.. a to co mate na fotke, to su obidvoje svadobne? inac, aj janovi si sa lubila..

mrenka
26. okt 2007

svadobne,ale tie,co mam ja by mohli byt v poho aj ako spolocenske,su naaadherneee,vzadu maju taku jemnulinku tu vlecku,fakt kraasa,vsak ked budes potrebovat,tak mi povies,alebo tam rovno zbehni...oooo,jankovi dakujem 😀 😀

monatko
26. okt 2007

no presne, tie co si mala ty, su podla mna take univerzalne, velmi peknucke, jemne.. no mozno, ked pojde nejaky plesik, tak by som sa isla mrknut..

mrenka
27. okt 2007

ma kopec peknych spolocenskych,treba ist kukenzi 😉

chiara.rrika
27. okt 2007

ahojte ano, som v Nm prisli sme na tyzden, ale potom zase cestujeme za ocinom 🙂
a vy ako sa mate? boli sme aj na prechadzke, ale toto mesto je cele zatarasene..no otrasne ☹

mrenka
29. okt 2007

no halooo?tu bolo nejako mrtvo cez vikend...chiara,co neprisiel tatino s vami?