Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

miriamkac
19. jan 2009

Caute 😉
Vitam tu nove "prispievatelky" ....rozrastame sa.... 😉

sjuzika neviem ake plienky chces pouzivat, pokial jednorazovky tak potom Lienka ma pravdu, ale dnes je "moderne" pouzivat latkovky (je tu aj taka tema "latkove plienky" vo volnej diskusii) svagrina ich pouziva, len sa operu, nezehlia sa...a velmi si ich chvali 😉 Treba do toho vstupnu investiciu cca 4000sk (sada plienok +specialne nohavicky) pisem ti to preto, lebo ja by som do toho urcite isla, keby som mala prve babo. 😉

Ja chodim k Sickovej...som spokojna, a Eshanovu sme "stretli" na pohotovsti 2x a velmi pozitivny ohlas mam ja na nu.

simasa !spolocenky deficit" ma asi kazda na MD... 😉 ...preto tu vykecavame.. 😝

mary3
19. jan 2009

Babulky a chcela som sa vas spytat ci ste davali svoje deticky ockovat aj proti ovcim kiahnam.... nam doktorka ponukla tuto moznost ked Lukaska pojde ockovat v 15.mesiacoch, tak nad tym rozmyslame.....

janette4
19. jan 2009

Áááááhojte. tiež vítam všetky nové prispievateľky, krásne sa nám to tu rozrastá.

ja som si kúpila 20ks obyčajných plienok a stačili,prala som ich tak 2-krát do týždňa.

rikarr
19. jan 2009

ahojte

teda baby vám za to písanie platia či čo...

vítam nové maminy 😀

plienky --- ja som mala 40 ale to preto že som podedila po segrinom malom 😎 ale ak dáš jednorazovku tak ti stačí aj 20 😉

Ehsanová - ja k nej chodím a som veeeelmi spokojná, kedysy robila v TN na detskom a na pohotovosti, veľa krát nám pomohla aj cez mobil 😉 je vždy ochotná a do 6 týždnov malého chodí pozerať bábo domov, zaznačí si vás do mobili ako bábo a zdvihne vám aj o polnoci aj cez dovolenku ....ked je už bábo väčšie bábo 😀 tak si vás prepíše a zdíha len počas ordinačných hodín ...ordinačné hodiny má všelijako lebo chodí aj po dedinách ...

idem vám povedať čo sme vyviedli s mm --- kúpili sme viki detskú izbu a hned sme ju dali spať aj na veľkú postel a predstavte si nespadla 😀

sticker
19. jan 2009

Ahojte 🙂 Teda, dnes tri nové pisateľky 😵 😉
Veru ja som moje nedala očkovať proti kiahňam 😅 . Takže stále čakám, kedy ich Janka prinesie zo škôlky 😝 . A keďže ani ja som kiahne nemala, tak by to bolo zaujímavé 😅
Mary Ty si priamo z mesta? Malý je veľmi zlatunký 🙂
Simasa a Ty si odkiaľ? Ak sa smiem opýtať 😅 😝 🙂

sticker
19. jan 2009

Erika no super 🙂 Takže Viki je už "veľkáčka" 🙂 😉

simasa
19. jan 2009

Sticker, ja som z Bohuslavic. Inak, pozname sa - z priemyslovky, bola som o jeden rocnik vyssie 🙂

simasa
19. jan 2009

Jo a dakujem za privitanie vsetkym.

rikarr
19. jan 2009

proti ovčím kiahnam nedám očkovať, myslím že ak som to prežila ja prežije aj viki ...

kuknite foto -viki v novej posteli

rikarr
19. jan 2009

mary si mi nejaká známa

martinano
19. jan 2009

Caute kocky
jani super fotky, julka je uzasna a jaja mlada dama
proti kiahnam ockovat? Myslim, ze deti maju tych ockovani dost tych zakladnych, je ich omnoho viac ako sme mali my. Ja by som nedala.

miriamkac
19. jan 2009

mary3 rozhodnut sa ohladne ockovania musis sama 😉 . Moj nazor: co sa tyka ovcich kiahni je rovnaky ako martinano 😠 ....aj ked vseobecny trend je: ockovat, ked dostane dieta chorobu, bude mat miernejsi priebeh.....a zase protinazor: pokial je dieta zdrave, malo by si "pocvicit" imunitny system same, nie je to smrtelna choroba.....tak si vyber 😒

lusinda2000
19. jan 2009

ahoj mary,tak ťa vítam v modrom koníkovi, veď my sa už tak troška poznáme. tiež som len chvíľu v MK, ale je to tu super. tuším už moc na pokec nechodíš,tak možno budeme mať väčšie šťastie si popísať tu. a čo sa týka tých kiahní, malá tiež neni očkovaná,aspoň zatiaľ. ešte som riadne nad tým nerozmýšľala.
a inak zdravím nové mesto kočky.

martinano
19. jan 2009

mary aj mne si zname, asi z porodnice a rozhodnut sa ohladom ockovania musis sama je to tvoje mimco, zabudla som to napisat 🙂

lienka55
19. jan 2009

Ahojte,
vitam nove maminky,nestiham si vas tak rychlo zapamatat. 😀 Co tak nam nieco o sebe napista aby sme o vas nieco vedeli odkial ste,kolko mate rokov atd,...Lebo my sa tu uz pozname ako tak. 😉

Jani hned som nakukla na nove fotecky,bol pri mne aj Dado a ukazoval prstami na Julku a nieco si rozpraval tou jeho recou. 😀 Pytala som sa ho ze ci sa mu paci,ze to je Julka. 😀 😀 😀 A ozaj ako to vyzera u vas s tou mononukleozou?

lienka55
19. jan 2009

erika nemozem najst to nove foto,co som slepa? 😀 V ktorom albume ho mas?

rikarr
19. jan 2009

lenci neslo mi to pridať až teraz tak jukni na to

mary3
19. jan 2009

Ahojte... tak som sa sem zas na chvilku dostala, maly sa hra tak idem trosku pokonikovat.....
dakujem za privitania.... som priamo z mesta, volam sa Maja a mam 22 rokov....
Ja vas tu podla foto tusim nikoho nepoznam... kam chodievate s detmi na prechadzky v meste?

mary3
19. jan 2009

martinano- je mozne ze sme sa stretli v porodnici aj ked podla fotky ta nepoznam ale ked mame rovnako stare deti... kedy si rodila? ja 19.12.2007 cisarskym....

lusinda- veru uz tam moc nechodim tak som rada ak popiseme tu, sem chodim castejsie, ako sa ma malinka? ja som dnes Lukaskovi objavila novy zubok 🙂

sticker
19. jan 2009

Simasa normálne "horím" zvedavosťou kto si 😅 😅 😅 😀 😀 😀
Lienka tak mononukleóza sa nepotvrdila, našťastie 😝 Ževraj to mal takú angínu 😒
Ale čo sme prišli zo škôlky, tak Janka má nosový hlas 😠 tri dni bola v škôlke, krupica!!!!!!
A musím zháňať masku - 3.2. majú karneval 😝

sticker
19. jan 2009

Erika malá je zlatá 😵 Taká spokojná a.....stratená 😀 . Ja som myslela, že ste ju dali hneď do jej izby 😅 Ale takto je dobre, že začne na veľkej s vami a potom šup do vlastnej. Ja sa teda bojím, že Julka by sa zviezla 😅 Ona sa v kuse točí, ako sa len dá 🙂
Leni - ja keď s Julkou pozerám fotky, tak najprv vraví na všetky deti "úúúlia" 😅 😀 . Potom jej to vysvetlím a je to bábo a tlieska o dušu 🙂

martinano
19. jan 2009

mary,tak preto, ja som rodila 14.12,ale boli sme dlhsie v nemocke, maly bol o tri tyzdne skor, takze sme sa stretavali na chodbe 🙂

mary3
19. jan 2009

martinano- a ako sa narodil malinky? prirodzene ci cisarskym? a kedy ste isli domov?

simasa
19. jan 2009

Caute,
tak sme sa vratili z vonku. Ani sa to nezda, ale aj ked je nad nulou je tam riadna kosa.
Jani, ved vecer sa pokusim urobit album, tak potom uvidis. Obcas sme proti sebe hrali volejbal, ale ja ako amater samozrejme. Kdesi som tu citala, ze si skoncila s volejbalom lebo si sa dolamala. A co sa Ti stalo, si mala nejaku nehodu?
No a o mne: volam sa Silvia a som uz stara paka - mam 31 r. A Sabinku som rodila v PN cisarskym a ma uz 4 zubky vonku, dva prerezane (kustik trcia) a dva dalsie sa tlacia. Tak si to tiez s tymi zubiskami uzivame. Dnes bola v noci 2 hodiny hore - som myslela, ze ma porazi 🙄

janette4
19. jan 2009

ahojte.aj my sme sa vrátili z vonku.ja som bola u nás pozrieť v jednom "sekáči" má tam total výpredaj a opláchla som tam 22€., mám aj super kúskov:úplne nové rifľové šatečky Levis pre dievčatko za 2€ a pre seba tiež nové rifle Esprit za 5€. No nekúp to 😀 😀 😀

krpec je zase celý deň mrzutý, ráno mi v posteli vyspevoval od 4.30. do 6.30 a o 7.30 už bol vyspatý. aj ja-ohromne.
☹ teraz sa s tatinko jašili, až mu tiekli slzy, ale asi ho pôjdem uložiť, už má zase nervy. ☹

mary mne je skôr povedomý tvoj manžel, on je mešťan?

sticker
19. jan 2009

Žanet a tie šatočky pre dievčatko si pre koho kupovala, hááá? Žeby pre druhé? 😉 🙂
Simasa to by si mohla poznať aj lencu. Ale ona je o rok staršia od Teba, tiež priemyslováčka. Veď sa tu ukáže 😉

simasa
19. jan 2009

Sticker, ktoru Lencu myslis? Napis, mrknem jej do albumu a uvidime.
Tak som sa posnazila a mam uz nieco v albume 🙂
Ideme ulozit malu lebo je uz zla ako cert.

janette4
19. jan 2009

Janka, šatečky sú pre kamošku, v novembri sa jej narodilo druhé dievčatko. pre seba? 😝 neblázni 😀 !

lienka55
19. jan 2009

No mne maly zaspal uz o 10.15h. a spal do 13.30h.A ja s nim samozrejme ,ale nie tolko co on.Tak som to potrebovala.Ale za to ma caka koooopisko zehlenia zajtra,ked som sa dnes na to vykaslala. 😀 😝

simasa mozno ta budem poznat podla toho co si zatial napisala.Necham sa prekvapit. 😅

mary3 teba nepoznam podla foto. 😉

janette zeby druhe?Ty asi take satecky neoblecies? 😀 😉

martinano ty si bola rodit v TN?Nechcela si rodit u vas v Norsku?

lienka55
19. jan 2009

erika viki je uzasna,este ze mate taku velku spalnu. 😀 😀 😀