Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

lenca13
19. jan 2009

Ahojte 🙂 tusim tu mame nove pisatelky tak ich pekne vitam 😉
Pozerala som albumy ale nepoznam ☹

simasa
19. jan 2009

Lienka 55, teda mrzi ma to fakt, ale nespominam si na Teba. A Ty si chodila tiez na priemyslovku do Mesta a mala by si byt o rok starsia? Do ktorej triedy si chodila? S Marcelkou Zuchovou nahodou nie?
To zehlenie Ti teda nezavidim lebo ja ho fakt z duse nenavidim. Stale hovorim MM, aby sa to naucil, ale nechce, nicoba 😀

sticker
19. jan 2009

Fíííha, Mirka nahodila nové foto v pase 😉 🙂
Sima no tak ja si ťa asi nepamätám ☹ Kto vám bol triedny? 🙂
No a s volejbalom som musela skončiť, ako aj s behaním a tak. Liezla som po skalách a "zrúbala" som sa 😅 . Odvtedy si neviem čupnúť, do kopca sa mi tiež chodí na nič. Musím s tou jednou nohou chodiť po špičke 😝 . Ale hlavné je, že žijem a vôbec chodím 😔
Ale môžem korčuľovať (tam je noha spevnená), plávať a bicyklovať 🙂 No ani na jedno mi absolútne nezostáva čas 😅 😒
Malinká je veľmi zlatá 🙂

lenca13
19. jan 2009

Simi nie ja som chodila na priemyslovku a som o rok starsia 🙂

sticker
19. jan 2009

Simi ja som myslela lenca13 🙂 Lienka je ešte "mladá" 😀 😀 😀

lenca13
19. jan 2009

Sylvi nepochadzas nahodou z Novej Bosace?

simasa
19. jan 2009

No ked som videla Tvoj prispevok, Leni, tak som preskumala troska aj Tvoj album lebo mi doslo, ze to bolo asi o Tebe. Neviem, kam som vsade v tej skole cumela, ale nepamatam. A tu Macu poznas? Ona bola tusim v Decke, tak ako ja.
Skor TM mi je bud povedomy alebo sa mi len podoba na niekoho z Novej Bosace.
Preco ked odoslem odpoved, tak ma to vzdy vyhodi odtialto a musim znova hladat toto forum? Asi robim niekde chybu, poradite?

simasa
19. jan 2009

Ano pochadzam odtial. Ale ked som mala ale 3 roky sme sa prestahovali do Bohuslavic. A o chvilu budem zasa Kocovanka. 🙂

sticker
19. jan 2009

Kočovčanka - tam je Tupý, však? 🙂 😅

lenca13
19. jan 2009

Tam je Tupy starosta 🙂

simasa
19. jan 2009

Ano Jani, on tam teraz starostuje. Mas pekne spomienky na neho? Ja teda moc nie.

sticker
19. jan 2009

Jáááááj s tým sme sa mali fakt radi 😀 😀 😀 😀 To akože úprimne 🙂 S ním som si vždy rozumela 🙂

simasa
19. jan 2009

He, ake sme rychle 😀

sticker
19. jan 2009

To ten strojopis Simi 😀 😀 😀 😀

simasa
19. jan 2009

Lenka a ako si to uhadla, ze pochadzam z tej Novej Bosace? Som sa trafila s tym manzelom, ci nie?

simasa
19. jan 2009

Presne ma to napadlo, Jani, ze strojopis. Aspon na nieco nam bola to skola 😀

lenca13
19. jan 2009

simi to mi poradil mm a mas pravdu 🙂

simasa
19. jan 2009

Ten svet je predsa len maly 🙂
Leni, ja mam krsniatko Timejku. Sa pochvalim, ze meno som jej navrhla ja. Ma uz 13 rokov, je to velka baba. A byvaju tiez v Meste.

lenca13
19. jan 2009

Tak to meno sme nemali vobec vybrate pretoze mm si myslel ze to bude chalan no ale co uz ale podla mna je to tiez pekne meno 😉 ale je ho uz dost pocut 😉

martinano
19. jan 2009

jej vy ste sa rozpisali, stracam prehlad
lienka ja robim v tn na sale takze som rodila doma 😀
mary my sme isli v piatok a potom v pondelok bol stedry den takze 21.1, ale maleho som nemala pri sebe tak som sa motala pri nasich babach
ale z videnia ta poznam

martinano
19. jan 2009

lienka v norsku rodit nikdy 😝

lienka55
19. jan 2009

Vsetky ste tu ponahadzovali nove foto,musim sa po niecom obzriet aj ja. 😉 Idem este prilozit a hajat,dobruuuu!!!

simasa tak neuhadla som kto si,myslela som inu.Ale velmi sa mi podobas na moderatorku,herecku Petu Polnisovu. 😀

sticker
19. jan 2009

Ja sa tiež pomaly dekujem. Strašne ma bolia tie kríže, alebo obličky....fakt neviem, čo to je ☹ Uvidím, čo bude ráno. 😝

simasa
19. jan 2009

No babulky, idem spat, lebo ktovie kolkokrat bude zasa mala hore v noci. Prajem Vam vsetkym dobru noc.

lenca13
19. jan 2009

dobru Simi aj Jani 🙂

martinano
19. jan 2009

ked sa sem konecne dostanem,tak vsetci odidu 😢 ,dobru noc kocky 😉

mary3
20. jan 2009

Dobre ranko....

Janette- nie som vydata, je to moj priatel a je z Prejty pri Dubnici.....

martinano- no ja som v piatok uz pomaly motkala po chodbe tak sme sa mozno videli ale podla tej jednej fotky neviem....

Babulky a kolko mate vlastne rokov? asi ste to uz pisali na strankach predtym ale necitala som to cele....
A ste vsetky vydate alebo su tu aj slobodne mamicky?

mirkaff
20. jan 2009

dobre ranko vsetkym,,tusim tu mame nove maminky...Simasa ty si byvala v Tr.Bohuslaviciach????tak ja za tym velkym kopcom,za hajnicou,ja pochadzam zo Stvrtku,no napis mi aspon IP,kto si co si......my sme vikendovali u nasich a vcera som stretla Lencu13,,Lenka ta farba aj strih ti idu,,kocena z teba 😀

lusinda2000
20. jan 2009

dobré ránko kočky,akú ste mali noc?
mary,malá sa má celkom dobre, neviem či som ti spomínala,že sme prestávali práve kojiť,ale už to máme za sebou. malá sa mi budí raz za noc,tak to sa dá. ale stále musím mať prelepené bradavky.

mary3
20. jan 2009

Ahojky Lusinda, hej, viem ze ste prestavali kojit tak je super ze mala to tak zvladla... my sa budime stale casto v noci ale to asi pre tie zubky lebo ma naliate dasienka, uz aby boli vsetky vonku.... a co robi teraz Chiarka? nas Lukasko spi lebo bol hore uz od 5:30, napapal sa a este zaspal.....