Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

miriamkac
22. jan 2009

sjuzika, ked sa nudis... tak mi pride helfnut..... 😀 tu je kazda ruka dobra...hehe 😝

martinano tu prsi 😨 ...ale ja dufam, ze uz je po zime....lebo by sa mi nechcelo decka obliekat uz do treskucej zimy a trepat sa s kocikom po snehu ☹ ...to uz naozaj nepotrebujem...

sticker
22. jan 2009

Mirkaff - od utorka som sa nemohla hýbať 😝 Buď ma seklo, alebo mi chrbát celkovo vypovedal službu 😅 Veď už som piaty rok doma, tak aj mohol 🙂 Chodím ráno na obstreky a nejaké tabletky "papám". Ale tie mi skôr zaberajú ako injekcie.

sticker
22. jan 2009

Zuzi - poznám Peťa 😅 Ty si zatiaľ "záhada" 😀 😉 A na tie kríže pozor...viem o čom hovorím 😀 😝

martinano
22. jan 2009

dakujem za info, uz sa tesim na teplucko.

martinano
22. jan 2009

zuzi aj ja poznem tvojho priatela s jeho sestrou som chodila do skoly,ale je ten svet maly 😉

simasa
22. jan 2009

Ness, chodim do medigynu - tusim Robotnicka sa vola ta ulica. Striedaju sa tam dvaja mudr Durovska - ta ma aj deti a mudr Batovsky - tak k nemu. Obaja su z Levic, tam robia v nemocnici.

sjuzika
22. jan 2009

no to je sranda ako sa tu navzajom poznate s mojim priatelom, asi si k pocitacu sadńe on 😀 .
sticker, poznas ho z volejbalu? on ta zatial nespoznava.

sticker
22. jan 2009

Cha!!!! Jasné, že ma pozná 😠 😠 😠 😠 😀 Ale som vždy nosila krátke vlasy a volám sa Jana a aj z volejbalu. Odtiaľ asi najviac 😉 🙂

elika
22. jan 2009

sticker, nemas nahodou sestru Lenku? alebo som si ta pomylila?
😉

sticker
22. jan 2009

Mám 🙂 |Prečooooooooo? 😉

sticker
22. jan 2009

Mala by som Ťa aj ja poznať? 😅

sticker
22. jan 2009

To by ma zaujímalo, podľa čoho si ma spoznala,keďže sa so segrou tak "véééľmi podobáme" 😅 😝

moncika15
22. jan 2009

ahojte babky 🙂
neviete o najakej dobrej krajcirke v NM? popripade kde ju najdem, neni mozne tu niekoho zohnat! 🙄

papa

elika
22. jan 2009

a chudatko nemala fenku Jessie?

elika
22. jan 2009

mohla by si ma poznat 🙂 bola som par krat u vas... aj sme debatili... uz davno, ale .... teda ak teda este aj ak by si Jessie poznala.

elika
22. jan 2009

pozri moju webstranku. mam tam aj ine foto, mozno spoznas lepsie 🙂 www.znakovanie.sk 😉

sticker
22. jan 2009

A Ty si z mesta? 😕

sticker
22. jan 2009

Jejdaaa!! To si Ty?!!!!!!

elika
22. jan 2009

hihihi. prekvapena? ako sa ma lenka? preziva to ok? Ja nie som priamo z mesta, ale som tam chodila do skoly a mam tam kamosku Lenku a teba 😉

sticker
22. jan 2009

Poslala som Ti IPčko 😉

rikarr
22. jan 2009

mocika poznala somale tá už nerobí...myslímale že niekde na stanici sídli jedna a v šmoklkosadoch druhá

moncika15
22. jan 2009

ahoj, natu na stanici som moc xvlae nepocula 😅 a ta v smolkobudkax je ako stara?

sticker
22. jan 2009

Mne sa zdá, že zo šmolkosadu sa presťahovali. Teda ak myslíme tú istú 🙂 😉 Teraz sú v zadu, ako je cukráreň Nemšáková,tam ďalej je taká brána, kde je aj oprava obuvi a tam je 😉

moncika15
22. jan 2009

pri byvalom buckovi?

sticker
22. jan 2009

Hej 🙂 Ale dobrý krajčír je aj v Jednote. Na samom vrchu - má tam dve ženské, ale aj on šije. Má zvláštny prístup, ale je naozaj dobrý. A šije aj pre pánov 🙂

mirkaff
22. jan 2009

no babenky ja to tu normalne nestiham sledovat,my sme pobede hromadne spali.a teraz sa deti spolu hraju,tada maly trha letaky a Martinka mu ich podstrkuje lebo ked nema v ruke zdrap papiera tak sa jeduje 🙂 a ja tot PC...

moncika15
22. jan 2009

on sije aj pre zeny? ja ze len saka a obleky 😕

nemate sajnu kolko by stale take saty?

mirkaff
22. jan 2009

moncika saty spolocenske ci svadobne??

moncika15
22. jan 2009

spolocenske...pridam do albumu ale kuknite ryxlo bo zmazu 😅

elika
22. jan 2009

stiker, poslala som IP 🙂