Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

simasa
28. jan 2009

Ale musi to byt aj sranda, mat takeho vymyselnika.

martinano
28. jan 2009

caute
zdravim aj novu pisatelku.musime sa dat ockovat zaciatkom tyzdna, inak nam je to jedno dokazeme sa prisposobit, nemame presny minutovy rezim a matko vela vydrzi, to k stretku 🙂

rikarr
28. jan 2009

no to je...ale zas ked máme návštevu alebo sme medzi ludmi je poslušná a dobrunká..ona je dobrá aj tak len má vyšie obrátky ako ja 😎

simasa
28. jan 2009

Rikarr, poznas v Lieskovom Skrieckovych?

andreao
28. jan 2009

Babky idem ja off, prajem dobru noc.

simasa
28. jan 2009

Dobru noc Andrea.

rikarr
28. jan 2009

ada dobrúúúú

moj mini švagor sa s nejakým malým denisom škriečkom kamoší....ale ja osobne tu skoro nikho nepoznám....

simasa
28. jan 2009

Ano, to su oni. A este maju Natalku. To je kolega MM. Vlastne aj moj to bol, dokial som nesla na MD.

simasa
28. jan 2009

Idem aj ja do hajan. Ale som rada, ze dnes to tu trocha ozilo. Tak dobru noc vsetkym.

rikarr
28. jan 2009

brúúúúúú

rikarr
28. jan 2009

sa to na mna sype nejako, aj na bbt píšem aj sem aj na facebook ....

lienka55
28. jan 2009

Ja som si vobec nevsimla ze tu pribudlo tolko novych stran,a potom tu pisem bludy ze je tu ako,, po vymreti,,.Ani som to vsetko necitala,hned som skocila sem ani neviem o com ste pisali.Ale idem aj ja do hajan.... 😔

mirkaff
29. jan 2009

dobre ranko.no dokedy sa dostanem do temy ,teda o com bola rec tak mam dost..vy ste boli normalka akcneee......ste sa vecer rozpisali.baby MM ma najradsej osklivku katku a priznavam ze spociatku sme sa dohadovali co sa bude kukat a cil ju zerem aj ja..a Haus u nas leti odkedy sa objavil na STV.....tak zatial koncim a pekny den 🙂

rikarr
29. jan 2009

bré ránko, u nás sneží..zas.....

baby ja okrem ordinácie a poisťovne nekukávam nič a teraz to nechodí takže má TV ovládač v rukách muž ...ale sa teší kedy mi to začne lebo vždy som ho poslala na pivo aby mi nekecal do toho

renuskacool
29. jan 2009

Aj u nás sneží.....Sa bude malý vytešovat až dojde zo školy....Mnoo,len na to vysvedčenie som zvedavá. 😒 😒

dad1
29. jan 2009

zdravia vas tiracky.
len pre vysvetlenie,my nemame uzavretu temu a nikdy sme nikomu nepovedali,ze sa nemoze k nam pridat.
ja som vo februari 2008 temu tiracky zalozila so zamerom vytvorenia odkazovaca pre moje kamosky,s ktorymi sme pravidelne chodili na prechadzky,a ked sa nasim detom rozhadzali rezimy,tak sa castokrat stalo,ze sme o sebe nevedeli aj 2 tyzdne,tak vznikli tiracky,nazov sme dostali od okoloiducich,ktori stretavali celu tlupu kocikov na namesti.ale neznamena to,ze sa sme sa uzatvorili pred ostatnymi.a nechapem, kde ste vzali,ze niekoho posudzujeme podla vyzoru,alebo co.taketo zabo-mysie vojny su uplne od veci.a nikomu nesvedcia.
predpokladam,ze stale v SR vladne demokracia, preto sme si svoju temu mohli zalozit,nemuseli sme sa pridavat,len preto,ze z nasho regionu tu jedna tema bola.a medzi nami, v case zalozenia tiraciek, bola velmi malo aktivna. aj ked si myslim,ze sa nemusime nikomu spovedat,kedze konik je verejne forum,mala som potrebu to sem napisat.

renuskacool
29. jan 2009

No myslím že to ani jedna holka nemyslela tak dramaticky 😉 😉 😉 ,a určite tym nechcel nikto nikoho urazit! 😎 😎 Ved kludne kecajte.Len to tak prišlo do reči-konkrétne ja,kedže som tu bola včera prvý krát-som sa spýtala aký je rozdiel medzi týmiti dvoma miestnostami....Ved aj mi sme pekne,aj vy.... 😀 😀 😀 😀

radfi1
29. jan 2009

renuskacoool, pekne si to napísala.........my sme si naozaj nerobili výberový konkurz, ale je pravda, že sa doplname, jedna nižšia, jedna vyššia, jedna blond, iná tmavá, no všehochuť, myslím, že ale zrzka nám ešte nejaká chýba 🙂

renuskacool
29. jan 2009

Takže je vam čo závidiet tam....Ste tam jedna tlupa báb,ktoré si rozumejú.....Ale ved o to tu ide...No nech vám to vydrží teda! 😉

mary3
29. jan 2009

Dobre ranko baby....
Renuska aj ja ta tu vitam.... mozem sa spytat kolko mas rokov? teda ak ti to nevadi.....
Nas tatik si zobral dovolenku tak s malym lieta kdesi vonku a ja mam volno 😀

radfi1
29. jan 2009

Ved aj vy si tu rozumiete a o to tu ide. my sme sa jednoducho poznali, tak si píšeme, ja sa napr. málokedy pridám k niekomu, koho nepoznám, aj ked je to net, som jednoducho taká plachá. preto my vyhovuje, ked sa stretám s babami, ktoré poznám. aj materskému centru sa vyhýbam len kvôli tomu, že nerada nadväzujem nové známosti...... 😀
a pokojne sa môžete k nám pridať, hociktorá, my sme ešte nikoho neposlali z našej témy preč a od založenia máme vari zo 6 nových členiek 😀
ja napr. osobne poznám niektoré z vás....tak zdravím....
pa

renuskacool
29. jan 2009

Dakujem..28 mám uuuuž.. ☹ ☹ a ty ?

monatko
29. jan 2009

renuskacool, mas IP 😉

mary3
29. jan 2009

preco tie smutne ocka? ja mam 22

radfi1
29. jan 2009

A ozaj, všimla som si, že ste sa sťažovali, že neviete, či niekto písal, tak si treba vždy aktualizovať stranu, tiež mi to trvalo, kým som na to prišla,
hore na lište mám takú zatočenú modrú šípku, tak na nu treba kliknúť 😀

renuskacool
29. jan 2009

Oki radfi1 som rada že sa to vysvetlilo,lebo vlastne ja som tuto tému otvorila a bola by som nerada ak by si to dakto zle vysvetlil....Ja som z dediny,nieje tu vela báb s detičkami,nieje tu ani mat.centrum.Tiež niesom ten tip len tak niekomu vojst do debaty,ale rada spoznám nových ludí.... 😉 😉

mary3
29. jan 2009

joooj babulky, ja som sa tesila ze si tu s vami pokecam a moji chalani uz prisli domov.... tak im idem dat obed a potom zas kolotoc ako kazdy den... majte sa zatial, pa pa

radfi1
29. jan 2009

Jasne, a tu je super, ked si môžeš len tak pokecať a vymeniť si skúsenosti, zistiť, že ved všetky deti sú vlastne rovnaké, príp. sa vyžalovať, ked ťa niečo naštve, alebo sú deti choré....
len škoda, že to je potom hltač času, človek sa tu zabudne raz-dva...

renuskacool
29. jan 2009

Noo,že už vela mááám....Za chvílu 30 a ide to...

renuskacool
29. jan 2009

monatko......Myslíš mailovú adresu?