Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

rikarr
18. mar 2009

v šamoríne bude tento týždeň 😎

škoda že tak daleko ....

my máme asi 3 cd doma a teraz som kúpila tú anglinu .malú to baví

andreao
18. mar 2009

Ahojte, tak to mame zase pocko, hroza.

Natsa, nebola si dnes nahodou v Meste? Neviem, ci som Ta nestretla, nebola som si ista, preto som Ta ani neoslovila, ale neviem, ci si to bola ty.

janette4
18. mar 2009

ahojte.
veru, lulu,my ešte zúbok nemáme a ani sa nechystá.

od podhradskej mám aj ja asi 5cd, s Maťom spolu tancujeme.nemáte náhodou to cd, kde sa spieva: ide,ide slon, veľký ako dom, za ním skáču opice,drzé su jak ploštice. ?
ja mám len demo verziu a malému sa táto pesnička hrozne páči.

natsa
18. mar 2009

Andrejka bola.A kde si ma stretla?Ak si ma videla zo šedoorenžovým kočárom tak to som bola ja:Ak ma náhodou stretneš tak ma skludom oslov.Daj si aj ty fotky do albumu,nech viem ako vyzeráš 😀

andreao
18. mar 2009

Natsi, stretli sme sa asi pri K+K, neviem presne, ja mam zltozeleny Qinny, trojkolku, este stale s hlbokou vanickou.

To vies, ja sa bojim trapasov, keby som oslovila niekoho ineho. No skoda....

natsa
18. mar 2009

Aha už viem,taký kočík som zaregistrovala.Ešte si hovorím Tá má pekný kočík.Tak na budúce.Až teraz som si všimla,že máme skor staré deti.Ja mám tuším najmladšie dieťa 😵

andreao
18. mar 2009

Natsa dik za pochvalu 😉
Ozaj mame skoro rovnake deti.
Dnes je tu nejako mrtvo, baby kde ste?

lienka55
18. mar 2009

Ahojte,
konecne sa dovalila segra s PC,tak dobieham co mam zameskane. 😝 Dnes som mala v podstate navstevny den,bola u mna kamoska s malou a so sestrou a seseternica tima19 s detmi.Teraz som dofrcala od svokrovcov a ideme sa umyt a do pyzamka.
Dnes som aj varila,trosku upratala a pozehlila takze som toho postihala az az na to ze som mala aj navstevy. 😉

lulu723
18. mar 2009

janette ja mam to cd kupila som malej v tescu a aj uspavanky som take kupila.mala mi uz spinka dneska sa veru nabehala az do kuchyne mi presla a ked som napustala vodu,ze ju pojdem okupat tak si asi buchla hlavicku a strasne zacala revat 😠

janette4
18. mar 2009

neboj, takých úrazov ešte bude. a už ju kúpeš vo veľkej vani?ja ešte v malej.

lenca13
18. mar 2009

Ahojte my sme boli doobeda na nakupoch 😉 v Tescu su plienky na akciu 😉
Ludi tak mala je sikulka 😉
Natsa a akej znacky mas kocik aj ked do mesta moc nechodim kedze Timea uz v kociku nespava a ked ide vedla kocika tak vzdy uteka na opacny smer ☹ ale ved ked bude teplo tak snad sa v meste stretneme

natsa
18. mar 2009

Junior,ale to je taký od jednej maminy kúpený,kedže je na pol.roka tak som nechcela investovať.teraz sme kupovali nový športový,vtom ho budem vozit ked bude mať 6.mes.Do toho Tesca musím aj ja nabehnúť už mi plienky dochádzajúúúúúúúúúúúúúúúúú 🙄

renuskacool
18. mar 2009

janette4 ja ho mam to cd....Inak zdravím vospolok-po dlhej dobe!! 😀

janette4
18. mar 2009

vitaj stratená. myslela som,že chodíš už len do mama,oco,rodina 😀
a nemohla by si mi ho napáliť a keĎ pôjdeš do Turej,dať mi vedieť,by sme sa stretli?

renuskacool
18. mar 2009

jasne v pohodke....No občas som tam nakukla-ked sa rodilo on line ale už malokedy....Ale čítam poctivo!!Aj tu čítam.Nemam neako čas prospievat pri tom mojom čertovi.... 😝

natsa
18. mar 2009

Ahoj Reni.no kde si bola ked ťa nebolo?ja som asi závislá.nedá mi to čítať a nič nenapísať 😅

renuskacool
18. mar 2009

Noo bola som stratená.....Ja by som aj napísala len mi mala nedovolí.... 😉 ona ma hned od pc zoberie .....

lulu723
19. mar 2009

janette ano uz kupem vo velkej tam jej dam to lehatko aj tam vydrzi chvilku sediet niekedy si buchne hlavicku,ale to je len taky tuk.dufam,ze nebude hlupucka ked si stale bucha hlavicku 😀

lienka55
19. mar 2009

Dobre ranko 🙂 ,
ja som hore od 06.00h a maly od 07.00h. 🙂 Chcem vybehnut do Lidla,lebo sme doma vyrabovany. 😒
Uz mam jednu pracku opranu,tak idem vyvesat.Dnes sa ukazuje celkom slnecny den,teda aspon u nas. 😅

mary3
19. mar 2009

Ahojte....
Konecne som sa sem dostala.... maly prave zaspal, poobede ideme na ockovanie tak som rada ze teraz spi lebo inak by bol asi umrncany....
Natsa, tak aj ja som ta potom videla, nebola som si ista ale ked pises ze sedooranzovy kocik tak potom som ta videla...

erika13
19. mar 2009

Ahoj...
Ja mam od vcera upratovacie,take to bezne:pranie,zehlenie,vysavanie...
Neviem,kedy zacnem umývat okna,ale cim skor,uz mam nove zaclony doma 😉

Ten internet je riadny pozierac casu,vecer tu vycitujem do jednej a potom som nevyspana ☹
Musim sa seknut a zalomit dnes aspon o polnoci.

Dufam,ze cez vikend tiez zasvieti slniecko,aj ked teploty su zimne ☹

lenca13
19. mar 2009

ahojte tak ja uz mam jedno okno umyte a idem na dalsie 😉
Mm isiel s malou von dnes je ozaj pekne 🙂
Erika ty si ina zavislacka ved si uz horsia ako ja 😀 😀 😀 😀 😀

lulu723
19. mar 2009

baby dala som si nejake nove fotky tak pokukajte 🙂

rikarr
19. mar 2009

čaute závisláčky ....

ja mám okná umyté iba tie čo sú do cesty 😀 a cez víkend zmákne tie do dvora .....

inak bola som sa z malo prejsť a riadne sme premrzli ....brrrr, skrehnuté ruky som mala, svietilo slnko a padal sneh ....

už ma šlahne z toho....

idem dať malej papať a dám ju spať..musím si hlavu umyť lebo to mám katastrofálne už ....

erika13
19. mar 2009

Lulu,mala je krasna,take usmiate slniecko 😉

Mala som chut na sladke,tak som si upiekla pudingovu babovku 🙂
Este vyvesim jednu pracku a pojdem do prace ☹

lulu723
19. mar 2009

Dakujem Erika ona je asi po tatovi aj ten sa stale skery jak orech 😉

lienka55
19. mar 2009

Bola som v tom Lidli ale v PN,ludi jak nasr....ch, 😠 a ist s malym niekde tak to je hruza.Vsade naokolo velkonoc.cokol.zajaci a on len za nimi,taka som dosla unavena,v jednej ruke jeho a v druhej tasky. 😝
Uz spi od 11.15h.Ja som zatial urobila taky lahky salatik,mala som na nieco take chut,nie stale len to maso. 😝
Ja zacnem s tymi oknami asi zajtra,alebo v sobotu.

inak lenaca a erika dnes idem opat za vasou maminou. 😉

natsa
19. mar 2009

Ahojte Babule.Tuším je moj kočík populárny.Ale asi ma už nebudete vídat a samozrejme aj moj kočár lebo malý je otrasný Idú mu prvé zúbky,tak stále mrnčí a nechce spať ani vonku,čo mi tam pospal skoro 2 hod.Včera som sa vybrala na prechádzku musela som sa vrátit od KplusK.Začal plakať.Spal asi pol hod.Dnes som sa sním zasa vybrala na nákup do lídla.spal chvýlu a v obchode začal nariekať.Tak som ledva zaplatila a rýchlo utekala domov.Zajtra mám cestu zasa do mesta ale neviem či budem môcť.Lienka to stým Lídlom máš pravdu.Ludí jak ...A samí dôchodci.Kupovala som malému osušku a zobrala som predposlednú a to som tam bola doobeda.Keby som sa vybrala poobede tak mám ho.....

natsa
19. mar 2009

Lulu mrkla som na fotečky no malá ja fešanda 🙂

andreao
19. mar 2009

Natsa ty si z mesta? Tak to mozme dat niekedy spicha.....