Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

janette4
16. máj 2009

Ahojte,my sme si dnes s mm ráno zmysleli,že ideme do Čiech na nákupy.malého sme dali k našim a vyrazili.a veru oplatilo sa,na niektoré ceny som vytriešťala oči jak puk 😝 Maťo spal za celý deň len 1,5hod a to bol od 7hore.som sa vytešovala,ako rýchlo zaspí a on hnusoba malá ukladal sa trištvrte hodinu. ☹

ten zákusok vyzerá dobre a jednoducho.prvýkrát čítam,že existujú kokosové pudinky,tie som ešte nevidela.Lienka a aká je to značka?

lulu723
16. máj 2009

natsa aj ja prajem uprimnu sustrast je to veru smutne.ja napriklad ked ma niekto zomriet z rodiny,alebo niekto blizky tak mi je z nicoho nic zle a vracam jak taky maly alik.nastastie uz vela rokov nikto nezomrel a dufam,ze som to teraz nezakrilka.

o Evke nemam ziadne spravy mi teraz opekame tak som jej ani nepisala.napisem jej zajtra ci sa Jakubko este nechysta von zatial prajem dobru noc papa 😉

martinano
16. máj 2009

ahojte ja len na skok nemam precitane
lienka tak kokosovy som tu nevidela,ale mam este zo slovenska 😉

mirkaff
17. máj 2009

dobre ranko...........

Natsa uprimnu sustrast

tak oslava sa vydarila,,maly pobede vobec nespal,,vecer zaspal o 18.50 do pol deviatej a potom som s nim musela byt hore do pol jedenastej..........a uz od pol siestej buntosil.....a cil znova spi

Deturence podostavali kopec darcekov,,Martinka akusi barbie co sa jej maluju vlasy,,potom takeho elektronickeho psa co reaguje na hudbu,puzzle,spolocensku hru,oblecenie Hana Montana a H2O,,,a peniaze

maly Ondrej hupaceho kona,bicykel,,volant na baterky,oblecenie,tahaciu kacicku a peniaze

no dnes ani nevarim.......mame odvcera.no a torty som piekla doma.pokusim sa hodit do albumu

natsa
17. máj 2009

ahojte aj mi burtošíme od skorého rána,malý ja stále umrnčanýod včerajšieho večera,pokračujeme dneškom.Neviem čo mu je.Teraz sa mi pototo na koberec.Nechala som ho na koberci holého išla som sa poumývať,naraz kuknem a on už poválaný v tom. 😢

mirkaff
17. máj 2009

Natsa nas Ondrejko sa tym uz aj krmil,, 😲 on vysmiaty od ucha k uchu a ja som sa po pol hodine vyblivala

dala som par fotiek do albumu,,len som nasrata,lebo svagor fotil viac maleho a Matka tu ma malo fotiek z oslavy

michaela2410
17. máj 2009

Mirka, krasnu oslavu ste mali 😉 a tie torty, super, akurat na zjedenie, mnam 😝

My sme vcera boli doma, ale poobede sme sa vybrali do Laugaricia, ze deckam kupim nejake sandalky a topanky (lebo v piatok som sice bola v TN, ale nestihla som ist do Lauga), ale nakoniec som im nekupila, ale kupila som sebe. 😎 Ludia, nas Lukas asi bude cele leto nosit tenisky, lebo aj vcera pri skusani na vsetko krical, ze ho tlaci a nechce, a aj doma, ked bolo teplo a chcela som mudat sandale tak priserne protestoval 😠 az som skoro penila. a to je so vsetky, co mu chcem dat ine, nove, nez nosi. Niekedy je to hruuuza! 😒

A celu noc som prekaslala. Uz sa z toho asi obesim 😖

mary3
17. máj 2009

Ahojte...
Idem precitat co je noveho, my sme dnes celkom dobre spali, maly vstal uz o 6-tej ale okolo 8 znova zaspal a my tiez 🙂 Teraz je tatik s malym vonku, tak mam chvilu cas......

Miri, krasne fotecky 🙂 torty vyzeraju skvele...

lienka55
17. máj 2009

Ahojte,
my sme dnes spali s mm do 08.30h.Maleho mame este u mamy.Dnes som robila bazovy sirup,zehlila,prala,popolievala kvety,pomohla mm pospratovat vonku este bordel. 😝
Ideme do Tesca na nakupy a potom za malym,budeme si u mamy grilovat. 🙂 🙂 🙂

mirkaff,krasna oslava,ale vas tam bolo. 😉 A Martinka ma kedy presne narodky?
janette znacka tych pudiingov je Dr.Oetker. 😉
martinano to bola teda nahodicka,ze si mala zrovna kokosove doma,lebo ja som fakt donedavna netusila ,ze existuju. 😉

natsa
17. máj 2009

Mirka je s teba šikulica,že si to všetko zvládla tak klobúk dolu.A tan nápis si ako spravila?
Dnes som robila ten kokosový čo sem pridala Lienka je úúúúúžasný.Len v Tescu nemali kokosový puding(po sobote všetko vymetené)tak som kúpila orieškový a potom som do neho pridala troch kokosu a normálne to zapasovalo.Zajtra príde svokra do mesta vybavovať pohreb tak sa zastaví u nás tak som napiekla.Dievčence vyskúšajte ho stojí za to.
Miška ešte sa nevešaj ešte s nami chvílu pobudni 😉

erika13
17. máj 2009

Ahojte baby 🙂
Mame krasnu slnecnu nedelu,takmer letnu 😅 tak sme zas cely den tulacili...
Vcera sme boli na burze v Krakovanoch,potom na kyselke v Chocholnej,Romanka isla s tatinom do Laugaricia
a kedze som zakazala kupovat handry-oblecenie,tak priniesli mini-zajacika 😉 je mily,ale neporiadok narobi ako skreckovia ☹
Dnes sme sa doobeda poprechadzali v PN,dali sme si pizzu a boli sme na Novom Zelande 😅 to je ZOOfarma za Modrovou,maju tam kengury,pstrosy,lamy,tavu,krokodila...Stretli sme sa tam so segrou,to bol jej napad na vylet 😉
Pomaly zaciname balit,v piatok ideme do Talianska na skoru dovolenku 😉

Mirka,deti mali krasnu oslavu.

Natsa,uprimnu sustrast!

mirkaff
17. máj 2009

caute......ja som z tohto vikendu hotova.......vcerajsok v pohode,ale dnes pobede to bolo o drzku...dobedu som bola s malym v kostole,,dosli sme domov a len som dala malemu polievkua leteli sme do TN do nemocnice za MM dedkom,,lenze sme museli zaniest maleho k nasim,a o tretej mala Martinka vystupenie u nas v kulturaku ku dnu matiek.......este sme sa s oskretymi usami zastavili v Merkury Markete

este to teplo k tomu,,maleho som okupala,sebe som si dala na veceru ataralgin a pohar vody....ani jest mi nechuti

Natsa ten napis nad klenbu....to zmaknes lavou zadnou.....povystrihovala som z tvrdeho farebneho papiera pismenka aj tie postavicky a prilepila lepiacou paskou......hotovo...musela som niak zakrit tie diery co som tlkla klince do prekladu betonoveho este pred vianocami na girlandu,,lebo ja som blondinka a nedoslo mi ze klince nedrzia v betone

natsa
17. máj 2009

Mirka na blondinku dobry nápad,ešte že sa máš na čo vyhovárať,ja sa niekedy ani nemôžem vyhovoriť na moju blbosť možno len na to,že mám melír blond

lulu723
17. máj 2009

Ahojte Mirka to bola krasna oslava uz sa tesim ako bude moja babika krasna oslavovat.dnes sa mala kupala v bazeniku strasne sa jej tam lubilo.MM robil pre nas velku hupacku.Kebyze ju kupime v baumaxe tak by nas vysla aj 10 000sk a takto ju mame skoro zadarmo a mozeme sa tam aj opalovat.je dost velka zmestia sa tam aj 5 ludia.potom hodim nejake fotky ak sa mi to podari.teraz su vybite baterky.

akurat mi Evka pisala,ze sa maju fajn,ze tlak je uz oki,ale malinky sa este nechysta veru von 😠

natsa
17. máj 2009

No ja som mala strach ked som malého prenášala.Mne povedal lekár,že som neprenášala ani jeden den vraj dieťatko sa vypýta aj samé,vraj ono vie kedy má prísť na svet.

michaela2410
17. máj 2009

Erika13, aj ja chcem ist uz teraz!!! Kam idete? My sa chustame az v juli. Daj vediet ako bolo. Ticho zavidim, ale uzite si to!!! 😉 😉 😉 😉 😉

lenca13
17. máj 2009

Ahojte tak my sme bol tiez pozriet tu minifarmu ved aj segra o tom pisala 😉 mm potom prida foto 😉
Mirka hlavne ze oslava dopadla dobre pekne fotky 😉

lenca13
17. máj 2009

Snad sa segra nenahneva ked napisem kam idu do Lignano berie aj nasa Radku tak tyzden budem mat doma len jedno dieta 🙂

erika13
17. máj 2009

Ale si to doplietla,segra 😉
Ideme do Lido di Jesolo,boli sme tam pred 2 rokmi,je tam SUPER 🙂
Boli sme aj v Bibione,Lignane a Marotte-oblast Rimini,ale tu sa mi paci najviac.Ubytko je v apartmane,su tam bazeny,aj detske ihrisko.Vsetko je blizko,more aj promenada.Pre mna raj na zemi,ja mam rada Taliansko.
Ide s nami mama,segrina Radka,aj kamoska s mamou.
Cenovo to vyjde ako tyzden v Tatrach 😉

Vecer som stihla vytrhat burinu v kvetinkach,od stredy si trhame jahody v zahrade,ja som taky sedlak 😀

lenca13
17. máj 2009

No co uz ale uz si ti napravila 😀 😀 😀

lenca13
17. máj 2009

MM pridal foto z dnesneho vyletu 🙂

lienka55
17. máj 2009

natsa tak urcite ho vyskusaj s tym kokosov.pudingom,bude suprovejsi. 😉
erika,tak si pekne uzite dovolenku.N 😉 Nebojis sa zobrat si ,,cudzie dieta,,na starost?

erika13
17. máj 2009

Lienka,nebojim,ja casto beriem Radku,aj ostatne deti z rodiny na vylety.Aj ked k moru prvykrat.
Riadim sa tymto : Ked sa ma stat nieco zle,tak sa stane 😉
Kedze Romanka je jedinacik,tak vzdy sme brali aj ine deti,aj kamaratok.Nie je nic krajsie ako ucit deti spoznavat svet 🙂
Vsetky deti su uzasne 😉

mirkaff
18. máj 2009

dobre ranko....Lenca13 paradne fotecky,,musime tam aj my niekedy zbehnut........ja o tom novom zelande za vahom pocujem prvy krat.......

Erika13 tak nech sa Vam dovolenka vydari.......a vela cvakaj nech mame co obdivovat........

michaela2410
18. máj 2009

Erika, tak nadalej ticho zavidime a potom pridajte nejake fotecky. My tiez pojdeme do Lido, ale Lido Adriano, je to pri Ravenne. Asi to bude nieco podobne. Apartmany, bazeny, plaz... 😎 no super. A cenovo je to tiez vyborne. Len ked som minuly rok prepocitala ceny potravin, bolo mi jasne, ze tento rok na jedenie nic neberiem, vsetko kupime tam a lacnejsie. Daj vediet, ci to plati aj tento rok. 😉

lulu723
18. máj 2009

Ahojte baby 🙂
Erika ked je Romanka jedinacik tak sup sup na dalsie aspon si oddychnes od prace 😀

kurnik ja mam take krasne fotky z malu a vsetky su velke a nejako to neviem dat,aby boli mensie ☹

lulu723
18. máj 2009

dala som teraz nejake nove fotky a to co sme v tescu tak to je teraz zo soboty

rikarr
18. máj 2009

čaute....

baby nový zeland vyzerá fajn ...... my sme boli v lešnej http://picasaweb.google.com/erikakosova/ZooLesna#

a oslava bola tiež super - mali ste veľa ludi 😵

ja mám dnes taký relax trocha ...navarené máme, tak som len kuchynu napchala do umyvačky, prešli sme sa trocha, povešali prádlo a teraz sa pojdeme najesť a spať a ja sa pojdem učiť......

dnes som si dala závezok že celý týžden budem piť čaje 😀 potrebujem sa totižto zbaviť starých zásob byliniek + mi to hádam prečistí organizmus ...

lienka55
18. máj 2009

Ahojte,
aj mam dnes veget,budem neskor piect kura,lebo vcera som nevarila lebo sme si grilovali.

lulu ako si si naparila do albumu to pocitadlo.Nejde mi to. 😠
rikarr len sa ,,neprebylinkuj. 😀 Beries uz aj kys.listovu?

natsa
18. máj 2009

Ahojte tak mi sme dnes lietali po obchodoch,zhánali sme oblečenie na pohreb,normálne je problém zohnat pansky oblek až v jednom obchode sme zohnali tu v meste.MM chcel íst do klas.ozetackej predajne aj som mu hovorila,že tam je čínanec ale samozrjme mi neveril.
čo znamená to počítadlo?