Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

jarabicka
6. júl 2009

Ahojte kočky...no konečne som si našla chvíľu času a prečítala som si čo máte nové, ako sa máte 😉 ...my pekne rastieme, robíme pokroky, sem-tam zlostíme 😉

mirkaff
6. júl 2009

ahoj Evka....
ze zlostite?? 😀 a ako spinkava Jakubko v noci,a co kojenie,,este kojis alebo uz si to "hodila za hlavu" ??

no tak ale kedze Jakubko pekne rastie tak uz je z neho velky chalanisko ktory moze aj zlostit..jaj uz aby bolo stretko,,uz som davno take mimi nepestovala.........to nase nam akosi rychlo vyrastlo,,ja hovorim ze on bol malo babetko....teda dufam zepridete na stretko a ze mi ho dovolis popestovat........ 🙂

mirkaff
6. júl 2009

Lienka55 ta mamina je z N.M.n/V.............

jarabicka
6. júl 2009

Ahoj Mirka,

Jakubko spinká celkom pekne také 3-4 hodinky, včera po kúpaní urobil rekord 6 hodín 😕 ...ale má aj noci, keď sa mu nechce hajať a spinká ako zajac 🙂 ...kojiť ešte kojím, snažím sa ako sa len dá, ale mám pocit, že to má iba ako predjedlo alebo čajíček 😀 ...potom nasleduje fľaša a nutrilon ☹ ...

...budem sa dnes snažiť hodiť tu nejaké foto, tak skomentujete, či vyrástol, ok?...ozaj a ešte ste sa nedohadovali kedy bude stretko???...dúfam, že nie niekedy v auguste ☹ lebo to budem na východe, tak určite nebudem môcť prísť ☹ ☹ ☹
...a pravdaže ti ho dám popestovať, s radosťou 😉

martinano
6. júl 2009

ahojte
mirkaff dik za rady cez ip, nieco som vybrala
janette len pekne chod na dovolenku kym sa da, nas martin cestujeme od dvoch mesiacov v jednom kuse hore dole lietadlom, autom ako pride.teraz aby sme toho nemali malo, mame malo mora dookola podla mojho manzela,tak uz dva dni sedim na nete a hladam dovolenku niekde chorvatsko taliansko, grecko este stale neviem.decka zvladaju dlhe cesty super lepsie ako dospelaci.

mirkaff
6. júl 2009

martinano klikni na www.iffka.sk to su handricky,,

martinano
6. júl 2009

mirkaff dakujem za typ, si to musim poukladat lebo potom to zas zabudnem 😉

michaela2410
6. júl 2009

tak, u nas je konecne klud...

poprecitavala som si to tu a vidim, ze vsetci uz naplno spekulujeme nad dovolenkammi

michaela2410
6. júl 2009

ja som zase spekulovala, co podniknem s chalanmi zajtra, ale vidim, ze sa vonku riadne rozprsalo, tak mozno zostaneme doma, alebo sa vyberieme na nakupz do Lauga...potrebujem pre nich nejake topanky a veci este k moru...

Inak, chcela som ist na trenciansky hrad, alebo na beckov...ved uvidime, ako bude rano.

martinano
6. júl 2009

miska kam idete vy na dovolenku daj typ

michaela2410
6. júl 2009

mata, za dva tyzdne ideme do talianska, tam to mame zajednane a spolovice zaplatene. Ideme na tyzden a v auguste sa mozno vyberieme do chorvatska, ale tam chodime na vlastnu past. Nieje problem najst ubytko, aspon v tom auguste. Boli sme po dva roky na tom istom mieste. Pri Zadare, v dedine Sabunike. Laka nas to tam, lebo hoci je to taky zapadakov, ale aspon klud pre decka a plaz pieskova, dokonca ani do mora sa nebojim ist bez topanok. Hoci je ta plaz dalej (pesi by nam to s detmi asi trvalo 15-20minut), ale da sa ist priamo k nej autom, zaplatili sme na den nejakych v prepocte styridsat korun a niekedy nic, ked tam nikto nesedel 😀

My chodime zatial len do apartmanov, takze bez stravy, ale da sa! V Taliansku ma teda riadne prekvapili ceby potravin a povedala som si, ze tento rok budem viezt ani nie polovicu toho, co vlani. bol tam lidl, takze som dokonca vacsinu potravin aj poznala podla znacky. A v chorvatsku sa to dalo tiez, kedze si autom a dovezies sa do mesta do nejakeho kauflandu, alebo lidla...

martinano
6. júl 2009

aha no ideme taka partia vsetci protestuju,ze hotel so stravou, tak hladam nieco take inak v chorvatksu mam pani,ku ktorej som chodila je to kusok asi 5hodin autom pekne cistucko,ale bez stravy,tak je prostest nieco hladam tak uvidime,inak mne viac vyhovuje bez stravy ja este stale varim matkovi zlvast,tak pre to a nerobi mi problem nico urobit pripadne sa ist niekam najest a matkovi zobrat doma varene, no ale nevadi uvidime dakujem za typ.a tam co chodite do chorvatska je tam aj nejaky hotel v tej dedinke?

michaela2410
6. júl 2009

Hotel tam nieje, ale blizko je hotelovy komplex, vola sa to ZATON (tusim), skus to dat do vyhladavaca, ale v chorvatsku je spusta hotelov a takych komplexov, asi nieco najdes.

mirkaff
7. júl 2009

dobre ranko.......

baby ktorasi z Vas tu spominala raz ze sa ma zvysovat rodicovsky prispevok.......a ze odkedy a na kolko eur??
ja mam uz navarene,,urobila som tarhonu a maso na zeleninke........a maly namiesto sedenia na nocniku,tam silou mocou tlaci plysoveho snehuliaka........
ni ideme rychlo na bicykel obehnut postu,kym neni zase horko,,potom budeme aj tak cucat vnutri,a este k tomu vsetkemu mi prisla navsteva.......

natsa
7. júl 2009

Ahojte.Malý je stále zlý už som pomali z neho na nervy MM je celý týžden v práci tahá 12 príde večer na je sa a ide spať.Stále sa Danko po mne liepe a nechce ma pustiť teraz húka v postielke má tam hračky katakogy a nechce sa hrat nechcem ho učiť na pestovanie.
ja by som asi išla do chorvátska do hotela zo stravou.Varit ba sa mi tam nechcelo a stravu tiež trepať to mi tiež nevoní.Kupovať tam už vobec nie je to tam drahé.Mi budeme na Kréte kupovať iba plienky a vodu.Tiež som zvedavá na ceny.Manželov kolega sa odtial vrátil povedal že jedno pivo tam stojí 3 eura.

lulu723
7. júl 2009
lulu723
7. júl 2009

Mirka aj ja som o tom pocula zevraj od noveho roku sa to ma zvysit teda aspon myslim a tusim na min.mzdu co je asi 8000 ci kolko.ale sak Zanka ta poinformuje viac 😉

lulu723
7. júl 2009

baby mam nove fotky 🙂 co je Erika v bazeniku tak to je fotene z nedele 🙂

mirkaff
7. júl 2009

jej aka je Ericka zlatunkaaaa....jaj ta je podarena,,tusim davala baldachin z konstrukcie dolu 😀 😀 😀

no veru aj ja budem musiet pozret malemu take plavacie koleso........

lulu723
7. júl 2009

to predavaju v bille a este mala aj plavko plienku.veru dobre sa tam vyjasila a to bolo v bazene len 27 stupnov 😀

michaela2410
7. júl 2009

Lulu, a to ste mali aku vodu v tom bazene, ze je taka cistucka? nieco na jej cistenie pridavate? lebo svokrovci co maju, tak im zozelenela, kzm sa v tom bazene trocha vyhriala

lulu723
7. júl 2009

no my sme tam dali chlorove tabletky a este mame aj cisticku,ale tu sme este nemouzili a vzdy mame bazen zakryty plachtou 😉

mirkaff
7. júl 2009

Miska my co mame bazen tak davame do vody chlor,,svagor kazdy vecer beha s vodnym vysavacom ,je tam filer a aby nebolo dost chlapi urobili k nemu aj vyhrievanie vody,,,takze mame 29 stupnovu vodu stale.......akurat viem ze voda sa este nevymienala,a je tam uz dobry mesiac............

mirkaff
7. júl 2009

a tiez je zakryty plachtou

natsa
7. júl 2009

Ahojte.tuším riešite bazén-no ja nemusím lebo v činžáku je to od veci.malého čápem vo vani.
Lulu super chata.
No z tej rodičovskej sa moc netešte budú to len podávať v septembri do návrhu.Takže všetko závisí od prezidenta a vlády.inak je to almužna keby nebolo naších skvelých manželov tak sa môžeme pásť. 🙄

lulu723
7. júl 2009

veru Ivetka to mas pravdu keby niet mojho uz som niekde pod mostom aj z malu 😠

na tu chatu sa strasne tesim,ale asi tam musim terigat aj postielku sak uvidim ci nam tam nejaku daju,alebo co sak potrebujeme 2 postielky este aj pre Karinku to je to dievcatko z Erikou v bazene 🙂

natsa
7. júl 2009

Lulu skús ak maju meil napísať a spýtať sa na postielku.My sme si dali do požiadavky postieku tak dúfam,že ju budeme mať

lulu723
7. júl 2009

uz kamarat pisal,ale asi to nebude aktualne 😒

mary3
7. júl 2009

Ahojte, len vás pozdravím lebo nestíham.... neskôr dočítam........

lulu723
7. júl 2009

hrabovo.com/chatamalina tak nakoniec iodeme sem a dufam,ze sa to uz menit nebude 😉