Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

lulu723
3. apr 2009

Halooo baby kde ste?asi na prechadzke ste.ja by som veru aj isla do Mesta,ale mam este velky kocik tak sa mi nechce ho teperit v buse,ale buduci tyzden ideme kupit sportovy tak sa tesim,ze mala bude kopkat nozkami.a potom hadam sa uz vychystame aj do mesta 😉

Leni prisli by sme ta kuknut,ale to by si nas musela niekde pockat,lebo este som nezistila kde to byvas,alebo by sme mohly niekam skocit na kafco. 😉

lenca13
3. apr 2009

Ahojte tam my sme boli vonku ked je tak pekne 🙂

Ludka mozeme sa dohodnut budem sa tesit 🙂 🙂 🙂

rikarr
3. apr 2009

stretko by bolo super...

my sme boli v meste, stretli sme janku a julkou a potom lencu s timkou , natsa mala si cenknúť.,mary aj my sme ťa vyzerali či ťa nestretneme....

dnes sme boli akčné .....boli sme doobedu vonku na preliezkach,potom som umyla terasu, kuchynské okno, spálnové, chodbové a aj všetky strešné ....pečiem bábovku, pozametala som ,vypijem kafe na chvílu vypnem a pojdeme von ..musím si skalku vyčistiť ...lebo pes tam mal v zime najobľúbenejšie miesto na skákanie 😖 🙄

erika13
3. apr 2009

Ahojte baby,ako vidim vsetky sa tesime a uzivame si to slniecko 🙂
Prisla som z roboty,kava ma uz cakala pri PC-Romanka mi uvarila,aj upratala,povysavala,prach utrela 😉 prekvapila ma
Este umyjem kupelnu,pojdem zasadit redkovku a cibulku.Vecer si ideme zaplavat na priemyslovku,mam permanentky z roboty 😉
Tak si uzivajme to krasne pocasie 🙂 🙂 🙂

natsa
3. apr 2009

Ahojte,dnes som len tak prešla námestie,no bolo tam kopu mamičiek ale ked ja poznám osobne len Mirku,aj som si typovala ktorá chodi na MK,ale som si nebola istá.

renuskacool
3. apr 2009

Aj ja som dnes bola v Nm ale tiež som žiadnu znamu tvar nestretla..... ☹ To asi preto že niktorú z vas nepoznam!!!!

michaela2410
3. apr 2009

ja som na namesti nebola, ale tiez by som asi ani jednu z vas nepoznala 😀

janette4
3. apr 2009

ahojte. u nás dnes boli také menšie veľkonočné trhy.malý bol úplne mimo z predstavení na tribúne,tancovali tam a spievali a v kočíku kopal do rytmu aj on.kúpila som mu veľký balón macka pú a pre babinku a dedinka z Mesta medovníčky.Mali aj krásne dekorácie, ale je vysoký dátum 😀
aj sme sa vonku najedli-zrovna dnes som kamoške hovorila, ako je to dobre,že je už taký veľký,že sa kľudne môžme najesť aj vonku a nemusíme ponáhľať domov. 😀 aj sme si spol,u zatrsali,mladý pán spokojnosť sama 😀 .
len mu musím ísť zajtra kúpiť nejaký kvalitný krémik na opaľovanie.dneska naňho trochu zasvietilo slniečko a už má vyhádzanú tváričku.máte niečo osvedčené? ☹

Zajtra ideme do TN pozrieť na výstavu záhradkára. konečne budeme mať tatinka doma,lebo má poobednú,tak si spravíme výletík,nech nesedíme stále len doma. 😉

michaela2410
3. apr 2009

janette, asi si z Turej?, pocula som, ze tam cosi bolo, len som nevedela co, teraz aspon viem. Tak ste mali super den 😎

lulu723
4. apr 2009

Ahojte baby tak ako?dneska ku mne dojde sestra tak aspon sa trochu pohra z malou ved mi uz z nej sibe 😠
vcera bol MM na tom velkonocnom trhu a mne ani nepovedal,ze to tam je tak som bola doma a dokonca mi nic nekupil,ale ved ja mu dam hned do obehu korunky len nech ide somnou.hned kupim malej sportovy kocik a moze pindat kolko chce. 😀
potom sa mi uz lahsie pojde aj do mesta z malou.

inac co mate dneska na plane?ja vyuzijem,ze tu bude sestra a aspon si konecne poupratujem cely dom,lebo je to tu jak keby bombu sem hodili.uz tyzden upratujem a stale to neni poznat. 😒

natsa
4. apr 2009

No ja dnes upracem pojdem potom z malým von a pôjdem robiť Lambáda rezy.MM je dnes celý den v práci.Volit nepôjdem lebo som dnes sama a do vol.miestnosti sa z kočárom nedostanem.
Janette skús malému kúpit Niveu na opalovanie pre deti,ja ju tiež musím kúpit lebo sa už akosi ukazuje slniečko. 🙂

miriamkac
4. apr 2009

Caute.....tak my mame zase auto v servise 🙄 ....MM a mala isli dnes do BA a na ceste mali nehodu ☹ ...nikomu nic sa nestalo...uuuf...ale auto je zase "pokrcene"...taaakze zase bez neho minimalne dva tyzdne... 😢 😢 😢

michaela2410
4. apr 2009

Miriamka, to musi byt na porazenie 😖

michaela2410
4. apr 2009

Lulu, aj ja mam pocit, ze su u nas nejaki skriatkovia, lebo upratujem, upratujem a stale to nieje vidno 😒

lienka55
4. apr 2009

Ahojte 🙂 ,
tak to ale mame prekrasny den 😅 .Ja som si upratala vcera,dnes mam trosku pohov,len od rana stojim pri hrncoch,peciem 4strudle,periem.Maly je u mamy.Bola som volit a 3krat v obchode lebo som vzdy nieco zabudla. 😠

miriamkac,to je ale smola,konecne vam ho opravili a teraz znova,ale hlavne ze je tm a mala v poriadku. 😉

natsa
4. apr 2009

Mirka na auto kašlat(ja viem,že bez auta je to na prt)ale že manžel ja v poriadku tak tomu sa hovorí spekla šťastie.

rikarr
4. apr 2009

ahojte

ale je krásne......mne sa najviac osvedčil opalovák od sudokrému ...... dnes sme sa už aj ponatierali lebo včera ju kapánek chytilo a aj mna 😎

včera som bola akčná , umyla som všetko čo sa umyť dalo, dorobila som skalku -už len mulčovačku, rosypala antipsačie granule,viki sa krásne hrala-nepotrebovala ma, pes strážil .... 😀 večer som vyčistila a znova naplnila pieskovisko .....tak sa má už kde hrať..a dnes pohodička....ráno sme šli na rožky a potom voliť, potom výlet do lesíka, potom hranie na dvore,potom vo vnútri s kamoškou a ja som umyla auto ....ospršila sa a idem ešte pustiť hafana a spratať vikiné hračky 😉

miriamkac
4. apr 2009

natsa...mas pravdu, ale on mal v aute aj malu..... 😲 .....a konar roztrepal male okienko na dverach na strane, kde sedela mala...tam mali oooobrovske stastie, lebo keby to auto narazilo cca o 15cm dalej, tak ma mala konar v hlave... ☹ sak co zaobisla som sa bez auta dva mesiace, dva tyzdne ma nezabiju.... 😔

natsa
4. apr 2009

Mirka až ma horúci pot oblial.Pripomenulo mi to čo nám stalo cez zimu,malý bol tiež v aute,našťastie sa nezobudil.Tiráčky už majú dalšie stretko za sebou a mi čo? 😲

janette4
4. apr 2009

miriamkac....to je teda "peh".vám to auto tuším prináša len samé problémy. ☹

my sme boli v tom TN na záhradkárovi.Manžel si kúpil ovocný stromček-čerešňu, vraj pre malého, veď nebudeme kupovať a mne kráááásny cykas.chcela som niečo do hrantíkov na balkón, ale pýtali veľa.a drobcovi sme kúpili 2 šatko-šiltovky a jednu rifľovú šatku. chcela som pozrieť nejaké malé slnečné okuliare, ale nemali. ešte som dúfala, že budú mať cibule klívie alebo amarylisu, ale nič. ☹
Malý bol celý deň nervózny, nespal, zaspal po ceste k autu, tak sme všetko uložili do auta a išli sa prejsť do Maxu, nech si teda pospí.Teda, nepochopím, čo tam dokáže moja švagriná robiť 4hodiny! 😝 ja som nemala čo pol hodinu.asi nemám stavanú peňaženku na také obchody. 😀 ale v new yorkeri som si kúpila 3tričká na leto,

Michaela,áno som z Turej.

Lienka, nevieš, či už má Yamaha niečo? písala mi,keď išla do porodky a odvtedy nie.už by mala mať. 😉

k nám príde zajtra kamoška po dlhej dobe, tak budem robiť nejaký koláčik a klábosiť,až ma budú ústa bolieť 😀

janette4
4. apr 2009

inak, ja som strašná trúba.ja som ,minule napísala,že vo štvrtok budem v Meste, ale zabudla som,že až ten po veľkej noci. ☹

lienka55
4. apr 2009

janette,ano yamaha ma Evicku,ved si ju najdi v teme porodnica Myjava a pozri si jej pas a fotoalbum,uz tam ma aj malicku.Ja som si myslela do poslednej chvile ze to bude chlapec. 😀

natsa
5. apr 2009

Ahojte.Už ste boli niektorá v tom novom otvorenom nákupnom centre?

lienka55
5. apr 2009

natsa posli cez IP recept na ten lambadovy zakusok,je tazky?Ake su to lambadove rezy?
My sme tam zatial neboli a rada by som isla na nakupy. 😉

michaela2410
5. apr 2009

aj ja sa chystam, ist sa pozriet do toho Laugaricia, muz hovoril, ze su tam same "handry", takze, baby, presne pre nas 🙂 Hor sa minat eurace! A vraj su nejake akcie teraz do siedmeho.

lienka55
5. apr 2009

miska moja segra robi v C&A a teraz ako zamestnanci maju crazzy day cize 20 alebo25% zlavy{neviem uz presne},takze by sme to chceli vyuzit a nieco nakupit.
My ideme dnes oslavovat maminu 50tku,ideme na taky neskorsi obed. 😉

natsa
5. apr 2009

Či tam nebudú len butiky pre anoretičky,asi nebudú pre nás krv amlieko. 😀

michaela2410
5. apr 2009

natsa, to si vystihla, ale ved pozriet sa ist mozeme, no nie? 😀

natsa
5. apr 2009

no to možeme len či nám potom nebude lúto,že si niektoré veci na seba nenavlečieme,ja mám niekedy z toho pokazenú náladu. ☹

michaela2410
5. apr 2009

mna v takychto obchodoch skor trapi cena 😒 , ja si z postavy nic nerobim (zatial), kazdy sice povie, ze som stihla, ale to je len klam, lebo som vysoka 🙂