Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

lulu723
17. apr 2009

natsa aj mi mame taku velku kacenu 😀 a gratulujem drobcekovi k vymesaciu 😀

vcera som bola u mamy,lebo som isla k tej zubarke a za poondenu plombu si vypytala 28 eur za to,ze som minuly rok nebola na prehliadke.pritom som tam bola a ona mi povedala,ze nie ze to som si bola spravit len tie 3 kazy.no chapete?isla som teda domov o 28 eur lahsia a ten zub ma vcera cely den bolel 😠

dnes ide zase k durdikovi som zvedava ako ma to bude zase boliet.myslim si,ze jak minule a on mi povie,ze uvolnite sa.ako sa mozem uvolnit ked ma to boli?uz som z toho nestastna ☹

vcera ked som bola na prechadzke tak mala sa na vsetkych skerila vycierala tie 2 zuby a ked som povedala urob papa tak vsetkym kyvala bola na spapanie.teraz sa hra v obyvke ma tam kopu hraciek ani neviem kde mam stupit? 😠

mirkaff
17. apr 2009

caute babuse......Lulu aj ja som vcera bola u Durdika......islo to fakt rychlo,,bola som 10ta a vybavila som sa o 10.20 hod s tym ze som dosla rano 7.10...klasika 😢 a to si MM zobral dovolenku,ze bude doma s malym a nakoniec mi v stredu vecer zahlasil ze pojdeme spolu autom,,,tak strazil maleho v Novomestkom parku a asi 15 krat mi vyvolaval ze kedy budem vybavena......som mala pekne nervy.....pobede sme isli este do optiky vybrat malej okuliare,,a lahsi o 84 eur sme sli s tatinom na futbal........kukali sme aj v jednote malemu sandalky,lenze 20 tka zistujem mu bola moc tesna a 21-ky nemali......tak asi behneme zase do Deichmanu....ale pre dievcatka mali pekny vyber,,aj hociake velkosti.keby ste videli MM ,,on sa im tam normalne neohrabane hrabal v krabiciach,,chudera predavacka....ta musela mat radost.no silou mocou chcel kupit sandale... 😀

lenca13
17. apr 2009

Ahojte ja som zacala upratovat detsku a triedit hracky.K Durdikovi sa chystam buduci tyzden ☹

lienka55
17. apr 2009

Zdravim mamicky z Noveho Mesta aj okolia,

my sme dnes akysi upistany a zaveseny len na mne. 😢 Asi to bude tym pocasim.Uz som umyla kupelnu,WC a pozehlila.Poobede veziem maleho k mame,zajtra ideme burat staru garaz.No a idem este dnes na mensie nakupy pre maleho. 🙂
A co ste sa tak rozbehli vsetky naraz k Durdikovi,co tam rozdavaju nieco zadarmo? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Danielkovi vsetko len to naj,naj,naj k polrociku 🙂 😀 😅 😵

natsa
17. apr 2009

dnes sme boli na nákupoch v TN kúpila som si pekáren na chleba mám ju pustenú tak som zvedavá čo vykúzli.mm si kúpil na seba veci a ja nič 😔

lulu723
17. apr 2009

ahojte baby no tak dneska som absolvovala prehliadku u Durdika aj z kamoskou.prisli sme tam o 10:20 a von sme sa dostali okolo 12:15.islo ma tam porazit esteze tam bola aj kamoska aspon sme kecali az sme skoro zabudli ist do tej krpatej cakarne.prisli sme tam a tam nikoho skoro sme sa nestyhli ani prezliect.predpisal mi jedny cipky a mam sa objednat na sono prsnikov tak sa mi tam nechce ist ☹

u nas bola teda riadna burka 😠 nas tatik si kupil novu skrinku pri pc tak si tu robil poriadky a mala snim 😀 potom na mna stale hukal,ze nech si ju zoberiem,lebo stale vymyslala a bal sa,ze sa niekde buchne.o pol 6 vypadol na nejake skolenie na Myjavu,zase dojde nacengany 😠

natsa
17. apr 2009

Ten chleba dopadol dobre.Unás padali dokonca aj krúpy.

martinano
17. apr 2009

lulu 😀
to pozname nas mato dnes chodil so srobovakom byte 😠
natsa aj nasa babka ma pekaren a je to super, vecer das piect a rasno teply chlebik 😉
super vecicka je to aspon mne sa paci
chystam sa na ten kolacik co si pisala recept,tak potom dam vediet ako dopadol 😉

lulu723
18. apr 2009

Ahojte no tak som sa mylila vobec nebol napity 😠 a dneska je pekne tak si robi poriadky po dvore.hmmm mala by som aj ja robit po dome ked mala teraz spinka 😒

mary3
18. apr 2009

Ahojte baby, len som nakukla, mám kopu roboty tak sa hneď aj pracem....
Aspoň vám poprajem pekný deň 🙂

michaela2410
18. apr 2009

Ahojte, Aj mm kupil pekaren, ze budeme piect. To raz len tak prisiel z roboty, nejaky kolega doniesol cerstvy chlebik, tak mm prisiel rovno s pekarnou a vecer uz piekol. Priznam sa, je som este nepiekla, to ma vecer vzdy na starosti on. A je to super, mnam. 😝
Dnes rano som spravila konecne lambada rezy, ale este som nechutnala, lebo sme boli prec a o chvilu ideme na oslavu. Zajtra robime oslavu my, tak som zvedava, ake budu (ale este vecer ich urcite vyskusam 😉 )
Dufam, ze zajtra bude aspon tak pekne ako dnes, lebo chceme ist opekat. Huraaa!

natsa
18. apr 2009

ahojte dnes nemám nič také na robote,popravde aj keby bolo tak sa mi moc nechce ☹
Máme teraz papučovú kultúru.Na dnes zasa hlásili pršať a nič.Včera sme sa tak narehotali na malom začal robit grimasi tak som sa rozosmiala no ajemu to bolo hrozne smiešne tak sa začal ešta viac smiat tak sme sa smiali jeden ne druhom 😀

lenca13
18. apr 2009

Ahojtye doobeda som bola s kamoskou v meste na nakupoch a mm varoval baby 😉

lulu723
18. apr 2009

ahojte ja upratujem,ale len tak po troske,lebo sa tu dovalila svokra 😖 mala teraz spinka tak mam chvilku klud

moj ma stale sere ako vzdy stale je strceny vonku a malej sa nejako ani nevenuje.hovori,ze musi mat na dvore poupratovane ide ma porazit z neho 😠

mirkaff
18. apr 2009

ahojte.......tak my sme znova v srackach.a to doslova....maleho stale prehana,,uz odvcera,,k tomu teploty 38.,,zase zuby,,aspon tak to vcera skonstatovala dr.Vesela,,kedze nasa vcera nerobila......Lulu musim ti poslat IP...inak mas to doma s TM vesele 🙂 aj u nas to byva niekedy na porazku......i ked uz sa viacej venuje rodinke,,musim skonstatovat,,momentalne to tu splechoce..tak mamina ficiiiiiiiiiiii.........

lienka55
18. apr 2009

Ahojte,
tak vcera som dobre nakupila malemu 😅 ,no a dnes som stihla ist do TN do Laugaricia/C&A/nakupila som sebe aj mm.Segra tam mala super zlavy ako zamestnankyna. 😅 😀
Rano som bola v PN na potraviny,lebo mame brigadu,od rana stojim pri hrncoch, 😝 😠 medzi tym som stihla aj poupratovat,teraz peciem klobasky ,a budem utekat pre maleho.Zajtra idem k spoluziacke do Mesta na opacky. 🙂
Piekla som super kokosovy zakusok,uz je aj fuc 😀 😀 😀 a to som ho doobeda piekla. 😀 Hodim recept ale az ked budem mat viac casu.Je nenarocny/hrncekovy/,rychly a hlavne vynikajuci.

martinano
18. apr 2009

lienka ty si akcna

janette4
19. apr 2009

ahojte. my sme ešte u našich. v piatok som bola v tom maďarsku, otrieskala som tam kopu peňazí,ale oplatilo sa.akurát som prišla hrozne unavená, z tej ich hatlaniny ma bolela hlava.

janette4
19. apr 2009

Lenča, aj ja som bola včera doobeda v meste na nákupy. 😀 bola som rozbehnutá ešte z maďarska. ale malému som kúpila krásne bodynko.sebe som chcela nejaké normálne tričko, ale akurát som mala nervy,lebo všade boli nacapené smrtkky,macíkovia, lesklé nápisy a podobné kraviny. ☹ nakoniec som dve zohnala,ale nič moc.aj tak budú za chvíľu rozťahané,lebo Matúš má najnovšiu záľubu natiahnuťmi výstrih až po pupok a medzi kozy mi pichnúť ruky. 😀

natsa
19. apr 2009

Ahojte.Ja si dnes spravím veget,som dnes celý den sama doma teda aj z malým,hádam ani von nepôjdem.Malého dám spat do izby otvorím okno.Ked je MM doma tak skoro nič nespravím.Vždy si nájde nejakú hlúpost a ja musím lietať.Hádam spravím na večer domáce rožky v mojej novej pekárničke.Ráno som letela na stanicu kámošovi zaniesť golfáč.dala som malého do kočára na to naložila krížom golfáč a letela som kočár rozdrchlaný malému sa nechcelo spať tak sa v nom metal a ešte ktomu plačkal.Pripadala som si ako nejaký slabší prípad.No ale som to zvládla tak trocha vegetím.Dúfam,že ma dnes už nikto nebude otravovať. 🙄

rikarr
20. apr 2009

ahojteeeeee

kuknite hisák aký máme každé ráno, stačí ak poviem že bude jesť chcleba a nie kekse http://www.youtube.com/profile?user=ErikaRR&vie...

nestíham čítať ale tie lambáda rezy boli mňam, len sa tak zaprášilo po nich a sú šikovno hotové

martinano
20. apr 2009

rikarr to je obdobie

mirkaff
20. apr 2009

caute...Erika dobreeeeee ,,to sa moze pritrafit aj nam.......sak raz ju to prejde 😒 dnes je tuniako mrtvo..vecsinou to zachranuje Lulu...ale ani tej dnes niet......vonku je dnes paradne....ozajki martinano,,ako je tam"u Vas"??

mary3
20. apr 2009

Ahojte... malého som práve dala spať ale ešte si vyhráva na klavíriku, hadam skoro zaspí lebo chceme ísť potom von ale keď je nevyspatý tak je hrozne mrzutý....
Erika, teda malá sa vie riadne zlostiť, ale ja to tiež veľmi dobre poznám, takéto hisáky máva aj Lukáš 😠

rikarr
20. apr 2009

toto bol ten slabší odvar, ten horší by asi nevydržal displej na mobile ani repráky to kope búcha, trepe sa ako keby ju elektrina trafila, šlahne sa o zem .....

mirkaff
20. apr 2009

Erika kukam tie vase podarene videaa ale aj tak sa mi viki rata s tymi vareskami..... 😀 podarena

lenca13
20. apr 2009

Ahojte Erika malu to prejde 😉 doobeda sme boli v meste teraz Timka spi ale poobede ideme urcite von 😉

lulu723
20. apr 2009

mirkaff som tu neboj.my sme vcera kupili malej autosedacku taku peknu modru zn.Patron.boli sme ju kupit ako vzdy v Juzanke.maly tam aj take choditko ci co to je mala sa toho chytila a pekne si tam cupkala strasne sa z toho tesila aj by som jej to kupila,ale stalo to vyse 1100sk tak som sa na to vykaslala 😠 v novej sedacke sa jej lubi je aj polohovatelna.pekne vsetko vidi a aj tam zaspala tak sme maly dobru cestu domov 🙂

renuskacool
20. apr 2009

rikarr tento hisak čo ma tvoja mala pozna i moja mala....... 😀 😀 😀 až si myslim kolkokrat že ju roztrhne od jedu!!!!!

rikarr
20. apr 2009

podobne, mala som ale nakrútiť ten horší ...to aj kope do sedačky od jedu 😀 😀 😀 😀 😀
baby v južanke je aj hračkárstvo?chcem malej kúpiť trojkolku ale v dráčiku museli zo všetkých dať preč tie veci na pripútanie - že nebezpečné to je