Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

lenca13
20. apr 2009

Rikarr pozri v Jednote tam predavaju pekne trojkolky kde maju aj bicykle 😉

lenca13
20. apr 2009

Inak ja take hisaky aspon zatial nepoznam aj ked sa Timka sem tam jeduje tak je to v medziach normy 😉

mirkaff
20. apr 2009

tak my este spime,,aj tatino sa stihol doma zastavit na obed,,bol pracovne v Topolcanoch,,a ked pride z roboty tak chceme ist do Piestan kupit malemu sandale a niake letne oblecenie......a martinke som slubila niake prekvapko ked sa vrati zo skoly v prirode..chcem jej kupit tricko High school musical..ci jak sa to pise..ona to totizto az moc zerie 😀 ....Erika myslis tie bezpecnostne popruhy??,,ale sak to sa asi na bicykle nedava..som z toho jelen.. 😲 aj nas Ondrejko ma slubenu trojkolku k narodeninam,,este ze sme sa so segru o tom bavili,,bolo by sa stalo ze naraz by boli dva kusy......tak krstny rodicia kupia .....ale to taku co ma vzadu tu karovaciu tyc, v predu hraci panel....ved viete co myslim 😀

rikarr
20. apr 2009

no ved aj ja chcem takú akurát ten hrací panel je tam na 2 veci podla mna, tam sú aj popruhy bezpečnostné a zaujímavé je že v modrej hračkárni v meste ich majú a v dráčiku ich museli odstrániť 🙄

mirkaff
20. apr 2009

ved na tych trojkolkach s tu tycu je taka umela zabrana,,ved sme to pozerali s MM v draciku v Piestanoch...ale to bolo asi v marci...a to odvtedy museli dat prec??

natsa
20. apr 2009

ahojte nechce sa mi písat ani čítať len vás pozdravím.akási som nemožná,bolí ma hlava a nohy 🙄

lulu723
20. apr 2009

rikar moja sestra kupila malej trojkolku v Tescu ma tam aj bezpecnostne pasy aj okolo plast,aby mi nevypadla.striesku nema a nema ani hraci panel v zadu ma akurat taky maly kosik a samozrejme tu tycku.
inac moja teraz takto nervacila som myslela,ze ju vytrieskam,aby mala zaco revat.potom som ju rychlo okupala dala mlieko a asi uz spi 😉

janette4
20. apr 2009

my sme prišli z vonku a mladý pán ma nenechal ani ísť na záchod, tak strašne nariekal.keď som ho dala do chodítka alebo na nočník,aby som mohla ísť na záchod a nachystať mu jesť, spustil také revy,že som myslela,že ho trafí. ale bol unavený,lebo málo spal.ani sa nekúpal, len najedol a myslela som,že hneĎ zaspí, ale nemohol sa uložiť.

lulu ,naši sú ešte krpatý, oni majú vždy dôvod na plač,len to ešte nevedia povedať ☹ .

michaela2410
20. apr 2009

Vidim, ze tu riesite nervacenie deti. Ja som si u mojich tiez uzila svoje, ale ono to musi prejst. Ja mam teraz problem, ze Tomas vsetko riesi placom, ked sa mu nevyhovie (a to je teda uz stary chlap) a Lukas si neda ani za svet povedat, aby nieco nerobil, je priserne tvrdohlavy. ☹

rikarr
21. apr 2009

mirka ano, boli sme min. týžden v TN v dráčiku aj čo je pri tescu aj čo je v maxe a nikde tu zabranu už nemali, predávali to bez toho, že ak chceme môžeme si dorobiť 😠 sa im na to vytoto akurát.....
v tescu som kukala ale mali len okolo 2800,- a to ja za také čosi nedám ......pokukám ešte v meste a v tn po normál hračkárňach ......

dnes sme boli na preliezkach ale som unavenejšia ako malá a to som len sedela na riti 🙄 😀
doma brajgel ale šak čo .....idem sa poučiť niečo a upratať aspon z podlahy čosi lebo chcem dnes striekať proti mravcom 🙄 🙄 🙄 🙄 krpci sa sem zas chcú napáskovať...už som 3 načapala v obyvke na výlete ....ale nevedia že sa kamoším s biolitom 😎

no idem ....

natsa
21. apr 2009

Ahojte.My sme boli včera na pichančeku,malý ani nemunkol ale za to v noci bol hore každých 10 min,som navyspaná.Aj som bola sním doobeda vonku tam mi spal tiež chvílu.ráno som poumývala zem a povisávala.potom ked sme prišli z vonku tak som mu dala uvarený karfiol ale akosi mu to všetko nechutí on by bol najradšej zavesený na ce....,teraz som dopiekla rožky a hádam už nič také nebudem robiť.

natsa
21. apr 2009

Asi toho mm zastrelím.Dnes máme výročie svadby a tak som mu povedala že by ma mohol niekde pozvať.Povedal mi,že aby som si išla dať na stanicu vlašák 😒 Tak som mu povedala,že si dám 2 rožky alebo zavináča ,že toho výde lacnejšie. 😠

lienka55
21. apr 2009

Ahojte,
erika aj my chodime teraz skoro kazdy den na preliezky,aj ja som unavenejsia nez maly,lebo musim stale po nom behat. 😝
natsa aj ja som piekla dnes rozky a este aj plenene satocky cucoried. dzemom 😅

lenca13
21. apr 2009

Natsa dobre som sa pobavila 😉
Ja som dnes bola doobeda s kmotrou na kafco a teraz upratujem skrinky chceme Timke spravit izbu 😉

lulu723
21. apr 2009

Ahojte teraz sa mala buchla do hlavy a taky rev zase spustila musela som jej dat rychlo caj inac by mi tu hukala neviem dokedy.dneska som sa snu blaznila uz zacina pekne cupkat drzi sa stlika alebo gauca a robi krociky.uz sa aj pusta,ale vzdy padne na ritku,alebo na kolienka.

dneska ma MM kupit malej skrinku na veci,lebo to ma po suflikoch a uz ma niektore veci zase male tak vecer ked mi ju doveze rozmontovanu tak ju budeme skladat a hned tam aj poukladam veci nech to mam z krku.

ja som dneska nic nevarila,lebo vcera som spravila francuzske zemiaky a malej som akurat varila nitovky zo zltkom tak to do seba hadzala jak diva.

volako mi nechce sediet na nocniku tak som nocnik dala do stolicku pekne som ju tam posadila dala pultik,aby nevypadla a ked som jej davala polievku tak zaroven aj tlacila tak sme usetrili dalsiu plienku 😉

rikarr aj mne uz pochodovali mravci po obyvke a to vzdy ked umyjem dlazku tak sa mi tam vyroja jak vcely

teraz rozmrazujem mäso kuracie dam ho varit potom rozmixujem nalejem do formy na lad necham vychladnut a dam do mrazaka a aspon budem mat nachystane kuracie kocky ked budem chciet nieco malej varit.

no uz koncim,lebo tu zase zapisem skoro celu stranu 😎

natsa
21. apr 2009

lulu prosím ta ako varíš to kuracie?To si vždy vo vädšom množstve navaríš a dáš zmraziť?To dusíš za zeleninou?kolko ti malá spapá na obed toho mäska?Preto sa pýtam lebo ja budem dávať malému mäso na budúci týžden

lulu723
21. apr 2009

natsa ja to teraz idem robit prvykrat.to som nasla na nete ked som sa hrabal v receptoch pre dojcata tak tam bolo toto napisane.a mala lubi kuracie tak to takto aspon vyriesim.lebo ked jej chcem nejako mäsko uvarit tak musim cely kus rozmrazit a takto sa mi to zda byt dobry napad z tymi formamy na lad.

rikarr
22. apr 2009

ahojte

my sme včera montovali našu mangelskú posteľ .....je parádna, konečne posteľ!!!!!!!!!!!!!!!
baby aj ja som to tak robila, ked som varila malej polievočku .....zelenina + mäsko, vývar som zliala do sáčkov na ľad a zmrazila a mäsko nakrájala zhruba na 1x1 cm, neskôr väčšie kúsky .....a ked som jej šla niečo variť.....napr. cestovinky s mäskom a zeleninkou šupla som tam jednu kocku alebo 2 vývaru a kúsok mäska ku koncu a bolo.

zajtra budem v meste ale so sestru idem ma volala na rande 😀 😎

lienka55
22. apr 2009

erika ale ved vy ste mali manzel.postel,nie?Ci kupil ste si novu? 😉

rikarr
22. apr 2009

mali sme veľký rozťahovací gauč čo som mala ešte za slobodna ..hold zateplenie bolo prednejšie

natsa
22. apr 2009

Ahojta-Ráno som zažila velký šok.Zobudim sa na velký treskot,malý spadol z postele ☹ .Male som ho uloženého v prostriedku man.postele,zobudil sa a pretočil.Húkala som sním.Dnes mu dám poduškové zábrany.A čo ste dnes robili?Ja ked mám pekárničku tak furt len pečem,dnes som robila také krútené paličky.

mary3
22. apr 2009

Ahojte....
My sme sa dnes boli s malým hrať u maminy v skôlke... deti boli práve na dvore a Lukáško si k nim sadol na deku a hral sa 🙂 teda chvilku a potom začal brať deťom hračky a keď mu ich nechceli dať tak strašne pišťal...
Potom sme sa boli ešte prejsť v meste a na pošte a teraz oddychujeme 🙂

mary3
22. apr 2009

Natsa aj mne už padol Lukáš z postele ale našťastie sme mali pri posteli tie penové puzzle takže to nemal až taký tvrdý dopad... ale aj tak som sa strašne zlakla...

michaela2410
22. apr 2009

Tak tie pady poznam, ale u nas sa stalo horsie ☹ Tomas mi stiahol Lukasa za nohy z postele, ked mal asi pat mesiacov. Velmi som sa prelakla, aj som isla tusim doktorke (alebo som volala, neviem), a nastastie sa nic nestalo 🙄

lulu723
22. apr 2009

mne taky spadla mala z prebalovacieho ked mala 5 mesiacov utekali sme na pohotovost,ale nastastie nemala ziadnu modrinu a ani otras mozgu a druhy krat mi spadla asi v 7 z gauca a to som sedela vedla nej aj palon tam mala,ale ona sa odrazila a nejako to preskocila a spadla do prazdna 😒

janette4
22. apr 2009

ahojte. my za sebou zatiaľ žiadny pád chvalabohu nemáme.

dnes som skoro nič nerobila, len uvarila mm obed a poobede sme boli pozrieť Matúškovu prababičku.

Lulu, moja suseda, čo si ma s ňou vedy videla, robí s tvojím svokrom. hovorila mi,že svokor o malej stále rozpráva a je ňou úplne unesený. 😀

natsa
22. apr 2009

Tak som malého obložila už buvá.No on mi spadol na tvro-na perkety ☹

martinano
22. apr 2009

natsa nas maly v styroch mesiacoch na parkety a z vysokej ostele tu mame take vyzsie nie ako na slovensku ☹ , ja som bola vedla neho stala som vedla postele,ale potom som zisitla,ze on sa dal na styri a bolo to nestihla som ho zachytit, padol na chrbat,ale dych mu nevyrazilo, zrenicky ok.a teraz?to je jeden pad za druhym vsade vylezie,ale neplace,ked strekne vie,ze tam nema liezt,tak sa boji aj plakat,dnes zhucal z lavice ja sa nanho pozersm,ze co bude a on taky rehot spustil,ze ja som sa msiala na nom 😀

natsa
23. apr 2009

Možno je už odolný voči pádom.A ty čo robíš tak daleko?

martinano
23. apr 2009

ahojky
normalka to co na slovensku.staram sa o domacnost o maleho, mala by som sa zacat ucit,ale to sa mi zatial nechce.chodime von na prechadzky a tak
deti su ako z gumy, to je na nich vyborne.