Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

martinano
26. apr 2009

caute ja len na rychlo
janette gratulujeme k zubku aj my sme dnes nasli dalsi,ale uz desiaty
dnes nestiham poobede sme boli na lodi,mali sme tatina doma,tak sme si uzivali 😉
lenca super, ze tak pekne hodujete, pozdrav janku musim jej napisat
a musim foto porpidavat,ale az bude viac casu
lienka uz nebrigadujte uz oddychujte pozerala som novy album krasne fotecky, davidko vyrastol

mirkaff
27. apr 2009

zdravim.......tie mravce su asi tento rok vsade......ja s nimi zapasim v obyvacke asi treti tyzden,,vlastne na velkonocny pondelok som musela sama odtiahnut manzelsku postel a vysavat tie svine male......aj som kupila take dva domceky.ale zeby niak ucinkovali,,kamoske sa nastahovali do presklenej skrinky,,nasim vyliezaju spod list co maju okolo plavajucej.....my sme vcera boli u nasich,,Janette blahozelame k zubku,,nam idu horne dve dvojky naraz,, 😀

lenca13
27. apr 2009

Dobre ranko 🙂 tak baby si vcera tych kolotocov moc neuzili ked nesla elektrina ale aspon sme tolko neminuli 😀 ale nakoniec ich pustili Timke sa stacilo na ne pozerat 😉
Mata budem pozdravovat 🙂
Dnes doobeda idem do Lieskoveho kamoske tak snad sa Timea zahra aj s chalanmi 😉

lienka55
27. apr 2009

Ahojcek 😅 ,
tak my sme predsa boli na tych hodoch,maly vstal skor ako zvycajne.Nechcel ist na kolotoce,lebo sa bal a reval,uz mm mal aj kupeny listok na auticka,ze s nim pojde ale nic sa nekonalo. 😢 😀 Boli sme aj na futbale a potom v Meste na pizzu. 🙂
Hodila som aj nejake nove foto ako poslusne cakal maly ,kym vyrazime na kolotoce.Kupili sme mu balonik s konikmi,zere ich. 😀 😀 😀

lenca isli sme aj okolo vasich. 😉
janette,huraaaaaaaaaaa prvy zubok!!!!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂
martinano musime to vsetko dorobit nech uz mame pokoj a mozeme si len potom uzivat.Tento rok nas toho caka este vela a ked nestihneme tak aj na buduci. 😉 Mas pravdu,David narastol,uteka to.Len keby viac papal. 😠 ☹

janette4
27. apr 2009

dobré ránko. Ďakujeme.Už sa tlačí aj ďaší,len ešte neni prerezaný. U nás si tie zubky dali načas a teraz asi pôjdu jeden po druhom. ☹

Lienka, pozerala som fotky,veru Davidko rastie ako z vody.Zlatý je.

martinano
27. apr 2009

lienka a nechuti mi, ci si vybera?neboj to bude len obdobie 😉
tak mate zaujimavy rok pred sebou aj m by sme mali,ale nie to casu na robotu na dome

lienka55
27. apr 2009

mati on bol slaby papkac od narodenia,este k tomu tie nase dlho trvajuce zdravot. problemy a tak,.....
Stale slabo papa,nevybera si ,jednoducho nechce nic jest, ma len 10kg.Aj som s nim stale u dr., alebo jej volam a ona, ze to je normalne,ze on je taky typ,ktory malo papa,ze mozno sa s nim budem trapit do 3 mozno do 5rokov,a potom sa to rozbehne.Ale dovtedy sa zblaznim a zosedieviem. 😠 ☹ 😢 😀

martinano
27. apr 2009

ale neboj nezosedivies
neviem ake zdrav.problemy ma,ale neusvisi to spolu
ale ja si myslim ako povedala dr.,ze jednoducho je ten typ a vyrastie z toho 😉

lenca13
27. apr 2009

Ahojte tak sme uz doma Timea sa s chalanmi pekne zahrali.Akurat zaspala v sedacke a teraz si este stale v posteli vykecava tak som zvedava kedy zaspi ☹

rikarr
27. apr 2009

aj vy máte dnes na figu náladu???????????

mirkaff
27. apr 2009

u nas sa dnes spalo asi 25 minut cestou z Mesta.......skoro osem a on po kupani vyhukuje z postielky DADA DADA

rikarr
27. apr 2009

vikuša dnes potiahla 3 hodinky -som kukala jak puk, sama si lahgla v obyvke na gauč a zaspala aj bez obeda

lulu723
28. apr 2009

dobre ranko 😉 vcera som malej davala do novej skrinky veci pekne som to tam poukladala a zabudla som dvierka zavriet a moja mala slecna sa hrala na zemi a zrazu ostala potichu tak som sa isla pozriet co zase vymysla a ona postavena v tej skrinke a pekne vytahovala veci a rozhadzovala skoro ma vykotilo taku pomocnicku mam 😠 musela som to znovu ukladat.

na noc som jej dala krupicnu kasu tak to vydrulala a spokojne spala celu noc len 2x som k nej vstavala co bud nenasla dudku,alebo som jej davala caj.budem jej to asi davat kazdy vecer nech sa uz konecne vyspim.zubky sa nam tlacia hadam uz konecne vydu ved dva mala v 6 mesiacoch a teraz stale nic 😒

mirkaff
28. apr 2009

zdravim......mlady pan dospal vcerajsok,,normalka si potiahol 12 tku 😀 ,,uz vypil aj mliek,,aj kvapky,aj probiotika a uz skusa prekotit kos hrackami,,ale niak nezniesol zatvorene dvere na obyvacke tak si ich otvoril dokoran... Lulu ja uz mam sono za sebou,,bola som vcera......len tam bolo abnormalne kopec zien,,ale islo to rychlo.malemu sme vcera kupili prilbu,,este sebe........a MM stihol namontovat sedanku na bicykel a ja som stihla utrhnut ten popruh.......tak sa este neodvazim ho dat do sedanky,,musi to niako opravit alebo kupit novy.......tak zatim koncim,,musim na postu po balik.............

mirkaff
29. apr 2009

nikoho nikde????? tak to aspon posunem,,,,,,,,,

michaela2410
29. apr 2009

Nejako to tu zaspalo 😀 Ja o chvilu začínam učiť, tak som si tu išla trocha počítať, ale tu nikoho 😎 Jedine Mirka to tu zachraňuje 😉

andreao
29. apr 2009

Ahojte, tak som tu po dlhom case opät,
uz mam ako tak po skuskach, este ma nejake cakaju, ale tu
najtazsiu uz mam za sebou, len este neviem, ci som urobila....
Pojdem neskor docitat, dufam, ze ste vsetky ok a deticky
su zdrave a posluchaju.

Natsa kedy hodime tu kavu? Som k dispozicii, kto sa k nam prida?
Tento tyzden mozem doobeda.
Prajem pekny den, este mrknem.

mary3
29. apr 2009

Ahojte, len som nakukla, že vás aspoň pozdravím, lebo malý stále vymýšla tak musím hneď bežať...

lienka55
29. apr 2009

Ahojte,
ani ja nestiham,teraz kazdy den ,,gindzim,, 😀 😝 ,lebo mame stale robotnikov 😝 .A pri malom sa to vsetko neda stihat.
Pekny den!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂

adi,tak dufam ,ze si skusku urobila a tie co ta este cakaju, tak nech ich zvladnes lavou zadnou. 😉 😀

andreao
29. apr 2009

Lienka dik, hadam to pojde....

No tu to dnes vobec nezilo, asi si vsetky uzivate pekne pocko s detickami.

michaela2410
29. apr 2009

Ja to tu len posuniem vyssie, aby sa tato tema nestratila 😀
Ale este jedna poznamka nas - pracujucich: Konecne posledny den!!!!Huraaaa, predlzeny vikend 😀 😀 😀

mary3
30. apr 2009

Čaute maminky, tu zas nikto nie je.... ja som dala práve Lukáša spať a potom vybehneme von. Včera sme boli v meste a kúpila som malému topánočky, nemala som to v pláne, ale nevedela som odolať, strašne sa mi páčili.... 🙂

rikarr
30. apr 2009

lenca až dnes mi martina povedala že si bola u nej v pondelok ....škoda, dobehla by som 😎

mirkaff
30. apr 2009

zdravim.......vidim ze nikoho nikde.....tak to tu aspon posuniem......a poprajem pekny predlzeny vikend 😀

lenca13
30. apr 2009

ahojte 🙂 Erika ano bola som u Martiny aspon sme pokecali 😉
Vcera sme boli v TN na nakupoch Timke som kupila sandale.Zajtra ideme na oslavu svahor ma 30. tak tam ostaneme do soboty 😉
Tiez prajem pekny vikend 🙂 🙂 🙂

mirkaff
30. apr 2009

no super pocasie..a to som pobede planovala ist s detmi do V.Orvista na zmrzlinu...... tak snad sa to pocasie k vikendu umudri

michaela2410
30. apr 2009

Tu v Meste poprsalo len trocha a potom bolo celkom fajn. Chalani sa bicyklovali, aj kreslili kriedami na chodniku. 😎 Ale videla som smerom k piestanom, ze tam prsalo riadne ☹ Neviem, odkial si, ale asi tam niekde???

lienka55
30. apr 2009

Ahojte,
my sme sa boli pozriet predvecerom na stavanie maja,bolo tam vela ludi a hlavne deti.
Zajtra ma caka dalsia brigada,takze mne rozum beha len po tom co,ze co budem varit??? 😝 😠 😠

michaela2410
1. máj 2009

Idem to tu posunut, ved sa tema NMnV prepadne do zabudnutia! 😀

natsa
1. máj 2009

Ahojte.Maly sme pokazeny pocitač.Normálne mi to chýbalo.dnes už je pojazdný a prvé čo som spravila som išla na kona.Všetkých som vás počítala.Lienka fotky som mrk no malý ti rastie do krási.asi sa budú baby o neho trhať.Pokom má také krásne okále?Aj náš má modré ako nebo.
Andrejka tá káva stále platí.Napíš do IP kedy.Už sa teším. 😀
Aj u vás vládne hokej?