Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

natsa
11. júl 2009

Nové foto

michaela2410
11. júl 2009

ahojte, ja vas len pozdravim, idem pod sprchu...

janette4
11. júl 2009

ahojte,ja len na skok.
my sme dnes mali hroný spánok,doobeda mi ho zobudili tie decká vonku, poobede zo spánku nič nebolo, išla som s ním navečer von,nech si trochu zdriemne a po necelej pol hodne mi ho zobudili motorkári 😠 aj to ma nasral mm,lebo som mu povedala,nech mi oblečie malého a niekoľkokrát som mu zopakovala:daj mu tričko s dlhým rukávom a mikinu.pod tým mal bodynko.on mi ho obliekol,podal a išli sme von.a ke´d sa zobudil a stále mrkotal, pozriem na neho bližšie a on mal len tú mikinku,je mu chúďatku bolo zima, ruky jak z ladárne.... ☹ mala som nervy,lebo už tri dni mu hovorím,že malý má stále teplotu 😠

a zase som trochu nová.dnes bola u nás mamina s bráchmi a nafarbila ma.kúpila som si tú novú 10min.farbu, čokoládovú a ....som čierna ☹ a to som pred niekoľkými rokmi povedala,že čiernu už nikdy viac,ale aspoň je manžel spokojný,jemu sa to kedysi páčilo

no,a chcela som na skok,a zas som sa rozpísala 😀

natsa
11. júl 2009

No to aj ja mojmu musím povedať jak debilovy aby mu obliekol to a to.aj mu to nachystám, idem sa prezliecť že pojdem z malým von.Myslým si že mu to hádam zapne že ho má obliecť,nezapne 🙄
Ja by som všetkýchtých čo budia deti postrielala.U nás v baráku su strašne bezohladný ludia,vidia že malý mi spí na chodbe,blákajú,trieskajú dverami...Mám takú susedu ktorej ani nemôžem prísť na meno.Dá si na plné gule vežu trieskam jej na dvere aby to stíšila kuká na mna jak debil a povie- to je tak očut?poviem jej- a to to bývate týžden,že neviete,že steny sú jak z papieru?A zas kuká aj nepríčetná a tvári sa ako keby nevedela,že máme malé dieťa.

michaela2410
11. júl 2009

Tak ja vam o tom obleceni tiez napisem jeden zazitok z dnesnej noci. Ja som spala, ale viem, ze mm sa zobudil, ze Lukas mrnci a nieco hovori. Najskor myslel, ze chce ist za mnou, ale potom pochopil, ze chce cikat. Ja som to vnimala, ale kedze isliel s ho dat vycikat, bola som kludna a spala dalej. Rano sa zobudim, Lukas uz bol hore, lezal pri mne a hovorim mu, ze idem sa vycikat, aby lezkal. On, ze ide tiez, tak som ho odokryla a skoro som odpadla. On bol bez kratasov (ma take kratasy - pyzamko), hola cikula. Tak sa pytam, ze preco a moj mily mm mi zahlasil, ze mal v noci cvrknute a on nevedel, kde ma hladat druhe pyzamko. 😠 Skoro ma tr.t.lo!

yamahafazer
12. júl 2009

ahojte 🙂
malinka sa mi akosi zacala budit raz v noci a za napapa a spi dalej ona malo zje cez den a v noci je hladna lenze ako to mam do nej zec den naliat ked nechce 😒

natsa a kolko ona spravi tych fotiek a kolko to asi priblizne stoji a to ste museli ist tam do atelieru?

natsa
12. júl 2009

Ahojte.Tak MM dnes upiekol kysnutý marhul.koláč z posypkov síce cesto zarobil v pekárničke ale upiekol.Teraz ideme do podolia pozret tie hrady.tak prajem zbytok peknej nedele.

mirkaff
12. júl 2009

zdravim.....

narocny pracovny vikend za nami......my sa chystame na tyzden k nasim,,ja chcem ist k Durdikovi..dufam ze nebude mat dovolenku..tak mi mama povaruje maleho ,aspon MM usetri den dovolenky.....

no tak to ta janet manzel pekne vytocil,,inak ten moj no okrem topanok naopak sa mu nic take dramaticke este nestalo,,asi je to tym ze si maleho obliekam sama......

Yami malinkej asi nechuti ked je take teplo a moznoze sa jej zacinaju nalievat dasienka,,ked bola Martinka mala tak jej rovesnicka mala v 4mesiacoch asi 6 zubov,,normalka som nechapala.......

michaela2410
12. júl 2009

Mirka, tak zreferuj, ak tam bude mat Durdik napisane, kedy ma dovolenku, lebo chcela som ist aj ja tento tyzden, ale odo dnes nemozem 🙂

michaela2410
12. júl 2009

aha a este som chcela, neviem, kto bude zajtra na tom namesti, lebo sa to tu nejako nerozbehlo, ale Mirka, aspon my sa mozeme stretnut a prinesiem ti to, co sme sa dohodli, ak nezabudnem. Budes tam?

lienka55
13. júl 2009

Dobre ranko,
mne sa podarilo po par dnoch sem dostat,mam toho vela ,behaciek,vybavovaciek,dnes ma caka narocny den,mame ten pohreb,a dalsia vec ma trapi ako zvladne varovanie svokra.Maly je stale upistany a len na mne.
Aj mate dnes to stretko?

natsa ako bolo na hradoch?Ja som kedysi asi 17rokov byvala v Podoli. 🙂

lulu723
13. júl 2009

Dobre ranko baby 😉 Zanka normalne si tvoj manzel moze podat ruku z tym mojim to si napisala jak kebyze sa to mne stalo.tiez sa ma asi 20x opyta co jej ma obliect.dokonca aj ked mu dam to oblecko tak sa pyta ci aj toto jej ma obliect.vobec nerozmysla a este ma vytaca z tym,ze ked ja rano spim a on sa stara o malu tak je vsetko bez problemov aj ju prebali a to moze byt dosr... jako chce on s tym nema problem a pekne ju aj nakrmi a ked ma spinave oblecko odrazu uz vie kde ma hladat ciste,ale ked ja vstanem tak nic insie nepocuvam len neni nahodou hladna?alebo nechce sa jej spat?uplne jak debil 😠

ale zase vcera sa o nu pekne staral dokonca mala sa mu schovavala za fotelku a len tak nazierala kde je tak sa aspon zahrali a potom isla spat,lebo to uz bolo 9 hodin vecer 🙂

mary3
13. júl 2009

Ahojte...
Tak po dlhej dobe sa hlásim... máme teraz problémy, cez víkend sme boli 2x v TN v nemocke lebo malý mal problém s cikaním, teraz má zas stále horúčky, tak sme boli dnes aj u našej dr a vraj to bude asi zo zubkov, lebo mu idú horné očné a ešte strašne plače pri každom cikaní.... zajtra zas ideme na nefrologiu ☹

michaela2410
13. júl 2009

Mary, nezavidim ☹ takze asi sa dnes stretnem sama so sebou? 😀 nevadi, tak ci tak musim ist na namestie, tak uvidim, ci niekto pride 😉

natsa
13. júl 2009

Ahojte.Tiwe hrady boli pekné myslím že to je kuknutie na 1 raz.Je tam toho zatial málo.Obdivujem z akou precíznostou je to spravené.Ja som tiež fanatik do hradov a zamkov ked som bola malá tak som chcela byvať na Bojnickom zámku. Na papáme sa a ideme pozret na ROH.MM nevie ani kde má malý veci,ale inak ked ho musí varovať a ja idem niekde tak som kludná vie sa o malého postarat ako sa patrí,až na to obliekanie.Dokonca kede je dom a a ja varím tak si ho bez slova zobere nech možem v klude variť.
Ozaj ked idu očne zubky tak nebýva vždy teplota,že?
Už mi dnes prišiel ten bazénil

mary3
13. júl 2009

Ozaj baby a stalo sa vám niekedy že vám dieťa na niektorý druh plienok zareagovalo opuchom alebo červenaním? lebo nám povedali v TN že mu to mohlo opuchnúť z nových plienok lebo sme dlho používali jeden druh a teraz sme kúpili iné.... ale už sme aj hned išli kúpiť také čo nosieval.....

natsa
13. júl 2009

no mne sa stalo.do porodnice som si doniesla Hagys.ked sme odchadzali tak mi povedala doktorka, že je na ne alergicky aby som dala iné.odvtedy sa mu nič také nestalo.dávam všelijaké ake su v akcii.dala som už aj tie hagys a nemal nikdy nič,kremi dávam tiež rôzne značky a zatial nič.Som rada,že mu nič nevadí.

janette4
13. júl 2009

mary,môže byť,aj keď nám sa to ešte nestalo a tiež sme skúšali rôzne značky.nakoniec som aj tak naspokojnejšia s fialovými tesco plienkami.ale kamarátke sa malej vyhádzala z pampers

mary3
13. júl 2009

No aj nám sa to teraz stalo z Pampersiek.... aj ked predtým sme ich používali bez problémov ale teraz už niekoľko mesiacov sme mali len babylove z DM tak asi po takom dlhom čase reaguje inak.... lebo na tých pamperskách je ten pásik voňavý tak tá chémia mu asi narobila zle.....

michaela2410
13. júl 2009

☹ 😠 😖

lulu723
13. júl 2009

mary moja kamoska davala malej pampersky,ale tie oranzove a tam je tusim nejaky harmancek ci co a z toho sa jej mala vyhadzala a teraz dava normalne modre a ma ritku v pohode.aj ja davam modre,ale teraz mame ine volaju sa Liberes a uz nam dochadzaju tak asi zase kupime pampersky a som zvedava ako jej ritka zareaguje. 😠

dnes mala ked vstala tak som ju dala na nocnik hned sa vycikala a ja som si tu tukala na nete a ona zliezla z nocnika a z holu ritku mi tu lozila a o nejakych 15 minut sa vycikala znova,ale to uz na koberec a este si tam aj rucicky namocila a j body mala ocikane tak som ju supla do vane a osprsila a bola spokojna 😀

lenca13
13. júl 2009

ahojte tak ja som dnes musela ist k dokine mam anginu 😖
Segra si poobede zobrala Timku nech vnutri neptrpi 😉
Radka zacala chodit do denneho tabora dnes boli v Beckove 😵

natsa
13. júl 2009

no dnes sme boli na výlete v Lubinej na ROHU.Sa nám to tam zapáčilo tak zobereme malému bazénik.Večer si tam budeme opekať.Pojdeme sa pozreť aj k pomníku.len aby nebolo horko.

michaela2410
14. júl 2009

posuvam

natsa
14. júl 2009

aj ja posuniem

janette4
14. júl 2009

ahojte.ja som dnes v meste.

boli sme nakúpiť ešte nejaké veci na dovolenku,kúpacie plienky a tak, a malému dať poistenie.bola som v tom detskom sekáči v dome služieb.malému som kúpila dvoje značkové rifľové kraťasy,jedny boli nové a jedno tričko všetko za 2,5€. 🙂

malý mi v meste zaspal,tak sme išli k našim.a už musíme počkať na babinu,až príde z roboty,lebo by bola nahnevaná.

janette4
14. júl 2009

ozaj,.Miška, včera ja niekto prišiel na námestie?mne sa nedalo,škoda. ☹

lienka55
14. júl 2009

Ahojte,
tak ja stale nemam cas,ale konecne som si nachvilocku sadla.Beham s mamou,este vybavuje nejake papiere ohladne babky.Dnes sme spolu aj zavarali cucoriedky a cukinu,teraz mi mamina zehli,to je ale zlaticko. 🙂
Dnes som bola rano v Meste na krv,vo stvrtok idem na kontrolu a poobede s malym do BA na kontrolu,tak mam ubehany tyzden. 😝

lenca videla som Timku s babinou vozili kocarik po hlavnej ceste v Podoli.
mary,drzim palceky nech to Lukinovi prejde co naskor.
janette a kedy odchadzate na dovolenku?

lenca13
14. júl 2009

Lienka ano vcera bola cele poobedie u nasich 😉
Dnes aj zajtra pride babicka k nam nech mozem odpocivat 🙂

natsa
14. júl 2009

Ahojte.tak sme sa vrátili z opekačky.Zobrali sme tam malému aj bazénik muchotrávku.skoro celý den sa tam máchal.Chudátko malé celu tvár má opálenu tak sprosto ako sa ja opalujem.Nos a líca potom vyzerám ako ožran
ja som tiež rozmýšlala nad kúpacimi plienkami no nechce sa mi to tam trepať,budelietať z holú.Na tom stretku niekto bol?My sme mali iný program využila som toho ked moj má volno tak sme mali výlet
Lienka už ste mali ten pohreb?