Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

natsa
4. sep 2009

No hádam to vyde ešte teraz v septembri.Veru ja som tiež ešte nebola vždy mi do toho niečo došlo.

jarabicka
4. sep 2009

Natsa ozaj???...ty si nebola ešte ani na jednom stretku???...ja že to len ja tam budem nová, ak sa mi podarí prísť... 😉

michaela2410
4. sep 2009

Uz som tu aj ja 😉

jarabicka
4. sep 2009

No vitaj...ja sa dnes večer akosi nudím...sice aj by bolo čo robiť, ale akosi sa mi nič nechce...malinký spinká, manžel na pive a ja ako puk doma ☹ ...tým chlapom je sveta žiť...ja mám akési depky z toho ☹ ...to aj vaše polovičky vás nechávajú samé s detičkami doma???...vy sa na to nehneváte, či ste si zvykli???

michaela2410
4. sep 2009

Zanka, nas Lukas tak z jari tiez zacal krivat na jednu nohu a ked sa mi zdalo, ze je to horsie, isla som doktorke a povedala jej. Ale predtym sa bicykloval a padol, hoci sa mi zdalo, ze nie tak aby sa mu nieco stalo. Tak nas dr. poslala na chirurgiu a na ortopediu, spravili mu rtg, pozreli, ale nic nezistili a on potom prestal. Ale teraz mam podozrenie a na plochu nohu, aj sa niekedy stazuje, ze ho boli nozicka, tak sme objednani na ortopediu, ale az na koniec novembra (tak tam maju natresk 😠 ), som dufala, ze to bude skor. Aj sa bojim, ak to je plocha nozka a naozaj ma jednu nozku uplne inu ako druhu, dokonca ju ma asi o cislo mensiu. Tak si viete predstavit, jemu kupovat topanky!!!
Ale odbocila som...
Zanka, na tvojom mieste, ak sa ti to bude zdat horsie, asi by som sa pytala dalej doktora, ze sa ti to nezda... 😒

michaela2410
4. sep 2009

ja mam nastastie domaseda, ale poviem ti, niekedy by som bola radsej sama a jeho niekde vyhodila von, lebo tie vecery su unas ako v talianskej rodine, len sa hadame, kricime a nieco sa ujde aj detom, ak sa nevedia skrotit. ☹

janette4
4. sep 2009

Miška vďaka,uvidímako cez víkend,či sa mu to nezhoršuje.

jarabička,pošli mi IP celé meno,pošlem ti niečo na tú tvoju nudu 😀

michaela2410
4. sep 2009

jej, zanka aj ty si tu? mozeme rozprudit real debat 😀

jarabicka
4. sep 2009

Miška, veď to je tak...kto má domaseda, bol by rád, aby išiel von...kto ma spoločensky založeného najradšej by ho mal sem-tam doma...vidíš, trošku ti dám zo svojho, ty mne zo svojho a boli by sme spokojné obidve 😉

michaela2410
4. sep 2009

Veru, ja by som brala spolocenskeho, ale tak, ze by sme isli sa niekde zabavit aspon raz do mesiaca spolu 😒

jarabicka
4. sep 2009

Hm, veď aj ja by som tak rada išla ☹

janette4
4. sep 2009

miška,tak takého by som brala aj ja.ten môj najrdšj len doma.keď ho ťahám von,povie mi,že pizzu si môžme vytiahnuť zmrazáka, kávu máme a víno tiež. 😒 takže nič.

janette4
4. sep 2009

hm,baby idem spať,krpec bude o chvíľu hore.

pismenko111
4. sep 2009

ahojte, vy sa vsetky poznate len odtialto?

lulu723
5. sep 2009

Ahojte baby. 🙂 nie pismenko ja napriklad poznam kopu bab z prace a aj to stretko pomohlo a zo Zanku sa sem tam stretnem v Turej a aj z Evku /yamahu/ ci jako sa to pise len teraz ma pokazeny pocitac nemoze prispievat.a z druhu Evku /jarabicku/ sa osobne nepozname a to byvame v jednej dedine len akosi mne sa nechce chodit von ja vystrcim malu na dvor a sme na dvore.ona by mi usla pod auto kebyze ju necham bezkat ved vcera urobila chaus v bille co tam chodila jak odtrhnuty vagon naramne sa jej to lubilo,ze nemusi sediet v kosiku.vsetkym sa motala pod nohy a skoro tam rozchnapala vyzivu 😠

inac vcera sme boli na jarmoku vo bzinciach ako nic moc aj koly pocasiu,ale moj si tam kupil klobucik a aj malej sme kupili taku krasnu ciapkuz 3 cipmi na vrchu taka je podarena a este teple podkolienky-papucky.to je vsetko spolu neviem ci si to viete predstavit proste su to podkolienky,ale okolo nozicky ma z koze vytvarovanu papucku a podrazku protismikovu.len som sa ulakomila na take krasne a ked sme jej to natiahli na nozicku tak sme zistili,ze je jej to akurat 😒 no nevadi ved hadam jej za tyzden nenarastie nozicka.potom tam strasne zacalo prsat tak sme isli na Turu k svokre tam som sa pekne usalasila spravila som si kavu a mala sa tam hrala z formickami mala ich plnu krabicu tak mohla vyhadzovat,ale aj ich davala naspät tie formicky.trosku sa otukala a uz tam lietala po celom dome.babaka mala radost,ze sme neprisli len na chvilku.aj jej dala ten malinky kufricek a tam upelu zeleninku nech sa hra aj doma.

inac aj ja mam takeho co doma neobsedi a hned vecer trtosi hned do krcmy,ale vcera som mu to zatrhla,ze nech si nemysli,ze on pojde na pivo a mna tam zase necha samu doma.a mal aj tak burciak doma tak ten pil.mne to strasne smrdi a ani ho nepijem tak nech si ho sam pije.

Baby kedy je v meste jarmok?tento vikend co bude,alebo az na ten dalsi 😕

michaela2410
5. sep 2009

V meste je jarmok 18,19teho, neviem presne tie datumy, proste ten vikend

janette4
5. sep 2009

ludka 18,19,20.9 možno sa aj stretneme,lebo ideme na ten víkend k našim.Oslávime hne´d Maťkove meninky.a možno tam ostanem celký týždeň,tak môže byť aj stretko, rada sa s vami zase uvidím.

ja som rada,že mm nechodí po krčmách, on si dá radšej doma.mne to vadí, hovorím mu,že už je jak alkáč,keď si musí dať,ale tu sú tuším všetci turanský chlapi takí.tak radšej nech popíja doma ako v krčme.On sa nevie ani poriadne opiť Chvalabohu.keď cíti,že už má dosť,prestane piť a viac doňho nikto nedostane ani kvapku.

janette4
5. sep 2009

ludka,ja si burčiak dám,ale len modranský alebo pezinský.ale nesmie vyzerať jak blato,fuj.to si dám z každého pohárik na jarmoku a mám to nadpité k ďalšiemu jarmoku.do Bziniec ani nechodíme,boli sme pozrieť pred 2rokmi,nič tam nebolo, ušetríme na novomestský. 😀

mirkaff
5. sep 2009

tusim jarmocna nalada..........

my sme minuly rok neboli,chystame sa tento rok,a burciak...nemusim.ja ked vidim to svinstvo co lieta okolo tych umelych flias,,je mi na gr..c....a ked nahodu kuknem na hadicky,a vidim aj to co by som nemusela.....dakujem........u nas splni kvotu MM,,, aj za mna...... 😀 ...
veruze tod sme sa s MM bavili ze ci by maly obsedel na niakom kacerovi,alebo vlaciku,,ale hadam aj hej,len by som sa tam musela nasackovat asi aj ja,,a to neviem ci maju take velke sedanky......na moje crevo....

janette4
5. sep 2009

miri,aj mm by chcel,aby sme Maťa dali na nejaký kolotoč,len sa nevieme dohodnúť,kto tam s ním pôjde,lebo nikto nechce

michaela2410
5. sep 2009

a tu sa stale rozobera jarmok? Ja burciak aj mozem 😉 ale samozrejme s mojim zaludkom len tak za poharik, aj to nie cely 😵 Momentalne som uplne mrtva. Chyta sa ma asi chripka. Rako som sa zobudila s bolestou hrdla a usi, k tomu aj zuby. No a teraz ma boli uz aj hlava. Teplota sa zatial drzi len okolo 37.3, ale uz som si dala ibalgin a poobede teraflu. Ten si dam asi este v noci, nech sa vypotim. K tomu kycham ako blazon a z nosa mi tecie ako z vodovodneho kohutika.
Ako svojho casu povedal moj mm, ja som ako barometer. Zmena pocasia=Michalka chora 😀 dufam, ze to nejako do pondelka prejde, nechce sa mi marodit hned zo zaciatku ☹

janette4
5. sep 2009

Miška skoré uzdravenie ti prajeme

natsa
6. sep 2009

Ahojte tak som sa zastavila. včera sme boli u 3 návštev všade do nás niečo tlačili prišli sme až večer.MM zasadol k fudbalu malý zalahol a ja som ešte tancovala po kuchyni.no ja mám doma domaseda.Stačí mu počítač a ešte keby ho mal kto škrabkať po chrbte.aj mne to leze na nervy ´že som doma teším sa aj z toho že ideme do trenčina na vodu.Písmenko a ty si odkial trochu sa nám predstav.ani ja som nikoho nepoznala odtialto dievčence ale už mám pocit že vás poznám večne.vždy je tu o niečom kecat.čo keby sme si dali stretko na jarmoku pri kolotočoch alebo pri burčáku? 😀 😀 😀

nellye
6. sep 2009

Ahojte, babulky...nepoznate niekoho, kto by mal na predaj kolisku pre babatko bielej farby? Dakujem🙂 Pekny dnik Vam prajem...

natsa
6. sep 2009

skus si dat do googla

natsa
6. sep 2009

Pridala som fotky z dovolenky

mirkaff
6. sep 2009

zdravim......

v prvom rade Miska skore uzdravenie,,.....

po druhe... Ivet pekne fotecky.....jaj hned by som isla 😀

no my sme dnes mali peknu nedelu,,tak som sa s MM povadila,,varit,zehlit,,vsade bordel jak v tanku,a maly pistal za usami,,normalka ma odtahoval z kuchyne,,tak som MM povedala ze sak pod za nim,,,a aby nebolo toho dost on sa mi v spinavych botaskach dovali az do kuchyne,,skoro ma je..bl..o.....tak som povedala ze dnes umyva zeme on.normalka som pobede mala depku ,,samozrejme som si vsetko umyvala sama ,normalka ma vytocil......
ale keby som mala aj ten hnusny burcak pri sebe,asi by som ho od nervov ixla..............

no Ivet kludne si mozme dat stretko aj na jarmoku.......sak mohli by sme aj s tymi nasimi polovickami......

jarabicka
6. sep 2009

Čaves baby...takže bude stretko na jarmoku???...hm, som za, ak budeme v poriadku, tak by sme došli aj s polovičiakom 😉

natsa
6. sep 2009

no šak možeme ale ja by som prišla bez polovičiaka(jarabička dobré slovo)on totižto robí.

michaela2410
6. sep 2009

Ivet, fotky naozaj pekne 😀

A to stretko? Neviem, ci v tom humbuku by to bolo ono a navyse, my budeme kolotocovat, ako poznam mojich chlapov, hoci vedia, ze mna na kolotoc neposadia, nanajvys do auticka na autodrome. 😉