Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

natsa
6. nov 2009

Ahojte no to akosi cez net,niečo ohladom zdravej výživy ja si ti nepamätám presne leboje to dávno a je tých sutaží vela kde som zapojená.Len mi hovorila čo mi volala že som odpovedala na anketu a tak vylosovali 6 a ja medzi nimy.Inak čo vyhrali ešte jedny tu kretu čo sme sa tam potom zoznámily tak si s tou babou píšem tak mi písala že teraz vyhrala nivigátor do auta,ked sme sa tak spolu bavili tak ona tiež toho dost povyhrávala.No ja túžim vyhrat auto(len neviem kto bude plati dane)a lepšieho manžela lebo ma vytáča do nepríčetnosti,dnes to bolo že prečo má v šuplíku bordel,ked som mu povedala že malý tam bol tak mi vynadal že prečo ho tam púščam,vravím mu ked nechceš aby ti niektoré veci nezničil tak ich maj tam kde nedočiahne.ja mám tiež chemikálie,nože a také veci vysoko na policách alebo to mám zamknuté z detskou poistkou.Musela som mu dopodrobna vysvetlovat čo tahol zo šuplíka a že ked je on doma tak tam nechodí no prkotiny,malý ma dnes vytáčal lebo furt vrieskal celý den za to že som ho nepustila na počítač že nechcem aby vypínal a zap.telku aby nezhorela a moj mobil,lebo som rada že mi ide.
dne som si kúpila čaj Hannasaky počula som a čítala o tom kopu pozitíva.Vraj sa pri nom schudne 5-9kg za mesiac.lje tozdravé chudnutie je to rýchlospalovč tukov.Piju ho aj mamičky čo su tehulky,ja som pribrala v tehulke 20 kg a ostalo mi 10 a nemožem sa ich zbavit,mám v skrini kopu pekných vecí čo nemôžem nosit.
joj ale som sa rozpýsala

natsa
6. nov 2009

No lulu tak to si váž lebo po mne doma ani pes neštekne a ked štekne tak hádam vianoce su častejšie.ako to robíš?

mirkaff
7. nov 2009

..to akoze Ivet vazne??
ten moj by pre zmenu po mne stekal furt,,a mna to potom ani nebavi,,fakt to berem jak manzelsku povinnost...

no a kde si kupila ten caj na to chudnutie,,ja by som tak tie tri-styri kilecka dole,,sice mam konf.velkost ako ked som nemala maleho,ale tak keby sa podarilo,,cez den toho moc nepojjem a vecer som jak pasomnica,,zerem co vidim,,krizom-krazom

no na podiv nam svieckova ostala,,,tak varim fazulovu na kyslo,a navecer ideme blahozelat MM byvalemu kolegovi na svadbu,,sice byvaju az na myjave,ale svadba je v PN,,on odtial pochadza,ona je myjavanka

janette4
7. nov 2009

ahojte.Ivetka, teda máš to ťažké.Veď nechaj Danka manželovi na celý deň alebo aj víkend a choď k napr.k vašim,alebo niekam na celý deň.nech sám zistí,ako to je byť 24hod. s deckom.

My sme mali zas naprd noc.Maťo mal zas horúčku 38,5.uvidím,aký bude víkend a keď mu to bude stále vyskakovať, pôjdem v pondelok k dr.,nech mu vezme krv,lebo vždy ma opinká,že to je zo zubov.ale podľa mňa ne je normálne,aby decko malo mesiac teploty zo zubov a zuby nikde. 😒

náš tato vstal po nočnej,mladý pán ho zobudeil,tak utekám do obchodu kúpiť kokos, na koláčik,poobede prídu naši.

natsa
7. nov 2009

Mirka v lekárni stoji cez 200sk ale dá sa z toho spravit 500 čajov,takže to neni drahé.Zanka ja by som aj nechala ale ja ho stále kojím no a naši by mi to nikty neodpustili keby som takéto niečo spravila.

janette4
7. nov 2009

ja viem,veď ani naši.tak sa vypar len na pár hodín, tak 3-4.choď kaderníčke, na kávičku, kamoške,potúlaj sa po obchodoch.ja som to môjmu raz spravila,síce,keď som prišla,doma to vyzeralo jak po tornáde,polovičiak mokrý,všade bordel, malý reval..no hrôza.a to mal Maťo len nejaké 4mes.teraz ho už lepšie zvláda,keď idem na nákup,alebo doktorke,skôr sa s ním zahrá,už sa nauačil chápať,čo asi chce.

michaela2410
7. nov 2009

ahojte, my sme boli vcera na stuzkovej, tak som sa trocha vysantila, normalne som mala abstak, co si nikde nebola uz dlho tancovat. prisli sme asi o druhej v noci a rano som od tristvrte na devat hore. zachvilu pojdem pre chalanov k nasim, ale uz vidim, ze pride kriza navecer, ked sa budu chciet chalani najviac hrat somnou 😎 , mm budem musiet nechat spat, lebo o pol osmej vstaval a isiel dat prezut gumy. buduci vikend ideme na Liptov, tak nech nas neprekvapi pocasie. 😉 Dufam, ze budeme zdravi, lebo pojdeme na predlzeny vikend a je tam super bazen, tak nech si to uzijeme.

janette4
7. nov 2009

Miška a nepotrebuješ doplniť volné miesto v batožine?dobrovoľne sa hlásim 😀

mirkaff
7. nov 2009

az cil som si to Ivet cele precitala....asi sa budes fakt zmoct na to,aby si mu maleho nechala,nech to pochopi,nech vie co je to starat sa onho nie vtedy ked chce on ale ked to treba......veru nas mal asi tak 3 mesiace,a rano bolo treba ist cez tyzden s malu k doktorke,ten moj zabudol ze malej nieco vecer bolo,tak rano pred siedmou som sa obliekla, a on ze kam ide,lebo aj on sa obliekal do roboty,tak hovorim ze idem s malu k doktorke,a on ze a maly? a ja som len povedala ze ked nejde s malu k doktorke on idem ja.......ale potom zbadal aka byje a isel s nu on,,oduty bol hadam tyzden,nuz ale co uz,aj s velkymi detmi treba k doktorovi...
no a teraz ked behame po dr. kvoli tomu tlaku tak stvrtok vecer mu hovorim ze treba ist v piatok s malu k doktorke,a on to normalka mal z hlavy vypadnute,a v piatok ked som ho o pol siedmej budila ze na siedmu idu k Sickovej ,no kukal na mna jak puk ze preco,,a trulo este sa ma opytal ze ci ma teplotu,,no a mam s nim taku skusenost ze ako keby si myslel ze clovek je chory iba vtedy ked ma teplotu,tak sa najnovsie odvolavam na to ze mu hovorim ,,ze ani ludia co maju rakovinu nemaju teplotu.....

a dnes ked sme boli blahozelat na tej svadbe,svokra ze postrazi maleho,,no este stastie ze bola doma martinka,lebo mala ist na tretu vystupovat,,no a ze jak sme odisli ze behom desiatich minut bol maly tri krat zajdeny od placu,,tak matka ze jej hovori ze sa maly zasiel a ze ona nic s nim nerobila ,tak ho matka zdrapla a utekala s nim k vode,,tak ale mam v plane jej to splechnut,ze ked sa maly zajde ze s nim treba bud k vode alebo mu capnut po licach,nie ho iba lutovat...

mirkaff
7. nov 2009

boze aka litania,, 🙂

janette4
7. nov 2009

Mirka ako poznám moju svokru,tá by mu povedala:no čo chceš, čo reveš. 😠

natsa
7. nov 2009

no to je teda prívetivá veta pre dieťa.Svokra nemá vzťah asi k detom 🙄

janette4
7. nov 2009

Ivetka toto mi povedala 3mesačnému dieťaťu,keď jej začal plakať na rukách 😠 nie ona nemá ani vzťah,hlavne k môjmu dieťaťu a ani záujem.

janette4
7. nov 2009

mirka, krásne veci,ale to by rodičák museli zdvihnúť aspoň o 300% 😝 😀

mirkaff
7. nov 2009

tak ja keby som povedala ze svokra maleho nema rada,to by som klamala...a inak on tiez za nu "leti" ..akurat ze nevie ako sa zachovat v takej situacii ako je niaky pad,buchnutie//no co uz...ale aj tak je spolahlivejsia ako svokor,no nemozem moc chvalit aby som to nezakrikla..... 😒

Zanka jedine stastie ze nebyvate spolu,,pri mne by uz vonala fialky.....no to ja som dost vybusna,,ale teda to ta obdivujem,akoze aj spolu komunikujete??......

lienka55
7. nov 2009

Ahojte,dobry sobotnajsi vecer vam prajem,..... 🙂
Ja som dnes doobeda bola s mm vymenit na obidvoch autach gumy za zimne.Potom som bola kupit papucky malemu a utekala do PN na mensie nakupy.
Potom som ako fredka rychlo upratala,oprala a opat utekala do Mesta spoluziacke na opacky.
Maleho mam od piatku vecera u mamy,lebo mm prisiel hroznyyyyy domov,strasne zle mu bolo,nieco na neho lezie,tak sa bal ,aby maly nieco nechytil.
Takze romantikus. 😀

janette4
7. nov 2009

Leni,aj my máme romantikuš. 😀 😀 😀

Mirka od tých švagrininých krstín s nimi nekomunikujem.a ju keď stretnem,iba ju pozdravím,ale na otázky nereagujem.aj oni majú šťastie,že spolu nebývame, lebo môj muž by už chodil navštevovať rodičovsk 😝 ý hrob

lulu723
8. nov 2009

Ahojte baby vsetko som si podctivo precitala 😉 a Ivetka netreba byt len dobrou manzelkou a maminou,ale treba aj poriadne zhuknut na manzela sak ja uz by som bola zdrava do blazninca,keby moj furt po mne vrieskal a vsetko mi vycital.to moj ked len cosi ide povedat a nedaj boze ze by mi vynadal ja uz mam v hlave tolko argumentov,ze potom ho to prejde a skor ja mu nadam ako on mne 😀 a jako robim to,ze po mne furt beha?no asi preto,lebo sex ma raz za mesiac jak nie aj dlhsie 😀

ja mozem povedat k svokrovcom,ze ich mam fajn vsetky vnucata rovnako maju radi nasu o trosku teraz viac,ale to len preto,lebo je najmensia inac vsetko rovnym dielom rozdavaju.sice niekedy mi lezie na nervy svokra,ale to k tomu patri.a som rada,ze nemam takych svokrovcov jako ma Zanka.to sa az rozum zastavuje aky su z prepacenim jebnuty.takeho krasneho a sikovneho vnucika maju a oni to zrejme nevidia 😒

idem uz varit a spratat mala akurat zaspala tak mam na 2 hodky volno od nej.

a este vcera sme boli u nasich a mama dala malu na nocnik mala stiehnute len pancusky a mama isla do spalne mala hned po nej a potkla sa o prach,lebo nemohla poriadne zdvyhnut nozku a naburala do postele z hlavou tak som jej hned nadala a aj ju to poriadne mrzelo,lebo naco jej nechavala tie pancusky.tak mala zase revala jak o dusu a isli sme domov. 😠

natsa
8. nov 2009

Ahojte no šak ja hukam až sa barák trase.On v tom prípade nekomunikuje,uzavrie sa do seba a rieši to apatiou a to je niekedy horšie.On je zložita povaha.už mám z božu pomocu navarené,polovičiak spí po nočnej a malý vrieska ako satan,ešte som sa na seba nekukla do zrkadla ale určite som už z neho šedivá.ked pojde malý spat tak ho dám do kočára a pojdem nakupit plienky do billy lebo chcem nejaký normalný salám lebo v tescu majú grcky tam salámy nekupujem.
zanka nič sa neboj ono sa im to vráti ja by som sa tiež s nimi nebavila.Ked ma malý sviatok aj mu niečo kupia?

janette4
8. nov 2009

ahojte.no,my už tak neteplotujeme,ale preháňa ho a vyhádzal sa mi.ale nie celý,len hrudníček,trošku bruško, ramienka a tvárička.teraz neviem,či to má tu 6tu chorobu,alebo z teploty alebo reakciu na nejakéjedlo.

Ludka, takto dieťa nespravíte,keď len raz za mesiac.ja som teraz ochotná,ale môj už vie,že ako ostanem tehotná,zas to bude raz za mesiac.a možno nie.ale pri Matúškovi sme tutumutulovali len do 5.mesiaca,potom ma to bolelo,po sexe som mala pálenie, rezáky,svrbenie,no mohla som sa mu na to vytoto...

Ivetka,keď má nejaký sviatok,kúpia mu,svokra to donesie len tak medzi robotou,zdrží sa 3-5min,akurát čo mu zagratuluje a ide preč,lebo že má robotu.keď mal narodeniny,chcela to poslať po polovičiakovi,ale nezobral to,povedal jej,či jej ten vnuk nestojí ani za to,aby mu ruku podala.tak potom prišla,zagratulovala a išla preč.Oslavu mal mesiac po,lebo vtedy sme boli na dovolenke,a to ani neprišla.to som sem už tuším písala. 😠

my sme mali dneska "voňavý" budíček.ledva som s malým stihla prísť do kúpeľne.celé doobedie bol hrozný, dneska má zlý deň:najprv sa rachol o roh stola, potom sa potkol o stoličku,spadol a spravil kontrmelec do linky, potom si privrel prsty do dverí,radšej som s ním išla pred barák si trochu pobehať,tam je to viac bezpečné a keď sme prišli domov,zbadal tata pri PC a od samej radosti sa za ním rozbehol a rozpleštil sa na polceste.teraz išiel spať konečne,lebo už mám dosť a to je ešte len obed.

Ivetka,aj môj išiel teraz do billy na plienky.sú tam v akcii pampers sleep and play 3balíky za necelých 20€.používate ich niektorá?aké sú?my sme ich ešte nemali,ale oplatia sa,keď nebudú dobré,dáme ich švagrinej.

mirkaff
8. nov 2009

Natsa a v ktorych barakoch to byvate?? v tych mensich starsich,po pravo ked idem z podchodu alebo tie stare vyssie dva nalavo?? no to aby som vedela ze ked pojdem okolo a budem pocut krik,,ze sa pojdem pridat a basta......my baby drzime spolu a basta ...... 🙂 inak nas maly tiez chodi furt vypinat a zapinat telku,,najnovsie mi tahava zaclonu,lebo ju mam oblukovu a po krajoch dlhsiu,ale zaujimave ze ja ked ho hresim tak nic,nezajem a ked sa MM nanho len skaredo pozre uz aj reaguje......
dnes som dosla o dve varesky,,strcil mi ich do WC-ka tak som ich vyhodila,,,on si mysli ze misa je na hranie,a najhorsie na tom ze ked aj zavrem kupelku a nedam bacha,pristavi si k dveram hociaku misku,postavi sa na nu a uz je v kupelke

baby vcera som nasla recept,ze ovocne rezy,ale to bol taky v starom kalendari,a v recepte bolo ze do cesta ide 10 gramov tuku,tak som tam supla heru,a ked som to vytiahla,akoze upecene,tak to cesto bolo akoby cele mokre,tak som bola nastvana,a je..bla.. to sliepkam.....
a dnes urobim biskupsky chlebicek,,a basta....ale to musim najskor maleho uspat,uz trieska matriosku o stol,,no idem ho sklidit.....

peknu nedelu.....

janette4
8. nov 2009

ja som včera robila kokosový rafaelo:rýchly, a chutný.

inak,mne raz svokra dala recept na také koláčiky a tam išlo maslo aj hera a tá trúba mi tam zabudla tú heru napísať.ja som ich robila a potom som sa jej pýtala,či aj ona mala to cesto také husté,že sa to hrozne zle robilo.tak sme pozreli recept a ona myslela,že to tam má byť maslo alebo hera. a nie maslo a hera. 😝

lulu723
8. nov 2009

Zanka sak to som tam len tak napisala 😀 ,ale furt k nam na vikend chodi segra a uz som jej aj hovorila,ze najnovsie pride az po Novom roku a ona,ze nie ze o 2 tyzdne je u nas zase.ide ma z nej vykotit sak je furt u nas strcena a potom ani nist nemozeme zarabat.no,ale hadam to tento mesiac zmakneme a ak nie tak potom 😀

ja mam tiez navarene mala sa napapkala az do prasknutia moj furt cosi robi vonku a uz som ho volala,ale nezajem tak som mu zase nadala,ze je to aj jeho decko tak nech sa laskavo stara.aj ja si potrebujem umyt dlazky a to sa neda ked mala mi tam furt beha.a to ma este k nam dojst nejaky poistovak co ma poistit auto

a ja kolace nepecem.mozem sa na to vytoto sak to nikto nechce jest a musi sa to potom vyhodit. 😝

a my sme boli vcera v bille na plienky a kupili sme tie nove pampersky v bielom obale a tusim su take iste ako tie sleep and play,ale z mojim sme sa zhodli,ze aj tak su najlepsie tesco plienky v zelenom obale.mame aj v modrom a tie stoja za prd aj malej sa z toho ritka vyhadzala tak som nakazala,aby to spalil sak to je jak igelit.a moj ked jej ju isiel davat tak ju hned prastil do kosa,ze to mala nosit nebude. 😠

natsa
8. nov 2009

ahojte tak tuším dnes všetky sexujeme cez net no mi sme to robili do 8 mes potom som sa bála a bola som aj moc velká a po narodení potom stále a už to oboch prešlo.polovičiak ked má náladu tak ma aj chmatne a akože tutuli mutili ale ja sa mu vždy vyšmiknem a robím sa že mi to vadí a že si to musí zaslúžit.Plienky v bille sa mi neušli tak som letela do tesca.Mirka bývame na lavo ked ideš do tesca vela čo bola ozeta teraz tam je lekáren ale to som ti nemusela ani písat to ma budeš očut ked pojdeš nahodou okolo 😀
ja robím teraz jahodový zákusok poliaty zo žečlatinu,teraz mi polovičiak mieša plnku,lebo sa ho nemože dočkat tak mu idem pomoct.

janette4
8. nov 2009

no my sme chceli vyksúšať tie sleep and play ,čo sú teraz v akcii v bille,ale neušli sa,mali len trojky ☹

mirkaff
8. nov 2009

baby asi je dnes nieco na prd vo vzduchu,,no verte-neverte,,ten poondiaty biskupsky chlebicek mi zhorel,a to som si hovorila ze ja viem piect..... 😲

a potom ze jaky by to bol vikend bez kolacu,ze idem spravit hrncekovu bublaninu,a MM ked ma videl ze zase rachotim s miskami tak jak v podkrovi cosi robil az zalomil rukami,a hodil komentar ze ci idem piect sliepkam,tak som potom zacala deckam vypravat ze nech idu tuto k trube sa modlit aby sa maminke konecne podaril kolacik....asi sa dobre modlili,lebo konecne sa bublanin apodarila a uz je skoro po nej.......pekna nedela,,za vikend vyse 10 vajec na hnoji,,o muke ani nehovorim a kolko som spalila zbytocne spalila elektriky,,,nuz co aj sliepky potrebuju jest 😀

natsa
9. nov 2009

tak už sme vyspatý.určite všetky drichmete.Malý je už asi vyše hod.hore.Litel poposteli,potom sa začal velice tulit k polovičiakovy ale ten spal potom si malý zmyslel ma pusinkovat no bolo mu to strašne smiešne,polovičiak povedal že či sme normálny.tak teraz sme v obyvačke,malá metelica je živá 😀 a mamka polomrtva 🙄

mirkaff
9. nov 2009

Ivet mas to vesele.....fuha takyto nocny zivot si Danko zacal viest,,lapaj maly,ved ma na to este cas,,,a potom cez den akoze funguj......

janette4
9. nov 2009

Ahojte.Teda IVeta,chúďatko naše.a Danko spáva s vami v posteli?predpokladám,že teraz dospávate.matúško mával jednu dobu také obdobie,že každú noc mal vykecávaciu hodinku.vykrikoval,jašil sa v postieľke,ale nevybrala som ho ani za svet,poslala som polovičiaka spať do obyvky 😝

Matúško zas celú noc mrnčal,som jak mátoha.teraz sa napapal,trochu sa pohráme a pôjdeme do mesta.včera som naňho pozerala, čo sa stále o seba podkýňa a jemu sú chúďatku malé papuče,tak ideme kúpiť väčšie.