Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

natsa
3. jan 2010

Ahojte.Tak ja som bola vonku iba tuto pred domom z malým asi hod,dala som sa zo susedu do reči čo má 6 týž.bábo.Aj sme stratilu rukavicu.Išla som ju hladat ale to sa zle po tme ked je biela.Skusim ráno ak ju neodfukne.Zajtra ideme z polovičiakom vrátit preukazy do poistovne a idem si kupit nový koš na prádlo lebo už mám rozbitý.aj som dnes prala ale mám ešte kopu prádla na dalšie pranie aj periny chcem prezliekat tak kým mi hento uschne tak sa mi nazberá dalšia kopa-asi budem prať do jari 😢

lienka55
4. jan 2010

Ahojte,
akosi to tu zase zanedbavame,kde ste vsetky?My sme dnes boli napeso vonku,iba tuto kusok od nas,maly isiel konecne napeso,lebo inak ho musim vlacit na rukach,nechce mi chodit napeso.Pekne vymrzol a ja s nim. 😀
Dnes mam veget,navarene je. 😵

lienka55
4. jan 2010

Ozaj a uz sme 5-ty den bez dudky,jednoducho som ju schovala a nech si robi co chce.Sice stale ju hlada,pisti,hlavne na vecer,ale musime to vydrzat ako ked sme sa zbavovali cecika. 😀
Urolbila som to preto,lebo sa mi zda ze sa mu zacina akosi robit predkus,krivia sa mu zubky.

lulu723
4. jan 2010

Ahojte baby kde stevsetky?a co mate nove?ja nemam nic idem cosi robit mam tam 2 velke kopy oprateho pradla tak si idem zehlit mna to takto bavi ked mam velku kopu a pri tom si pozeram telku 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jarabicka
4. jan 2010

Ahooojte baby, v prvom rade vám prajem všetko naj-naj v novom roku, hlavne veľa-veľa zdravíčka...

Lulu, to fakt???...tak teda gratulujem 🙂 teším s s tebou 😉 ...

Čo tu nového????...

lienka55
4. jan 2010

Evka kde si bola tak dlho,aj vam vsetko dobre. 😉

natsa
4. jan 2010

Ahojte,tak mi sme boli po obede z polovičiakom zaniest karty bola som si kupit koš na prádlo a v bille.Zajtra budem robiť mletý rezen zo syrom a kašu a ešte budem piect toto
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=21832
Ideme v stredu na návševu tak niečo dones napečené.
ja som na dudku maleho ani neučila.Lenka to mi musíš poppísat ako si maleho odstavovala od prsníka lebo ja ho chcem kojit do 2 rokov a potom odstavit.Bojím sa že to bude brat tragicky lebo on je závisly od bradavky.
jarabička akde si bola schovaná ked ta dlho nebolo?a čo je z Mirku?
Ludka a ty vpohode pri malej žehlíš?Lebo ta moja metelica mi mixuje zo žeh.dosku alebo nikde inde nechce sedieť len pod nou a to sa bojím že na neho padne žehlička

lulu723
5. jan 2010

Ahojte baby tak ja som vyspata do ruzova uz pri ruzovom panterovy som odkvacla a o 10 som isla spat do spalne a teraz som vstala 😀

Ivetkato ja si pri malej mozem robit vsetko ona ked vidi,ze idem zehlit tak pribehne ja jej poviem,ze je tu pááá a ona nadstavi rucicku,ze pááá a ide sa hrat z hrackami a ja si v klude zehlim aj 2 hodky 😀

Evka dakujem asi si bola na sviatky na vychode vsak? aspon si uzili maleho Jakubka 😉

janette4
5. jan 2010

ahojte.Ludka,tak to ti záááááávidííííím.Matúška baví všetko max.dve minuty a keď sa mu nevenujem viac ako tie dve minuty,začne nervačiť a robiť zle.

my ideme trochu von,lebo som musela praviť objednávku na avon a on za tú chvíľku spravil z izby bojisko 😒

lulu723
5. jan 2010

😀 😀 😀 😀 😀 Matusko je veru zive dieta.

ocujte baby co ste z Mesta kebyze nahodou idete do Billy nebehne sa kuknut kedy Durdik ordinuje?a musim sa aj objednat?

lienka55
5. jan 2010

Ahojte,
my sme sa boli vonku trosku vyvetrat.Vcera mi maly zaspal na gauci az o 16.30h,pospal si asi hodku,lebo mm ho zobudil,ked buchal na okno. 😠

Ivetka ak ti mozem poradit,moj nazor,ved Danko ma uz dost mesiacikov na kojenie,tak cim skor,tym lepsie.Ja som sice kojila rok aj sedem mesiacov,ale musela som ho sama rychlo odstavit,lebo aj u nas by to bolo donekonecna.Aja som bola z toho uz unavena,vystavena,....
Jednoducho tu na konovi som uz davnejsie citala,ze bradavku si treba prelepit leukoplastom a robit sa ze mas ,,bobenko,,.Akoze som plakala,on uz vedel v tom case ze co je to ,,bobenko,,.Prve dva tyzdne boli sice kriticke,ale zvladli sme to.
Mam kamosku ktorej syn ma rok a sedem mesiacov,snazi sa tiez uz dlhsie odstavit ho,lebo on si pyta aj 100krat za den este a aj v noci.Teraz sme tam boli medzi sviatkami na navsteve,dala si predpisat tie tabletky na zastavenie laktacie,ale vydrzala to iba jeden den,lebo jej bolo strasne zle z tych tabletiek.Tak neviem ako sa jej to tiez podari. 😉

jarabicka
5. jan 2010

Čaves baby...júúj baby už mi aj za vami bolo smutno, bola som na východe mesiac a bolo parááádne, doma je furt len doma 🙂 ...nie je mi ani tu zle, len je to úúplne nové prostredie, nový ľudia a hlavne kámošky mi chýbajúúúú ☹ ...

...včera sme boli s Kubkom v poradni a na očkovanie, tak dnes teplotujeme a sme mrzutý...máme 9610g a 75 cm...asi dosť, že???... 😀 ....

Janette, chcela som ťa poprosiť nehodiš mi link na tú presnídavku, čo som od teba mala???....kdesi som ju "odpiekla" a Kubko už všetko strieskal, tak musím variť ďalšiu vááárku 😉 ...Kubko už hovorí mamamama aj babababa 🙂

lulu723
5. jan 2010

fiha Evka riadny chlapisko je Kubko to moja doteraz nema tolko kilov. 😀

natsa
5. jan 2010

Ahojte babulky tak až teraz som sa zastavila.Prala som varila a piekla.Lulu uprimne ti závidím ja si prt pri nom nič nespravím.Som rada že si poskladám prádlo.Dnes ma skoro z neho porazilo.Prezliekala som periny asi min bola čistá navlečená plachta a už mi ju stačil zamastit od fačírky čo mu dal polovičiak do ruk.Skoro mi bolo do plaču.Prádlo čo bolo čisté tak mi porozhadzoval po celom byte.Nejaké veci sa mu podarili hodit do vane kde práve odtekala špin.voda z práčky.Už som z neho zufalá.Presne ako zanka písala 2 min a dost.Stále aby pri nom ktosi lapel lebo potom robí zle.
ak je náhodou chvýlu ticho tak viem že pácha niečo nekalé.
Evka ja cítim to isté ked idem k našim.Inak riadny chlapisko,tuším sa lubi napapat.Ked som bola u našich bez danka tak som sa cítila ako za slobodna.Beztarostná.Už som aj zabudla ako chutí volnost a neobzerat sa na nikoho.Ale už čo, mám rodinu.Ved čo som chcela to mám.Ale som aj rada že mám šikovné dieta a polovičiaka ktorý si ma občas aj v r.... všimne

natsa
5. jan 2010

Lenka tak dakujem.mám obavy že ani ja nevydržím ale budem musiet ved ho hádam do puberty kojit nebudem.Ako závidím niektorým kde dieta sa samé odstavý je to bez slz.

michaela2410
5. jan 2010

tak vam drzim palce pri odstavovani...ja som z tych stastnych, ktorým sa deti same odstavili...tomas preto, lebo som zostala tehotna a asi mu to nechutilo a lukas ked mal skoro dva roky, tak akosi to same bolo, ani neviem ako... 😎

lulu723
6. jan 2010

cavte baby 😀 kde ste?co odhrnate snach 😀 😀 😀 😀 u nas stale kyda a ked mala vstane pojdem veru snu do toho snahu nech si ho uzije ja sa mam vyborne.uz mi je to aj trapne,ze okrem bolenia v podbrusku ziadne ine priznaky nemam uz sa aj zacinam bat ci som naozaj tehu 😕

natsa
6. jan 2010

Ahojte.polovičiak išiel teraz z malým von lebo bol zlý jak satan.Stále čosi vymyslí potom sa zas treskne a furt hučí.Tak som mu povedala nech ho nechá v tom snehu vyválať šak má nepremokavú kombinézu.Naobedujeme sa a ideme na návštevu na Myjavské kopanice.
Lulu nesleduješ sa tak trocha?ked ti vyšiel test tach sa nemusíš bať že si neni v tom.Alebo sa uisti a sprav si ešte test.

lulu723
6. jan 2010

sak mi je to divne ked som cakala Eriku tak uz som skapinala a teraz je mi uplne fajn 😕

janette4
6. jan 2010

ahojte.my sme boli doobeda sa sánkovať n Dubníku.malý mi teraz spal hodinu,ďalšiu 3/4hodinu sme sa ho pokúšali nanovo uspať,lebo sa zobudil na to,že sa spotil,ale keď môjmu začal nasilu zatvárať oči,aby spal on,tak sme to vzdali.aspoň som si upiekla bábovku a čakáme našich,pôjdeme ešte na sane.

LUdka tvoja svokra nemá náhodou tmavé vlasy a taký hrubší hlas?Ak áno,tak včera si s ňou môj synátor trošku poklábosil 😀

Ludka, podľa mňa,skôr pri Erike si sa sledovala,lebo si mala čas, teraz sa musíš venovať malej a nemáš kedy sledovať,či ti čosi je.a buď rada,že si ok.
kamarátka,keĎ čakala druhí dieťa,prvá dcérka mala 1,5r.kamoška hrozne vraciavala a keĎ prišla zo záchoda,mladá sa tam rozbehla a napodobňovala ju 😀 😀 😀

lienka55
6. jan 2010

Ahojte,
tak aj my sme sa dnes boli sankovat a tatik lyzovat na Bezovci pre PN.Vela snehu,ludi,... 🙂
Vymrzli sme riadne.Zase mi dnes David nechcel ist spat ked sme prisli zo sankovacky,zaspal az teraz o 15.00h.Mam pocit ze samu to zacina akosi prehadzovat.Alebo uz nebude musiet poobede spavat?

lulu ved nemusis mat pri obidvoch tehotenstvach rovnake priznaky.Bud rada,ze ti je ok,co by za to dali druhe. 😉

michaela2410
6. jan 2010

tak po dnesku sme utahani riadne, doobeda sme sa sankovali a poobede sme boli korculovat. a lukas vobec nespal, hoci dve hodiny lezal v posteli a ja som myslela ze spi...ale ked som tam prisla do detskej, s usmevom a velkymi ocami mi oznamil, ze nespal 😎

mirkaff
6. jan 2010

ahojte babusky.....
tak som si Vas precitala po treti januar,ostatne docitam neskor.....my sme boli od noveho roku u nasich,sak tusim som to tu pisala ze ideme k nasim,no a dnes sme sa teda vsetci vratili,Martinka si uzila prazdniny,a ked napadlo snehu,tak v tych kopcoch ako takych sa to predsa len viac drzi ako na tejto nasej rovine,,tak vcera a dnes sme sa riadne vyblaznili,vygulovali,no co uz ,aj starym obcas sibne v hlave,akurat sa cudujem ze nas Ondrik akosi neznasa sane,proste nechcel na nich sediet,tak sa len vlacil na rukach a akoze cupi-lupi po snehu..

no a aby som nezabudla,Lulu velmi velmi Vam blahozelam,a drzim palceky aby si mala co najmenej problemove,alebo uplne bezproblemove tehotenstvo a nech je malynky uzlicek ZDRAVUCKYYYYYYY.a aj vy s nim.......gratulujem 😀 😀 😀

natsa
7. jan 2010

Posuvam večer vám napíšem

natsa
7. jan 2010

co nikto?Tak včera mal danko zábavku.Včera ako sme sa večer vrátili z návštevy tak nám zvonila suseda že sa vymkla.bolo jej až do plaču.Samozrejme jej polovičiak nevedel pomôct.tak som sa jej pýtala či má otvorené okno.že nie.Hovorím jej aby sme to vyskušali že máme rebrík,býva na prízemí.Medzi tým zavolala všetkým kolegom z práce.Kým prišli tak malý lietal po chodbe prikukal na dver.Tak nakoniec sa polovičiakovy podarilo otvoriť vetračku.hned bola suseda usmiata.Tak sa dovalili asi 5 chlapy no to bolo pre malého.Skušali najprv otvoriť dvere,ako tam tak stáli tak sa malý postavil medzi nich a prikukal,no nemal chybu.potom sa im začal montovat do náradia čo si priniesil.potom ked to nešlo tak išli vetračkou.tak nakoniec všetko dobre dopadlo.dnes som bola sním vonku okolo domu.Našiel kanál tam na nom sedel.Až mi tak bolo zle,aby neprechladol,aj som ho odtial odniesla samozrejme vreštal a zasa na kanál.
Inak som piekla ten rez Kinder bueno čo som sem hádzala link,tak bol vinikajuci.včera som ho niesla návšteve tak tam mal ohromný uspech pretože známe je pekárka a rada vypeká tak si hned vypýtala recept.tak som bola na seba hrdá.

lienka55
7. jan 2010

Ivetka ja sem nakukam cely den a nic. ☹ My sme tiez boli doobeda vonku na sankach,poobede mi maly neskoro vstaval tak sme uz nesli,strihali sme vlasky.
Zajtra idem spoluziacke na opacky,uz sa strasne tesim,lebo sme sa dlho nevideli a strasne sme si rozumeli.

Ivetka tak ste mali o zabavu postarane. 😀

jarabicka
7. jan 2010

Čaves baby, ja som dnes robila presnidavku, 33 sklíčiek mi vyšlo, Kubko môže baštiť 😀 😀 😀 ...robila som čisto jablkovú, jablko-jahoda, jablko-čierné maliny a jablko-mrkva 🙂 ...idem ešte urobiť pomazánku z udenej makrely, nech má polovičiak zajtra do práááce 😉 ...tak zatiaľ...večer ešte zabehnem 😉

lienka55
7. jan 2010

evka a kde si zobrala teraz v zime jahody a maliny?Co ta svokra vyhnala do snehu? 😀 😀 😀

janette4
7. jan 2010

Lenka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Evka,aj Maťo zbožňuje tú domácu presnidávku

My sme boli vonku len poobede.doobeda sa nám nechcelo,veď chodíme celý týždeň.ale zajtra pôjdeme,lebo tato bude po nočnej,tak máme povinný výjazd 😀