Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

moncika15
16. júl 2010

@lienka55 28.7. mame 3D tak dufam ze sa dobre ocapi a konecne prezradi co je zac 😀
aspon mam klud.keby som mala na starost jeho auto tak by som sa bala ist od neho na kusok a furt bys om mala telefonaty ci sme v poriadku 😀

lienka55
16. júl 2010

@moncika15 a kam ides na 3D sono?to sa chodi az okolo 20tt alebo da sa aj skor,ja som pri malom nebola.

moncika15
16. júl 2010

@lienka55 my sme boli na prvom 3Dcku v bratislave v 15tt a teraz ideme do TN. preco sa na to tak pytas netajis nam nic? 😕 😝 🙂

michaela2410
16. júl 2010

tak my sme dnes boli v cirkuse...celkom fajn, my sme boli na vsetkych, co tu boli a tento patri medzi tie lepsie...len to horko vnutri bolo fakt hrozne...dokonca ani levovi sa nic nechcelo robit 😀 a levica tiez trucovala, ale ostatne zvery boli celkom v pohode...kone, dvaja havkovia, opica, krokodily, had... 😎
ale ja som bola fakt uvarena... 😒

jarabicka
16. júl 2010

...horkóóóóó...neskutočne horkóóóóó...to nie je normálne, všade všetko otvorené a ani sa vzduch nepohne 😠 ...len žeby nejaké čudo z toho neprišlo, nejaká hroznáá búúúrka-bojím-bojííím ☹ ..Kubenko si hajkááá ale ma v spáálni možno aj 30 stupnov, chudatenko moje ☹

natsa
16. júl 2010

joj dievčewnce u nás je tak strašne horko že v riti je asi chladnejšie.my to máme všetko otočené na západ v noci dokorán všetko pootvárane.

lienka55
17. júl 2010

Pomoooooooooooooooc horkoooooooooooooooooooooooooooo!!!!!!!!!! 😝 😝 😝

Dievcata nevladzem,dnes od rana stojim pri hrncoch,mali sme brigadu,takze este vacsie horko. 😝 Som uvarena,dnes som ani neupratovala to sa neda stihat.
Od vcera mam u mna maminu,segra jej musela volat ARO,tak som z toho hotova,bojim sa aby sa jej nic nestalo. ☹ 😢

jarabicka
17. júl 2010

...nikde-nikto... ☹ háádam ste z tej horúčavy nepoodpadávali ☹

lulu723
18. júl 2010

Ahojte baby.u nas je vsetko oki akurat,ze mame pokazeny pc od stredy tak som z toho uz na nervy.hadam v utorok uz bude pc opraveny,lebo takto cez mobil pisat je na prd.tak zatim papa

jarabicka
19. júl 2010

Baby vy ste sa vysťahovali z okresu NM???? 😀 😀 😀 nikto tu už nechodí, sem-tam nahliadnem, ale nikdy nič...ve´d sa už aj ochladilo a príspevok žiaden ☹ Lulu má ospravedlnenie, nejde jej PC, ale ostatné, neviem-neviem 😠 😠 😠 ja som si myslela, že tým teplom tu neprispievate, ale zrejme tým to nebolo...

ozaj a kde ste sa vysťahovali, kde prispievate?, nech idem za vami 😀 😀 😀 😀 😀

michaela2410
19. júl 2010

ja sem chodim stale😉 ved som tu bola aj v piatok a potom som sem len mrkla a tu velmi nikoho

jarabicka
19. júl 2010

..boože Miška, prepáč 😉 ty si tu bola, máš ospravedlnenku 😉 to vtedy čo ste boli v cirkuse, že???

moncika15
19. júl 2010

ahojte
vcera sme boli cely den v ZOO v bratislave a jediny pocit ktory som si odtial priniesla bolo sklamanie a sucit s tymi zvieratkami jedine co ma tam akoze zabavilo bol dinomark ale nedivim sa ze dinosauri vyhinuli bo v BA zoo sa dari len burine
na tom 3D filmiku som revala jak najata, esteze tam bola tma strasne ma dojal osud opusteneho dinosaurika , nastastie to dobre dopadlo
taka som ustata dosla ledva ma nohy niesli.tusim si hodim zas slofika lebo nevidim pre oci 😀

lienka55
19. júl 2010

Ahojte,
tak ja som si zacala dnes prezliekat periny,mam prania a prania,este musim poplievat kvety ale asi budem tiez odpocivat ako Moni. 😀
Boli sme aj trosku vonku. 😉

ostrovcacka
19. júl 2010

Ahojte babule 🙂 ,doobeda sme boli vonku aj s Jarabickou a detmi,mala nasa je neskutocny jedos vsetko si vydobija neskutocnym skriekanim neviem co s nou budem robit a aj lakoma je uz ma pekne stve,teraz spi 😔 😔 ,tak ja som si povysavala,navarene mam od vcera a aj u svokry sme boli lebo svagor mal narodky tak aj ta nam nabalila tak mame jedla do stredy, v sobotu sme boli na polovnickej zabave pod holym nebom v Podkozinciach bolo super az na ranne vstavanie ked zacala mala o siedmej vykrikovat v postielke a to sme isli spat ostvrtej 😲 😲 😲 aj môj planoval ist do cirkusu len nas odradilo to horko bali sme sa aby sa malá zasa nepriehrala a nemala teploty ledva ledva sa z toho po tyzdni dostala,ozi co bude s tou opekackou s poloviciakmi mohli by sme trebars na tom Rohu uz nie je ani tak teplo tak by sme sa trocha aj zohriali pri ohniku 😎 😎 😎 co vy na to?

jarabicka
19. júl 2010

...téééda konečne aspoň nejaký ten príspevok 😉

ostrovcacka
19. júl 2010

Ahoj Evi vidim ze si si tam dala fotecku smalym to je z dovolenky vsak,aj jasa musim dat odfotit s malou a zmenit si forku ja totizto s nou ziadnu nemam len ked bola mal a co ty porabas ja som sa prave cez internet informovala na vyucbu anglictiny pre malu Helen Dooron

natsa
19. júl 2010

Ahojte ja som tiež sem mrkla a niekte nikoho.Jani to robí aj náš,začne škrikat,šlahne sa o zem je mu jedno že kde.potom ked robím poriadky tak všedci po mne kukaju že ho asi týram.lakomý je tiež.to je take obdobie ktoré musi pominut.
babule ta opekačka je na pláne len polovičiak nevie ako bude robit lebo musia zastupovat kedže je dovolenkove obdobie.ako náhle budem vediet tak napíšem a dohodneme sa.ved aj v septembri sa bude dat,
Hurá v sobotu ideme konečne na chatu

janette4
19. júl 2010

ahojte.Malý sa hrá sám,tak som sem rýchlo kukla.
Od včera je hrozne zlý,len otvorí oči,hneď škrieka,nervačí,sám nevie prečo 😝 v noci ja zle spal,hrozne sa hádzal v posteli,vykrikoval a plakal v spánku...takú otrasnú noc sme dávno nemali.asi naňho niečo lezie,lebo od rána má teplotu vyše 38,pred chvíľou sme prišli z Mesta od zubárky a mal 38,6 😝 ale vôbec to na ňom nie je vidieť,lieta tu jak bláznivý 😝

@natsa , @ostrovcacka ja v poslednej dobe hovorím,že mi ho musel niekto vymeniť...veď ja som mala také dobré dieťa ☹

@moncika15 v BA v zoo sme ešte neboli,ale podľa toho,čo píšeš,nemusíme ľutovať.My najradšej chodíme do Lešnej a do Bojníc a chceli by sme sa ísť ešte pozrieť do Hodonína,tam je aj perfektné kupko.

michaela2410
19. júl 2010

ZOO v BA je vraj len na nachodenie sa, ja som tem este nebola, ale do dinoparku som s chalanmi chcela ist, mame totizto obdobie dinosaurov, same hracky, aj knizky len o dinosauroch... 😀
a kedy planujete tu opekacku? ja naisto neslubujem, lebo s mojim muzom je to take vselijake, aka praca a aj aka nalada 😒 , ale od piatku ideme na dovolenku, az na dva tyzdne...
zajtra ideme do BA k zubarke s malymi, len neviem, ako to bude brat lukas, od posledneho razu nechce o zubarke ani pocut...

moncika15
19. júl 2010

@janette4 toto leto planujeme ist este do lesnej, len ze to tam je na cely den xodenia a ja som dosla polomrtva aj z BA tak uvidime ci si trufnem 😅 😀
jedine pre co sa tam oplati ist je ten dinopark 🙂 nexapem ako sa tie male deti toho neboja 😕 velka hrdinka preliezla plotik ze sa idem odfotit, jak som sa ho xytila zapala sa fotobunka skoro som sa po.... od straxu ked mi to zacalo rucat do uxa a hybat sa 😀 revala som zarovno nim 😅 😀 😀 😀

moncika15
19. júl 2010

hmm pocuvam ze zelena voda ma prixut nafty 😅

lienka55
19. júl 2010

Dobry vecer,
akosi ste sa tu rozbehli. 😀
@janette4 @natsa da no ste tu neboli aj zijete??? 😀
Ja som dnes KO ,unavena,utahana,mala som vela prace a aj s maleho som.Akysi je tiez upistany nervak. 😠

natsa
19. júl 2010

Leni to bude asi stým teplom .Je taketo počasie mi vyhovuje.ja mám rada leto len v tedy ked som po krk vo vode

natsa
19. júl 2010

Leni to bude asi stým teplom .Je taketo počasie mi vyhovuje.ja mám rada leto len v tedy ked som po krk vo vode

natsa
19. júl 2010

ešte som zabudla už je mamine lepšie?

moncika15
19. júl 2010

@natsa lenze v tyxto horucavas uz ani vo vode nebolo bohvieako 🙄
som minule zozmyslala koho mama to mala problemi, to bola lenkina?

rikarr
19. júl 2010

@moncika15 lesna je super....je to jakrajšia zoo tu na okoli,skaču okolo teba klokany, lietaju nad hlavou papagaje žirafy su na dosah ruky,,užasne je tam....my sme boli, min. rok, tento pojdeme do bojnic a buduci zas do lešnej 😀

ale velmi sa mi pači aj v buchloviciach..buchlovickych zahradách ....pre mna to bol relax ,je to obrovské ale nádherné http://www.zamek-buchlovice.cz/historie-zamecke...

moncika15
19. júl 2010

@rikarr je to tam fakt take narocne na xodienie? ja som piscala o tu bratislavsku zoo koli zirafe a ona uz bola zalezena ked sme po nu prisli 😔

do bojnic ideme 10.maja 2011 so vsetkymi novembrovkami 😀

lienka55
20. júl 2010

Ahojte,
my varime,ideme este na postu poplatit seky a idem k mame dam si tam maleho spat,poobede idem ku kozmeticke.
@natsa Ivetka dakujem za opytanie,nebolo mi vsetko v piatok jedno,clovek v takych chvilach pomysla na najhorsie a este ked ti meska sanitka.Vcera bola na jednom vysetreni,to mala ok a dnes isla na druhe,ona to ma psychickeho povodu,zazila si toho vela teraz za posledny rok a tak to na nu prislo. ☹ 😢 😠