Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

lulu723
31. júl 2010

juuuj baby ja som si isla lahnut okolo pol 10 a teraz som sa vykotulala z postele este som aj v pyzame.nejako mam kontrakcie a jazva ma dost boli a je aj napuchnuta neviem co sa deje.zbalena som este neni ani do porodky aj ked mi vlastne chyba kupit vlozky a plienky a to je vsetko.od mamy mi nikto nevola tak ani neviem ci mala isla spat tak ako ma,alebo tam jaci jak zmyslov zbavena.vcera jak sme boli pozerat tu postel pre malu tak svokra mala co robit,aby ju uspala.pravidelne chodieva o 12 spat a vcera zaspala az o 13 co neni moc hrozne tak dufam,ze to mama zvladne.len Erika je zvyknuta na svoje prostredie tak neviem neviem ci vobec zaspi a ak ano tak urcite len na hodku 😠

ostrovcacka
31. júl 2010

@janette4 pekny kociarik aj my mame vanicku ktora sa da polohovat je to prakticke,Miska aj ja som si myslela ze ste v Chorvatsku len som sa nechcela pytat lebo neviem uz veru ci si to pisala,Lulu s tym spanim mame problem aj my nasa mala ked ide cas spanku tak sa vypyta domov ked bola mensia skusala som ju dat spat aj u nasich aj u svokry do konca maju aj postielku ale nasa tak plackala a na koniec ked zaspala tak aj tak spala malo,tak uz to neskusam na spanok idem s nou vzdy domov,je to blbe lebo ak nas zavolaju k obedu ideme vzdy az ked sa mala vyspi,nechcem ju trapit snad z toho vyrastie ale nasi hovoria ze ja som bola taka ista ze buvat len momom, v sobotu je v Podkozinciach sutaz vo vareni gulasu,svokra chcela aby som malu dala poobede spat k nej lebo ona je odtial ze ona s nou bude spat skoro ma rachlo este by som si ju naucila na uspavanie som stastna ze mi doma zaspava sama mozno sa aj na mna nahnevala ale co mam robit?Zanka aky mas kocik a za kolko ho chces predat ja chcem ten nas dat do inzeratu len neviem kolko si mam vypytat za novy sme dali este v korunach 19 000,mala mi este buva stihla som si upratat,povysavat, vyvesat pradlo a vecer ked bude buvat musim nieco upiect na tu zajtrajsiu brigadu a hlavne si musim premysliet co budem varit aby som to pri malej stihala 😅

natsa
31. júl 2010

Ahojte,tak sa hlásim už sme prišli,nemám čas vás ani čitat,dovolenka bola na prd lebo nám tam stále pršalo a ešte k tomu mi mamu odviezli do nemocnice-je vážne chorá.ked bude času tak hodím fotky z dovči.chata na parádu len sme pomali nikde neboli lebo bud pršalo a pomali nebolo ani kde lebo tam nebolo nič zaujímave.iba ropný pramen.

lienka55
31. júl 2010

Ivetka ja som aj na vas myslela ,ze kedy uz pridete???Tak to je smola ze vam pocasie neprialo.Mamine drzim palceky nech sa rychlo vyzdravie,viem co prezivas,nedavno som si to na vlastnej kozi zazila. 😉

silvinka78
31. júl 2010

@moncika15 tiez mas pocit,ze to v poslednej dobe durdo flaka?alebo je len naladovy?

silvinka78
31. júl 2010

@lulu723 ak sa smiem spytat,preco si mala prve dietatko sc?

lulu723
31. júl 2010

@silvinka78 pretoze bola KP a mala nizku porodnu hmotnost 2450g 😉

jarabicka
31. júl 2010

...čaves dievčence...nooo, konečne som sa dostala na koňa 🙂 ...akurát som dovarila lečo, podávala do fliaš a sterilizuje sa mi...robila som 3 dávky, tak som sa načistila cibule-naplakala som sa pri nej 😝 ...zo všetkého mi trebalo umyť, načistiť, nakrájať 3 kg cibule, 3 kg paradajok a 3 kg papriky a robiť toto všetko pri tom mojom malom šprtovi, tak to bolo o držku, ja do hrnca, on von z hrnca, ale čo-to sa mi podarilo a keď zaspal robila som jako besná 😉 -vyšlo mi 13 sedem-decových pohárov, tak už skladujem v špajzi ako syseľ 😀 😀 😀 ...včera 20 ks sedem-decových uhoriek, pomaly do 00.30 som sterilizovala...no dnes skončím určite do polnoci 😀 😀 😀 , tak je dobre 😉 no čo už keď začala sezóna 😉

Žanetka,krááásny kočiarik 😉 Ivetka, tak to je škoda, že ste mali blbé počko, ale aspoň si zmenila prostredie, aj to robí veľa 😉

natsa
31. júl 2010

Ahojte.Evka ušetri si prácu a rob lečo bez cibule.ja zajtra zavaram oharky.
Inak tam bol balzam na nervy.sice tam nas bola plná chalupa z 4 detmi ale je to ine.Tichučko.Domov som sa odtial netešila.prišli sme domov a privítal nás psi štekot a vreskot na chodbe štartujuce auta pod oknom.
Cesta nam trvala 2 hod.malý vreštal celu cestu.nechala som ho tak,mladý pán najradšej sedi v predu.

janette4
1. aug 2010

ahojte.

Včerajšia grilovačka dopadla super,počasie vyšlo,torta všetkým veľmi chutila,decká sa vybláznili,aj spolu sfukovali sviečku. 😀 Maťo dostal od kamarátky stan Mc.Qeena,tak sa nám v ňom schovávali a jašili sa tam.hrozne boli zlatý,čo robil jeden,to aj druhý.Keď Dominika spadla,hodil sa o zem aj Maťo,keď jedol Maťo kukuricu,jedla aj ona.. 😀
Tortu som spravila nakoniec tú prvú:gaštanovo smotanovú a bola fakt fantastická,svieža,akurát na leto.

@silvinka78 vitaj medzi nami.Vidím,že bývaš v D.Srní.Mňa to tam hrozne ťahá,v podstate som tam vyrastala.

natsa
1. aug 2010
janette4
1. aug 2010

@natsa Ivetka, vyzerá to tam pekne,aj som na vás myslela,ako sa máte.škoda,že vám počasie nevyšlo 😒

@jarabicka Evka,ja som predvlani robila lečo z 20kg 😝 ale minulý rok som nemusela robiť.tento rok by som už chcela,ale keď tá blbá zelenina je ešte stále hrozne drahá 😝

lienka55
1. aug 2010

Ahojte,
ja som si dnes potiahla do 08.45h 😀 a manzo prisiel o pol strvtej rano dala som mu vychadzku 😀 .Upiekla som kura s ryzou a so salatom(cibula,rajciny,paprika). 😀
Pojdeme si pre maleho.
@janette4 no klobuk dole,torticka krasna a vyzerala byt aj chutna, 😉 inak aj my mame taky stan,ale nie Mc Qeen ,ale piratsky.
@natsa a to ste boli u koho na chate?

natsa
1. aug 2010

Leni to sme si našli na nete.je to na Kysuciach dedinka Podvysoká

silvinka78
1. aug 2010

@janette4 Ahoj,tak ty si s Dolneho Srnia?My tu byvame cez 2roky.Byva sa tu dobre,sme tu spokojni.Ja zasa poznam Tvojho manzela,tusim kedisi pracoval v emersone.A moj drahy chodi na ryby,tam sa aj stretli.mate zlateho synceka

betina1984
1. aug 2010

Ahojky. Môžem sa pridať? Ja som tiež z okolia NMnV, jedno dieťa mám a o druhé sa zatiaľ márne snažíme... ☹

betina1984
1. aug 2010

@ostrovcacka , ahojky. Neboj malá si zvykne. My sme tiež s našou vždy utekali domov spať. Ale teraz sme boli u našich dva dni (dve noci, jeden obed) a malá tam v pohode spala. Prespala celú noc. Po druhom roku sa to začína drobet meniť...

lulu723
1. aug 2010

@betina1984 no to mas pravdu,lebo nasa mala uz pekne spava u nasich sice bojuje,ale 2 hodinky ale potom aj zaspi.
teraz som u nasich nejako som sa necitila dobre tak som radsej tu 😝

michaela2410
1. aug 2010

ja vas len pozdravim, citat vas nestiham, velmi sa tu snazite 😀 prave konci siesta, budime tomasa, lukas sa prebral predchvilou a ideme k moru...pekne ma byt este nejake dva dni, tak to treba vyuzit 😀 😎

lienka55
1. aug 2010

Ahojte,
tak my sme uz doma,aj s malym ,dnes ma akysi blby den,nespal,ma to popretacane tak je zly ako cert. 😠 😝

@betina1984 vitaj medzi nami,odkial presne si???
@lulu723 ludka ty este neblazni,ze sa citis zle,ved mas este casu a casu. 😉 😀

lulu723
1. aug 2010

@lienka55 Leni lenze tlku nerozkazes,aby sa zvysil a to je moj najvacsi problem a este ma aj seklo v krizoch co som umyvala dlazku a lava strana chrbta ma strasne boli 😒

jarabicka
1. aug 2010

Lienka, poznáme aj my takú mrzutosť, sem-tam aj Kubenko je jako čertisko 😠 ...
Betina, vátame ťa medzi nami 😉
Lulu, ty len pekne oddychuj a dlážky už nechaj na andela 😉

Ja som pred chvíľou skončila s upratovaním lebo piatok sobotu som strávila zavaračkami, tak som neupratovala, tak dnes som musela lebo tu bolo ako po výbuchu 😀 😀 ...aj som si myslela, že pôjdeme s Jankou-ostovcackou vonku ale nestihala som ☹ manžel robili na balkóne zabradlie, tak som varila so svokru a medzi nami sa motal Kubenko, takže robota nám trvala 2x toľko 😒 poobede som zašívala, čo mi bolo treba, už som to tam mala naskladané, tak konečne som sa k tomu dostala 😉 a keď polovičiak skončili tak som umyla kúpelňu,wc,spalňu, povysávala som,poumývala, tak mám dosť a aj tak my zostala obyvačka, už sa mi nechcelo 😒 ...takže hoc nedeľa, ale bola pracovnááá 😝

natsa
1. aug 2010

Ahojte,tak sme boli dnes na MY pozriet mamu.dovliekla som si ešte oharky tak budem zajtra zavárat,dnes som stihla len nálev.Zajtra ide polovičiak zasa kdesi do riti na celý den.

@betina1984 ahoj medzi namy.to máš dobre že sa snažíte,moj o druhom nechce ani počut tak sa nesnaži vobec.
Dievčence potichu vám tu závidím kočáriky,ja to pre istotu ani nekukám aby mi nebolo luto.

jarabicka
1. aug 2010

Ivetka a ako mamina???dúfam, že nič váážne...takže aj ty ideš zavarať???...Ivet, to lečo bez cibule si neviem predstaviť, mne v leče prááve ta cibula by chýbala, ale každý podľa vlastnej chuti 😉

janette4
2. aug 2010

ahojte.
@betina1984 vítam ťa aj ja medzi nami.a odkiaľ presne si?

@silvinka78 nie som zo Srnia.Mala som tam babičku a bola som u nej od malinka každý víkend a každé prázdniny.ale už som tam hrozne dlho nebola,mám tam síce krstnú,ale nestíkame sa.,takže mi to tam trochu chýba.aj sme uvažovali,že tam pôjdeme bývať,ale zaváhali sme a domček sa nám medzitým predal.mám tam ešte kamarátku a druhá sa tam bude teraz sťahovať,stavali tam dom.Manžel tam ešte robí.aj ty si tam niekedy robila?ja pred 7rokmi.

@lulu723 ty kašli na dlážky, tie môže umyť aj andel.!

@lienka55 nám Maťo v sobotu vôbec nespal.myslela som,že bude zlý,ale bol úplne zlatý,ťahal do pol10.ale pre istotu v noci zle spal,už bol až moc unavený.

lienka55
2. aug 2010

Ahojte,
my mame dnes veget,popolievala som si kvietky,a cakam kamosku s detmi. 🙂 Poloviciak dnes leti na sluzobku do Nemecka,tak budeme sami. ☹
@jarabicka Evka ty mi ani neprides na dnesnu modernu zenu 😀 ,stale zavaras,obsivas,pecies,.....ako taka stara gazdinka. 😉 😀 dobre sa to pocuva,ale tolko co ty stihas robotky,klobuk dole. 😀 😉 🙂
@lulu723 tak si pekne davaj na seba pozor,a malickemu odkaz ze 29.8. sa blizi tak nech pekne porozmysla o tomto datume. 😀 😉

moncika15
2. aug 2010

ahojte
bola som na krvi na endo rano a taka stara raspla ma odsotila z dveri 🙄 sestricka si ju podala ze vidi tehotnu a nie aby ju pustila ale este sa ide sacat 😀 sklopila usi a mio pustala pred seba aj tyx co prisli po nej 😀 😀 😀
to len tak na okraj 😉

vcera ste sa cinili tusim 😕 davno to tu nebolo

silvinka78
2. aug 2010

@janette4 my sme sa k nasmu domceku dostali nahodou,znamy spomenul pri burciaku na jarmoku,ze jeho brat predava dom.mali to tu skor ako vikendovu chalupu,ale dalo sa.a na novy rok sme uz byvali.ano aj ja som pracovala v emersone.od roku 1996-2001 to som sla na matersku.stare dobre casy v emersone...ale aj tak si myslim,ze 5rokov mi stacilo.Ja ta s videnia ja tak od niekial poznam,ale netusim od kial.

lulu723
2. aug 2010

baby no neviem ci ich umyje,lebo on vzdy dojde taky narobeny z prace,ze len osprsi malu a je rad,ze ma pokoj,ale dosla sestra tak mi ich umyla.ja som ozehlila aspon plienky a par veciciek este povesam pradlo a idem urobit aspon vajickove halusky to je velmi rychle a jednoduche jedlo a Erike to tiez chuti teda uharky jej chutia kysele. o tyzden ma mama dovcu tak musime kupit nejake broskyne a aj leco by som chcela zavarit.mala vsetky zavarane broskyne pojedla tak chuda teraz chodi do spajze a nic tam neni 😝

natsa
2. aug 2010

ahojte,ešte stále sa dr.... z oharkami,musím letiet do obchodu lebo už nemám cukur ani mrkvu.ja plánujem robit domaci syr.
@moncika15 to ma vie rozčertit ked sa niekto predbieha,ja som ten starý podctivec čo čaká a nepredbieha sa aj ked idem len pre výsledky.No ked niekto povie že ja len sa opýtat na 5 min bez pardonu poviem počkajte si aj ja idem len na 5 min.raz som tam tak čakala,bola som už v prezliekarni ,vletela tam tiež taká stará rašpla hned ako vyšla pacientka mala som ist ja tak hned už bola medzi dverami že ona ide len na chvýlu a už bola v nutry,bola tam pol.hod,tie čo tam so mnou čakali začali nadávat,ked odtial vyšla tak sme sa vštky do nej pustily že ju to až mrzelo.