Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

moncika15
17. aug 2010

@lienka55 lekarnove veci kupime az pri odxode z porodnice. a ten lieh treba iba ak pupcek nestihne odpadnut v nemocnici?

lienka55
17. aug 2010

ja som mu to cistila aj potom s tym,lebo jemu ho vytrhli v porodnici,opat mu to krvacalo a spravila sa opat chrasticka.

lienka55
17. aug 2010

a este som mala tusim nejaku gebuzinku na ocka.

michaela2410
17. aug 2010

@moncika15 viem, ze kedysi tusim v lekarni aj mali ze akoze novorodenecky balicek, ci ako sa to volalo, ale oni by ti urcite v lekarni vedeli poradit, ze co vsetko treba mat...
a ano, ten sampon je Johnson baby, uz som aj zabudla, mam ho v kupelni, ale nechcelo sa mi tam ist kuknut 😉

natsa
17. aug 2010

@moncika15 ja používam pre maleho len niveu ale ono je to v podstate jedno na trhu je vela dobrej kozmetiky a ak malý nebude mat problemi z nejakým vyrobkom tak vpodstate jeto jedno.Inaj vporodke používaju ten jonson.dokedy si na marodke? že či neprídeš mrknut na stretko.
Inak malý sa dnes vypýtal kakat celý bol naradostený že čo spravil tak sa stým chválil.Celá natešená som mu obliekla slipky a povedala že ked bude chciet cikat tak do nočníka.No za chvýlu sa celý pocikal

moncika15
17. aug 2010

@natsa z PNky nastupujem na matersku. hadam by som sa teraz netrepala do roboty 😀
gratulujem k serblikovaniu, nehody sa zaxvylu vytratia 🙂

kaktusik007
17. aug 2010

@moncika15 lieh sa ti sikne aj neskor, napr. ked malemu budes strihat nechtiky a budes potrebovat vysterilizovat noznicky.... alebo ak mu kupis hracky, ktore sa nesmu prat, tak namocis obrusok do liehu a tu hracku nim prejdes.... za par minut lieh vyprcha a je to ciste....
k tej kozmetike - cim menej kozmetiky, tym je to lepsie... male babatko naozaj nepotrebuje kvantum veci, a co sa tyka sudocremu - je fine, ked nie su problemy, akonahle ale je ritka co len trosku cervena, najlepsia je prave rybacia masticka.... my sa natierame zarabanou mastickou od doktorky, a aj na kupanie mame special do vanicky... standardnu kozmetiku som na neho nikdy nedavala, a johnson uz vobec nie... koho budes mat za pediatra??? ten by ti mal dat zoznam, co vsetko potrebujes... v kazdom pripade, v lekarni si kup poporodne nohavicky, tie special hrube vlozky, gencianovu violet (fialova vodicka), ten lieh, rektalnu trubicku (ked bude tlacit a plakat a nebudes vediet kam z konopi aj ked ju mnohi zatracuju nam velakrat pomohla), striekacky - asi 2ml asi 2-3 ks.... viac ma nenapada 🙂
z drogerky - vlhcene utierky, tycinky do usiek - aj obycajne, a aj tie detske (trosku su hrubsie a na konci tenke), no a este podlozky - nikde ich nepisu, ale je to dobre, nemusis babatko pokladat len tak niekam v nemocke....
asi tak 😉

kaktusik007
17. aug 2010

@lienka55 vypoved??? ked si v 12tt??? si si ista ze to chces urobit??? 😒

michaela2410
17. aug 2010

@natsa gratulujem 😀

natsa
17. aug 2010

@moncika15 nie do roboty som myslela že kedy nastupuješ na matersku že by si došla.

Babenky prosím vás možete mi odkladat obaly z Jojo cukríkov?

@lienka55 NO ozaj kto ti bude platit matersku?
Baby ešte sa chces spýtat že ked ste na rodičovskej a na rodičovskej sa vám narodí druhe dieta poberáte aj rodičovske a aj materské pri druhom?ako to je?

lienka55
17. aug 2010

@natsa Ivetka zamestnava ma manzel,nastupujem jemu do firmy,ale kedze ma nechava dr.na rizikovom tak idem marodovat.

natsa
17. aug 2010

joj leni tak ani na stretko potom asi neprídeš?

jarabicka
17. aug 2010

...no čáááves baby...akurát som si vás prečítala a idem sa aj ja zapojiť do duskusie 😉

Moncika, ja mám kúpený sudocrem, ale Kubenkovi moc dobre nerobí kvôli tomu že je moc suchý a na jeho riťušku najlepšie zaberajú mastnejšie veci, takže ja používam kozmetickú vazelinu majú ju v dm-ke a keď je problém obyčajnú modrú indulonu, môžem vrelo odporúčiť, stále nám zabrala a môžem pochváliť aj rybaciu mastičku, hoc smrdí jako kolera 😀 😀 😀 , mala som aj imazol aj indulonu ružovú na zapareneniny, ale naj bola indulona 😉

...na kúpanie som mala Johnson, ale nám moc dobre nerobil, teraz mám niveu a obyčajné detské mydlo...olejčeky po kúúpaní sme nikdy nepouživali, lebo sa Kubko z toho vysypával, ja som natierala a stále natieram excipialom, ale daj si ho predpísať lebo inač je sakra drahý, je to na takú citlivú pokožku na premastenie 😉

...dnes sme boli s Jankou na prechádzke, keď som došla, tak som zavarala broskyne a uhorky 😉 cez víkend v sobotu sme boli na tej oslave 70-tky, sice Kubenko mal horúčku, asi zúbky, ale vydržal a bol super, boli sme do 22.00...s polovičiakom sme sa vytancovali, babka varovala malého, tak sme sa vytáááčali 😀 😀 😀 ...sobotu sme išli na kvety do Mesta, Kubenko zostal s babku aj s dedkom a mal taký menší úraz, padol v kúpelni na vedro, oko opuchnuté, tak bol riadný tvrďás na oslave 😀 😀 😀 ...potom som ja mala smola, každý vychystaný, ja oblečená, išla som odložiť lak na nechty otvorila som skrinku v obyvačké a drrrrb mi červený lak padol na mňa, na koberec, strieborné sandálky, no hrúúúza, myslela som že porážku schytám, hneď čistiť koberec, sandáále, prsty na a celé prsty od červeného laku, akoby mi ich do kosačky chytilo 😀 😀 😀 😀 polovičiak sa chechtal a čistil mi nohy a sandáále odlakovačom a riedidlom, no des a hrúúúza 😉 ale nakoniec dto dobre dopadlo 😉
...v nedeľu sme poobede robili broskyňový džem, zavarali broskyne a včera som lečo=jako v konzervarňach 😀 😀 😀

lienka55
17. aug 2010

@jarabicka 😀 😀 😀 tak bolo veselo u vas.Uz ti musim sibat z tych zavaraciek. 😀 😉
@natsa Ivetka no uvidime. 😉

michaela2410
17. aug 2010

@natsa nie, potom beries znova len matersku a rodicovska sa rusi...

jarabicka
17. aug 2010

...booože, píšem jako maďáár - potom som ja mala smola 😀 😀 😀 😀 😀 😝

jarabicka
17. aug 2010

Lienka, už mi aj šibe 😀 😀 😀 veď už aj maďarský píííšem - takéého smola som mala 🙂 😀 😉

jarabicka
17. aug 2010

...nejaké foto z oslavy 😉

natsa
17. aug 2010

evi no Kubenko je velký mládenec a ohromný fešák ale aj ty si riadna kočena

lienka55
18. aug 2010

Ahojte,
kde ste dnes vsetky???My sme boli dnes v mojej uz byvalej praci dat si do poriadku tie papiere.Potom som si bola u znamej pooberat tie velke cierne maliny,tak som zavarila 9 malych poharkov,lubime to na puding.
Zacinam nas balit nazajtra na tu dovolenku,konecne si uzijeme tatika.
Pojdem si s malym lahnut a poobede ideme vynsovat mojej mamine. 🙂

ostrovcacka
18. aug 2010

Ahojte, uz mam pozehlene a chystam na svokrinu oslavu veci,vcera sme v TN oplachli peniaze a prisli sme domov o pol desiatej mala bola super ani cestou domov mi nezaspala,kupila som si konecne podprdu ale len jednu viac nemali,ja si kupujem TIMO lebo len ta mi vyhovuje a perfektne sedi kedze mam riadne kozy 😒 ,vzdy ked idem do Tn tak si tam kupim aj dve tri a mam na chvilu pokoj a teraz nemali viacej tak budem musiet ist este niekedy nikde inkde som tuto znacku este nenasla neviete o niecom?môj mi kupil k narod.aj men.nohavice Nike a adidas vonavku Fresh Escape,vyberala som si to pre istotu sama,nie ze by mal zly vkus ale on je odbornik viac na kytice,vacsinou ked mam narodky kupy len kvety a burinu 😀 do toho a viaze ju doma sam,raz som dostala od neho na Vianoce urobenu ruzu z penazi,lupene boli z oranzovych stokorunaciek a listy z dvadsiatok to este boli Sk,zajtra ideme na ockovanie uz sa tesim 😖 no Evi teda Kubko bol riadny fesak to ho nesmiete tak fintit nie ze nam ho neaka preberie 😀 😀 😀 kde vam viazali kyticu velmi pekna vyzeralo to ako keby si ta Lubko isiel este raz zobrat 😉 ozaj a k tej kozmetike nasa mala kozmetiku Johnsons neznasa vyrazky ma z nej a to som pocula uz od viacerych mamiciek,my pouzivame Niveu alebo HIPP,ale nie olejcek po kupely z toho sa tiez vyhadzovala,klasicky olejcek v sklennej flasticke modry som mala a vlastne aj mam ked cistim uska a nostek aj ked nostek uz moc necistim lebo nechce a uska ju steklia tak tiez len raz za dva az tri dni ju prehovorim,sudo cream mame tiez ale ked je ritka riadne cervena na sudo cream nanesiem este modru indulonu nahrubo a to fakt zabera,poradila mi to Evka a ja mam s tym dobru skusenost,tu fialovu vodicku co tu baby pisu som ja na nic nepouzivala,na pupcek som mala lieh a doteraz ked idem malej strihat nechty vydezinfikujem pred tym noznicky,nasej malej tieklo troska ocko tak to som cistila borovou vodou,uz mi krici mala musim utekat caute

mata_murkova
18. aug 2010

cavte maminy tehule a vsetky baby co sem pisete..ja som tu nova a rada by som sa zapojila do nejakej debaty nech tu len neklikam na fotky a nestlacam F5 :D ak ma teda berete medzi seba volam sa Martina a cakam prve babo🙂
cavte zatial pekny den

lulu723
18. aug 2010

@mata_murkova Ahoj Matka vitaj medzi nami konecne niekto novy sa tu objavil 😀 ja cakam druhe babetko a uz to mam veru za par.aj chystaju baby nejake stretko,ale ja tam nebudem 😒

moncika15
18. aug 2010

@mata_murkova ahoj 🙂
pekne sa nam to tu roztehulkovalo 😀

mata_murkova
18. aug 2010

🙂 jej predsa niekto odpisal🙂 pozeram ze 37 tyzden tak to je fakt za par..ja uz sa neviem dockat🙂
neboj nic ze nebudes na stretku ty budes mat lepsiu zabavu;) a potom to dobehnes..drzim palec nech vsetko dobre dopadne btw. kam ides rodit ak sa smiem spytat

natsa
18. aug 2010

Ahoj Matka samozrejme že si tu vítana.
tak My sme boli zasa vonku Danko si našiel na ihrisku kámoša ale zamotal sa aj medzi dievčence ale tie ho hned vyšachovali tak odišiel z dlhým nosom.Momentálne mi tu ukazuje kako pod nos aby som si všimla že sa do nočníka

moncika15
18. aug 2010

@natsa tusim je hrdy na svoju nadielku 😅 😀

moncika15
18. aug 2010

baby, v novembrovkax mame prve babatko 😕 lubka sa narodila v 26tt s vahou 850g ale bojuje a je zdrava a silna 😵 narodila sa 11.8.2010

taka som z toho vyklepana az teraz mi doxadza ze aj ja som nakrok od drobceka 😅 🙂

natsa
18. aug 2010

@moncika15 náramne.To utečie ako voda ani sa nezdáš a budeš maminou?

kaktusik007
18. aug 2010

@moncika15 no... 26tt... to je malicko.... ☹