Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

sticker
12. feb 2009

Jáj, tak vy už máte "nového člena rodiny" 😀 No, ja mať na účte nejaký ten miliónik navyše by som sa dala nahovoriť na ďalšie dieťa 😅 😀

lenca13
12. feb 2009

Ahojte samo ze som pozerala ordinaciu 😀

simasa
12. feb 2009

Aha, uz som to pochopila.
My nemame milionik. To nebolo nove auto. MM ho mal ako sluzobne a po troch rokoch si ho mohol odkupit. Tak sme to vyuzili, len predat fabiu bol dost velky problem. Aj sme museli ist s cenou riadne dole ☹

simasa
12. feb 2009

Nazdar Lenca, tak co, podlaha hotova? Asi uz davno, ze? Som zaspala dobu.

lenca13
12. feb 2009

Simi nie je hotova naskor musi Jarino omalovat chodbu az potom bude podlaha 🙂

lenca13
12. feb 2009

Inak ked je tu rec o tych autach tak kamoska mali vcera havarku a prevratili sa autom na strechu ale nic sa im nestalo akurat auto islo do srotu ☹

lienka55
12. feb 2009

Bola som cvicit tak som sa sem nedostala skor.,,Deti,, mi uz spia,tak konikujem. 🙂

lenca a co bolo nove v ordinacii,nevidela som ju ked som bola cvicit. ☹
natsa gratulujem k vyhre,to potesi. 🙂
jani aj my sme usopleni,asi tiez na nas nieco lezie. ☹

lenca13
12. feb 2009

Mastalirovi umrela pacietka,Nela prisla zhulena,mato ma frajerku...........a ta riaditelka randi s Kramarom 😀

lienka55
12. feb 2009

No pekne,a preco sa Nela zhulila a akoho ma Mato za frajerku?

lenca13
12. feb 2009

Stretla toho svijho fotografa pretoze bola nestastna ze Mato ma dajaku Sasu a este alzbetka skoncila v nemocnici ma oblickove kamene 😀

miriamkac
12. feb 2009

caute....wao....lenca dik za referat z ordinacie,....aj mne dnes usla....
aka pacientka to umrela mastalirovi?...stihla som len poslednu minutu...to tam preberali...

inac k tej vyhre, ja som dvakrat vyhrala cenu losu a to bolo vsetko, dokonca nas lubi obist aj tombola na plesoch.... 😎 😎 😀 😀

lenca13
12. feb 2009

cau miri tusim sa volala krasnanska museli jej robit cisarak a potom dostala mozgovu prihodu 😠

simasa
12. feb 2009

fuha, aj take sa stava?

miriamkac
12. feb 2009

aha......a hrala tam uz niekedy predtym? alebo to bola taka "serialova jednorazovks".... 😀

lenca13
12. feb 2009

Mne sa zda ze len jedonorazovka 😀

simasa
12. feb 2009

F5, kde si? MM Ta zasa nechal pozdravovat. Asi mu uz poviem, nech sa zaregistruje a pise sam...

lenca13
12. feb 2009

Simi ved aj mm je tu zaregistrovany 😀

miriamkac
12. feb 2009

😀 😀 😀 ...trosku som si precitala aj v teme "ordinacia v ruzovej zahrade"...ale moc tam nepopisali...ty si to v dvoch vetach zhrnula lepsie ako oni na pol strane....

simasa
12. feb 2009

To fakt Leni? Tak co nam cosi nenapise? 😀

lenca13
12. feb 2009

Miri a mne sa zda ze sa da pozriet ordinacia aj na nete 🙂

miriamkac
12. feb 2009

leni...som citala...ze sa TM chysta malovat...ked skonci...posli ho aj k nam... 😀 😝

miriamkac
12. feb 2009

hej da sa spustit, len mne to teraz nejde...(budem reklamovat u MM) a nechce sa mi to riesit 😖

lienka55
12. feb 2009

simasa rozmyslam ze idem hajat lebo ledva vidim.
lenca to fakt tm je tu zaregistrovany?

simasa
12. feb 2009

Aj k nam. Nemame este chodbu a schodisko omalovane.

lenca13
12. feb 2009

Miri to este len zacina 😀 najskor chodba a potom minimalne este dve izby ak si nahodou nanho este volaco ine nevymyslim 😀 😀 😀

simasa
12. feb 2009

Miriamkac, TM tiez nie je z tych "drobnejsich" ze? Sa mi aspon na fotkach zdalo...

miriamkac
12. feb 2009

to nevadi....ved ked bude koncit bude uz zabehnuty "vo svungu".... 😀 😀 😀 ...pozdravuj ho....

miriamkac
12. feb 2009

no simasa pokial hovoris o vyske 180 drobnejsi...tak nie je... 😝

lenca13
12. feb 2009

odkazem 😀 😀 😀

simasa
12. feb 2009

Moj ma nieco cez dva metre. Ale aka je to vyhoda pri tom malovani. Nepotrebuje ani rebrik, len sa naciahne a omaluje aj strop 😀 😀