Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

natsa
1. mar 2009

lulu tá tvoja malá to má ako takú svetožiaru.Ako taký malý anjelik,taká na spapanie 🙂
Babuše čo robíte?už varíte o 100 200?Ja nevarím.Včera som varila seget,sa mi zrazil.Robila som ho z kyslej kapusty a tak to dopadlo. 🙄

lenca13
1. mar 2009

Ahojte tak ja dnes nevarim ked som u nasich 😉 ale vcera som mm robila tiez segedin a natsa ja vzdy robim s kyslej kapusty 😉

martinano
1. mar 2009

cayte
tak lulu mali ste veselo, my kedsmeomav norsku takje to toi ste.jeeeej niekedyje ohoaz moc,kedze mame najmensie dieta a maly msi ist vecer spat,takzevsetky akciesa konnaju unas.
lenca mas vegetpekne oddychuj, budes mat malu na prazdniikach cely tyzden?
mary boli stesa kupats malym?my ideme tentotyzden uz satesim
natsa ja robim tiez vzdy z kyslej kapusty mozno smotana nebola dobra ak davas jadavamtrosku

mirkaff
1. mar 2009

caute babuse...sa vikenduje..ja robim tiez segeninsky z kyslej kapusty a nedavam kyslu smotanu ale smotanu na varenie..zatial sa mi nikdy nesekol......ja som dnes robila lososa s vinovou omackou, 😝 😝 😝 ....a narychlo ceresnovu bublaninu..... 😝

natsa
1. mar 2009

No Ja neviem,ja som tieš dávala šlahačkovú a vždy sa mi sekne.Dávam ešte aj mli
eko.Ako to potom robíte?Dnes sme boli na Javorine.Kopu lyžiarov.No tá chata tam je dobre zanedbaná.Nikdo to tam neudržujea vleky sú tiež staré.Neviem potom čo robia stými peniazmi čo zarobia.asi si dobre napchajú
vačky.
a z Lienkov je čo? 😲

simasa
1. mar 2009

Ahojte,

Natsa, naozaj pekne fotecky. Aj ja nad takym niecim uvazujem. Ale seba odfotit nedam, to by pokazilo dojem.
Ja som dnes skusala tie strapate kuracie rezne z mimibazaru - su fakt dobre.
Inac, nejako nam to tu viazne, ziadna on line debata, ze?

mirkaff
2. mar 2009

ahojte babuse...niak mrtvo po tom vikende... 😲 Natsa a kde ste sa to boli davat fotit?? to nie v N.M.n/V ???

andreao
2. mar 2009

Ahojte, po dlhsej dobe sa opat hlasim.....
Natsa kráááásne foto.
Miri, myslim, ze tu v NM neboli, ja som sa bola pytat vo fotosluzbe ci fotia male deticky a oni mi ukazali fofo s plysovou hrackou. To si mozem odfotit aj doma 😉
Nic take umelecke, ale objavila som tu jedneho fotografa, chcem mu volat, tak potom podam info.

mirkaff
2. mar 2009

adi sak ty si Natsina sestra?? 😲 ci ta mala nick martao?? 😲

rikarr
2. mar 2009

čaute....

včera bolo krááááásne ....som sa vytešovala ako malá.....

idem pohladať nejaké pekné obrázky, chcem malej niečo jarné nalepiť na sklo

lulu723
2. mar 2009

Ahojte baby.Aj ja by som strasne chcela dat malu takto pofotit aspon by mala pekne fotecky a spomienku ked bude starsia.Neviete kde najblizsie sa takto foti?

andreao
2. mar 2009

Miri nie som Natsina sestra 😉

mirkaff
2. mar 2009

no uz chapem ,,dostala som IP....martao andreao...mna pomylilo to "O" na konci

natsa
2. mar 2009

moja sestra je martao,ale tá moc neprispieva.Luluneviem kde by tu nablízku takto fotili.mne sa mestskéfotoslužby moc nepáčia.ve moj mm má podobné fotky ked bol malý ako teraz fotia.My sme preto išli do Senca.Chceme dať malého fotiť ešte ked bude mať 1 rok.Malý už spí tak mám pol.hod času.

rikarr
2. mar 2009

a kolko to vyšlo??????????????

mirka - prepáč za ten telefonát, ale mala som plné ústa 😅 som bola pažravá a išlo to ťažko dolu krkom

lulu723
2. mar 2009

natsa a to sa tam musi objednat? 😨

miriamkac
2. mar 2009

Caute, caute...

Sledujem vas, ale akosi nemam cas prispievat. Uz sa rozbiehame, dnes sme tu mali "tetu opatrovatelku"...som s nou velmi spokojna (klop. klop) tak dufam, ze nam to vyjde.

rikarr....ta poznamka patri mne? 😅

Snorim po albumoch...ake mate krasne fotecky... 😎

miriamkac
2. mar 2009

No, hodila som aj ja nejake nove fotky z karnevalu. 😀

natsa
2. mar 2009

Lulu no to jej musíš zavolať a dohodnúť sa.v cene 950sk boli 3 zábery vyvolané fotky a cd zo všetkými záberni.

natsa
2. mar 2009

mirka obe boli lienky? 🙂

miriamkac
2. mar 2009

natsa ake obe? 😝 ....eeeee...len nasa krasavica, ta druha lienka je kamaratka zo skolky...tam boli asi styri lienocky.... 😝 .....poznavacie znamenie: nasa princezna ma na hlave skrabosku s tikadlami, len ju ma na vrchu hlavy, nie ne ockach a nosi okuliariky.... 😅

miriamkac
2. mar 2009

hodila som tam aj foto, ako nasa lienka vyzerala zo zadu 😝

natsa Danielko je riadny svihak okaty....je kraaasny ako sa tam na tej fotke rehoce... 😀

miriamkac
2. mar 2009

rikarr....pozrela som si este raz tvoje fotky a nenormalne vies ich dat do kopy.....ta upratovacia seria nema chybu...co to niekde neposles do casopisu do nejakej sutaze?..... 😅

rikarr
2. mar 2009

mriam annnno tebe som písala ohladom telefonátu....som hltala jalýtko 😀

upratovaciu foto????jeeejda kam by som to posielala by ma ešte udali že ju týram doma 😀 😀 😀 😀

rikarr
2. mar 2009

ľadka bola krásna lienka .......aká je chutná .....a to je taká malinká oprori rovesnívesníkom alebo má len veľkú kamošku??????????????

miriamkac
2. mar 2009

dufam, ze ti nezabehla...a ze namas z jalytka "trvale nasledky"...ooooj to by ma mrzelooo 😅 😅
A Ladusa je taka drobnejsia....sak po mame.....to vies ako sa vravi: dobreho vela nebyva, ale zleho aj malo staci....tak si vyber... 😀

natsa
2. mar 2009

mirka ja motana ved ty máš 1 dievča a dvojíčky chlapcov.ozaj ako si to zvládala s chlapcami?Ja si neviem predstaviť kojiť.Nakojíš jwedného a druhý zaplače.Určite to je vela nocí prebdených.
Rikar ozi ako to robíš z fotkami?Máš na to program?Veru pošli to niekde. 😎 🙂 😝

miriamkac
2. mar 2009

natsa....to je uz zabudnute obdobie.....kojila som na striedacku asi 1 mesiac, potom som musela ostat s detmi jeden tyzden sama a prisla som o mlieko.... ☹ ....A tych prebdenych noci nebolo az tak moc...chlapci boli straaaasne dobrucky, asi v piatich mesiacoch mi spali uz celu noc..... 😵 .....jaaaaaj uz som na to aj zabudlo, tak to bolo daaavno...

lienka55
2. mar 2009

Ahojte babenky,
ja som teraz bola 3dni bez PC,nas je v oprave a segrin pendluje medzi nou a mnou.Tak som to tu vsetko konecne docitala a mozem pisat.
V sobotu sme boli s mm v kine v PN na,, NESTYDA,,bolo to fakt super mozem odporucit,sranda,take hlasky. 😀
Maly nocoval u mamy tak som sa konecne vyspala az do 8.30h.Uz mam jarnu vyzdobu,na dvere som si robila vencek,pri dverach mam v kvetinaci tujku a na nej vajicka a vnutri na policke v kosiku sliepku s vajickami.Tak som sa realizovala. 😉
Dnes som zehlila boli sme vonku.

natsa fotecky su krasneeeee 🙂 🙂 🙂

martinano
2. mar 2009

caute
natsa dvojickove maminy ucievame kojitz obe deti naraz, ze mirka?ale nie vzdy sa to da
pekne fotecky mate vsetky
ja tn nas album asi nikdy nedam do kopy, tatik mizobral nas pocitac ja ma babkin tu fotky emam a co hofoti dedo to foti na taskvelke rozlisenia,ze to sem nedostanem a ked to upravim vyzerato hrozne, mam novu kartu vo fotaku tak nieconafotime tu a pridame