Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

simasa
12. mar 2009

Ahojte babule,
my sme dnes boli v poradni. Mame 9050 g, 6 zubkov, lozit sa nam nechce, ale skusame chodit pomaly. O dva mesiace nas caka pichacka - uz sa obidve velmi tesime ☹
Mala sa na doktorku usmievala, az sa doktorka divila, ze sa jej vobec neboji. A chcela jej lopnut fonendoskop, ci ako sa to vola 😀 Trocha som pobehala aj po Meste, ale veru ziadnu z Vas som nestretla. Takze tak...

martinano
12. mar 2009

caute
dnes mam zas kopec roboty, natsa,tak mas link supis lenka.kamoska mi hovorila,ze bude burza, len tak to viem
natali to mi je luto
natsa ty si mestanka?

natsa
12. mar 2009

som mešťanka.Natali a čo bolo havinovy?

natsa
12. mar 2009

No ja idem do poradne v pondelok.Rátam že malý bude mať ťiež cez 9kg.

martinano
12. mar 2009

tak my ideme zajtra na ockovanieaj poradnu absolvujeme.
natsamestanka a netretavame sa?aky mas kocik?mozno podla toho si spomeniem

mirkaff
13. mar 2009

nikoho nikde???? maly mi cil zaspal ,tak som zacala varit..dnes segedinsky 😝 😝 😝 a to pocasie ma umara..vcera som umyla okno na obyvacke a na ten just zacalo prsat..natsa aj my ideme v pondelok na poradnu..kam chodis s dankom ty??

janette4
13. mar 2009

ahojte, my máme za sebou pomerne pokojnú noc, normálne nechápem z toho môjho krpca.Doma k nemu vstávam min.10x, a túto noc len asi 4x.myslela som,že keď bude spať u našich a prvýkrát sám v ovej postieľke,že bude podchvíľou hore.
a asi sa mu nalievajú ďasienka, stále si pusinku šúcha o deku, alebo plienku,čo má pod sebou.3

ja som môjho otca vyslala na prechádzku,nech si ho trochu užije.on chodí stým kočíkom jak páv.len aby nezačala pršať,lebo mu naprší do nosa 😀

a ja keďže som na návšteve neupratujem,len posteliem našim postele. 🙂 normálne neviem čo so sebou,toľko mám času.

miriamkac
13. mar 2009

Tak caute
Dnes mame tusim piatok 13-teho. Normalne neverim na smolu, ale ked sa mi vyliala smotana vo vestibule....chlapci kazdy na inom poschodi a ja uuutekala domov po handru s vodou...tak naozaj piatok 13 😠
A spomenul si na mna MM....a nechal mi poslat kvety, 😝 😅 ....takze dokial som sa dotrepala z nakupu aj s kocikom, tak pan z donaskovej sluzby si pekne na mna pockal... 😅 😅 .
Tak som zvedava, co ma este dnes caka.... ☹

natsa
13. mar 2009

Martina neviem či sa stretávame,lebo ani neviem ako poriadne vyzeráš-podla pasu sa to nedá.Ja mám taký šedooranžový a niekedy idem zo športovým modrím.Na aký kočár mám náladu.Oranžový si brávam na nákup tam sa viac zmestí.
Mirka ja chodím Šickovej.A Ty?
DENes ideme po obede na MY na výkend a potom do Holíča tak máme lietačky a ešte jtomu sme si to dali na 13-teho.No dúfam,že sa nič nestane ako vtedy 😖

lenca13
13. mar 2009

Ahojte tak ja dnes varim a upratujem Timea isla spat este idem zmyt podlahy 😉

lenca13
13. mar 2009

Mriamkac co mas dnes sviatok ked ti nechal tm poslat kvety?

miriamkac
13. mar 2009

lenci..dnes nie...az v nedelu....zacinam tretiu desiatku.... 😉 takze MM to stihol...xixixi

lenca13
13. mar 2009

Tak vsetko naj a hlavne vela zdravicka a radosti z deticiek 🙂 🙂 🙂 takze cez vikend bude u vas oslava

miriamkac
13. mar 2009

sak sa na to netesim ☹ ...nemam take starosti rada...este deckam oslavu to sa da...ale sebe 😠

mirkaff
13. mar 2009

Miriamkac takze 18 tka 😀 😀 😀 Natsa tak sa v pondelok stretneme,,no idem si ta blizsie mrknut do albumu,,ja sa ti prihovorim,,s tym problem nemam a mozno aj niekomu kto nebude Natsa..aj to sa mi uz stalo, 😀 ked som chodila s MM tak som pri Bille v meste zavolala na cudzieho chalana,,"zlatinko a ty co tu robkas" sice z 5 metrovej dialky ale ja inak mam nosit dioptrie..preto ma to ospravedlnuje 😀 😀 😀 ale na starsiu segru nemam,,,,jej muz robi elektrikara a mal na starosti trenciansky rajon a pred nasimi je pri plote transformator a ked chlap zamkol tie vrata na el.skrini tak segra ho cez plot chytila za zadok..a chlap sa otocil a to nebol on ale cudzi chlap...tak to je ina ostuda.ale potom tie vysmesky na jej adresu co lietali po jeho robote..... 😀 ......

rikarr
13. mar 2009

baby segrankin muž si pomýlil ju s jej segrou a moja teta mna s jej dcérou ..to je ešte v pohode ale ja ked som minule išla po meste kričím na segru a fuuurt sa neotáčala a to nebola ona 😀

natsa
13. mar 2009

Dobre Mirka tak budem čakať,že kto sa mi prihovorí.Aty ideš tiež len do poradne?

mary3
14. mar 2009

Ahojte...
Lukasko pred chvilkou zaspal tak idem zas kavickovat pri konikovi 🙂
Ako je pkne, pockam kym sa zobudi a pojdeme si pobehat von, len aby to vydrzalo a nezacalo zas prsat....

janette4
14. mar 2009

ahojte, dnes vás tu asi moc nebude,keď je vonku tak krásne. ja som hneď ráno vyhnala otca s malým na prechádzku,aby som si zatiaľ nakúpila. malému som v detskom kúpila krásnu oranžovú mikinu a k tomu oranžové tepláky na traky.3dni som ju chodila obzerať a slintať k výkladu,tak som mu ju nakoniec kúpila. ja som hrozne zaťažená na oranžovú a Maťkovi hrozne pristane.

Bracho chcel,aby som upiekla bábovku, tak som s ním vyjednala,že keď mu ju spravím,on povysáva. 😀 niečo za niečo.veď som tu na návšteve,hádam nebudem niečo robiť len tak pre nič. 😀

mary takto má byť vraj až do utorka, tak ja sa vytešujem jak malé decko.len tu mám len hrubú zimnú bundu,tak sa na prechádzke aj uvarím. ☹

😀 ja chodím stále na balkón, nemôžem sa dočudovať,že vonku je krásne a teplučko, keď včera bolo tak hnusno.

idem sa naobedovať a venovať sa krpčekovi.prajem vám všetkým krásny slnečný deň,

mirkaff
14. mar 2009

caute..tak my sme sa boli vetrat,maly aj bezkal,,teda tlacil kocar..no a momentalne bucha s hrkalkou do radiatora...viditelne ho to bavi.ja som dnes umyla dve posledne okna,,vyprala zaclony,,zavesila do kuchyne nove zaclony,zavesila tri pracky,malemu upratala skrinku s vecami a malej detsku izbu.....Janette4 aj ja mam rada oranzovu a tiez na malom a aj cervenu.....my sme vcera boli v Piestanoch kupit malemu jarne topanky,,tak sme kupili v Deichmanne....za 24 eur a to boli akoze v akcii 😖 a papucky mu dnes kupil MM na morave,,lenze ze velkost 19 a su vecsie ako dvadsiatky platenky co mu tam kupil svokor..tak v pondelok mu niake musim pozret v Meste.,,pretoze v tychto by plaval.....takprajeme pekny vikendik plny slniecka........ 😀 😀 😀 Natsa my ideme v pondelok do poradne o jednej,,teda o jednej vyrazame z domu...teda mali by sme vyrazat 😅

natsa
14. mar 2009

MIRKA TAK SA TAM STRETNENME.My sme boli na cestách.Už som teraz u našich a som rada že sedím.Stými oknami ste ma tak nažhavili,že budem musieť aj ja poumývať.Muža vyženem aj z malým von a potom to umyjem 😢

mirkaff
14. mar 2009

tak mi momentalne spime,Martinka je na dvore s MM,,natsa krasne fotecky mate.......priznavam az teraz som ich mrkala poriadne 😉 a to ste boli v tom Senci?? ci kde....takze to maleho posadili do kvetinaca alebo iba odfotili a urobili fotomontaz......??.... 😲 😲 😲

lienka55
14. mar 2009

Ahojte,
po dlhsom case sa hlasim,mam vela prace,lebo mame majstra,robi nam dlazbu v celej pivnici a tak som dnes musela stihnut upratat 😝 hore a aj v pivniciach miestnosti,ktore su hotove.Maleho mam u mamy,bude tu aj spat,tak sa konecne vyspim. 😉 A s tatom asi vybehneme niekde von. 😀
Ked ste tu spominali to pomylenie pribuznych,tak ja ked som zacala chodit s mm,tak som si ho pomylila so svagrom,lebo sa strasne podobaju. 😀To bol trapas,este dnes sa na tom vzdy smejeme. 😀

Prajem krasny slenecny vikend. 😅 😅 😅

natsa
14. mar 2009

bOLI SME V TOM SENCI.MALý BOL V KVETINAčI,NA DNE BOLA LáT 😀 KA.LIENKA TO STE TUšIM PO CEšLOM DOME VYMIENALI PODLAHU?PREPáčTE ZA PíSMENá,ALE MáM MALéHO NA KOLENáCH.

mirkaff
15. mar 2009

caute...akoze ma normalne to pocasie nasralo.......tak my si vecer robime plany s Martinku ze pojdeme na korcule a dnes takto 😢 😢 😢 no tak to mas Natsa este kludneho syna..ked tak vydrzal sedit,,nas by im ten atelier dal do parady...aj kvetinace..aj MM sa pacili tie fotecky,,ze sak vymyislime nieco aj my...snad by mali taky velky kvetinac co by som ich tam posadila oboch aj maleho aj martinku 😀

lenca13
15. mar 2009

Ahojte tak obed je navareny 😉 poobede ideme s mm do kina do TN aj s kamoskou aj jej bratom tak sa tesim ved sme spolu neboli v kine asi 9 rokov ☹ ☹ babicka pride varovat baby 😉

mary3
15. mar 2009

Ahojte....
Maly zasa pekne zaspal na obed, tak dufam ze si ten rezim uz udrzime.....
My sme vcera boli v parku bez kocika, maly presiel celu cestu, tam si pobehal a este zvladol aj celu cestu domov po svojich 🙂 v kociku je umrncany tak budeme asi chodit takto na prechadzky...

natsa
15. mar 2009

Mirka to si nerob starosti.Ja som si to myslela o našom.Ona to vie z detičkami.Má 3 deti a tá najmladšia má 8mes.Má ju pri sebe a tak fotí.

martinano
15. mar 2009

caute
u nas vsetko ok a na to,ze nam lezu dlasie zuby tak je matko trosku nervozny.
od zajtra zacina bazar v mc, maju super vecicky aj nove,oplati sa kuk 😉
zelam krasny vecer

rikarr
16. mar 2009

ahojte

ako sa máte?

som tu dlho nebola ale sme víkendovali - boli sme na nákupoch tak bolo super ...malej som kpila 3 gate,3 tričká aj jarné topky -u deichmana mali akciu 😎 😎 😎 ešte nejaké k sukni by sa nám hodili .....na dvor jej asi kúpim papučky ...aj minulý rok mala papuče na dvore .....alebo nejaké botasky ak zoženiem ....

dokedy je ten bazar v centre?ja by som chcela riflové sačko pre malú ....

baby viki sa naučila povedať krásne čisté nie a teraz je všetko nieeeeeeeeee už ma šlahne asi a taká je uvrešťaná -dúfam, že sú na príčine zuby ..už by mohli nejaké nové vykuknúť