Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

rikarr
6. okt 2008

neni zač
som rada že na to prišie a dúfam,že bude mať pravdu a už bude všetko OK

ja ked som bola krpatá som tiež bola u nejakej liečitelky pamätám si len že sme šli autom, bola zima, bola to stará babička hádam 100 ročná a mala takého podvraťáka vo dvore čo furt štekal ....
a veľmi mi pomohla .... ja som sa totižto strašne skrčala ked mi trebalo cikať a nechcela som chodiť na wc ,,, dokiny na nič neprišli äže to je vekom a blá blá blá) no a babička mi nahmatala krvú zrazeninu 😨 že ked som niekde capla tak sa tam vytvorila ....v podstate v hodine 12 tam naši so mnou boli ... ale oni si toho u mna zažili dosť ... ked mi segra rozrazila hlavu, ked som mala vnútorný šarlah a ukázal sa až ked som capla (sa mi taká hrčka spravila) hned šup na operačku a rezať inak hrozila otrava krvi (aké tam je y/i)????
ked mi šlo 6 zubov naraz a som bola jak chameleon čo som farby menila od bielej cez zelenú na fialovú v 40°C horúčkach ale šak zlá burina nevyhynie 😀

miriamkac
6. okt 2008

Ahoj Lienka....drzim palceky Davidkovi, nech sa mu to zadari....a uz ho choroby obchadzaju. Trosku som googlila a nasla som, ze ta zlaza v hrudniku je tzv. detska zlaza...a je uplne pravdepodobne, co ti liecitel hovoril, lebo ak neplnila svoju funkciu, tak naozaj to mohlo mat vplyv na imunitny system. 😉
tak tu mas to co som o nej nasla: http://www.meditacia.sk/clanok.php?id=slovnik&i...
http://sk.wikipedia.org/wiki/Detská_žľaza

lienka55
6. okt 2008

Takze u nas dnes padol rekord,ked maly vstal zjedol plny tanier masa so zemiakmi,co u nas este nikdy nebolo.Je to kratko neviem ci sa uz da spozorovat rozdiel ale este nikdy tolko nezjedol. 🙂 😅
No a poobede spal bez toho ze by sa prebudil,uvidime aka bude noc.

miriamkac dakujem za info.

lienka55
6. okt 2008

erika ty si si tiez ako dieta chudatko male musela svoje vytrpiet.

Vikina mala nadhernu tortu kde ste ju dali robit?Oslavu mala ako taka dospelacka 😀 😀 😀

lenca13
6. okt 2008

Lienka som rada ze uz ti maly tak pekne papal nech mu to len vydrzi 😉

Erika inak mala je hrozne zlata aj ta torta je krasna 😉

sticker
6. okt 2008

Lienka - až teraz som si to tu prečítala a normálne mám slzy v očiach od radosti 😵 🙂 🙂 🙂 🙂
Moc Ti prajem, aby to Davidkovi pomohlo. Ja tiež na také veci neverím, ale ak mu to pomôže, tak.......
Tak peknú a kľudnú noc vám prajem 😵 🙂

sticker
7. okt 2008

Lienka tak aká bola noc? Moc dúfam, že napíšeš niečo pozitívne 🙂 😉

lienka55
7. okt 2008

Tak ako tak vidim nie som sama ktora mala asi dnes vela prace,nikde nikoho.Som hotova,hodim par riadkov a idem spat.

sticker potesim ta,maly isiel vcera spat o 20.30h a zobudil sa o 24.00h,co u nas este nebolo.A bez krcov a skrucania.No a potom sa par krat este zobudil na caj a jedenie.Tak uvidime aka bude tato noc.Uz spi.S jedenim to bolo trosku dnes slabsie.

moncika15
8. okt 2008

ahojte babulky 🙂

neviete nahodou kde v NM sa da spravit kurz na gelove nexty? hladala som na nete ale neviem ani pod cim to mam hladat 😒
ma napadlo ze na materskej by som si tym mohla privyrabat 😀

ako sa inak mate?

lienka55
8. okt 2008

Ahoj moncika15,co je stebou davno si tu nebola? 😉
Mam kamosku,ktora v nechtoch podnika ale skusky si robila v BA,neviem o tom ze by sa taketo nieco robilo tu v Meste a okoli.A ako uz sa chystas na matersku?To by bolo super. 🙂 🙂 🙂 🙂

Tak my sme dnes na ranajky zjedli cely parok,a v noci sme sa budili ale bez krcov. 😵 😵 😵

rikarr
8. okt 2008

ahojte

tortu sme dali robiť tu v lieskovom za 650 😉 ale pečú aj v meste teda tá baba robí v meste.....

lienka je super že sa rozpapal a budí sa bez krčov 😉

monička o nechtoch neviem la eviem že na supermarkete bývajú vyvesené letáky s ponukami kurzov aj na socke tak popozeraj.

včera bola viki na svojej prvej prehliadke u zubára 😉

idem variť páááá

sticker
8. okt 2008

Ahojte. Lienka ani nevieš, aká som rada, že malému je lepšie! 😵 A MUDr. bude pokračovať ešte v nejakej liečbe, alebo to nechá tak, kým mu je dobre? 🙂 😉
Erika, ako si prinútila mať malú otvorenú pusinku? 😕 Lebo ja by som chcela ísť s Jankou a ona teda nevydrží mať dlho otvorenú pusu a to je veľká.
Viem, že by sa malo ísť hneď keď je prvý zúbok, ale tiež si neviem predstaviť Julku ako na mne sedí a pusa otvorená 😅 😀

miriamkac
8. okt 2008

Ahojte
Lienka velmi sa tesim, ze sa Davidkovi uz polepsilo 🙂 🙂 🙂

Jani, ja som sa pytala svojej zubarky, ze kedy najskor treba s detmi k zubarovi a ona mi povedala, ze od troch rokov uplne staci.

moncika15 to je dobre uvazovat, ako si privyrobit na MD... 😅 😅 😅

rikarr
8. okt 2008

ja som bola hned ako mala rok aby jej platila poisťovna ...

ja som ju nenutila jani ona ked zbadá že jej niekto ide dať niečo do pusy tak ju otvorí 😀 lebo si myslí že je to ham ham 😀 😀 😀 uvidíme o rok 😎

miriamkac
8. okt 2008

rikarr a kde si bola u ktorej zubarky?

rikarr
8. okt 2008

na samotách u marekovej

lenca13
8. okt 2008

Ahojte 😉 k tej zubarke chodim aj ja aj mm
Erika vcera som bola v Lieskovom u kamosky a ze ta pozna vola sa Mata a ma maleho Ondreja 😉

lienka55
8. okt 2008

Ani ja som nevedela ze s takymi drobcami uz treba ist na prehliadku zubarovi. 😀
Ja sa chcem tiez teraz niekedy objednat na preventivnu prehliadku tak sa hned popytam aj na maleho,ale to sa najprv musim ja odhodlat tam zavolat lebo ja mam panicky srach zo zubara. 😝 😝 😝

sticker este pojdeme na buduci tyz. na nejake vysetrenia tak az potom budem vediet,co na to povie dr.

dnes doobeda som bola u tej kamosky co som vam spominala ze nosi veci z Nemecka,bola som sklamana lebo skoro nic sa mi nepacilo a ani bohvieaky vyber nebol.Kupila som Davidkovi zimnu bundu za 290sk,taku zateplenu kosielku,teplacky a kamoske pre dcerku ked pojdem na opacky satky a dve tricka k tomu.Inak nic moc. 😠 😠 😠

janette4 minule som zase nakukla do tvojho fotoalbumu a konecne som ta spoznala uz viem kam ta mam zaradit. 🙂 😀 😅

janette4
8. okt 2008

Ahjte, konečne som vás dočítala.Erika,krásna torta.a tuším bola aj riadne veľká.A podostával pekné darčeky.Ešte ju bavia?

Lienka ja mám tiež paniku zo zubárov.Už vo dverách mi musí sľúbiť, že ma to nebude bolieť,inak som schopná odtiaľ odísť.Ale keď už mi ho rozrobí, už potom taký strach nemám, lebo viem, že to musí dorobiť a potom budem mať aj koľko pokoj. 😀
Ja som tiež pozerala tvoj albumík, a stále neviem,kam ťa zaradiť.

My sme v pohode.Kašeľ myslím prešiel, asi to bolo tým suchým vzduchom.Na noc mu zapínam zvlhčovač vzduchu a dávam mu doň aj kamilky.Tak dúfam, že to už bude o.k.

Lienka, Davidkovi prajem, nech už mu je dobre .to je hrozné,keď takýto drobci musia chúďatká trpieť. ☹

Monika ahoj, ako sa máš? 😉

rikarr
8. okt 2008

lenca ano ano, martinka kolníková/pavolková, bývala vedla v baráku a obe sme sa vydali sem ....boli sme spolu min. týžden v centre 😉

tak ja som mala panický strach so zubárov tiež ale ako som prešla marekovej strach je menší

tortu mám ešte v chladničke fakt bola veľká

janette4
8. okt 2008

Mareková to je v tej oranžovaj budove?Počula som,že je veľmi dobrá, ale aj drahá.Švagriná k nej prestúpila.Jej zubár jej našiel jeden kaz a ona15!!!Prešiel k nej aj jej muž a ten si ju tiež chváli.tak musí byť ozaj dobrá.

rikarr
8. okt 2008

ona robí v rodinnom dome 😉

moncika15
8. okt 2008

ahojte 🙂

nexodim sem lebo sa nejako nemam cim zapajat do diskusie ☹ , sa furt o detickax bavite a mne to nerobi dobre.

baby kde je ta zubarka? a to je sukromnicka? je darha? ja hladam nejaku dobru dr ale v meste bud su vsetci "plny" alebo su nesxopny 😒

rikarr
8. okt 2008

ja som s nou plne spokojná .....a drahá ? neviem aké sú ceny ale napr. mi liečila stoličku a za 3 zložkovú blmbu si vypýtala okolo 400 sk

rikarr
8. okt 2008

monika a ak sa môžem spýtať kolko už snažilkujete?????čítala som nejaké články a vela ludí aj lekárov hovorilo že životospráva je bod. č. 1 pri dlhodobejšom neuspešnom snažilkovaní

rikarr
8. okt 2008

jáááj a býva na samotách v rodinnom domčeku on je s PN

moncika15
8. okt 2008

snazime sa 9 mesiacov 😒
a moja zivotosprava je viac ako naprd. uvedomujem si to ale nedokazem s tym ic robit.

lienka55
8. okt 2008

moncika ja viem ako sa citis,ja sa ti ani necudujem.Kebyze som na tvojom mieste tak ani mne to nerobi dobre.
My sme sa snazili 3mes.a to sa mi zdalo ako vecnost.A kazdy mesiac som nadavala ze kedy to uz konecne bude,to som si myslela ze to vyjde na prvy krat.Drzim palceky aby si sa dlho preto netrapila a aby si sa mohla aj ty uz coskoro zapajat do diskusie🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 :-

My mame zase teplotu /38stupnov/ale asi zo zubkov,lebo ved sme na antibiotikach tak nemame ju z coho mat. 😠 🙄 ☹

rikarr
8. okt 2008

teplota nech je fuč......

som choráááá ☹ ☹ ☹

monička ja som čítala že vysadenie kávy, cigariet alkoholu a pravidelné prechádzky rovbia divy

lenca13
8. okt 2008

tak este k tej zubarke marekovej je velmiiiii dobra ja k nej chodim uz 5 rokov.mm zacal az teraz ale nevie si ju vynachvalit aj 2 svagrovia k nej chodia aj svagrina je proste super 😉 😉 😉 😉