Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

lienka55
12. okt 2008

My sme dnes poobede dlho spali od 14.45h do 18.00h tak sme nikde neboli ako sme planovali.Boli sme iba na nakupoch v Tescu.Davidko uz spi tak si idem lahnut aj ja.

sticker
13. okt 2008

Lienka - poslala som Ti tie veci, ale neprešlo to, ževraj máš plnú schránku. Pozrieš sa na to prosím? Vďaka 🙂

rikarr
13. okt 2008

ahojte tak sa hlásim po marodke 😀

ale už to má aj muž .... 😒 ten sa zmení na malé dieťa ....ešte že som balenia liekov brala dvojmo 😀 my nadával že načo ale ja som presne vedela že to chytí aj on .....ako všetko ...

viki aj ja máme stále ešte hnusnú nádchu ale v celku je to OK .....

včera sme vybehli s viki na nákupy a aj na kafe sme spolu šli ..tato hral hokej a potom sme kukli deichmana, baťu a johna garfielda že nejaké topky vikuške aaaaa nič nebolo všetko čo bolo pekné a nám cenovo prijatelné mali veľké alebo malé až na jedny krásne čižmi ale naša dorotka ich nezapla cez lítko ....len neviem či kvôli slaninke alebo svalom 😀 mimochodom ešte spí 😕 😨

pojdem pozreť topky do mesta ...-sú v meste ešte vôbec nejaké dobré obuvy alebo je to už len čínan????

miriamkac
13. okt 2008

Ahojte

rikarr my sme akurat v sobotu boli tiez kupovat zimne boty pre malu a zadarilo sa nam. Kupili sme ich v Jednote (tam som kupovala aj minuly rok a zrovna som kupila aj tu istu znacku ako pred rokom) som bola s nimi velmi spokojna. Je to Slovenska vyroba. Maju tam celkom slusny vyber. Chcela som tam kupit aj chlapcom, ale nemali take ake som chcela 😠 . Vlastne mali, ale nie v ich cisle....
Tu kuchynku si uz kupila? Tiez rozmyslam, ze by som kupila pre malu.... 😉
Pekny den zelam....

sticker
13. okt 2008

Erika - ako píše Mirka hore v Jednote, ale aj v normálnej klasickej obuvi pozri. Bola som prekvapená, aká výber topánok tam teraz je. Vedľa ČSOB čo je obuv. A sa mi zdá, že to je asi všetko v meste 😠

rikarr
13. okt 2008

hej kúpila malá furt peče

sticker
13. okt 2008

Vážne ju to tak baví, Erika? To je super 🙂 Ja by som sa bála, že by mi na to len prach padal 😅 Ale Jaja začala otravovať - v Ryo majú vo výklade a ona stále tam behá a že túto si prosí 🙂

rikarr
13. okt 2008

hej na podiv ju ešte neomrzela ..ona čosi peče (vidličky, misky...všetko sa peče) potom pchá prst na varnú dosku lebo to začne brblať ...potom ide na prechádzku s dádom -vytiahne s bugine posadí na stoličku dá do bugine potom jej pchá flašku a potom zas peče a tak dokola

kunite ____ http://www.youtube.com/profile_videos?user=Erik...

lienka55
13. okt 2008

Ahojte,
pisem s jednou rukou v druhej mi spi maly.

Janka pozriem sa ti na to az vecer ked budem mat cas.Ok?

Erika neuveris mi?Prave som dopozerala svadbu Katky a Martin Makarovych.A koho tam nevidim?Ty s manzelikom a Vikusou.Ja som im bola gratulovat vtedy pri kostole.Tvoj manzel a Martin boli asi spoluziaci vsak?Ja som bola s Katkou na zakladke spoluziacka a naj kamosky.

rikarr
13. okt 2008

ano ano boli sme tam všetci traja až do rána bieleho .... boli gympláci aaaaa doteraz mávajú kolektývne akcie ...oni sú v poradí 3 z kolektývu čo sa zosvadbili zostávajú už len další 3 😀 aký je ten svet malý

sticker
13. okt 2008

Erika, zlatá je 😵 😀 Hotová gazdinka 😵 Sa mi páčila, ako tam balansovala pri tých tanierikoch, alebo čo to mala na zemi 😀 😀 😀 Perfektná 🙂 😉

lienka55
13. okt 2008

My uz spime,okupali sme sa a odpadol na prse 😀 😀 😀 .

Erika to mas pravdu ze ten svet je ale maly. 😉 🙂 Aj ja som si chcela Vikinu pozriet ale nam to blbo nacitava a dlho to trva takze z toho nic nebolo. ☹ 😠 😔

Je mi strasne blbo,mam hrozne krce v bruchu lebo som sa nenaobedovala a od rana som nic nejedla,nebolo casu a ani sa mi nejak nechcelo,no tak mi treba,a este k tomu zenske 😝 😝 😝 .

janette4
13. okt 2008

Ahojte.Erika malá je tam bombová.ozajstná gazdinka. 😀 😀 😀
My sme boli dnes na tej nefrológii.Vyzerá to byť ok, ale budúci týždeň ideme ešte ne krv a máme doniesť moč.To bude teda maturita. 😀 😀 😀
Malý mi od rána od 6.30 až do 15.30 nespal. ☹ Ale potom bol "tvrdý" až do večera.Mm dostal ráno antibiotika, spí v obývačke, aby nás nenakazil.A k malému ide len s rúškom na tvári.Je hrozne smiešny, ale čo keď to musí byť.
Lienka Davidko už lepšie?

sticker
14. okt 2008

Ahojte. Lienka môžem Ti to skúsiť poslať?

rikarr
14. okt 2008

dakujem za pochvaly ...gazdinke odkážem 😀

včera sme sa boli prejsť v lesíku a na lúkach ....malá bola po svojich a zobrali sme aj psa ....no venčili sme celú rodinu 😀 malá spala až do 7,30 čo bola taká ubehaná

rikarr
14. okt 2008

ja som s toho môjho dieťaťa hotová ......

písala som formulár na kuchynskom stole a viki aby videla čo mama robí si dotiahla svoju stoličku a postavila sa na nu 😉 a neskôr pribehla za mnou so svojou miskou na dobrotky a ukazovala na veľký stôl kde je naša miska so sladkosťami aby som jej dala do misky ...tak som vzala misku a šla do špajze to bol rev ako keby ju s kože drali a ked zbadala že plním misku dobrotkami tak sa uškerila ako orecha a povedala daj 😀 po kom to díte je 😎 😎 😎

sticker
14. okt 2008

No Erika, Viki už má zjavne svoj rozum. To bude číslo - samozrejme v dobrom 🙂 😉 To je zlaté, keď dieťa takto už samé behá a pýta si 😀

rikarr
14. okt 2008

myslím že má rozum aj za dvoch -niekedy

miriamkac
14. okt 2008

Jani.....uz som ocumkala tvoje nove fotky.....dievcence su kraaaasne...

lienka55
14. okt 2008

Ahojte,
tak my mame za sebou nakupy unas potravinach,prechadzku s kamoskami a ich deturencami,varim a Dado uz hodinku spi v kociari,nevydrzal to a hned zaspal ako sme isli z prechadzky tak som ho uz nechcela prehadzovat do postele. 😉

Jani mozes mi to uz poslat ,uz som povymazavala nejake veci 🙂 🙂 ,

janette zatial je to ok,zajtra idem do Mesta este na nejake vysetrenia,tak uvidime.

sticker
14. okt 2008

Mirka - ja som len vymazala svoje tri albumy, lebo boli plné a musela som vytvoriť nové. Včera celý večer som nad tým sedela. Lebo už ich máme napálené a tak som hľadala. A všimla som si včera Tvoje fotky - mne sa dvojičky podobajú na malú 🙂
Lienka idem Ti to poslať 😉

miriamkac
14. okt 2008

Caute
No, veru Jani, hodila som zo dve fotky..... 😉 , ale ze by sa podobali???? 😖 to nieee 😀

rikarr
14. okt 2008

baby aj vám niekedy lezie materská na nervy??????

sticker
14. okt 2008

Erika tak tomu ver! 😀 Veď som doma už piaty rok 😝 A väčšinou tiež sama 😒 ☹

sticker
14. okt 2008

Mirak no naozaj 😅 😀 Keď dám Laďke "dolu" okuliare tak sa mi podobajú, aj pusinkami 😅 😀

lienka55
14. okt 2008

Erika ja som sa na matersku tesila a tuzila som po nej strasne.Teraz som spokojna ale niekedy je toho strasne vela a ja osobne zijem vo velkom strese co mi nerobi vobec dobre. 😝 😝 😝

Baby pozerali ste dnes vecer spravy,jedna zenska z Trenc.Teplic caka stvorcata dve dievcata a dvoch chlapcov,tak to by som si mohla ist hodit. 😀 😀 😀 A to jedno dieta uz ma doma.

sticker
14. okt 2008

Júúúúj, lienka to som nevidela? Na akej stanici to bolo? No tak klobúk dolu. Ale tu v meste sa kamarátke narodili dvojičky a doma má ešte dve deti 😅

sticker
14. okt 2008

Lienka - prišiel Ti mailík?

rikarr
15. okt 2008

tak som neni sama ..... 😎

lienka aj ja som sa tešila a nemohla sa dočkať ale ked som s malou sama skoro stále lezie mi to hore krkom ani nie tak malá ako tá samota tu .... neni tu kam isť a ským si pokecať ... a teraz ked je soplavá už duplom musíme trčať doma .....

správy som nepozerala ale asi by som skončila na liečení pri 5 deťoch

miri aj mne sa podobajú

lienka55
15. okt 2008

Ahojte,
Jani prislo mi to,dakujem ale zatial to citat nebudem az ked to budeme potrebovat.Bolo to v reflexe,pardon nie v spravach. 😝 😝 😝 Janka a ta kamoska co ma dvojicky teraz nevola sa Marcela rod.Vavrova,to je moja spoluziacka z hnojariny,ak je to ona co ma? 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Viem ze to mala mat v novembri ale ked je viac deti tak to zvykne byt skor.

Erika inak kebyze mam ist teraz do roboty,tak to asi nie,mne sa nechce,dobre mi je doma ak ked je toho niekedy vyse krka 😉

miriamkac dnes ked som prechadzala cez Cachtice rano tak som ta videla asi si bola zaviest malu do skolky,ponahlala sa som s malym na tie vysetrenia a zrovna som ta stretla na takom blbom mieste ze by som nemala kde zastavit. 😉 😒