Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

mima1
26. okt 2008

ahojte prepacte ze vam sem vstupujem ale hladam info. neviete tu niektora za kolko sa predavaju pozemky v novom meste a okoli? orna poda bez inz.sieti. dakujem moc za kazde info 🙂

lienka55
26. okt 2008

Ahojte,
tak ja som dnes nebola cely den doma,taka som nasr....a!!!Tak predstavte si to ze mm bol cely tyzden na sluzobke prisiel vcera vecer , a dnes zdrhol s jeho tatom do Polska lebo svokrovci si tam objednali kuchynu.Takze sme neboli poriadne spolu cely tyzden!!!Ja tu sama nebudem tak som bola u mamy.Ja som dnes nevarila a prekoho?

mirkaff pisala som ti do IP odkial som. 😉

sticker
26. okt 2008

mima - skús na modrej steche, tam je tiež región Nové Mesto, tam Ti určite viac povedia 😉
Jáj, lienka tak to vie človeka na....ť 😠 .
Žanet - pozri si na MMB recepty a tam zadaj "strapaté rezne" a vyhodí Ti to receptík. Je to mňam 😵 Aj ja ich robievam. 🙂
Ja už nevládzem - z toho posunu som mimo 😅

lienka55
26. okt 2008

Jani aj mne uz oci klipkaju,Dado mi zaspal o 20.00h chvalabohu,aspon si mozem pozriet v klude Slovensko ma talent.S mm mame tichsiu domacnost som najedovana na neho!!! 😠 😠 😠

lenca13
26. okt 2008

lienka tak to ti verim ze si nanho nastvana 😲

sticker
27. okt 2008

Ahojte 🙂 Spala som od 21:15 do 5:45, ale vyliezla som z postele 6:15, napriek tomu som úplne dolámaná 😠 ☹

mirkaff
27. okt 2008

ahojte.lenka ake su to tie strapate rezne??lienka 55 jasne uz viem odkial si..niesom tu este taka zbehla,,my vyletelo z hlavy ze existuje nieco ako IP.dnes ideme s malym na neurologiu na kontrolu.lienka55 tzy si mi nieco pisala ze Davidko mal nieco podobne ako moj maly teraz..napisem ti IP o tom...babenky tu v dedine sa hovori ze v podoli pred skolu videli niake nezname auto,,no cil som vylakana lebo dnes rano ked som sla s moju malu tiez sme stretli auto ,,vzadu malo tmave dymove skla,,auto bolo cierne,a ten chlap vedla sofera mal cierne vlasy aj ciernu bradu..znacka bola PB..dalej neviem...tak prosim Podolske babenky nech nam k tomu povedia viac...sa bojim ☹

sticker
27. okt 2008

Žanetka našla si tie strapaté rezne? 😉
Tu máte link - mňam 🙂 😉
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=828

janette4
27. okt 2008

ahojte.Jani práve som to pozerala.Úplne jednoduché a pomerne rýchle.Musím ich vyskúšať.Neznášam, keď sa mám s niečím prplať 2-3hodiny.
Ja už som od 7,00hod,hore, mladý pán bol vyspatý a nemal poruke sparingpartnera, tak si v posteli vykladal sám.Potom síce ešte nachvíľu zaspal, ale ja už som bola úplne prebratá, tak som vstala a aspoň som si stihla niečo porobiť a venovať sa mu,keď sa vyspí.Teraz je na hrazdičke, ja ešte dopieram, malý si vyhukuje a trepe sa tak,že čakám,kedy odtiaľ vyletí. 😀
Baby neviete v akých cenách sa pohybujú nové stoličky na papanie?U nás neni žiadny detský obchod a do Mesta sa tak skoro nedostanem. ☹ 🙂

lienka55
27. okt 2008

ahojky,
predchilkou som dozehlila, Dado uz spi druhy krat,varim len tak narychlo aby bolo co na obed,a mm slubil ze dnes uvari nieco z diviny,maso je uz rozmrazene len treba zacat.Cakam tych fasadnikov,KONECNE maju prist!!! 😅 Po mesiaci odkladania nas,to je hrozne!!! 😠

mirkaff neblazni ja mam tiez starach z takych ludi,teraz v novembri bude nejakcych 6,7, neviem presne kolko rokov co zmyzlo to dievca z Castkoviec.Stale sa nenaslo to musi byt hrozne pre rodicov,neviem si to predstavit ze by stalo mne nieco take po tom co sme si uz s malym vytrpeli,kolko to da prace lez to vychovas!!!

sticker a z coho si dolamana,co si zle spala alebo nejako na krivo?Ja to poznam ja vstavam stale dolamana. 😠 ☹ ☹

lenca13 zabudla som ti povedat ze nedavno som videla tvoju segru v Podoli na aute,ona ma dcerku tiez vsak?
Ju poznam z videnia skor ako teba alebo lepsie povedane videla som ju viac krat ako teba. 😉

sticker
27. okt 2008

Lienka - možno aj z počasia - na to som dosť citlivá. A hneď z rána mi bola kosa vonku. Doteraz bola hmla, síce aj je, ale mierne sa tlačí slniečko.
Dala som prať a asi si zdriemnem s Julkou. Chcela som síce umyť okná, lebo jednu stranu baráku už máme a dávajú dolu lešenie. A za chvíľu je november a tak hodím Janke na okno pomaly už niečo vianočné 😅 😝 Včera som už niečo namaľovala fixami.

mirkaff
27. okt 2008

ahojte.v Piestanoch v priore je dobry obchodik pre drobcov,,len tie ceny aj my sme tam asi 3 tyzdne do zadu kupovali malemu ciapku a mali tam pekne stolicky na krmenie,,ale stala vyse 2200sk bola taka pekna moderna aj s bezpecnostnymi pasmi ...vzdy lepsie ako ten stary komunisticky tip,cela z dreva,,ani naznaku bezpecnosti..aj mi nad niecim uvazujeme,,ja zatim krmim maleho v pavuku,,ale uz mi potvora sem tam zdrhne a neviem ci je dobre ho kvoli klbom davat aj na to krmenie do pavuka.....Sticker ty si taka umelkyna,, 😀

sticker
27. okt 2008

Prečo mirka? 😅 😀 😀 😀

janette4
27. okt 2008

Jani ďakujem.My sme mu to chceli kúpiť na Vianoce, ale kým sa tým prelúskam, budú aj ďalšie Vianoce. 😀 😀 😀

Mirkaff, o tom obchode mi hovorili už dve kamarátky.Vraj tam majú krásne veci, ale strašne drahé.Ale 2200 nie je až tak veľa, na tých str.,čo mi dala sticker, sú aj drahšie, napr.5600,-/muselo by mi šibať/ 😀 .Asi bude jednoduchšie ísť rovno do obchodu,že?

Lienka, ja tiež takto reagujem na počasie, chodím jak nadrogovaná.Ale mne káva nepomáha, lak mi ešte viac zníži.Mne pomôže trošku červeného vína, pár rokov dozadu som ho musela byť mesiac každý deň asi 1dcl.pripadala som si už jak alkoholik, ale pomohlo,tlak sa mi upravil.Ešte že nešoférujem 😀

Janka, čo robíš na okná? 😉

miriamkac
27. okt 2008

Ahojte
Jani, pridi okna umyt aj mne... 😅 ....

janette4 ja mam kupenu stolicku z mesta z obchodu "Betka" je to ceska znacka Patron. Som s nou spokojna. Druhu mam velmi podobnu len nie je znackova a ta sa cenovo pohybovala cca 2000,-sk. Funkciu splna tiez. Inac ked mozes skusit pozriet aj "jazdene"...tak sa dostanes k znackovej za dobry peniaz a podla mna po jednom dietati to zodrane mat nemozes (pokial to bolo len normalne uzivane). 😅

janette4
27. okt 2008

miriamkac v Betke som kupovala kočík, asi sa tam pôjdem pozrieť.

lienka55
27. okt 2008

My sme stolicku na krmenie dostali minuly rok na Vianoce od svokrovcov drevenu,uz to nie je ten ,,komunisticky tip,,ale pekny moderny tip aj bezpecny da sa aj rozobrat na stolicku a stolik.Svokra tam nechala omylom cenovku stala 1650sk a kupila ju v Priori v PN a to si myslim ze to je dobra cena.Drevo je drevo a ten plast si myslim ze nevydrzi tolko,moze sa prasknut,.... 😉

lenca13
27. okt 2008

ahojte tak ja som si dnes bola uzit bola som za kamoskou v tn a mm varoval malu ma dovolenku 😉

Lienka ved sestra byva v Podoli tak preto ju mozes castejsie stretavat ano ma 13 dceru 😉

tak my mame umelohmotnu stolicku ktora ma 15 rokov a uz ju malo pozicanu min.5 deti a preto je stale super je to znacka cam futura jedine co sme do nej kupovali novy sedak 😉

sticker
27. okt 2008

Tak som si s Julkou pospala a pomohlo 🙂 Ale tá tma vonku ma deptá ☹ Veľmi ťažko si budem zvykať, že prídem zo škôlky a vonku skoro tma 🙄

sticker
27. okt 2008

Žanet - no včera som maľovala fixkami na okno nejaké sviečky a srdiečka. Mám doma dve sady tých fixiek a k tomu sú predlohy. No vianočných motívov tam nebolo - okrem tých sviečok 😒 Budem sa musieť poobzerať po nejakých obrázkoch. Ale inak dávam na Vianoce samolepky na okno.
A tie okná som neumyla. Veď lešenie dali dolu keď som šla do škôlky. A teraz sa mi už nechce. Ale majstri pekne očistili okná od farby aj od malty. Tak snáď nebudem mať toľko roboty 😅
No tento rok neviem, ako to bude s výzdobou, keď je už aj Julka mobilná. Janke som dala minulý rok do izby malý svietiaci stromček, no ako poznám Julku nedá jej to pokoj 😠
A ešte sme minulý rok s Lenčou kúpili snehový sprej na okná a spravili sme si snehové vianoce 🙂 😉 Tak uvidím, či tam ešte niečo ostalo, alebo kúpim nové.

miriamkac
27. okt 2008

Super Sticker.....Jani hod este nejaku inspiraciu na Vianoce. My budeme met vlastne teraz prve Vianoce kedy si budu decka aj nieco "uvedomovat" takze asi budeeme musiet urobit nejaku vyzdobu... 😅 Esteze Mikulasa mama zabezpeceneho... 😝

sticker
27. okt 2008

Mirka, my sme boli prvýkrát minulý rok vo vlastnom tak som sa z toho tešila 😅 . Ale nejako rýchlo to ubehlo - kým som vycapila na okná vyzdobu, už boli Vianoce a potom sa to tiež rýchlo dáva preč - 6.1. Ale nechala som dlhšie. Ešte som v Tescu kúpila za 59,- Sk takého Deda Mráza a má v ruke sviečku ktorá svieti a spieva "Džingl béls" 😀 Ale teda reve to o dušu, tak som prelepila asi 5krát páskou ten mikrofónik 😅 😝
A neviem, čo dať na steny v byte 😒 Niekto dáva tie vetvičky kupované - ale to sa mi zdá byť drahé 😅 Tak asi ozdobím len okná 🙂 A u našich som dávala imelo na lampu, ale to sa mi vôbec nepáčilo ako to tam viselo 😅

lienka55
27. okt 2008

sticker ty si sikulka 🙂 😉 .

Ja si vacsinou na Vianoce robim svietnik,mala som uz aj zivy adventny veniec.Na dverach mavam tiez take zavesne ozdoby.Najviac mavam vyzdobenu obyvacku kedze tam sa zdrzujeme najviac.Tento rok sa bojim co bude robit Davidko so stromcekom ked uz chodi.

miriamkac
27. okt 2008

Super.
Ja som mala min. rok vyzdobene okna a sak klasika...stromcek (ten manzel priviazal o stenu, preistotu) urobi to aj tento rok 😅 . Zive vetvicky moc nechcem, lebo druhy sviatok ideme k svokre min. na tyzden, tak aby to nebolo rozsusene 🙄 . Takze asi sa dam do tych okien, no musim pockat, kym mi ich vymenia a dufat, ze to stihnu do Vianoc 😝

mirkaff
27. okt 2008

tak ked uz ste nacali tu vianocnu temu aj uz viete co kupite drahym polovickam,,,mne dnes MM oznamil ze mu chyba k kuchyni krigel..no ja som pohotovo zareagovala ze sak bude mat meniny tak ze ho dostane,,a hned som mu aj povedala ze to ma jeziska,lebo mi frflal do toho ze som si objednala do kuchyne zaclony a nezabudol mi povedat ze to mam aj jeziska...babenky ja mam niekedy take nervy nanho,,niekedy mi pripada taky lakomec 😢

mirkaff
27. okt 2008

ja som si minuly rok spravila na parapety do prednych okien take girlandy,,alebo take nieco podobne ,,bolo to cence,asi to urobim aj tento rok 🙂

rikarr
27. okt 2008

fíha baby 😎 aké maniačky v písaní

som vás nestíhala lebo máme tu na týžden mini švagra a ten okupuje pc

čo nového?????

pozemky v okolí okolo 570,- meter

sticker
27. okt 2008

Erika a Ty si maniačka na fotky 😀 Si sa rozhodla každý týždeň nová fotka v pase? 😀 Ale veľmi pekné fotky tam dávaš. Tá kreslená sa mi páčila 🙂 😉

sticker
27. okt 2008

Mirka Ty bývaš v rodinnom dome, však? Ja si neviem predstaviť dať na parapet nejakú ozdobu. Ale mohlo by to byť pekné ...normálne o tom budem premýšľať. Ale keď robiť to neviem a tie kupované sa mi naozaj zdajú byť drahé 😒
A Mirka - my sme sa s mm dohodli, že si nič nekúpime. Všetko pôjde na deti. No bohužiaľ nepatríme s mm k "horným desaťtisíc" v meste......na jednej strane som aj rada, keď vidím, kto všetko sa tam "tlačí" 😠 😅
Minulý rok sme kúpili byt a len hypotéka je taký "darček" každomesačný 😠 A keď si predstavíte čo všetko stojí jedlo - od ovocia, po pitivo (a to chlast nekupujeme, len nealko) a klasika vianočné menu.....
Ale už mám pre každú babenku 4 darčeky 😅 . Ja sa neviem dočkať, čo "povie" Julka na stromček 😵