Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

rikarr
27. okt 2008

ano ano ale vždy mi foto zmazalo lebo som tam nebola ja 😠

že 4 darčeky ..ja nemám ani jeden iba babkám som dala urobiť kalendáre A4 s viki a to je všetko ..ja si asi dám dovyvolávať foto z vikušky lebo posldné mám ked bola 2 mesačná 😕 sa hambím ....

porad čo si kúpila julke ..nechám sa inšpirovať ...aj ja som zvedavá čo povie viki na stromček minulý rok len civela na sviečky 😀

my si s mm kupujeme také darčeky do domu ...min. rok robota kuchynského a poháre na šampus ...tento rok asi jedálenský set a hodiny do kuchyne ---na splátky samozrejme tiež nepatríme k tým horným ....tento mes. sme konečne splatili sedačku -už je naša 😀 😀 😀

no idem

jani aj my máme každomesačný hypotekárny dareček äna vianoce by si to mohli odpustiť) tolké peniažky -čo by za to bolo bábik 🤐

sticker
28. okt 2008

Dobré ránko. Hore som od 5:45, káva mi tu rozvoniava a deti ešte spia. Akurát sa trochu hnevám, že Janka chodí stále k nám do postele. Začala tak mesiac dozadu. Vždy po polnoci príde. No a Julka v noci dosť plače, tak preto mi to vadí. Túto noc každú hodinu plakala ☹ A nie len mrnčanie. Dokonca plakala "mama mama" ☹ Stále to pripisujem zúbkom - veď čomu inému ☹
Erika a to vážne Ti mazalo fotku v pase? A keď niektoré hviezdy majú v pase napr. Beckhemku to sa nemaže? 😕 😅

mirkaff
28. okt 2008

dobre rano babenky.ano sticker byvame v rodinnom,ale tiez vieme co je to hypoteka,,ja vobec nemam este darceky,,este budu mat MM a maly Ondrik meniny,moja segra zaciatkom decembra 40 tku,,mamina koncom decembra 60 tku.......a este vianoce,,to my dnes rano Martinka povedala ze uz ma vybrate hracky z dracikovskeho katalogu..ze za niakych 13 tisic 😀 😀 😀 sikovna uz to aj zratala 😀 a co dnes dobre kuchtite? 🙂

rikarr
28. okt 2008

ahojte ja mám dnes hrachovú polievku ale takú redšiu a granatýr 😉 na želanie muža ....

jani aké hračky si kúpila julke??????????

sticker
28. okt 2008

Konečne som umyla okná, tak nech moc neprší, aby som nemusela znovu, keď budem dávať tie výtvory 😅 😀
Erika - v tomto Ti neporadím, lebo Julke sme kúpili odrážadlo motorku - taká fialovo ružová. Je dosť veľká a pevná a tu na sídlisku sa na tom vozia aj 4ročné deti. A potom také drobnosti - batôžtek aj s havkom, ktorý sa dá dať dolu a môže ho niesť v ruke, Macka Pu spievajúceho a tancujúceho a mikinku. Zatiaľ je to "vsjo". A Janka bude mať kuchynku, ale tú už máte 🙂 😉

lienka55
28. okt 2008

Pekny den vam prajem!!!

K nam konecne dnes prisli ti fasadnici,tak sme len doma keby nahodou nieco potrebovali.Uz sme boli aj v obchode,momentalne spime.Co sa tyka tych Vianoc tak ja mam vybavenu len svokru.Davidkovi by sme chceli kupit to umele pieskovisko.Od mojej mamy a segri ma dostat bicyklik a od svokrovcov sanky.Este nieco mu kupime ale neviem co ,co mi cvrnkne do nosa. 😀 😀

rikarr ty si ozaj maniacka na tie fotografie do pasu. 😀

miriamkac a kde mas svokrovcov,kam pocestujete?

miriamkac
28. okt 2008

Ahojte.
Ja s MM si kupujeme darceky podobne ako Erika. Min. rok to bol mixer 😖 A tento rok sme sa dohodli, ze pozbierame veskere peniaze z rodiny za narodky a meniny a skusime kupit umyvacku 😀 . Tak ale v tom som nie moc optimisticka.... 😒

Lienka ja som kupila pieskovisko na jar (malej na narodky) taku muslicku za 800,-sk 😒 Myslim, ze v albume su aj fotky ako sa deturence hraju. A to bol "hit sezony" super sa tam vedeli zahrat.
A svokru byva na juznom Slovensku vo Velkom Mederi 😝 ....Aj teraz tam ideme....vo stvrtok. UUUha to zas bude. 😖

Ja som tiez bezradna ohladne darcekov pre deti. Malej som chcela tu kuchynku ale mam iny problem: chalani jej ju rozoberu na cimpr-campr a ja sa bojim, ze ju pred nimi neustrazim. A chlapcom tiez neviem, odrazadla maju, aj pieskovisko ☹

sticker
28. okt 2008

Ahojte. Boli sme sa prevetrať - nebola taká zima ako som si myslela 🙂
Dnes mi konečne prišli bordúry - 10 m za 200,- Sk 🙂 😉 Už len lepidlo kúpiť a môžem sa dať do toho. Aj keď sa bojím, aby to bolo rovno 😅
Ešte ma napadlo - Janke som kúpila aj návlečky Barbie 😅
Mirka a čo nejaké lego - my sme kúpili v K+K také vrece plné kociek a to je tiež super zábavka 🙂 . Dokonca aj s traktorom s vlečkou sa pohrá. A ešte má z Quelle klavír so zvieratkami aj to je super (teda pre mňa moc nie, no ale....) A ešte drevené puzzle také väčšie.
No tak toto máme, ale možno to pomôže niektorej z vás 😅
Akurát že ja neviem, čo kúpiť 😅 😀 Ale určite nejaká knižka bude pre každú 🙂

miriamkac
28. okt 2008

No, Janka..lego nesmie u nas chybat 😎 to uz mame qatro lego aj duplo lego. S tym sa zahraju. A vidis....take nieco ako je traktor, co si spominala, ale tak na tahanie....hmmm...to by stalo za uvahu. Mala mala dreveneho psika. Clovek si myslel, ze drevena hracka...musi vydrzat a bola prva, ktora sa rozpadla 😖 . Aj s drevenym vlacikom 😖 . Knizka to isti...to je pravda. Asi skusim kupit tie "magneticke"....Mala jednu taku ma a celkom sa s nou aj zabavila....

sticker
28. okt 2008

Kamoška kúpila Janke na 4 narodky perfektnú knižku - je to puzzle zvierat z farmy - na jednej strane pekne o tom zvieratku popísané všetko a na druhej celkom veľké puzzle. Je naozaj super, aj keď Laďke by si s tým asi musela pomáhať.
inak ten traktor má aj vlečku a to je zábava 🙂
A ešte ak by ste mali doma náááááhodou veľké ticho, máme doma vláčik - bublifuk. Je to 2 roky staré, ale našla som to aj na nete. Je to perfektné, akurát ostávajú stopy po bulbinkách, takže skôr na koberec. Vláčik keď narazí tak sa odrazí a ide ďalej a ešte sa tam menia obrázky zvieratiek 🙂

sticker
28. okt 2008

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=4063817
Aj toto je milé - niečo ako ten vláčik 🙂

sticker
28. okt 2008

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=4186661
Toto je dosť podobný vláčik - neviem, ten náš sa zdá, lepší. Na tomto sa mi nezdá, že by sa hýbali tie obrázky 😝

rikarr
28. okt 2008

no tak ja asi kúpim viki žehličku a dosku na žehlenie....knižku ---to je jasné a asi takého hava na ťahanie ...uvidíme ...od našich dostane sánky a bábiku svokra neviem tá sa ma bude pýtať určite aaaa asi niečo na oblečko jej kúpim nejaký svetrík 😉 a ja nakážem mužovi parný vysávač...strááášne ho chcem

sticker
28. okt 2008

Na jednej strane vám závidím - prvé dieťa. To sa ešte dá. My sme všetko kúpili Janke - aj sánky. Ale zase keď sa zamyslím - ony toho tiež veľa nepotrebujú. Keď ich tak sledujem hrajú sa stále dokola s tým istým. Občas niečo schovám a neskôr vytiahnem a je to "uauuuu" 😅 😀

lienka55
28. okt 2008

sticker to mas pravdu ze s jednym dietatom je to lahsie.Ked su dve je to nakladnejsie.
A na co potrebujes borduru co to vlastne je?

miriamkac a kde si kupila to pieskovisko?

janette4
28. okt 2008

Ahojte,tak vy už máte Vianoce? 😀 😀 😀 Veru strašne rýchlo to uteká.Ja mávam výzdobu na oknách a dverách takú,čo sa dá zavesiť,a robievam si aj adventný veniec a svietnik.Stromček mávame len v obývačke, umelý, ale predpokladám,že tento rok bude chcieť dať muž aj do detskej izby.Ešte s tým nezačal,ale čakám,že dlho to nepotrvá.Pritom malého na tom aj tak budú zaujímať len svetlá.
Ja som mužovi kúpila voňavku z Oriflame a dala som mu spraviť šálku na kávu, na ktorej je on s Matúškom.Také som dala spraviť aj mojim rodičom.Oni malému kúpili chodítko, určite aj nejaké oblečenie.Moja mama sa už teraz hrozí,že asi mu to bude musieť už doniesť,aby mu to potom nebolo malé.My sme mu chceli kúpiť tú stoličku na papanie a a samozrejme to,čo bude potrebovať.Tento rok si to aj tak nebude ešte uvedomovať.

Erika,kde si dávala robiť ten kalendár?A koľko to stojí?Ja by som to tiež chcela dať spraviť pre nás.

Tú knižku-puzzle som minulý rok kupovala aj ja pre kamarátku a doteraz sa s ňou hráva.

lienka55
28. okt 2008

Tak to by som bola zvedava aj ja kde dala robit erika ten kalendar?Pretoze teraz na www.happyfoto.sk maju akciu na kalendare velkosti A3, A4.Aj ja som uz nad tym rozmyslala ze si ho dame urobit.

sticker
28. okt 2008

lienka tá fotka Davidko na bicykli je perfektná 😵
A ten kalendár je veru teraz za super cenu, už som si to stiahla, ale obávam sa, že to nestihnem spraviť 😒 ☹

rikarr
28. okt 2008

dávala som to v happy fote dnes mi aj prišli

minulé vianoce malá dostala len serepetičky ved mala 2 mes. ale tieto už budú iné....sateším

miriamkac
28. okt 2008

Jani take auticka (ten prvy link) sme uz mali 😎 a riadne hucali, no hucali len den, lebo dosla baterka a potom chlapci ich chytili dvakrat do ruky, kedze vtedy mali obdobie "co drzis hod o zem" tak nezostalo z nich nic 😠
S tym vytahovanim hraciek to funguje aj u nas my tomu hovorime "lavica zazrakov" lebo tie hracky schovavam do rohovej lavice. 😎

Lienka pieskovisko na www.toycar.sk

janette4 to kde sa daju urobit take salky s fotkami???? To sa mi zda ako suuuper napad pre babkovcov a dedkovcov....

lenca13
28. okt 2008

ahojte Miriamka robia ich aj v Dome sluzieb vo fote a mne sa zda ze aj Malek ich robi to foto na namesti 😉

inak babam kupime asi vlacik Thomas taku drahu ked sme boli u kmotrovcov tak sa s tym prehrali a stale sa da k tomu dokupovat

sticker
28. okt 2008

http://www.bess.sk/detske-oblecenie/kategoria/s...
Aj tu sú šálky, ale táto stránka nepatrí k najlacnejším si myslím

janette4
28. okt 2008

Miriamka, ja som si ich objednávala u Máleka.Dokonca som vystihla super akciu, asi 25% .originál stoja tuším 229,- a vtedy boli za 149,-.Dala som ich robiť, lebo naši od nás nič nechcú, tiež máme hypotékové Vianoce, tak aspoň takúto drobnosť.Prekvapí aj poteší. 😉

lienka55
28. okt 2008

miriamkac dakujem za link ale zdaju sa mi tie pieskoviska dost drahe 😝 .Viem ze v Tescu a v hrackarni v Meste oproti fontane ich mavaju lacnejsie nieco vyse 1000sk.Uz davnejsie som ich ocumovala. 😀

lienka55
28. okt 2008

Babenky chcem sa vas spytat teda potrebujem poradit.Kde najdem do fotoalbumu nad fotky take okrasne pismenka ktore mi zlozia meno mojho maleho.Dufam ze ste to pochopili co myslim?Ma to vela bab vo fotoalbume,paci sa mi to,chcela by som to aj ja.diky 😉

sticker
28. okt 2008

Tak na toto Ti asi odpovie Erika 🙂 😉 Ale pozri nejaký album, kde to je a pod tým je nejaká web adresa, či to nie je ono 😉

janette4
29. okt 2008

Dobré ránko.
Lienak,ja som si niečo podobné robila tu: http://www.bellyhood.com/tickers/stepone/baby./... Ale tie písmenká sa mi páčia viac,tiež neviem,odkiaľ to baby berú.

Môj malý "svišť" ešte stále spí. od 19,30! Zobudil sa len o 01,15 a o 07,00 na kŕmenie a od vtedy spí.Predpokladám,že keď sa zobudí,bude mať nadspané na celý deň dopredu.Ja som si stihla vypiť kávu, raňajky aj trochu cvičiť.Normálne neviem,čo so sebou.Nemohol takto spať včera,keď som žehlila? 😀
U nás dnes prší, ale keď nebude viac,poobede pôjdeme možno na prechádzku.Keď sa drobec zobudí,vybehneme asi k susede nad nami,má 3týždňové bábo.

janette4
29. okt 2008

chybička sa vlúdila, tak ešte raz: http://bellyhood.com/tickers/stepone/baby.html

miriamkac
29. okt 2008

lienka 750 sk je drahe? Ved takato musla v tesku stala cez 1000 sk:
http://www.toycar.sk/index.php?option=com_virtu...
Tie ostatne su drahe, ale maju aj velkost cca v priemere 1,5m. A v tescku aspon co som ja videla sa konkretne tieto musle a podobne (korytnacky...) pohybovali od 900 -1200sk...Je pravda, ze muz robi v BA takze to bol vyzdvihnut osobne a neplatili sme postovne.

lienka55
29. okt 2008

Ahojte,uz mi to poslala jami3 ale nepodarilo sa nam to.Musi mi to pomoct mm on take veci vie.Dnes som bola doobeda v Meste lialo a ja som behala po Meste s metlou ako taka jezibaba 😀 .Kupovala som ju nasmu strykovi.
A ked som prisla z Mesta tak potom som mala doma malu matersku skolku.Sesternica porebovala zavarovat deti mala ma 2,5roka a maly 5mes.Zvladli sme to v pohode 😉 .