Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

mirkaff
8. dec 2008

oprava.........u muzovej babky 🙂

lienka55
8. dec 2008

Ahojte babule,
tak my sme opat doma,tak ako som predpokladala kvoli sopliku nas nemozu operovat. ☹ Som nastvana lebo sme to mohli mat za sebou a teraz musime cakat do 14.4.2009 to je nas novy termin.
Skor som sa sem dnes nedostala lebo ked sme prisli z BA tak sme vsetci traja isli spat boli sme strasne unaveny lebo skoro sme vstavali.Potom som mala co vybalovat,varila,..... 😝
Dakujeme ta priania!!!! 🙂

miriamkac
9. dec 2008

lienka , bude to OK...my sme mali tiez odlozeny zakrok...nebola to sice operacia, len vyber mandle, ale tiez sme na termin ochoreli....no, inac posunuli vam to riadne 😒

lienka55
9. dec 2008

miramkac boli by nas zobrali aj skor ale ten termnin je preto az v aprili lebo ja som chcela VIP izbu,tam mozem byt s malym cely den aj noc a mozem ho mat v noci pri sebe na posteli.Pretoze on aj doma nechce spavat v postielke takze si to tam neviem predstavit.A najblizsi volny termin s VIP izbou bol az v aprili.Uz som to tam raz zazila na normalnej izbe ale to bol mensi tak to az tak nevnimal a hlavne to kojenie nad postielkou je velmi nepohodlne tak aj preto.Nie ze by som bola nejaka narocna a fajnova cisto to chcem takto len kvoli kojeniu a spaniu v noci.Inak na tych normalnych izbach bolo dobre lebo si tam bola aj s inymi mamickami. 😉

miriamkac
9. dec 2008

hehe...no lienka za "luxus" sa plati 😝 ...(robim si srandu)....no mne stacilo, ked som bola s malou v TN nemocke na izbe...boooze tie presklene steny, ma islo porazit. Ked bol s malou v TN MM, tak mal tzv"izbu pre ockov" bola na samom konci ,na druhej strane chodby, normalna (bez skiel) este aj s telkou....asi tiez VIP..xixixi. Ber to tak, ze zase bude o nieco starsi, mudrejsi.... 😎

lenca13
9. dec 2008

Ahojte 🙂 Lienka to mi je luto ze to nemate este za sebou ☹

sticker
9. dec 2008

Ahojte. Lienka - super že ste doma, no veru škoda, že to máte odložené 😒 ☹
My máme pokazený net. Julka zlomila konektor a oprava bude trvať 3 týždne. MM to zapojil cez mobil, tak aspoň na rýchlo napíšem. Bohvie, dokedy to takto vydrží 😝 Tá Julka je naozaj všade - sama si otvára dvere a vynáša veci. Neskutočné číslo!

rikarr
9. dec 2008

ahojte

lienka tak smola ale to tak býva že sa vtedy ochorie....
miriam tie presklenné izby sú fakt super 😠 som si tam odležala týžden s malou a stačilo mi. na tej izbe kde bola telka sme obedovali a večerali 😉 ale aj n apresklennej som mala takú malú telku 😉

jani - julka je opravárka,viki mi furt všetko vypína a zatvára, vypne telku, pc, zatvorí všetky dvere a potom jačí že sa nevie dostať späť.

miriamkac
9. dec 2008

erika, ta tvoja Viki nie je nejaka rodina s nasimi betarmi? lebo oni mi robia preeeeesne to iste 😠

lienka55
9. dec 2008

miriamkac aj ja som na tekej iybe ked mal maly 3tyz.Bol tam tiez televizor a nikto ma v tej izbe nevidel.A ta izba bola na zaciatku chodby.Nemala som ju zejednanu jednoducho mi bola pridelena.

rikarr
9. dec 2008

možno sú rodina ...ktohovie 😀

rikarr
10. dec 2008

baby----dobré ránko prajem 😀

ako sa máme dnes?????

čo budete vypekať na vianoce?????????????

mirkaff
10. dec 2008

ahojte.prajem Dobre ranko a vsetkym drobcom aj maminkam pekny dnik.no co tu citam,aj ja som bola na tej zbe,co opisuje Miriamkac s malym....docela v pohode,ja by som ju nazvala VIP,mala som ten dojem,nabytok,klud,normalne steny.ja som aj chcela ist k niakej maminke ale kedze sme boli na pozorovani nechceli riskovat aby maly nieco chytil,boli tam vseliake diagnozy,,,,chapem ich,,,dalo sa to vydrzat 🙂 ja som vcera zarobila Medovniky,tak dnes idem nato......a rada by som si ich konecne aspon niak ozdobila,,musim to tu poklikat ako spravne urobit tu bielkovu hmotu aby mi netiekla,,,,,,minuly rok to bolo hrooooooooozne,,,,,,tiekla moc 😖

rikarr
10. dec 2008

mirka ja som si polevy vždy kúpila na medovníčky 😉

lienka55
10. dec 2008

Ahojte,
erika mne bude piect mama a potom sa rozdelime.Nemam na to cas ani naladu vobec sa mi do toho nechce.

lenca13
10. dec 2008

U nas vzdy pecie mm mna take veci nebavia 😀 😀 😀

miriamkac
10. dec 2008

lienka aj ja mam taku dohodu s mojou mamaou... 😝 ....ze este piect, to by som naozaj chodila spat az rano.... 😨

sticker
10. dec 2008

Ahojte. Lienka - ten sveter, čo si minule písala, že "vedúci" mal - taký dlhý a farebný? Lebo taký má dnes u nás 😀 Už konečne končia, teda dúfam 🙂
A pečenie - medovníky som si dala piecť, už ich mám doma, kokosové rožteky spraví maminka, ja skúsim rafaelo guľky a linecké a ešte som objavila super recept na čokoládové hviezdičky tak to chcem skúsiť. A stačí. Jáj ešte niečo ako tiramisu. Uvidím, ako budem stíhať, lebo budúci týždeň si už nechávam Janku doma. A mm je v robote aj 24. tak uvidím.

rikarr
10. dec 2008

lenca požičaj my ho nech aj mne napečie 😀

u nás je to tak že každá niečo napečieme a potom si to pomeníme a je hotovo ..... 😀 😀 😀

lenca13
10. dec 2008

Uz si ho jedna objednala vola sa S.... 😀 😀 😀

sticker
10. dec 2008

To ako ja? 😕 😅 😝 😀

lenca13
10. dec 2008

Asi ano 😀 😀 😀

janette4
10. dec 2008

ahojte.,no, ja na vianoce nepečiem.my sme na koláčiky moc neni, takže napečie moja mama,len so šuhajdami jej pôjdem pomôcť,lebo ich robieva hrozne moc a ja si od nej vezmem len do malej krabičky.asi spravím len medový krémeš a takú čokoládovú tortu,ak nájdem recept. 😉

dnes som bola v drogérke, pár vecí v taške a tisícka v čudu.ale je tam dobrá akcia.,ak kúpite neičo od Johnsonu aspoň za 250,-,čo podľa mňa nie je problém, dostanete k tomu Olynth odparovač a k 5náhradných náplní k tomu zadarmo.ja som ten odparovač nedávno kupovala za 230,- a náplne za 130,-.takže myslím,že sa oplatí.malému to púšťam,keď soplí.

lenca13
10. dec 2008

Janett to je ozaj dobra akcia 😉 a v ktorej drogerii?

sticker
10. dec 2008

Fíha! Tak to sa naozaj oplatí 😕 Šup sem s názvom 😀 A do kedy to platí, nevieš? 🙂

janette4
10. dec 2008

v 101-ke.alke pre istotu sa pri pokladni opýtajte, či majú tie olnythy,lebo to je do vyčerpania zásob. 😉

janette4
10. dec 2008

janka, platí to tuším do 16.12. 😉

sticker
10. dec 2008

Inak s Johnsonom nemám dobré skúsenosti 😅 Mne sa z toho baby vyhadzujú 😝

janette4
10. dec 2008

no my používame johnson od narodenia.ja som mala kúpené bubchen, ale malý má suchú pokožku,takže mi je to nanič.a ten johnson znáša dobre. 🙂

lenca13
10. dec 2008

Tak ja mam od johnson sampon pre Radku,a sprchovy gel mava Timka mozno tam pojdem zajtra mrknut 😉 len ci to budu este mat ☹