Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

lienka55
10. dec 2008

lenca13 tak mat takeho manzela to by chcela asi kazda 😀 Co znamena ta 13tka za tvojim menom?

sticker co hovoris na ten svetrik?U nas bol vcera vecer pre prasule isiel poriadne nabaleny, to sa mu islo ale domov. 😀 😀 😀

miriamkac ani sa ti necudujem ze nepecies pri troch detoch?Aj tak si sikula. 😉

Ja so doobeda ponavlekala salonky a figurky na snurky.Varila som franzuzske,nachystala som si ovocie ked maly vstane budem odstavovat,treba vitaminky ked sme soplavi. ☹
My pouzivame kozmetiku znacky Johnsons aj Niveu podla toho co mam zrovna doma.Zatial sme nemali ziadne problemy.

rikarr
10. dec 2008

my sme používali johson a nič nám nerobil ......ale teraz máme HIPP kozmetiku lebo mi krajšie voní

lenca13
10. dec 2008

Lienka ta 13 je moje stastne cislo narodila som sa v piatok 13 a este aj moja sestra je narodena 13 🙂 a inak uz mame doma umyvacku len ju treba zapojit 🙂

mirkaff
10. dec 2008

lenca13 tak to mne teda pri ondrejovi nehrozi,ved ho poznas 🙂 akurat tak s ham ham nema problem,ale priznam sa ucil ma robit ryzu,,to bolo este ked sme spolu chodili.......davno........tak ja som dobedu piekla tie medovniky a asi 2,5hodiny som ich zdobila,bola mi ich tu omrknut kamoska,tak som jej par zabalila,a chvalila zdobenie,no moc si nefandim,ale priznavam mna to zdobenie ku koncu zacalo normalne bavit,a ked som sa jej s tym priznala tak ona"kobylka" ze sa mam dat liecit,....... 😀 😀 😀 chapete???maly sa nam vcera postavil v postielke,tak MM prve co bolo ked dosiel z prace znizoval postielku,a nezbedak maly dnes stal uz asi 5krat vyrehotany,a to nema ani 7mesiacov 🙂

mirkaff
10. dec 2008

nam johnsons skodil,pri martinke som pouzivala Sebamed,a pri malom teraz z oriflame,hlavne ze nema suchu pokozku ako po jonsonse.......pekne vonia a mam to aj lacnejsie,kedze s tym robim.............mala reklama...

lienka55
10. dec 2008

lenca13 tak ju rychlo zapojte nech sa uz nenarobis a ulahcis si zivot.urcite si budes pochvalovat. 🙂

miriamkac
10. dec 2008

caute, caute
johnson nam tiez nerobi dobre...pouzivala som penu do kupela a poto, co sa mi obaja chlapci zosupali, som prestala aj tu. U nas frci nevie a klasika: Aviril.

lienka?...ty si bola dnes u mna v kuchyni, ked si robila tie francuzaky?, lebo aj ja ich mam na pekaci... 😝 a vitaminky treba....

mirkaff a co mas este lacnejsie? sak sa pochval.... 😀

lenca13 doobry datun narodenia 😀 😀 😀

janette4
10. dec 2008

ja mám zas avon. skúšala som oriflame, ale z toho môžem max.tak krémy na ruky, niektoré sprcháče a krémy na nohy. 😒

pred svadbou ma skúšala jedna pani nalíčiť oriflame dekor.kozmetikou.janette4@post.skydržala som s tým 2hodiny a to už osm mala oči jak angorák, ani som nevidela cez slzy.
hm, každý máme inú pokožku a znesieme niečo iné.

sticker
10. dec 2008

Ahojte 🙂 Asi už pochrapkávate.... 🙂 Vložila som pár fotiek mojej malej "hviezdy" - jááááj, pyšná mamina 😵 Naozaj som bola milo prekvapená, ako to krásne vedeli 🙂 A tá moja malá nezbeda bola naozaj šikovná 🙂
Lienka - no sexi 🙂))) Ver tomu, že od nás by šiel viac nabalený 😅 😀 😀 😀 Ešte že to pôjde na účet 😀

lienka55
10. dec 2008

Este nebuvame ideme sa prebalit lebo po celom dome to rozvoniava.Ale uz mi oci klipkaju idem spat.

janette4
10. dec 2008

jani, podarené 😉

rikarr
10. dec 2008

jani super foto zdá sa mi že janka je celá ty....... 😉

julka podareno pozerá, viki tak mlčky hladí na nodyho 😉

janette4
10. dec 2008

náš krpček tiež pozerá telku tak fascinovane, ani tuším pri tom nedýcha.

a noddy je krááásna rozprávka.

sticker
11. dec 2008

Dobré ráno 🙂 Ďakujem za pochvalu 🙂 Julka tú Bambuľku pozerá skoro v kuse! Už mi to mierne lezie na nervy, stále dokola tie isté pesničky. Našťastie teraz jej občas pustím aj Bebe, takže zmena 🙂
A včera na predstavení, sme to aspoň na foťák natáčali a potom sme si to pustili cez telku, tak tam je dobre počuť ako Julka kričala na Jaju. Ticho po básničke a zrazu "Jajáááá" 😀 Ku koncu sa tam aj hrabala - po bruchu ju mm ťahal naspäť k nám 🙂
Idem sa vychystať do škôlky. Ešte zajtra a potom si už nechám Janku doma - už sa mi nechce ráno sa hnať a poobede tiež. Tak mi bude Jaja pomáhať pripravovať Vianoce 🙂

sticker
11. dec 2008

Žanet to Matúško už pozerá telku? 😀 No to je podarené 🙂 Nech mu to vydrží 🙂 😉

mirkaff
11. dec 2008

tak prajem dobre ranko vsetkym drobcom aj ich maminkam.tak nas smoulo uz debati v posteli, 😀 .dnes iden znova piect,ale viac som zvyknuta na pecenie rezov,s tym nemam problem .aj nasmu Ondrejkovi sa paci Noddy,tak to si ho Martinka vacsinou vezme k sebe a pozeraju spolu,keby ste dakedy poculi ten ich "rozhovor" ja sa idem na tom uvalat od smiechu,ona mu vysvetluje dej a on sa tak mudro premudro tvari 😀 a co dnes budete kuchtit.ja urobim fazulovu omacku a tiez asi tie francuzske,,nic ma ine nenapada 🙂

lenca13
11. dec 2008

Ahojte tak dnes robim zeleninovu polievku,pyre a rybu 😉

sticker
11. dec 2008

Teda Mirka, na to, že Ondrejko má len 7 mesiacov, je veľmi šikovný 🙂 Asi tiež veľa robí staršia sestra - najradšej by už behal s ňou, však? 🙂 😉

janette4
11. dec 2008

Jani, no,pozerá. 😀 muž sa smeje, že dúfa,že to nebude mať po mne,lebo ja keď niečo pozerám a baví ma to, ani nevnímam,čo mi hovorí. 😀
ja som varila včera-rizoto.

lienka55
11. dec 2008

Ahojte,
my sme mali toho dnes trosku viac,neskor sme vstavali,dala som prat,boli sme v obchode a isli sme pozriet tata do prace lebo tam nemali sefku.Potom som sa zastavila u sesternici a ked sme prisli domov tak som dala maleho spat,vyvesala pradlo,ozehlila,zakurila,...Idem sa konecne naobedovat,nejako sa to tu rozbehlo s tymi francuzskymi aj sesternica ich robila.
vcera mi maly spal poobede 4hod.uz som ho chodila len kukat ci dycha. 😀
Zajtra ideme zaniest moc na nefrologiu to bude zase rano cakania lez sa vycika a revu,uz teraz mam z toho nervy. 😠 ☹ A potom ideme zase tomu liecitelovi.

mirkaff
11. dec 2008

ahojte.....mnam rizoto,to mam chute uz teraz,asi v sobotu nan dojde rad 😀 😝 mnam.....lienka55 a kde pracuje TM?Janette uz si davala ockovat maleho na pneumokoka???

mirkaff
11. dec 2008

Janette4 cim skor mi odpis na IP alebo aj na meil 🙂 🙂 🙂 DDDiky

mirkaff
11. dec 2008

Janette tak predsa MM pozna TM,,,,,vidis...ukazala som mu album a on sak jasnee ze ho poznam,sak on je technik sak tam robil uz predomnou......asi tak..ale teba eeeeeeeee,,nepozna a cil mrkam tvoj album,no a matusko a TM jasna podoba,verna kopia,,to sa nezaprie 😀 😀 😀

janette4
11. dec 2008

no veru, strašne sa podobá.Ešteže som nedala aj meno po ňom. 😀

ja som mm ukazovala zm na azete, aj on hovoril,že ho pozná. Môj tam robí už skoro 8rokov, to už je na liečenie. 😀 😀 😀

lienka55
11. dec 2008

Sme okupani,napapani a ,,cumime,, do telky. 🙂 Prave prisiel mm z prace.

mirkaff mm pracuje vo Vacuume. 😉

janette4
12. dec 2008

ahojte, čo budete dnes robiť?
u nás sú dnes a zajtra vianočné trhy, skôr by som to nazvala minitrhy, tak sa poobede asi pôjdeme v rámci prechádzky pozrieť. Idem si rýchlo ožehliť,kým malý drieme.

lenca13
12. dec 2008

Ahojte 😉 tak ja som prave dozehlila a Timea pri tom asistovala 😉
V meste su Vianocne trhy od pondelka 🙂

Janett vcera som bola 101 drogerii kupit ten Jonhson a keby si nevypytam pri pokladni ten Olynth tak ani mi to neda 😠

mirkaff
12. dec 2008

HROMADNE ZEHLENIE........AJ JA SOM PRAVE DOZEHLILA,IDEM S MALYM VON,DO OBCHODU V JEDNOTE MAJU PEKNE OZDOBY TAK IDEM ESTE CO TO DOKUPIT....VCERA SOM ROBILA GIRLANDU OKOLO KLENBY,JE PEKNA ALE NA JAR MAME MALOVANIE PREDSIENEISTE,JA SOM DORUCALA STENU,,ANI SOM SA ONDREJOVI ESTE NEPRIZNALA..........jANETTE AKU VELKOST NOSI MATUSKO?????NAPISEM TI NIECO DO IP......CITAJ 🙂

rikarr
12. dec 2008

čaute...
tak včera sme boli v meste ..... viki má 9,7 kg a 79 cm 😀 zaočkovali sme sa a bolo ...stretli sme aj janku s julkou ....viki si stihla frnáčik oškrieť 😀 trdlo ....

ja som dnes robila iba tuniakový šalát a zeleninovú polievku ....

trhy v meste niesú túto nedelu???????????????????????????????

pridala som do albumu foto od fotogragfa ale mne sa nem lúbi

idem pozametať umývať nemusím lebo dnes mi budú chodiť všetci obutý a vrtať v špajzi

lenca13
12. dec 2008

Erika a kde ste sa boli fotit?nahodou mala je tam podarena aka okana 😉