Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

mirkaff
9. jan 2009

miriamkac ja mam na mysli toto//// ze chcem dat tu do albumu svoje fotky a ked stlacim to dolne ze fotky sa odosielaju tak po niakom case my vyhodi ze tu mozu byt fotky do formatu 700 neviem coho..a ze format jpg xxxx je vacsi 😖 asi rozumies

lenca13
9. jan 2009

Mame sa do pohody Timea poslucha len je z nej maly certik je hrozne ziva vsade chce byt a vsetko vediet 😀 ale ved ma vzor vo svojej starsej sestre

mirkaff
9. jan 2009

maly prave vyhadzal skrinku,,,robi si poriadok vo vlastnych veciach.........a martinka doniesla z vlastivedy 1tku...super

lusinda2000
9. jan 2009

tak naša malá je taká istá, čertík,všade musí byť, všetko vidieť,ale nemá to po kom vedieť🙂 a ako ste na tom so zúbkami?koľko má timejka zubčekov? naša Chiara má 16.

lenca13
9. jan 2009

Timea ma 14 zubov este jej chybaju tie spodne ocaky 😉

Mirka tak malej sa to vcera oplatilo ucit 😉 a maly nech my pride pomoct tiez upratujem skrinu 😀 😀 😀

mirkaff
9. jan 2009

ziadny problem uz som to tam poskladala,ale stale tam chodi,to poznas,raz sa to podari a je to objavene,martinka sa tu rehni a este mu skrinku aj otvorila ,momentalne si obzera rucnu pracu mojej mamy

lusinda2000
9. jan 2009

no našej sa očné tlačili všetky naraz, ale bola hrozne zlá, jedovatá, málo papala. a ako ti malá spinká?

a mirkaff, gratulujem malej k 1tke🙂

lenca13
9. jan 2009

Miri poznam to 😀 ved co neurobis detom pre radost a Martinka do ktoreho rocnika chodi?

miriamkac
9. jan 2009

mirkaff rozumiem, ty mas fotky z fotaka natahane do pocitaca vo velkosti cca 1000 x 760 pixelov, ty to potrebujes zmensit na cca 640 x 480 asi najmensie rozlisenie.....potom to uloz a supni na MK.... 😉 ...pisem to z hlavy lebo mame novy PC a nemam tam vsetky data este, takze tie cisla nemusia byt presne.... 😒

sticker
9. jan 2009

Lusi ja som bola na izbe s Lenčou 🙂 A s Tebou nebola na izbe Renáta z Mesta?

lusinda2000
9. jan 2009

sticker, no pravdu povediac, na žiadnu renátu si nespomínam,žeby bola so mňou na izbe. myslím že nie.

mirkaff
9. jan 2009

ona je stvrtacka,tu skrinku som zamkla vyvliekol by snad vsetko ,este sa milostivy niak naklonil aj v pavuku a polka pavuka skoro v skrinke aj s nim,aj som to fotila nech tata vidi co nam rastie 😀 Miriamkac je to tak tak mi posli IP sak ma vykoti,ale vies v com je problem a to je dobre

mirkaff
9. jan 2009

miriamkac co to je to MK co spominas??? 😲

sticker
9. jan 2009

Lusinda máš IP 🙂
Tak potom neviem kde ona ležala. Lebo rodila ako ja 1.6. a bola tiež niekde tam vzadu a mala krátke vlasy. 😅

mirkaff
9. jan 2009

my sme tu teraz skoro vsetky,ale Janette4 nam zapadla snehom.alebo matusko je mrncavy...Miriamkac napis mi.a sticker posielam ti IP

lusinda2000
9. jan 2009

sticker, ja som ležala s jednou,čo rodila 1.6., mala krátke vlasy, ale viem len to,že mala dcérku paťku a pracovala u vojakov.takže po polroku muselanastúpiť do práce.je to ona?

mirkaff
9. jan 2009

opustam vas.....ideme von 😀 papa

miriamkac
9. jan 2009

mirkaff Modry konik....
nejako som mimo.....musis mi napisat mirkaff co presne chces aby som ti napisala, lebo mam vsetky decka hore, MM lezi chory v posteli tak pozeram na "viac smerov".... 😉

martinano
9. jan 2009

lusinda ta kocka, ktoru spominate ma dcerku petku nie patku a nastupila po osmich mesiacoch, mala ma uz tusim vsetky zuby a krasne sa rozrospravala.

lusinda2000
9. jan 2009

martinano, áno,prepáč, ja som sa sekla, je to tak jak píšeš, má peťku, prepáčte🙂 a ty ju poznáš?

lienka55
9. jan 2009

Ahojte 😅 ,
kde ste dnes vsetci?Akosi ste sa tu vcera rozpisali? 😝 Ja som dnes uz taka narobena,tolko som porobila roboty aj co som nemala na plane. 😝 😝 😝 Piekla som rano kiwi kolac a nemam stuzovac 😠 do slahacky tak cakam na mm , kazala som mu kupit.
Babenky zacina sa nam plesova sezona aj idete so svojimi polovickami niekde na ples?My ideme 31.1 ale neviem ako to dopadne,ked maleho kojim,bude si musiet moja mama nejako poradit,chudatko. 😉 Vcera som si bola skusat aj saty mam vybrane/1300sk za pozicanie/,ale je to taky ples ze tam chodia aj v nohaviciach a bluzke,tak neviem co mam spravit?Ale nohavice a bluzku nemam takze si to budem musiet ist kupit,lebo ja take veci moc nenosim.Poradte mi co bude lepsie kupit si alebo pozicat si?Maly vstal,ideme sa napapat a ideme este von.

lenca vasi maju zavrete do 12.1 ale stretla som Sylviu a zozenie mi to. 🙂

martinano
9. jan 2009

ano poznam.byvali ame pod nimi, suprova baba.

lienka55
9. jan 2009

Ahojte 🙂 ,
kde ste dnes vsetci?Ja som taka narobena,urobila som tolko roboty aj co som nemala na plane.Dnes sme boli vonku 2krat.Dievcata zacina sa nam plesova sezona,aj idete niekde s polovickami na ples?My ideme 31.1.len neviem ako to dopadne,ked maleho este kojim.Moja mama ho bude varovat,chudatko moje.Vcera som si bola aj skusat saty/1300sk za pozicanie/ale neviem co mam urobit,lebo na ten ples chodia aj v nohaviciach a bluzke.Nakolko ja nenosim taketo oblecenie tak si to budem musiet kupit.Takze co mam urobit nieco si kupit alebo pozicat saty?

lenca vasi mali zavrete,ale stretla som sa so Sylvou a povedala mi ze mi to zozenie co potrebujem.

lienka55
9. jan 2009

Prepacte blbne mi net a napisala som vam 2krat to iste 😀 😀 😀

mirkaff
9. jan 2009

miriamkac ja hladam program kde my tie moje velkoformatove fotky zmensi..asi na to potrebujem Eriku....alebo MM ,,vies uz co myslim....Lienka55 ved saty su saty.a nejdete nahodou na polovnicky ples..to ma len tak napadlo

lienka55
9. jan 2009

Ideme do Stredy na skolsky. 😉

janette4
9. jan 2009

ahojte.vy ste sa dnes ale rozpísali.
Mirkaff, neboj nezapadli sme.Matúško bol dnes výnimočne dobrý, až navečer bol umrnčaný,ale inak pohoda.Dnes papal prvýkrát cuketu a tak mu chutila,až sa triasol, normálne som nestíhala nakladať.A už mi zeleninu nesabotuje. 😉 dúfam,že to nezakríknem.

my na plesy nechodíme, môj manžel je "ohromne" spoločenský typ.ale naši chodia dosť, takže Lenka, možno sa s nimi aj stretneš.Ale len v NMNV.
Lucinda a z ktorej dedinky si, ak sa smiem spýtať?lebo ja považuje za dedinu aj Starú Turú 😀 .A inak, vítam ťa medzi nami.

janette4
9. jan 2009

no, čo?konečne sa sem dotrepem a tu nikoho? ☹

sticker
9. jan 2009

Ahojky 🙂

sticker
9. jan 2009

Mne v kuse mrzne not a som z toho nervózna, lebo si sťahujem veci na fotky a to musím potom vypnúť celý comp 😠 Tak sa aj písať bojím 😅