Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

lienka55
21. jan 2009

erika pevne nervy,aj mna ide dnes porazit,asi je nieco vo vzduchu,nejake blaznive virusi. 😀 😀 😀

mirkaff
21. jan 2009

same nove tvre,ja uz pomaly neviem kto je kto.Sticker ty si mala niaky uraz,citam tu dnes cosi o injekciach....alebo mi daco uslo za ten vikend.Miriamkac tak to viem kde byvas,a hned ti napisem IP,v piatok ideme s malym k dokine,tak cestu vezmeme cez cachtice,aj dnes sme tadial isli...stretli sme kamosku ,teda byvalu kolegynu nas oboch a brali sme ju do Mesta,baby bola som prekvapena ze sedela vedla maleho a ani sa niak neopytala ze ako nam rastie alebo take cosi,,,no nato ze ho videla prvy krat,nulovy zajem,,,,,,asi je zalubena a ma hlavu niecoho ineho,,a ako skonstatoval MM ze asi aj usta ked moc toho nenavypravala 😀 😀 😀 vitaj medzi nami NESS,,,,tak sa nam trosku predstav,napis nieco o sebe,o Alexovi,,mimochodom pekne meno..... a tak..maly teraz treti krat spi,,to bude noc,uz cil mam mindraky z toho

mirkaff
21. jan 2009

ked je tu rec o choditkach,ja som pri martinke choditko nemala,kazdy sa mi cudoval a ked mi zacala potom sama chodit tak mi ulkadala nohy jak PAN TAU.......ale nastastie sa jej to upravilo a cil ide rovno .lenze to bolo asi kvoli tomu ze ona ked sa narodila tak mi povedali ze ma niaku vyvojovu chybu na nozkach a moc som s nou musela cvicit a chodit k pediatrovi na kontrolu,a teraz by nikto nepovedal ze mala nieco s nohami...nastastie....maleho davam do choditka sem tam uz teraz,ale moc tam nechce byt ,onjavil lozenie po styroch a ked ho postavim k posteli tak pomaly prejde aj tri styri krocky.....ale uz som pocula ze deticky ked su moc v pavuku tak nedoslapuju,ale myslim ze je to skor individualne,a nie u kazdeho

martinano
21. jan 2009

aj ja sa pridavam k porazajucim, tieza mam pocit, ze dnes som general nie matka, robi veci,ktore nerobil a teci mi nervy riadne a to je hore pol hodinu 😝

miriamkac
21. jan 2009

tak ja sa tiez pridavam.....az teraz som sa dostala ku kave (samozrejme studena 😀 )to ja uz neviem, co to je vypit teplu kavu 😠 .....chlapcov som musela dat do postielky, lebo sa mi uz tlllkli....no a co sa stalo? "rozobrali sa": Laduska na mna kricí: mamaaaaa Palko sa vyzliekol.....takze "zmontovali" zo seba teplaky, odopli bodyno a vyzliekli plienky 😠 😠 😠 .......idem im spravit jest....a vylozit ich z postielok, nech mi tam "cosi" nepustia.....lepsie mlacku na zemi ako v posteli.... 😒 .....

janette4
21. jan 2009

ahojte. vítam nové maminy a nastávajúce maminy.

yamahafazer, ja som rodila na Myjave.odkiaľ si,keď chceš ísť rodiť tam?ja som tam bola spokojná.mne pôrod vyvolávali,celú dobu sa o mňa staral primár a odrodil ma dr.Krč.Doniesť si, asi ako všade:vložky,hyg.potreby, papuče, aj do sprchy, toal.papier, tampóny do podprsenky,vecičky pre miminko stačí,keĎ vás budú prepúšťať.

my sme boli na tej kontrole u očnej.tak neni to streptokok, ale zlatý stafylokok.pozerala mu to, je už celkom pekné, ale ešte nám dala ďalšie antibiotické kvapky a o týždeň máme prísť na kontrolný výter.

Krpcovi sa dnes nechce spať, doobeda 20min, na obed 1hod. a je živý,akoby prespal celý deň. ☹

rikarr
21. jan 2009

dnes je asi niečo vo vzduchu alebo čo tie decká sú také besné 😠

jedna holka mi hovorí že neverí že 15mes. dieťa dokáže byť vyscané a dokáže zneužívať veci pre svoj prospech.....čo si myslíte???????

viete čo je najhoršie ? že ja jej nedokážem už kludne ani nič zakázať jednoducho musím zhúknuť inak nepočúvne a potom mi je to lúto ale čo mám robiť.....dnes presne ako písala martinano...robí to čo vie že robiť nemá....

jami3
21. jan 2009

No my tou besnotou máme nakazených všetkých troch 😠
napr drobci mi dnes, kým som sa obula ušli von a boli celkom slušne oblečení, lebo sme išli pozrieť tety do práce. No čestvo odsnežený trávnik plný nášlapných mín po psovi + mokrá lavička... - tak vám nemusím opisovať ako vypadali a to sme mali ešte hodinový časový sklz. Chudáci, aj som ich vyprášila/ale cez tie hrubé bundy to ani necítili a riadne precvičila hlasivky - mne je to tiež hrozne lúto, no " v tej rýchlosti" občas človek vypení 😔 . A to ešte Sami nespal a je hore od šiestej -tak je u nás riadne hlučno 😕

MiriFF dke máš foto? Rýchlo sa vyliečte
A Lenka Dady čo - ako ste po úraze?
No a o tých slzných kanálikoch by som mohla romány písať - sme si s Olim užili
Miriamka - ty chceš byť zase najkrajšia? 😀 Ja už roky pijem studenú kávu a na mňa to má opačný účinok 😝 😀

miriamkac
21. jan 2009

Jami....ja ju studenu nepotrebujem pit ja som kraaaasna aj bez toho 😀 😀 😀

Tak dnes som uz zase sama..... 😠 MM uz zarezava v praci....takze zmenila som "taktiku" kupania....chlapcov mam vo vani oboch...to je sranda...cudujem sa, ze neprisla sa suseda stazovat, ze sme ju vytopili... 😝 😝

lienka55
21. jan 2009

Janette ty necitas stranky dozadu?Yamaha... je z Turej uz som ti to pisala poznam ju.Mozete hodit rande a neskor aj spolu kocikovat. 😀

jami, dado zda sa ze je v pohode ,taticko sa s nim teraz hra,aspon sa mu trosku venuje,konecne!!! 😠

miriamkac pozor na susedu!!! 😀

martinano
21. jan 2009

tak my sme boli vonku a u nas sa zacal topit sneh, matko vyzeral ako pisala jami, baby tak to nebude len Slovenskym vzduchom to je nieco vo vesmire, kedze je to aj u nas.mato takto vystraja uz par dni, pripisovala som to zubu pred dvoma dnami mu vysiel dalsi,ale uz neverim, ze je to zub.13mesacne dieta dokaze byt neuveritelne prefikane rikarr!!!!!!!!!!!!!!!!!!

janette4
21. jan 2009

lienka a kedy si mi to písala,ja si už nepamätám,niekedy sa sem dostanem až večer a kým vás prečítam za celý deň, na konci neviem,kto a čo písal na začiatku

Yamaha, to veru neni zlý nápad, môžme spolu kočíkovať,keď sa vyklubete.Kde na Turej bývaš?

krpec už skoro hodinu spí, zničili sme ho 😀 chcel zničiť on nás a takmer sa mu to podarilo, ale odkväcol skôr 😀

Mirka, zrušila si foto v pase?čo to? 😨

mirkaff
21. jan 2009

ahojki....eee no chcela som dat druhe a nemam ziadne take co by vypadalo k svetu,no a to co som tu mala neviem kde hladat..tak zatim bez fotky....

sjuzika
21. jan 2009

ahojte,
ja sa ku compu dostanem tiez nie velmi casto, tak som len taka obcasna prispievatelka...dala som si sem konecne fotku...lenca13, hovorila som s lenkou v., tak som v obraze trosku, poznam sonku.
lienka55:mena pre krpanu mame stale 3:ema, ela, eva.furt sa to u mna meni.
ness:teba poznam aj osobne, ani som nevedela, ze mas uz takeho velkeho chlapa 🙂.

mirkaff
21. jan 2009

taka letna fotecka 😀

martinano
21. jan 2009

tak ja sa priznavam totalne stracam prehlad!zdravim nove kocky

janette4
21. jan 2009

martinano, aj ja 😀 ale nevadí, čím viac, tým lepšie.

ness
21. jan 2009

caute, tak ja sa teda nejak v skratke predstavim

takze ako viete mam alexka, ktory bude mat buduci tyzden 6 mesiacov, je zlatucky, taky smejko, ale moc toho nenaspi uz od narodenia

som priamo z nmnv, byvam na stefanikovej vedla III.ZS, chodime dr. janovicovej

kocikovat chodime okolo druhej poobede, vtedy nam to vyhovuje, chodim kade-tade, mam pocit, ze uz som bola vsade kocikovat, tak po novom chodim do mesta, do 1 parku, do druheho (moj maly nema moc rad staticky kocik), kruzim v parkoch dokola az kym sa maly nezobudi a casto s placom ideme domov, lebo kocik ma len na spanie 😀
no a tak dokola, ako pri takom malom, a ja som na materskej a vobec ma to netaha do prace a som rada, ze som doma 😎

inak tu nikoho nepoznam okrem janette, s ktorou mame spolocnu temu tu na fore "spolocny termin", kedze nase poklady su julovcatka

sticker
21. jan 2009

Maťa pekne si to napísala, že je niečo vo vesmíre 😀 😀 😀 Sa tu rehocem na not 😀 .
Lebo to čo dnes Julka predvádzala....no škoda reči!!!! A Erika - dokážu, dokážu a ešte raz dokážu 😠 😠
Ale u Julky dnes prepukla riadna nádcha, chúďa ☹ Kýchla a žltá sviečka ☹ 😒 No chýbajú spodné očáky, vrchné sú a jeden spodný už skoro..... no ale takúto som ju ešte nezažila 😔

lienka55
21. jan 2009

janette pisala som ti to asi stranku pred touto,ale nevadi,skus sa dohodnut s yamahou cez IP lebo ona sem asi moc nebude chodit,myslim si. 😉

sjuzika hod nejake foto este do albumu je ta tam zle viediet.
Idem hajat cakaju tam na mna moji dvaja chlapi. 😀 Nepopiste tu toho moc!!!!pa pa

miriamkac
21. jan 2009

ness.....super si sa predstavila....tak ta tu vitam medzi nami.... 😎

Janka...ty mas Julku uz dooobre "zubatu"....chuda ta nadcha je svinstvo.... 😖 (my mame tak maximalne kazdy chlapec po 5 az 6 zubov... 😝 )

lienka....."nezalomujes" nejako skoro? 😝

lenca13
21. jan 2009

Ness nemas nahodou taky modry kocik s kvetinkami?

martinano
21. jan 2009

jani 😀 😀 😀 som sa pobavila nie som sama fuj to som rada, mna dnes tak z neho boli hlava,ze mi je az zle,taka som uhucana.
jani zuby nezavidim,mame to iste, kolko ma julka zubov, my mame 7a cakame na 8, uz je tam tak,ze kazdym dnom sa ukaze 😝
janette mas pravdu cim viac tym lepsie. 😉

sticker
21. jan 2009

Sjuzika neviem prečo, ale z tej fotky akoby som ťa poznala 😅 Síce nie som "gympláčka", som aj o "kúsok" mladšia, ale nemôžem si pomôcť 😅
Julka práve plakala, bože strašne ma navalené v nose. Musela som jej dudku vytiahnuť. Dala som jej pod hlavu manželovu podušku a ešte dám na radiator vlhkú plienku... ☹

ness
21. jan 2009

lenka, trefa 😎

ale uz som ho zmenila za cerveny sportak

ako si ma odhalila ?

ness
21. jan 2009

sjuzika, ja ta podla fotky nespoznavam, ale verim, ze sa pozname, ved sme chodili spolu do skoly, musis mi ozrejmit viac kto si

lenca13
21. jan 2009

Pretoze ten tvoj kocik je velmi pekny taky pestry 🙂 pretoze vsetky kociky su v meste hrozne tmave alebo zelene to je farba ktoru ja vobec nemusim ☹

sticker
21. jan 2009

Maťa Julka má 14 zubov a spodný očák jeden je uuuuuuuž vylezený a ten posledný sa asi derie 😝

ness
21. jan 2009

dik leni, sme ho kupovali na poslednu chvilu a podla fotky a ja som ho vobec nechcela, ale ten, co sa mi pacil nebol na sklade a my sme uz nemali cas cakat
ale nakoniec som bola spokojna

sticker ty si bea, sorry, ze sa tak na drzovku pytam

sticker
21. jan 2009

Som Jana 😀 😉