Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

lienka55
2. feb 2009

Dobre ranecko vsetkym 🙂 ,
Tak ako to vyzera s tym stretkom?Na kedy sa dohodneme,aby som sa vedela zariadit.Martinano sa pridala k tirackam,tusim bola s nimi aj na stretku,tak neviem ci pojde aj s nami?Musime sa s nou spojit. 😉

ericky krasne meninky!!! 😅 😅 😅 🙂 🙂 🙂 😵 😵 😵 😀 😀 😀 😉 😉 😉
mirkaff uz ste zdravi?
jenna tak ako v praci,dufam ze dnes uz budes makat,co na to sef? 😉 😀

jenna7082
2. feb 2009

sak makam nevidis ? 😀 uz mi volal kuriér a uz mi aj doviezol moj brušákový stroj jupííííí 😅

lienka55
2. feb 2009

TAK BUDES ZASE CVICIT V PRACI? 😀

martinkamm
2. feb 2009

lienka krasne fotecky🙂

inak babenky krasny dnik zelame a pripajam sa ku gratulaciam🙂vsetkym Erikam a Erikom vsetko len to naj!!!

aj my sme slavili meninky mojej Emily 31.1:)hodila osm aj dake fotky🙂a spojili sme to s oslavou dedka ten ma dnes narodky a s oslavou vyhry auta🙂sestra/18/ si este len spravila vodicak nema ho ani dva tyzdne a sup a vyhrala toyotu yaris🙂no niekto sa ma🙂

lienka55
2. feb 2009

Martinka dakujeme za fotecky. 😉 Tak vy oslavujete v plnom prude,to ma ale segra stastie,super a v akej sutazi ho vyhrala?

lienka55
2. feb 2009

Ideme von. 🙂

renuskacool
2. feb 2009

Ahojte bosorky!Všetko naj Erikám 😎 ......Joj žehlit musím-sa mi nechce.....tá halda tam... 😝 😝

martinkamm
2. feb 2009

lienka v sutazi psolocnosti zepter to vyplnala taky kupon a tipovala pred jednotou tu v meste a tipovala to este po lete a az teraz zrebovali🙂no i ja hovorim ake stastie ma🙂ale supis dalsie auticko pred domom aspon sa bude na com vozit🙂a co je est lepsie ze vyhry vsetky co boli venovane spolocnostou su oslobodene od platenia dane z vyhry🙂takze ked uvidite po nmnv jazdit toyotu yaris s napisom zepter este nevieme akej farby 15. ideme po nu do Ba tak to sme my 😵

jenna7082
2. feb 2009

ja zehlim tak, ze to davam oprane do jedneho kosa a nez stihnem ozehlit, uz to aj vytahujem, ked uz nemame co nosit 😀

moncika15
2. feb 2009

ahojte babulky,trosku som posmirovala po albumox. ale vam ty vasi maly rastu...ako z vody 🙂
martinka, a vy ako? nic sa nezmenilo? gratulujem sestre k autu.

moncika15
2. feb 2009

jaj a este som sa xcela opytat, kde ste sa davali fotit v svadobny den? hlavne by som potrebovala nieco ked bude skarede pocasie...
diky

renuskacool
2. feb 2009

To žehlíš potom jak ja,len mala si ešte sama nevytiahne,tak musím jej ist ožehlit bo už jej nebudem mat na noc čo čisté dat...Bože aj ja chcem niečo vyhrat!!

jenna7082
2. feb 2009

aj ja. aspon 4 melony. 😀

renuskacool
2. feb 2009

Jen myslíš eur?Bo to celá kopa penez...Jooooj ale bych vedela čo s nimi!!!!!!!! 😀 😀 😀

natsa
2. feb 2009

už sa vám stalo že ste niečo vygrali a nikdy ste výhru nedostali?mne áno.vyhrala som pred vianocami v Topky bonbonieru orion a furt ju nemám.niekto ju zožral za mna 😖

simasa
2. feb 2009

Natsa 😀
Ale aspon nepriberies, no nie?
My tiez nemame stastie na vyhry. Sme z tych stastnych, co si to musia odmakat.

lenca13
2. feb 2009

My sme minuly rok vyhrali elektricky krajac 😉

erika13
2. feb 2009

Mirkaff,jasne,ze ta poznam,zistila som to az ked som si pozrela album.
Dnes som upratala a zehlit budem zajtra,ked o tom bola rec.
Na vyhry nemam stastie,ale dcera ano.Do detskych casopisov,alebo sutazi,co sa zapoji,vzdy cosi ziska.
Aj na losy ma take stastie.
Pekne si tu netujte,ja sa idem vychystat do prace. ☹

rikarr
2. feb 2009

čaute

erike všetko naj a ja dakujem 😀 😎

ja nemám šťastie na výhry.....raz som vyhrala 130 sk na lote 😀 😀 😀 ale ako sa hovorí pes sa na malú kopu nevyserie, nie....

martinkamm..sestra má riadne šťastie vyhrala moje oblúbené auto 😎

moncika ja som sa fotila v beckove v múzeu, máleková ma tam cvakala kukni http://picasaweb.google.com/erikakosova/NaASvad...

jenna7082
2. feb 2009

ja som to ani v zivote bohviejak nevyhrala, nieto este v sutazi 🙄

jenna7082
2. feb 2009

stačili by mi aj SK renča. len na tu chalúpku a taká som skromná, že uz by mi ku stastiu nic nechybalo 😅

janette4
2. feb 2009

ahojte,všetko naj Erikám.

My sme dnes boli u dr.,lebomalý savečer a v noci zase dusil z tých hlienov a ráno vracal a prehnalo ho.máme infekt horných dýchacích ciest,dostali kôpku sirupov a kvapiek, a o dva dni ideme na kontrolu.dúfam,že mu to prejde,lebo ho nemôžem počúvať,ako chrčí.

ozaj, a čo to stretko?teplotu nemáme, takže von môžme ísť.ja sa na vás už teším.akosi utíchla debata o tom. ☹

miriamkac
2. feb 2009

Caute....Erikam vsetko naj...k meninam..

Jabette...dufa, ze vam ta choroba prejde... 😉

Ja a slovo "vyhra" sa nemame radi...nikdy som nic nevyhrala.. ☹ Ale martinkamm, sestre zelam vela stastia v jazde a bez nehod.

lienka55
2. feb 2009

Boli sme vonku,dost som to podcenila akosi sa mi zdalo ,ze je pekne a ten otrasny vetrisko. 😝 brrrrrrrr!!! 😕
Co sa tak dohodnut na stredu,stvrtok ,piatok?Hlasujte a napiste ktorej to ako vyhovuje a ci teda plati to doobedie?Dohodnime sa este dnes. 😉
Prave ,,mastim,, 😀 do seba ,,sniclu,,a salat. 😀

mirkaff
2. feb 2009

tak dobru chut lenka a vsetko naj k meninam vsetkym Erikam 😀 😀 😀 u nas sa dnes niak nespi,teda ja by som aj hned ale ondrejko je od pol osmej hore aaa niiiiiiiiiiiiiiccccccccc,,proste nespiiii......

mirkaff
2. feb 2009

no a mozno by sme sa mohli zucastnit aj my toho stretka .zajtra mame kontrolu a uvidim co povie dokina.antibiotika sme vcera dobrali,,len neviem ci je vhodne ist medzi deticky aby cosi nedostali od nas 😖

jenna7082
2. feb 2009

no to mne doobeda nehrozi. ja tazko pracujuca zena...

lienka55
2. feb 2009

mirkaff ved ked ste uz zdravi ,tak by nemali nic chytit od vas. 😉 Piste dalej!

rikarr
2. feb 2009

mne doobedie vyhovuje a den????kedy napíšete vtedy sa dovezem....

jenna7082
2. feb 2009

a to sa vam chce v tejto cvachtanici po venku???? 🙄