Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

mirkaff
4. feb 2009

cau Janka.pekne vitam.moj drobec spi asi 10 minut a ja namiesto zehlenia sedim tu 😢

renuskacool
4. feb 2009

Vítam ta Tima 19..... 🙂

renuskacool
4. feb 2009

oprava tima 19-malé t... 😀 😀

mirkaff
4. feb 2009

konecne ziva debata 😀 cau renus

mirkaff
4. feb 2009

renus pojdes na stretko???

renuskacool
4. feb 2009

Ahojky mirkaff ja som tu len tak na skok,malý si rozkázal parené buchty-tak idem parit,už mi to kysneeee 😨 😨 😨

mirkaff
4. feb 2009

nikoho nikde..a to mam ist fakt zehlit???

mirkaff
4. feb 2009

sak dokedy nakysne,,,,,mozme hodit pokec.a co to stretko.sak zober dovolenku,aj sefa ak je mlady a pekny 😀

renuskacool
4. feb 2009

Neviem mirkaff,men sa mi ešte nevyjadril asi bude pracovat.....A malá mierne soplíkuje tak fakt netuším.... 😒

mirkaff
4. feb 2009

ja tela ze sefa....sak ty si na materskej

renuskacool
4. feb 2009

ja dovolenkujem furt šak mám MD,nie?A šefa mám starého a škarédeho-šedivého 😝 No keby bolo na mne,idem na stretko ale......

mirkaff
4. feb 2009

ja som MM informovala,dnes tu bola moja mamina a vzala si Martinku kym je marod.pssstttt ...uz jej nic vlastne neni.no a tak pojdeme.snad pojdeme.teda pojdeme ak nebude prsat

mirkaff
4. feb 2009

to sa pitas TM ci mozes ist.alebo si to zle vysvetlujem??

renuskacool
4. feb 2009

No snád vám vyjde čas...!!!!Ale hlásia tušim pekne v piatok.....

renuskacool
4. feb 2009

Ale nie,len že či doma bude-s malou,malý ved v škole....To si zle vysvetluješ..... 😀 😀 😀

janette4
4. feb 2009

veru, v piatok hlásia pekne nad 10stupňov.

miri, u mňa chrípka nehrozí,skôr zápal priedušiek, alebo zhoršená astma.

dnes tu tuším ešte nebola Jenna.asi výnimočne zarezáva 😀

janette4
4. feb 2009

ááááá malý konečne zjedol trochu banánu a aj už psí asi 15min.už bolo načase od rána. 😲

renuskacool
4. feb 2009

No ja utekám bo mi cesto pojde po kuchyni za chvílku....... 😀 😀 😀

lenca13
4. feb 2009

Tima to meno Timea nebolo moc planovane mali sme vybrate uplne ine a hlavne mm si do poslednej chvile myslel ze to bude chlapec no ale co uz 😀 inak Marko je velmi pekne meno 😉

jenna7082
4. feb 2009

jasne ze zarezavam 😀 dnes to vidim tak do 7 ... ide mi sem teta uctovnicka jupiiii .... ja chcem byt na materskeéééj !!!

janette4
4. feb 2009

jenna a kde robíš?

renuskacool
4. feb 2009

Ale jen......si rada že máš po nej.........či budeš mat za chvílu.....

rikarr
4. feb 2009

čaute

vítanm aj ja novú pisatelku 😀

ste sa bavili o pôrodoch ..ja som mala parádny, o 11 dní skôr ako bol plán ale šak do toho 38tt som to dotiahla.....mala som prirodzený a skoro bezbolestný, plodová voda mi odtielka v bare 😀 a bolesti tie ozajstné som mala iba pol hodku, inak som doktora klamala že máám tááákéé bolesti len aby ma neposlal na vzdycháren 😀

rikarr
4. feb 2009

jani ved jaja je šikovná a určite to so sústredením zvládne, je ešte čas

mary3
4. feb 2009

teda rikarr, ty si mala taky pohodickovy porod? to ti mozme len zavidiet 🙂))

lienka55
4. feb 2009

Ahojte,
taka som nastvana bola som v lidli a kupila som si stare pisctacie,zistila som to az doma. 😠

mary, tima19 je moja sesternica a pochadza z tej istej dediny ako ja a miraff,a jami3{Pobedim}.
janette my sme ju kupovali niekedy v maji,maly mal nejakych 9mes.a hned sme ju odskusali,bolo uz pekne pocasie. 😅
rikarr keby mala kazda zena taky porod ako ty. 😉

tima19
4. feb 2009

cau mary!ja nie som z mesta,byvame v pobedime,v marci budem mat 30-ku 😲
tima su prve dve pismena mojich deticiek,volam sa jana

lenca mm chcel tiez strasne chlapca,no nedali sme si to zistit,stale o tom rozpraval az som sa bala ked som mu volala ze je to dievca,ze ju nebude chciet,ale teraz je jeho milacik!
druhe som uz nevydrzala a dala si to zistit,tak sme vybrali marka 🙂

lienka55
4. feb 2009

Ahoj moja ,mas cas?Taticko je este v robote?

natsa
4. feb 2009

Bože baby čo tu píšeta mi až vlasy dupkom stoja.Čo si musíme kaýdá vytrpiet.Kaby bol porod na chlapoch asi by sme dávno vymreki.Moj malí sa narodil 8 dní po termíne aj to museli vyvolať.Najprv,že pojdem rodiť normálne a potom si to Kaščák rozmyslel,že cisárskim lebo malému vynechávalo srdiečko.bolo mi až do plaču ked mi to povedali.Pýtal sa ma či súhlásim aby ukončili tehotenstvo.tak som súhlasila aby som mala po všetkom a aby Danko bol Ok.

tima19
4. feb 2009

ahojcek lienka,taticko je na treningu,ako inak.
je u nas aj ado jankin,rado isiel sem do telocvicne na trening,a volal mi ci moze nechat ada u nas pokial bude na treningu....len som trocha do toho nazrela aby som bola v obraze,ale uz aj koncim lebo timea vymysla musim ich trocha zabavit...
uz si bola u mamy?