Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

lulu723
8. feb 2009

no vies to mi tak vtedy pripadalo,ze sa rovnako obliekate,lebo ste mali na sebe take sportove oblecko 😉 😉 😉

lenca13
8. feb 2009

uz si si to precitala 😀

sticker
8. feb 2009

Ale malá je zlatunká 😵 Krásne kukadlá má 🙂

lulu723
8. feb 2009

hej precitala 😀

lulu723
8. feb 2009

no a tie kukadla neviem po kom ma.ona sa stale len smeje ked sa ma fotit este jej tie zubky neni vidiet,ale uz to zachvilku bude 😀

jenna7082
8. feb 2009

tie kukadlá má po tebe 😅

natsa
8. feb 2009

Neviete mi niektorá poradit ako sa dá dostat meno do môjho albumu na tej stránke My space backgrounds?Pýtala som sa aj Lienky ale tá mi nevedela poradiť

lulu723
8. feb 2009

no uz som tu musela som malu okupat,nakrmit a dala buvat 🙂

sticker
8. feb 2009

Aj ja už mám Julku v postielke, ešte Janku...to bude horšie, lebo spala poobede, čo nespáva 😅 😝

sticker
8. feb 2009

Natsa skús u niekoho v albume kliknúť na link pod tým menom .......

natsa
8. feb 2009

Už som to skúšala.To meno si viem napísat len neviem ten odkaz odkopirovat a vložit do albumu.

tima19
8. feb 2009

Ahojte.....nestiham vobec citat co tu toho tolko popisete,v piatok vecer som si pozrela foto...
nieco precitala a isla spat...

ja som si myslela ze cez vykend si nepisete,ale omyl...
ja som mala vcera tiez upratovaci den,ako lienka a dnes sme sa boli" mocit"v termalnej vodicke.joj ako len bolo dobreeee!

lulu723
8. feb 2009

ja som si malu naucila,ze ked ju dam do postielky okolo pol 8 tak mi sama zaspinka.niekedy sa tam hra,ale potom sa otoci na bok a zaspi.ja len pridem ked je odkopana tak ju prikryjem a mam po starostiach a aj po placi. 😀

lienka55
8. feb 2009

Pekny nedelny vecer prajem,
my este nebuvame a mam za sebou akusi narocnu nedelu.Stale vela prace,uz som z toho unavena,esteze zajtra budum mat pokoj. 🙂
Vitaj lulu723,podla fotky mi nic tvoja tvar nehovori,ale mas nadhernu dcerku,takeho skerka. 😀

lulu723
8. feb 2009

Ahoj lienka no ja veru nemam byt odkial znama ja som pracovala z lencu13.A dakujem aj ty mas krasneho chlapceka 😀

janette4
8. feb 2009

ahojte, vítam ťa ja ja lulu.

pochopila som správne,že ste robili v emersone?na MCA som robila aj ja-na statoroch.

my sme dnes boli u mojich rodičov.moc sa mi tam nechcelo ísť,ale vonku bolo hnusne, tak sme aspoň nejako využili deň. a ja som sa chvíľu nemusela starať 😀

mary3
8. feb 2009

Ahojte babule, konecne som sa sem na chvilku dostala... maly este stale nespi, beha tu okolo mna tak sa hadam uz unavi....
Na tie muffiny som si robila normalne cesto, bolo dobre ale nejak sa mi moc nezdvihli, boli take ploske 😀 inak ja som ani nevedela ze na to je aj cesto v prasku...
Jaaaj, ja uz by som aj spala ale ten nas drobec ma nejak moc energie.....

sticker
8. feb 2009

Mary ja som robila tie z prášku, ale musím sa priznať, že mi moc nechutili....možno tie tvoje domáce by boli lepšie 🙂 Ja som na takéto veci ľavá, ale keď sa Ti niekedy bude chcieť, hodíš mi do IPčka recept? 😅 🙂

tima19
8. feb 2009

mam vyborny recept na mafiny,prikladam:::::.

125g masla
300g krystaloveho cukru
1 vanilkovy cukor
4 vajcia
1 pochutkova smotana
1 biely jogurt
1 prasok do peciva
400g hladkej muky
100g nasekanej cokolady
hrst hrozienok
nasekane vlasske orechy
susene ovocie

maslo s cukrom vymiesame,pridat cele vajcia,vyslahat,pridat ostatne prisady.
piect v papierovych kosickoch(take väcsie,plnit do polovice)
bude to taka hustejsia zmes

ak chcete skuste ,su fakt mnam 😝

andreao
8. feb 2009

Bable zase ste toho popisali, idem dočitat.
Tima dik za recept, určite skúsim....
Už teraz mám na ne chut. 😀

lulu723
8. feb 2009

Ahoj hej pochopila si spravne ja som robila aj na statoroch a aj na motoroch taka holka pro vsechno.hmmm pro vsechno zase nemyslim az doslovne 😀

lulu723
8. feb 2009

Ahoj tima a na kolko stupnoch sa to pecie?veru vyskusam aj ja recept 😉

rikarr
8. feb 2009

čaute

vítam lulu.....tvoja dcérka má krásne meno 😀 😀 😀 😀 😀 😀 aj ja mám také 😀 😀 😀

dnes sme boli unahánanyýýýýýýýý, poobede sme šli do PN na nákup (som ja šoférovala--sa už rozjazdievam) 😀 a potom švagrovia tam sme boli do večera, potom ma muž napálil a bolo..malá spí od 20,00 ako býva zvykom 😀

lulu723
9. feb 2009

Ahoj rikarr ty mas,ale nadhernu dcerku aj ja by som uz chcela,aby uz chodila. 🙂 este je leniva nechce sa prevalovat,ale zato v postielke jej to ide raz dva.ked ju dam sadnut tak len chvilku vydrzi potom pada na bok 😀 ,ale ked je v choditku to by ma stale nahanala takto stale lieta vnom po celom dome 😀

lenca13
9. feb 2009

Dobre ranko 🙂 Ludka bud rada pokym nechodi potom uz nebudes kludne sediet za PC 😀

lulu723
9. feb 2009

Dobre ranko aj vam prajem 🙂 hmmm asi mas aj v niecom pravdu.teraz mala zase zaspala tak som tu 😀

lenca13
9. feb 2009

A kolkokrat ti za den este spava?

sticker
9. feb 2009

Jáj, kde sú tie časy, keď malé spávali tak dvakrát za deň 😅 . Ja veru von nejdem, ale veď aj mám čo doma robiť 😀

mirkaff
9. feb 2009

Ahojte babuse.Vitam medzi nami Lulu..tak ty so emersonacka?? tak ked poznas lencu13 musis aj mna.napis mi IP aby som vedela kto vlastne si.........ta fotka na pase je moc mala....sama neviem kde ta zaradit.....no ani neviem o com ste pisali,,dosla som akurat po mafiny...aj sa mi ten recept Janulka celkom hodi,,mna tiez tak raz Martinka otravovala ze mafiny a ked som kupila ten polotovar,,tak nakoniec som si ich jedla sama pretoze nikomu sa nelubili..takze to som ich robila prvy a posledny raz vtedy.....u nas je v sobotu karneval,no a rodicia maju doniest obcerstvenie..tak asi urobim tie mafiny z dvojitej davky a bude...my sme tiez boli vcera u nasich..no babusky ja tam fotky nemozem pridat,,ja som nakoniec zistila ze nemam vo fotaku kartu....preto mi tam ukazovalo ze bateria vybita....MM stahoval fotky a takto mi nachystal fotak na stretko....hlava derava

simasa
9. feb 2009

Dobre ranko vsetkym.
Vitam lulu medzi nami. Troska sme Vas cez vikend zanedbavali, ale mali sme toho vela. Zasa docasne stahovanie, dve oslavy, nakupy, upratovanie, vypekanie... 😝
Kupili sme malej prve topanky, ale to su ine palky, ked chce clovek take slusnejsie 🙄
U Batu stoja okolo 900 - muz sa ma opytal, ci mi sibe, tak sme kupili u Garfielda za 700 - aj tak to nie je az taky strasny rozdiel. No ale povedzte mi, co je na tych topankach take drahe, som z toho normalne mimo... Mam taky pocit, ze na tom zasa len niekto pekne "ryzuje" 😠