Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

mirkaff
17. feb 2009

ahojte.tak my sme dnes hromadne spali,,ja by som spala aj dlhsie ale dite nedovolilo.....ale dobre padli aj tie dve hodinky.no Martinka ma taha von ze stavat snehuliaka....... 😖 som lemrava,,,,,a zobrat maleho do zahradky??

natali_pn
17. feb 2009

A da sa stavat snehuliak? nam sa to nelepilo, zda sa mi ze mrzne - a to urcite jak pozeram von, vsak su cencule.
Inak nasa neviem co mala, spala necelu hodinku a zobudila sa s hroznym placom. tusim sa zas niekoho nalakala. Ona od malicka jak keby citila, ze ju niekto uriekol. a dnes to bol sused ked sa jej prihovoril. Boli tam aj susedy a tie nic- neplakala.

mirkaff
17. feb 2009

Natali tvoja mala bola urecena???? snehuliak sa nekona,ved dokedy by sme sa vyvalili von.....martinka sa este uci vlastivedu a maly cita Slniecko...... dava,dava,tata,dava a furt dokola...ale co mu ten tato dava?? este nepovedal....asi urobim zajtra tu Pizzu,baby robila som klasicku hrachovu kasu a svokra sa mi cuduje ze jej by to do ust chalani nedali a pritom MM sa lubila ze jaka dobra,, a este sa ma ide pytat ze jak sa to robi...som nevedela ci sa mam zasmiat,,kukala som na nuk jak puk 😲 Erika a musi to cesto byt nutne na tom papieri na pecenie???

mary3
17. feb 2009

Pekny podvecer baby....
My sme dnes nakoniec ani neboli vonku, taka som leniva... ale zajtra uz pojdeme, musim ist na nakup....

Lienka- pozerala som nove Davidkove fotky, aky je zlaty, hlavne ako pomaha prezliekat periny 😀

lienka55
17. feb 2009

My sme spinkali poobede 3,5h,potom sme boli u timi19 na navsteve.Uz sme doma,pojdeme sa umyt dat do pyzamka a trosku sa pojasit a pomojkat do postele. 🙂

mary,Davidko mi velmi rad pomaha a pri vsetkom,ved preto nam to aj tak dlho vzdy trva. 😠 😀

natsa
17. feb 2009

Ja z toho nášho malého umrem.Pred chvýlov som ho dokúpala.Špliecha, výska rehocesa.No ked ho položím do postielky tak už je po smiechu.Nechce spávat potvora.Teraz fnuká.Je nak ☹ rmený,prebalený.a gu gu.

lulu723
17. feb 2009

Ahojte no ja som dneska veru isla z malu von a hned som to aj olutovala.chodniky neboli odhrnute tak som sa riadne namakala jak som tlacila ten kocik.tak som potom isla po ceste a vsetci na mna kukali jak na debila,ze kadial to chodim 😠 hmmm mala mi stale place neviem co je snu ani mlieko mi nechce zase pit ide ma porazit. ☹

natsa
17. feb 2009

a už spinká.Toíko náreku 😲

rikarr
17. feb 2009

,iri nemusí.......ja som zvyknutá dávať papier všade ale len preto že som lemravá umývať plechy 😝 ale nemusíš ho dať....

ja som robila najprv na jeden plech ale ten som sama zožrala tak potom som ešte jeden urobila. mňam...

boli sme vonku poobede aj s tatom a havom, havo vytiahol sane hore kopcom a my sme dolu spustili,odhrnuli sme a pozametali, viki pommáhala a ked som jej zobrala metlu tak hučala jak pavián ale šak už mi nohy zmrzli....ešte sme pozhadzovali cencúle lebo také fajné 20-40 cm nám vyseli zo strechy, keby to na niekoho caplo ho zabije....

lienka55
17. feb 2009

Poobede sa mi zdalo ze sa to topi ale teraz to riadne zamrzlo,to sa bude zajtra smykat. 😠

natsa
17. feb 2009

no

ja som bola tiež z kočíkom.Fakt je to u hubu.Budem si musieť na predek namontovať odhrnač 😀
Lulu ešťe malú kojíš?

lulu723
17. feb 2009

Natsa nie nekojim.mala som slabe mlieko tak som kojila cca 3 tyzdne a potom mi hned aj odislo 😒

rikarr
17. feb 2009

baby u nás ideme šmykom iba...je odhrnuté ale lad samý a na nom ujazdený sneh = super kombinácia na to že bývame v kopci

balá si nabila nos a bradu 😖

erika13
17. feb 2009

Ahojte baby,ale ste sa dnes rozpisali.Vitam Natali.
My sme isli narychlo do NM,o 16-tej busom,Romane sa rozpadli cizmy,tak sme museli kupit nove.
Boli sme v 3 obchodoch,kym sme kupili,a hned aj snehule,nech s nou mam o rok pokoj.

Tie kociky nezavidim v tomto snehu,ja som mala 8-koleckovy,viac som ho niesla,ako viezla.Teraz
uz mate lepsie kociky 😉

Erika,Viki si moc ublizila,alebo len oskrela nos a bradu?

lenca13
17. feb 2009

ahojte tak ja som sa bola dnes dat ostrihat aj s Radkou a mm bol poobede vonku s babami 😉 my mame dobry kocik mam dost velke takze sa v pohode prebrodime aj cez sneh 🙂

lienka55
17. feb 2009

Viki chudatko malinke. ☹ 😢

lulu723
17. feb 2009

no Leni ved aj ja mam velke kolesa dobre na sneh,ale to je tazko ked odhrnali na cestach sneh a vsetko to nahrnuli na chodnik 😠

simasa
17. feb 2009

Natsa, ja ju poznam ako Kolackovu - este za slobodna. Je to spoluziacky z vysky. Ale som ju od skoly nevidela. Ona je inac riadna mluvka, ze? Ale musela byt prestastna 🙂

natali_pn
17. feb 2009

CAuko,uz som tu -konecne.tie domace prace nie anie sa spravit same- musela som vytiahnut masinu a zasivat- no rucne si to neviem predstavit a to uz rozmyslam co bude zajtra na rade. Mala mi zaspala hned, aj ked mrndzala, ale to je naj uspavadlo- nech sa trochu vyblaci, polozim do postele, pohladkam po hlavke a potom pekne snicky 🙂
Inak ked vydim tie kociky s malymi koleckami alebo ich tam je jak na nakladaku- tak to vas baby lutujem. to sa krizi a blokuje jedna radost.tak to som sa poucila este v 1991 ked sa mi narodila segra-to bolo horor.My sme kupili taky jak traktor 😀

natsa
17. feb 2009

Je ukecaná.Bola velmi šťastná

simasa
17. feb 2009

A co zasivas Natali?

lenca13
17. feb 2009

ja ked mam volaco zasit tak to dam radsej mame 😀

natali_pn
17. feb 2009

ako tam mam vlozit foto, ked mi tam nevleze a vsetky fotky mam okolo 1,40 MB- 😖

naika
17. feb 2009

Ahojte som tiež z NMNV sem tam na Vás pozriem 😉 .možem sa spýtať ta holka čo ste ju spomínali Kutna za slobodna Kolačková ,neviete jej mamina je stredoškolska profesorka? Inak som tiež mamina ale moji drozdi su už taky vyrastenejší 😀

renuskacool
17. feb 2009

vitaj naika...!!! 😀

miriamkac
17. feb 2009

Caute babeny!

Simasa...tie hlasky TM su taaaaake trefne, vzdy sa na nich pobavim 😀 😀 😀 ....pozdravuj ho 😝

Vitam nove "tvare" bez tvare.... 😅 ....

My sme dnes boli na povinnej prehliadke ako trojrocny 😎 ....celkova spokojnost zo strany MuDr. 😅

Mirkaff......cakaj baliiiik... 😉 uz to pude...

simasa
17. feb 2009

Naika, ano pamatam si, ze jej mamina je ucitelka. Poznas?

simasa
17. feb 2009

Natali, napisem Ti do IP ako na to.

lienka55
17. feb 2009

ahoj miriamkac tak ako domace ulohy su zvladnute?A odkial si nakoniec zohnala opatrovatelku?A ak to nie je tajomstvo co tak stoji taka oooperka,cca? 😉

naika
17. feb 2009

jéj, ano bola my triedna bola to super žena a Kiku tak sme ju volali sme mali velmi radi.Dávno som o nich nepočula.super som rada že som sa aspom niečo o nich dozvedela.A podla toho,že si kiku pamatám ako dieťa, asi usudite,že mam ročkov troška viac ako Vy.Pokial to Vám nevadí mne nie 😀