Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

natsa
7. apr 2009

Mary a ty v akom vozíš?

mary3
7. apr 2009

Aha, asi aj preto som ťa nestretla, ja som pozerala po tom hlbokom.
My máme modrý športový Dema...

michaela2410
7. apr 2009

Ahojte, trocha som si vas precitala, dnes boli deti cely den vonku, tak som zvedava, o kolkej zaspia. Ja som behala este po kontrolach po doktoroch a potom som bola s nimi vonku, a mam pocit, ze som viac utahana ako oni 😔 asi zaspim prva

lienka55
7. apr 2009

Tak aj ja dnes zaspim ako male dieta,este som stihla umyt tri okna v pivnici,mama mi povarovala maleho a som unavena ako taky kon. 😀 😝

rikarr
7. apr 2009

baby čo to stretko??????????vo štvrtok som v meste......

natsa
7. apr 2009

Rikarr vraj po velkej noci

lulu723
7. apr 2009

no baby ja som zvedava aka bude noc,lebo mala spi uz od pol 7 ako drevo.uz bola zla ani kupat sa nechcela furt si zmolila ocka tak som ju ulozila do kocika chvilu povozila po dome a zaspala.teraz som ju bola preniest do postielky a dala mlieko to trochu pocuckala a spala dalej 😠

lenca13
7. apr 2009

ahojte tak prave som dozehlila 🙂 poobede sme boli v meste a sa mi zda ze bola aj Janett len som si nebola ista ci je to ona 😉
janett mas cerveny chicco golfac a bola si s mamou pri zmrzke?

tento tyzden urcite stretko nie ked tak az po Velkej noci 😉

lulu723
8. apr 2009

baby mala dneska absolovovala 2x nocnik a spravila kak aj cik tak to zacalo hrat a sme sa tesili jak male decka 😀 idem na Turu k mame tak sa budeme v turej kocikovat tak tu dnes nebudem zatial papa 😀

erika13
8. apr 2009

Dobre ranko,baby konecne som vas precitala.
PC ani nezapinam,lebo pri nom sedim min. 2 hodiny.Tak sa radsej venujem zahradke,bicyklu a korculiam 😉
Romana do 1,5 roku bola len na mlieku(milaciky,jogurty,mliecne polievky),lebo maso nechcela jest,nenuteny vegetarian 😀 a zelenina a ovocie
Lamada rezy-dobry recept,vyskusam 🙂
Vcera sme boli pozriet Laugaricio v TN,su tam lacnejsie,aj drahe obchody.Ked budu zlavy,nakupime.Na poschodi je velky obchod pre deticky,tak som si pozrela minivecicky,aj kociky,ale tie ceny 😨

lenca13
8. apr 2009

Dobre rano 😉 moje dieta my zaplo PC 😀 😀 😀

Timea trochu kasle ale snad to nebude nic vazne a spala celu noc co sa nam uz davno nestalo 🙂

mary3
8. apr 2009

Ahojte...
Leni to Timejka ti zapla PC? šikovná babula 😀
My sa zachvilku chystáme von, lebo Lukáš už nevie čo so sebou....
Erika, my budeme aj vo štvrtok pobehovať asi niekde v meste tak sa možno stretneme...

rikarr
8. apr 2009

ahojte

viki včera spala už sama vo svojej izbe 😝 😎

mary potom sa ozvi.....oranžový kočár mám s takými tykadlami namiesto rúčok 😀

mirkaff
8. apr 2009

caute babuse..tak spetne pozeram ze co ste o com mali debatu...tak si predstavte ze nas maly jedol masteny chleba 😢 lenze pri prilezitosti ze mi sme boli u nasich,,ja som vesala pradlo,Ondrejko bol v postielke a moj tato,,63 rocny dedko nakrmil za mojim chrbtom maleho mastenym chlebom,,a maly valil do seba a ked som dosla do kuchyne tak hovorim a ty papas masielkovy chleba a tato ze nie nie normalny masteny........skoro ma jeblo,ale prezili sme to...mama mu potom vypucuvala zaludek,on sa s nu povadil ze nechcel aby bol maly hladny.....ako keby nebol pol hodinu predtym jedol............ 😢 no nas maly papava bravcovinku a kuracinku od 7mesiacov,trosku neskor mal zajacinu,rezen este nejedol,, a zo sladkeho jedava piskoty a marina kekse a tie nesolene chrumky,a rybu ziadnu,ta nas caka o mesiac.......Natsa hod sem link na tie lambada-rezy....alebo stranu,,nemam to kedy hladat.....DDDDDdikyy

janette4
8. apr 2009

ahojte. Lenča áno, bola som, čo si sa neozvala?ja som si ťa nevšimla,kde si bola?

my sme včera spravili našej babine "výmak",nevedela,že prídeme,keď sme sa objavili vo dverách,ostala kukať ako puk. chcela som malému kúpiť nejakú šiltovku na šnúrky, lebo nosí tú šatkošiltovku a stále si to strháva.
inak, včera sme išli prvýkrát autobusom. baby, keď chodíte s kočíkmi autobusom, pýtate sa najprv šoféra?ja som sa nepýtala, hneĎ som išla k zadným dverám a keĎ som si išla pre lístok, sprdol ma,prečo som mu to neoznámila,že nastupujem s kočíkom,že na predných dverách je oznam.ja som mu povedala,že ma tam videl stáť s tým kočíkom a ten oznam má byť nalepený na zadných dverách,lebo pokiaľ viem,kočíky prednými dverami nechodia.
inak otras, každý sa tvári,že ťa nevidí a keď chceš pomôcť, musíš sa doprosovať.malý mi od pol3 nespal,takže večer som ho len prezliekla do pyžamka,nakŕmila a 5min. netrvalo a spal.ani kolotoč nestihol dohrať. 😀

mirka, tie rezy natsa písala asi 2str. dozadu.vyzerajú dobre, chystám sa ich robiť na víkend.

mary3
8. apr 2009

No tak my sme nakoniec ešte von nešli, Lukáško zaspal... takže keď sa zobudí, vybehneme....
Janette a aký bol malý v autobuse? My keď ideme busom tak náš Lukáš strašne reve.... ale vlakom v pohode, to sa mu páči...
Erika, ok, tak keď ťa uvidím, ozvem sa

natsa
8. apr 2009

Mirka najdi si to, nechce sa mi to písat alebo ti prepošlem ja som ho písala Lienke do ip

lenca13
8. apr 2009

Ahojte doobeda sme boli na nakupoch 😉

janett sedeli sme na lavicke pri zmrzke bola so mnou aj radka a mam sportak modry 😉

lienka55
8. apr 2009

Ahojte maminy,
doobeda sme absolvovali nakup u nas v potravinach,prezliekla som neplanovane periny,periem uz asi 4praaaacku 😝 a umyla som dalsiu ,,dieru v pivnici. 😝
Dnes bol u nas aj vypredaj tak som nejake drobnostky kupila. 😉 Konecne trosku odpocivam. 😅

lenca13
8. apr 2009

poobede prisla Romca tak som jej dal von Timeu aspon je doma chvilu klud 😀 ja som umyla sklo v obyvke 😉

michaela2410
8. apr 2009

Ahojte, pod dlhom dni stravenom s detmi vonku si vas idem precitat, som utahana ako pes a cudujem sa, ze lukas este nespi, lebo dnes idmietol cez obed spat, tak som myslela, ze padne ako podtaty. 😀

rikarr
8. apr 2009

čauteeee....

no my tak lite deň sme mali, ráno sme uvarili, karfiolovú polievku a cukinu a zemiaky, potom sme umyli podlahy, šli na poštu, boli hodku vonku na dvore, najedli sa,viki šla do izby že bože spať a mne došla švagriná robiť melýr,odišla, viki som sfúkla že ešte nespí tak zaspala o 13,00 a ani nie za 45 min. bola hore lebo šak smetiary nechodia po tichu 😖 tak sme sa čosi pomotali a šli s tatom na kofču, potom domov sa navečerať a zas von....a tak dokola....potom sme boli u švagrovcov kuk malé štence,do vane a spať 😎

som KO - totál......idem si urobiť nejaké mňam aaa spísať nákup ....to zas bude A4 😀 mangel sa poteší 😀 😀 😀

lulu723
8. apr 2009

Ahojte baby tak mi sme dosli z pohotovosti sice mala bola na turej ale bola nejaka divna stale mala hnacku rano vracala,ale tomu som nevenovala pozornost az ked zacali hnacky tak som to pripisovala,ze sa jej tlacia zubky no len potom jje mama dala banan a ten vsetok vyvratila uz jej vyhupla teplota na 37,8 tak sme leteli na pohotovost.tam ju doktor pokukal a nakazal,aby nic nejedla len vodu,aby stale pila a museli sme kupit paralen cipky od horucky tak som jej ho dala polozila do postielky a buva,zajtra skoro rano ideme k nasmu doktorovi asi jej budu brat aj krv ☹ ach jaj take starosti mame teraz a to sa cely den smiala len bola stale ospala a este ta teplota normalne ma to nalakalo,lebo este ziadnu teplotu zatial nemala.doktor povedal,ze to bude nejaka viroza ☹

michaela2410
8. apr 2009

Lulu, drzim palce, nech to rychlo prejde 😉

lulu723
8. apr 2009

dakujem Miska ja dufam,ze to prejde,lebo zrovna sa nieco taketo deje ked idu sviatky ☹ idem spat,lebo sa mozno nevyspim a zajtra budem ako matoha u doktora tak zatim papa ☹

lienka55
8. apr 2009

maminy tak co sme si mysleli ze ked budeme s detmi vonku uz dlhsie,ze sa unavia,tak sme asi my viac z nich unavenny. 😝 Aj ja padam dole nohami,nastastie my uz spime. 😔

lulu,prajeme skore uzdravenie. 😅

mirkaff
9. apr 2009

caute babuse.......my sme mali vcera tiez aktivny den......pobede spal asi 30 minut.....nestastny rozhlas,,my ho vzdy chytime ked sa to u nas zacina tocit okolo spanku 😒 pobede sme este isli na vypredaj,hlavne som nakupila Martinke niake teplaky a kratase co idu do skoly v prirode,,a asi 15 parov ponoziek.....malemu nic,,chcela som tricka,,ale nanho nebolo,,,navecer isel tata so svokrovcami do teska a kazala som mu kupit malemu tenku jarnu ciapku,,aby mu to zakrilo uska a on donese klobuk 😀 😀 😀 a este k tomu mu je az moc velky,,tak ho pocka do buduceho leta.."posli chlapa na nakup" aj to tak dopadne.....my sme si spravili navecer kolecko okolo dediny..popri potoku,,okolo Lienky55..........mas paradny vencek na dverach.......cence..lubi sa mi........a maly mi zaspal na tej spacirke,,,este som potom hrala s Martinku begbinton..ci jak sa to pise....a veru o 22 hod som zalahla ale maleho asi uspaval Ondrej,,lebo jak som lahla uz som bola stolverka.........Lulu nech sa Ericka cim skor vyzdravie.....je to na prd,,,,,take malinke a take choroby......

mary3
9. apr 2009

Dobré ránko babule....
Tak my sme sa práve naraňajkovali a neskôr vybehneme von.... aj včera sme boli poobede dlho vonku, malý sa zasa vybehal, neviem kde berie toľko energie, potom ešte aj doma lietal po celom byte až do večera....

Lulu- skoré uzdravenie maličkej....

Mirka- no to poznám poslať chlapa do obchodu.... náš tatík zaz išiel malému kúpiť kraťasy a ja doma pozerám na vysačku a tam že chlapčenské plavky 😀 ale neva, sú pekné a aj ich znosí ako kraťasky... A ešte raz keď išiel kúpiť body tak kúpil overaly 😀 ale tiež sa nám zišli, malý v nich spáva a aspoň ho to nikde netlačí, žiadna guma ako na pyžamku....

lulu723
9. apr 2009

ahojte veru aj MMked ho poslem do obchodu tak vsetko kupi okrem jednej veci co som mu ja nakazala,ale uz som si zvykla 😉
dakujem baby odkazem Ericke vase pozdravi.uz je na to lepsie len v noci som ju musela prebalit co mala zase hnacku kazdu chvilku som jej davala caj.rano sme isli k doktorovi ten nam dal kvapky proti prehananiu a jednu tabletku kebyze zase vracia to jej ju mame rozdelit na osminku a dat jej to.spravila som jej ryzovu kasu to hned spapala co bola taka hladna vcera som jej totiz nemala nic davat na jedenie len cajik mala pit.a urobim jej mrkvovu polievocku a potom jej dam este bananik a hadam uz bude v pohode.dnes mala len 36,9 teplotu tak uz je to na dobrej ceste.teraz buva uz vyse hodiny tak mam chvilku pokoj,lebo mi stale len narieka.inac zevraj ma nejaku brusnu virozu a ani neviem kde ju chytila ☹

janette4
9. apr 2009

ahojte. lulu to môže aj vzduchom. aj my sa pripájame a prajeme skoré uzdravenie.U takýchto drobcov je najhoršie, že ešte nevedia povedať,kde ich bolí, musíme len hádať,čo im asi je.

Lineka, Yamaha sa mi neozvala,ale pozerala som albumík,malá je zlatá, ale keď som v Turej,pozerám po kočíkoch,lebo má neprehliadnuteľný kočík. ale ešte som ju nestretla.

My sme boli včera na dlhej prechádzke, na Dubníku aj u manželovej babičky pozrieť, prišla som total uťahaná.aby to nestačilo,fest sme sa pohádali s našou susedou,ktorá nám pije krv ,čo sme sa nasťahovali a včera pretiekol pohár mojej trpezlivosti.malý bol chúďa tiež unavený,asi zo slniečka,lebo vonku si pekne pospal,skoro hodinu.zaspal ani nie do 5min.
Dnes sme išli von už doobeda,lebo má nejaké nervné obdobie, stále spolu bojujeme pri všetkom.a tatina máme po nočnej, včera kvôli malému toho moc nenaspal,tak sme radšej vypadli,nech sa vyspí aspoň trochu.
Išla som do Billy na ovocie,mali tam orchidee,tak som si hneď 2kúpila. 😀 na ovocie pôjdem poobede,keď sa drobec vyspí.