Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

mirkaff
2. máj 2009

zdravim vsetky konikarky.........uz som vyspana.........tak my sme vcera absolvovali vylet do ZOO lesna......maly ani nemrncal,,po ceste ukazkovo spal,,este sme sa zastavili v Luhacoviciach......v penny markete na plienky.....den nam rychlo ubehol,,ale bolo tam paradne......a teraz sem posadim MM nech skopiruje fotecky,,nech mozem dolozit.Natsa jaky su ty chlapi mudry..kedsom ti pisala IP tak MM sa rehotal ze ti to vysvetlujem ako blondinka blondinke.......

natsa
2. máj 2009

Mirka ved to sú to chlapy,ako keby zožrali múdrosť sveta ale keby nebolo nás tak by to dopadlo.napr.ani moj nevedel ako sa to kopíruje a pritom vie na PC kopu vecí 😉

lulu723
2. máj 2009

Ahojte baby tak ako?deticky su zdrave?my sme nastastie zdrave 🙂

Mirka aj ja mma na plane ist do tej Lesnej ja som tam uz bola,ale chcem tam ist aj z malou 😉

tato noc bola super zobudila sa az o 4:40 to jej isiel tato zarobit mlieko a dokym prisiel mala zase spala a potiahla do 7 tak sme vyspaty len to ma sere,ze zase isiel do prace,ze uz len popracu vercajch a pride domov o nejakej 11 comu neverim,lebo urcite sa dovali o nejakej 15 a bude trtosit zase po dvore a bude zvarat malej tycky na hupacku asi ma z neho porazi a potom sa cuduje,ze nechce hovorit tata len mama vyprava 😠

no a ja taky problem z muzikom nemam,ze sa mi smeje ked nieco neviem na pc spravit,lebo on vie take iste velke prd na pc ako ja 😀 niekedy som mudrejsia ja a niekedy on tak sa tak doplname 😀 😀 😀

mirkaff
2. máj 2009

dolozila som fotecky........

andreao
2. máj 2009

Ahojte, mrkla som sem a tu to normalne ozilo....
Miri deticky nááádherne, vidiet, ze sa Vam vylet vydaril.
Leni aj Tvoj malý teda chlapisko, no neviem, neviem, baby pozor.
Prajem Vam pekny den.
A este Natsa, mrknem pocko a ozvem sa.

lienka55
2. máj 2009

Ahojte,
no to sa vam len zda na tych fotkach,ze je chlapisko,on je take drobatko v skutocnosti. 😀 My makame dnes,varim robosom,a maleho mam az do zajtra u mamy.
Musela som zacat brat po 3tyz. uspesneho odstavenia tabletky na zastavenie tvorby mlieka a je mi strasne od nich zle.Som ako keby ma ovalili mechom.
😀 😝

mirkaff idem mrknut fotecky. 😉

lienka55
2. máj 2009

mirka tak tam kde je Martinka s Ondrikom na zltom konikovi a Ondrik s Ondrejom pri studni tak tie su naj.... 😅

natsa
2. máj 2009

mirka pekne fotecky.Deturence su naživo ešte peknejšie.Ešte sme tam neboli ale vyzerá to tam pekne teda aspon podla fotiek

janette4
2. máj 2009

ahojte.mirka,my sa tiež chystáme do Lešnej, len musím dať malému spraviť pas.

My sme včera boli v Bojniciach.spravili sme si fajn výletík,len som si zmyslela až okolo 10tej,že pôjdeme.prišli sme total unavený.Matúška viac zaujímali deti naokolo ako zvieratká.

V poslednej dobe máme hrozné noci.2zubky má vonku a ďalšie sa asi nalievajú,lebo k nemu vstávam aj 20krát za noc.Ráno som jak malé mača a mladý pán sa veselo na mňa vyškiera z postieľky a čaká,kedy si ho vezmem k sebe,aby s apo mne mohol liepať ☹ .

andreao
3. máj 2009

Ahojte, prajem peknu slnecnu nedelu....
Natsa co tak zajtra? Pozerala som pocko a potom uz
nehlasia bohvieco. Napis kedy a kde, inak baby mozete sa k nam
pridat, ak mate chut....

natsa
3. máj 2009

Adka súhlasím.Ja navrhujem okolo 10.00 pri fontáne.ak chcete baby príst tak prídite.Napíšte potom ktorá môže.

andreao
3. máj 2009

OK plati, o 10,00, inak mam cerveno-cierny sportak Quinny.
Tesim sa na zajtra...... 😉

lenca13
3. máj 2009

Ahojte tak my sme boli dva dni u svokra bolo dobre akurat hrozna zima tak so musela pozicat Timke veci od svagrinej aby sme mohli ist vobec von 😉

Miri krasne fotky 🙂

natsa
3. máj 2009

včera sme boli mrknúť v TN.Pokazil sa mi mixér tak sme kupovali nový.Pred týždnom som bola na prechádzke,išla som cez taký podchod medzi činžákmi a či po mne niekto nehodil sáček aj z vodou?No netrafil sa ja som totiž zastala ked som naprávala malého tak mu to nevyšlo.Ostala som na.....podla mna to nieje normálne a ešte ktomu ked má niekto dieťa zo sebou.No to musale byt nejaká riadna k.... 🙄 Kebyže ma trafí a nedaj bože malého a zistím,že ktoto je tak nech si ma neželá! 🙄

natsa
3. máj 2009

http://www.predlohy.sk/
mrknite už dlho snívam že raz niečo bude mať Danielko v izbičke.

lienka55
3. máj 2009

natsa tak to je sila,ale viem ze to robievaju aj ked nebyavam v cinziaku.

mirkaff
4. máj 2009

zdraviim.......co uz tym ludom hrabe..take cosi.....asi to boli niaky pubertaci,,no my sme mali ked bola Martinka tretiacka,,to vlastne nastupila do novej skoly jeden problem....jej sa dost dlhy cas vyhrazal jeden siedmak ze ju zaskrti,,a ona mala nahrozene od neho ze ked to povie rodicom tak ju aj zmlati....baby ja som si to vsimla az ked mi dost casto nachadzala na sebe niake choroby,aby sa vyhybala skole,proste sikanovanie..a ked som dosla do skoly za riaditelku tak mi povedala ze mam nanho zavolat policiu.......a nebol to ani romsky chalan......tak jednoducho som si ho vystopla ked maval trening a raz v pitok pobede som ho vymakla v skole a jak stal na schodoch tak som spustila taky hukot po skole ze som ocula svoju vlastnu ozvenu z druheho kridla a zdrapla som ho za tricko pod krk ,,a tak nanho nahukala ze nebolo treba volat ani policiu a mame odvtedy pokoj........a teraz ma tak slusne zdravi..by ste nechapali.......

mirkaff
4. máj 2009

tak tie predlohy su paradne.........ja by som dala aj toho macka pooh......... 😀 😀 😀

rikarr
4. máj 2009

ahojteeee

tie predlohy sú krásne..ja som viki tiež pomaľovala izbu .... 😉 http://www.mimibazar.sk/rodinne_fotografie.php?...

som chorá trocha ale zajtra idem do mesta ....vraj nemá byť elektrina u nás a ja mám všetko na elektr. takže pojdem radšej k našim ....

ten sáček z vodou .... 😖 riadny magor to musel byť

michaela2410
4. máj 2009

Zelam pekne stretnutie pri fontane! ja musim letiet do prace, tak papa 😉

natsa
4. máj 2009

mirka dobre si spravila.ja by som spravila to isté.je pravda,že tie detska sú strašne drzé.ja ked som bola malá tiež som robila zle ale mala som aspon pred niečim rešpekt.

jarabicka
4. máj 2009

Ahojte babenky, môžem sa k vám "votrieť"???...som tu nová, čerstvo presťahovná z východu a potrebovala by som kontakt na MUDr. Durdíka...nemáte niektorá???...čakám bábo, som v 38.týždni tehotenstva....beriete medzi seba aj "východňarky"??? 🙂

natsa
4. máj 2009

erika a to si kreslila sama alebo podla šablony?

andreao
4. máj 2009

Jarabicka vitaj, poslala som ti IP, mrkni.

mary3
4. máj 2009

Ahojte babule, blbol mi net tak som nemohla pisat....

Jarabicka, vitaj medzi nami 🙂

Baby, maly mi v sobotu zletel z postele a taku ma modru hrcu na cele.... esteze sa nic horsie nestalo...
Teraz pozera rozpravku tak sa tu zasivam 😉

mary3
4. máj 2009

Jarabicka, byvas priamo v NM?

mirkaff
4. máj 2009

jasne ze berieme...my privitame kazdu novu osobku......a kontakt?? vecsina z nas tam chodi ale u nich v ambulancii ako keby sa telefony nezdvihali.........si priamo z N.M.???

janette4
4. máj 2009

dobré ránko babule.

vitaj Jarabička, jasné,že aj východňarky.Tehuľku tu ešte nemáme. 😉
Trošku sa nám predstav,kde bývaš a tak. a čo bábenko v brušku?čo bude?

ja mám za sebou otrasnú noc.nemohla som spať,lebo som rozmýšľala nad mm.včera večer sa dosť škaredo pohádal s rodičmi kvôli mne a malému.Večer k nám prišiel svokor, a keďže má dosť hlasný prejav,hneď vo dverách som mu ukázala,aby bol potichu,že malý spí.kým sme prešli do kuchyne,ukázala som mu to ešte raz,lebo evidentne to nepochopil. prišiel za mužom do kuchyne a začal hukať, tak mu muž povedal,nech je potichu,lebo malý spí. a on mu na to povedal,že a čo sa posere. ja mu na to,že kľudne sa môže aj posrať,ale potichu bude,lebo malému idú zuby a podchvíľou mi reve.on sa urazil a išiel preč.Muž išiel po chvíli k nim,ale prišiel domov a začal plakať. pýtala som sa ho,čo sa stalo. on prišiel len po dvere k rodičom a keď si vypočul čo jeho otec doma hovorí,otočil sa a išiel preč.ani mi nechcel povedať čo,ale viem si predstaviť,lebo ja som pre nich len "mešťanka".jemu sa nepáči,keď mu niekto odvráva alebo povie,že nemá pravdu.Potom muž volal mame a škaredo sa pohádali.
Vidím,že sa trápi, na jednej strane som rada,že sa nás zastal,lebo my sme teraz jeho rodina,ale na druhej strane nechcem,aby sa kvôli mne hádal so svojimi rodičmi. baby,čo by ste spravili?