Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

natsa
21. máj 2009

Ved Evke mali dať tú vyvolávačku a tuším má dnes termín.

lulu723
21. máj 2009

no nedali,lebo sa neotvara a termin ma az zajtra.uz je cela nestastna z toho.

kamoskyna kamoska tiez rodila v TN a povedala,ze je to cosi hrozne,ze ju nechali 10 hodin trapit pokial nebola otvorena na 10 prstov.ked to bude aj somnou takto tak ani dalsie nechcem strasne sa bojim. 😒

mary3
21. máj 2009

Lulu a nerodila si prve cisarskym?

lienka55
21. máj 2009

Tak ja to mam stastne za sebou 🙂 ,nasla mi dva kazy,ale robila mi iba jeden,lebo maju vela roboty a ten druhy mi bude robit az v septembri. 😠 Bola by som radsej keby som to mala uz za sebou naraz.
Co sa tyka toho ockovania proti zltacke typu A tak nam to tiez dr. odporucovala po 1roku,ale my sme boli stale chory,potom tie operacie,tak sa to odklada stale.

mirkaff nie ja chodim do Podolia zubarke.Uz od zakladky. 😉

janette4,minule ked bolo stretko,tak ja som zavelila ze bude vtedy a vtedy,o tolkej a tolkej a bolo.Tak sa dohodnime konecne!!!! 😉 Lebo sa len o tom stale hovori a nic z toho. 😉 🙂

rikarr
21. máj 2009

baby aj moja segra tak bola .....

prvého mala tak že jej odtiekla voda v utorok v noci a malý sa narodil až vo štvrtok na obed ...nechceli jej urobiť cisarák že nech sa len pekne otovrí a ona sa neotvára, tolko vyvolavačiek čo dostala a nakoniec teda porodila normál ale ked sa malá narodil a mal vyše 4´kg doki povedal že mala rodiť cisarskym...no a druheho prenášala, bol ešte väčší ako prvý a tiež vyvolavali vyvolavali a čakali kým sa otovrí ...katastrofa

natsa
21. máj 2009

tak niektorá zavelte,lebo ked som ja zavelila tak sme sa streli iba mi dve z Andrejku.

lulu723
21. máj 2009

mary3 ano mala som cisarsky.

a preco sa odporuca ackovat proti zltacke A?

lienka55
21. máj 2009

lulu neodporuca sa, je to na tebe ci das malu zaockovat proti zltacke typuA,lebo Beckovu maju v povinnom ockovani. 😉

mary3
21. máj 2009

Lulu ja som sa len preto pytala že teba hadam nenechaju vytrápiť ale možno aj druhé pôjde cisárskym... ja by som druhe chcela prirodzene ale bojim sa aby mi nepraskla maternica a ten cisarak nebol taky hrozny ako som sa bala....

Mne to očkovanie proti hepat.A odporučila dr keď sme rozmýšlali o očkovaní proti kiahnam, tak na tie som ho nakoniec nedala ale na tuto žltačku dám určite... už teraz sa chodíme často hrať do škôlky tak sa na to už asi pôjdem popýtať....

lulu723
21. máj 2009

jaaaj 😅 no teraz sa ponahlam a mala akurat zaspala tak ma ide vykotit.to ju musim nakrmit,prebalit,obliect juuj sak to nestihneme 😠

rikarr
21. máj 2009

aj ja dám viki zaočkovať proti žltačke ..ale až bud. rok ked pôjde do školky..proti kiahnam nedám, ked som to zniesla ja znesie aj ona ....ani proti chripke nedávam ...

pneumokoka sme mali do roka za sebou tak toho už netreba ..ale som rada lebo odkedy sme dobrali poslednú injekciu mala iba nadchu

no idem sa učit

mirkaff
21. máj 2009

no tak to u nas budeme musiet tiez pouvazovat o tom Acku.neviem preco caka s tymi pmeumokokami,aj som jej hovorila ze uz mladsie deti od neho su davno zaockovane.....ale sak rok sme mali tak uz jej to pripomenem

dnes ked sme boli vonku tak maly stratil sandalku...este ze som to vcas zbadala....vratila som sa niakych 20 metrov...len neviem ci by nas bola pockala keby som si to vsimla neskor..hned mi prisla namysel ta piratka v meste

cil vyhukuje z postielky mama mama.....ale mama konikuje,,tak musi buvat...uz je jeho cas

Ano,,BABY musime si dat stretko......LIENKA55 hod nam datum,hodinu a miesto a my vseeeeetky pribehneme...

fiha LULU ty si taka astrologicky zalozena 😀 😀 😀 no tak to si aj strihas nechty podla mesiaca,aj farbis vlasy 😀 😀 😀 ale neber to v zlom,,,,,,,,,

mary3
21. máj 2009

Baby malý sa mi poobede zobudil s takym strašným plačom... chudatko, to tie zubky ho trápia, nechce ani poriadne jesť, nič neobedoval len vypil mlieko, dufam že už mu skoro vylezú....
Pridala som nejake fotky nášho krpca...
Mirka, aj ja sa čudujem prečo vaša dr čaká s tým očkovaním... a komu chodíte? niekomu tu v NM?

lenca13
21. máj 2009

Ahojte tak dnes sme boli s kamoskou na vylete na Starej Turej 😉 u dalsej kamosky bolo super baby boli zlate aj ked sa hrala kazda osobitne 😉
Nam tiez doktorka odporucala ockovanie proti hep.A az ked zacne chodit Timka do skolky,minuly tyzden bola Radka na ockovani

lienka55
21. máj 2009

Skusim to naorganizovat niekedy ked bude ta janette v Meste? 😉

Zabudla som vam povedat ze som o 23,24eur lahsia prisla od zubarky. 😝 😠 Cez tyz. priniesol malemu jeden znamy jahody,on mi ich nechce,nechutia mu,motovidlo,nevie co je dobre?Ako su na tom vase deti s jahodami?

lulu,mala som kolegynu,ktora sa riadila tiez tymto kalendarom. 😉

mary,aj ja som upistana,lebo mi rozripala este jeden zub,ktory mi bude robit az v septembri, a boli ma. 😠 ☹

lienka55
21. máj 2009

Hodila som tiez foto s jahodami. 😉

mary3
21. máj 2009

Lienka, pozerala som foto Davidka s jahodami, aký je zlatý....
Ja som skúšala dať malému jahody cez víkend prvýkrát ale tiež ich nechcel, len jednu oblízal a zakrútil hlavou že nechce....
Teda a tým zubárom, to je hrozné, ja keď tam mám ísť tak ma bolí brucho aj týždeň dopredu od strachu... tak prajem nech sa to čím skôr zahojí a nebolí...

lienka55
21. máj 2009

mary3,mrkla som vase fotecky,nemohla som ich chvilku najst.Davidko ma presne take iste teplacky ako Lukasko 😀 😀 😀 ,tie sede.
A zabudla som ti uz minule pochvalit navliecky,hrozne sa mi pacia a hodili by sa mi do spalne. 😉 🙂

mary3
21. máj 2009

Lienka, tuším navštevujeme rovnaké obchody, aj na tom stretku mali naši drobci rovnaké nohavice 😀 😀 😀
A návliečky nám kúpila svokra, ja mám strašne rada oranžovú čo sa týka doplnkov do bytu tak som sa im vytešovala....

lienka55
21. máj 2009

A ozaj ani som si to neuvedomila,ze mali aj minule rovnake? 😀

natsa
21. máj 2009

no mne sa dnes nič nechce.Po včerajšku mám melancholickú náladu.No verím,že zajtra bude lepšie tak plánujem opucovať lustre,upratať úložný v posteli,poumývať radiator a uvidím čo stihnem.Nech mám chvýlu pokoj tak si všetko zaradom upracem.Musím využiť že nemusm variť.ešte nám ostal plný hrnec výborného gulášu z karu.Lienka malý je pekný na každej fotke neviem čo je chutnejšie či on alebo tie jahody 😉 takú" pomoc" by som aj ja uvýtala.Na jahody sa aj ja teším a hlavne na melony, celé leto budem mať v nom hlavu pichnutú.dnes sa mi malý schovával v postielke za tým závesom čo sa dáva aj z hniezdom no neviem ako sa to volá.tAK sa tomu rehotal.
Myslím na Evku,že teraz byť v nemocnicy ked je pekne nieje žiadna výhra tešilo by ma iba to že čochvýla budem držať v náručí svoje dieťa.

michaela2410
21. máj 2009

Ahojte, neprecitala som vsetko, ale naskor blahozelam Ericke k vymesaciu. 😀

Dnes mi preplachli jednu dutinu. Ono to nebolo cele take zle, neprijemne bolo len to, ked mi tam narval tu zeleznu ihlu, fuj. 😖

Dufam, ale ze uz to bude dobre. Len by som sa chcela este zbavit toho kasla. Dr. mi dal aj na pat dni akesi atb, tak dufam, ze to zaberie aj na tie moje dychacie cesty.

Proti Acku so chcela dat zaockovat uz vlani, eln mi to nevyslo. Ono clovek nevie, kde co moze lapnut. No a pred necelymi tromi rokmi sa brat vratil so zltackou z Tuniska a kedze sme s nim boli v kontakte, museli nam aj detom brat krv a kontrolovat to. Boli to patalie. Tak som mala skoro rok jeden recept napisany, to som dala minuly Tyzden Tomasovi a mam uz odlozenu injekciu aj pre Lukina v lekarni, ale dnes sme neboli, lebo v noci akosi kaslal, tak pojdem zajtra alebo buduci tyzden.

michaela2410
21. máj 2009

A este ste tu rozoberali cisarak. Ja som prveho mala cisarskym a druheho normalne. A ked sa ma pytali, co je lepsie, hned po porode som tvrdila, ze cisarsky, lebo som bola riadne ubolena po tom normalnom, ale uz po par dnoch, ked som si uvedomila, ze som mala LUkina hned pri sebe, uznala som, ze kazdy sposob ma svoje vyhody aj nevyhody.

lienka55
21. máj 2009

natsa,dakujeme za same pochvaly.On mi velmi rad asistuje v kuchyni.Neboj sa ked uz zacne Danielko chodit budes mat aj ty pomocnika v kuchyni. 😉 😀

natsa
21. máj 2009

Miška maroduješ alebo robíš?keby si aj robila to by sa ti asi hovorilo zle,že?Nemáš alergiu na pel?
No ja už sa teším na to ako malý začne štvornožkovať atd,už teraz je z neho zázrak,ked ho nemám na očoch tak ho dám do postielky no aj to som ho pristihla ako začal skúmať čo je za postielku,až ma tak obarilo.On ked robí niečo nekalé tak čuší podla toho viem,že niečo stvára. 😝

rikarr
22. máj 2009

ahojteee

my jahody papáme jedna radosť ...všetko ovocie aj zeleninu zhlce okrem rajčiny a papriky.

ako evka????

baby foto super ....

janette4
22. máj 2009

ahojte.mary, aj ja som zaťažená na oranžovú.Aj Maťa obliekam dosť do oranžovej, aj sa ma občas pýtajú,keď nakúkajú do kočíka,či je to chlapček alebo dievčatko 😀

Lulu, včera ste už potom v Turej neboli?aj s kamoškou sme pozerali,či vás nestretneme,ale nevideli sme vás.mali by sme sa niekedy dohodnúť naisto,keď pôjdeš na Turú,že sa stretneme.Inak,Erička je hrozne zlatunká, taký drobček. 😉

my ideme na obed k našim an celý víkend,idem si odpočinúť.včera sme boli na očkovaní, ráno sme vstali s teplotou,tak som zvedavá,ako sa bude vyvíjať deň.

a čo sa stretka týka, ja budem v Meste celý týždeň od 1.6,takže ak by sa dalo dohodnúť tak,aby som mohla prísť aj ja.čo tak piatok 5.6. 🙂 ? alebo chcete v týždni?napíšte,komu to ako vyhovuje a určite sa dohodneme, veď vonku je už krásne,nebude problém ani s programom.

lulu723
22. máj 2009

Ahojte 🙂 ja som neni takto astrologicky zalozena to len ked sa ma mala ockovat tak kuknem do kalendara aky je mesiac a hotovo.strasne tam revala sak janet to ocula,lebo isli hned po nas.potom bola cely den zla jak 100 certov,ale to jej asi idu zubky.

janett sak ja som ta cakala,ale si dlho nesla tak som sa motala po turej,ze ma dobehnes a ked som ta nevidela tak som isla k mame.potom som isla az o 5 von,lebo mala mi zaspala u mamy.inac aj Matusko je velky fesak skoda,ze sme neboli spolu chcela som si ho lepsie obzriet ☹

a vsetko najlepsie k 10.mesiackom zelam Matuskovi 😀 😀 😀

michaela2410
22. máj 2009

Ahojte!
Natsa, robim. Len vcera a predvcerom som mala dovolenku. Ale dnes som mala len prvu hodinu, lebo su este maturity, tak mame upraveny rozvrh.
Buduci tyzden idem normalne rdo prace. Dufam, ze sa ten kasel umudri. Dnes som chytila v triede zachvat, par minut, ale ziaci boli fajn, jedna mi aj ponukala cukrik na hrdlo 😉
Mam taky zastrety hlas, ale hadam sa to zlepsi. Teraz si uz nemozem dovolit zostat doma. Ja si myslim, ze mam nejaku alergiu a takto sa prejavuje, ale nic mi zatial nezistili a myslim, ze ani nezistia.

michaela2410
22. máj 2009

Ozaj, to stretko by bolo fajn, aspon by sme sa poznali. Ak by ste sa dohodli poobede, tak sa pridam, ak budeme ok. 😎

A co Evka? Dnes mala tusim termin!