Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

natsa
28. máj 2009

no vy ste tu toho popísali.Napíšte hodinu a ja sa prispôsobom.No ja som teraz u našich boli sme na záhrade malý drichmal a ja som medzi tým pretrhať mrkvu a obrať jahody.mám ich teraz pred sebov a pomali zobkám.Mama sa teraz jaší z Dankom.
niekedy ma to bavý inikedy to robím z nechutou(varenie)Ale je pravda že som už aj varila na maminej 50 tke.
Niekedy sa nudím,všetko mám porobené tak ešte na večer niečo napečiem niečo rýchle.Naposledy som robila perník.

michaela2410
28. máj 2009

Mirka do PN chodim na ORL a minuly tyzden ked mi preplachoval tu dutinu, tak kazal prist na kontrolny rtg

michaela2410
28. máj 2009

Ja varim rada, ked viem, co. Pecenie nemusim 😒

mirkaff
28. máj 2009

a ja skor naopak,,,,pri vareni sa mi napady minaju a pecenie ma velmi bavi..s tym nemam problem,,tiez som piekla sedmore rezy na maminu sesdesiatku..a dokonca pri malom......vtedy sa to dalo,kde som ho posadila tak sedel,,cil je jak utrhnuty z retaze ked uz sam chodi......

lienka55
28. máj 2009

Ivetka aj mam doma jahodky,prisniesla mi ich mama,budem zajtra robit smotanovo jahodovu tortu s piskotami.Uz sa na nu tesim mnam,mnam. 😀

janette4
28. máj 2009

baby nerobte chute.ja idem zajtra robiť tiramisu 😝

lienka55
28. máj 2009

janette,no este lepsie. 😀

lulu723
28. máj 2009

no dobre tak ak nebude moc zima tak dojdem.v Meste by som mala byt tak okolo 14:15 to hned vystupim pri kasarnach.ja zajtra idem robit kuracie rezne z nivovou omackou a ryzou idem to robit prvykrat tak sa na to tesim,lebo to strasne lubim. 🙂

janett zajtra nedojdem do turej nejako sa mi nechce ked teraz poprsalo tak bude zima a ja nemam rada zimu

dnes krpata spala 2x po 2,5 hodke tak som mala pokoj sttrasne je diva a neviem po kom ked stoji v postielke zacne skakat a postielka sa uz rozpada uz tam boli na spodu 2 latky odvalene co tak skakala.a dnes sa strasne radovala,lebo sa postavila a pustila sa a stala jak socha par sekund a potom spadla na zadok a takto to robila aj 10x ide ma z nej porazit,ale sak ju lubim jak blazen 😀

natsa
29. máj 2009

No ten moj malý sa mi akosi nepáči.kašle jak starý hrnec.ja so m tiež akási na prd.hrdlo ma bolý ale teplotu nemám.tak či to nedostal malý odo mna.včera večer som mu merala teploto tak mal 37,6 v ritke.to ešte nieje teplota,že?
Janett napiš recept.dnes idem ukázat malého do maminej roboty tak aby ho neuriekly.ako je u vás?tu na Myjave je strašná kosa aj ma mrzí že som malému nezobrala nejakú bundu.no čo dám mu von 2 trigovicu a deku ked je nascípaný.

rikarr
29. máj 2009

ahojteeee

všetko naaaaaj oslávencom 😀 😎

akoto vyzerá zo stretkom????

lulu723
29. máj 2009

Ahojte tu je tiez strasna zima a v dome mame 19,5 stupna co je dost malo.akurat sme vypli kurenie co sme mali na 23 stupnov a teraz takato zima nas prekvapila.sak uz o aj dal do poriadku malu som dala spat tak dufam,ze si pospi tie 2 hodky ako vzdy.no a ja idem cosi spratat a a idem varit uz sa tesim na tie kuracie rezne z nivovou omackou uz,aby som to mala na taniery 😀

janette4
29. máj 2009

ahojte rikarr, stretko je vo štvrtok okolo 15hod. 😉

mne malý spí od 10,tak čakám,že sa každú chvíľu zobudí.sused tu stále trieska a vŕta,ale malý si už tuším začína zvykať a ignorovať to. ☹

aj u nás je kosa.vonku 11st. a doma máme 21,5,tak akurát.dnes ani von asi nepôjdeme,keď prší.aspoň som si ožehlila,už periem druhú práčku a ešte mám asi 3nachystané.len na balkóne mi to bude dlho schnúť,dúfam,že zajtra sa vyčasí a dám to tam doschnúť. ☹

ludka,tak takú mňamku by som si veru dala,ja taký veci milujem.

lulu723
29. máj 2009

boze baby chudatko Evka uz ju dali dole na gyndu maly ma silnu zltacku tak je pod svetlom.stale len spinka ani papat poriadne nechce a evka ma aj malo mliecka.uz ju tam ide porazat.uz je tam vyse 2 tyzdnov a hadam si tam este jeden pobudne.strasne by som jej chcela nejako pomoct a neviem ako mozno sa vyberieme a pojdem ju veru kuknut 😎

mirkaff
29. máj 2009

zdravim.......nanic pocasie a este aj take spravy...tak to mi jej je luto,tie deticky byvaju ospale z toho svetla...nas maly tam bol pod tym svetlom 3 dni,,preto sme nesli domov stvrtok ale az pondelok....my sme tam boli 7 dni..

A to ju preco prelozili dole na gyndu.??..ved je maminka novorodenca.....ja som bola normalne na izbe tam kde nas previezli po porode...veru Ludka ty ju osobne poznas,,a myslim ze by sa potesila tvojej navsteve..i ked drobca neuvidis,,aspon ju potesis..no a nechaj ju od nas srdecne pozdravovat....

lenca13
29. máj 2009

Ahojte tak mam uz upratane este utriet prach 😉

Tak Evky mi je ozaj luto tak nech su cim skor doma 😉 miri mozno maju na porodnici plno tak preto dali Evku na gyndu 😕

natsa
29. máj 2009

no chuda Evka.mne malý pospal pred obedom skoro 2 hod čo doma nebýva.
Ja tiež n eviem prečo ju prestahovali.spomenula som si na jednu čo so mnou ležala po cisaráku.ona musela porodit v 32 týždni mala niečo z tlakom.malý bol stále v inkubátore.ukázali jej ho až po3 dnoch ani nemohla íst za ním.ked nám nosili detičky na kojenie jej nič.tak mi jej bolo lúto.išla domov den predo mnou,malý tam ostal,ona zúfala pre pocit ísť domov bez bábetka.ked sa pýtala,že či by tam nemohla zostať aspon dole na gynde tak jej povedali,že nikto vás tu nebude živiť zadarmo.
to stretko bude už na beton vo štvrtok o 15 tej?

lienka55
29. máj 2009

Ahojte maminy,
aj u nas je skaredo asi ako vsade.Doobeda som robila rizoto a tu jahodovo smotanovu tortu/uz len cakam kym stuhne/ a sup sa do nej 😀 .Idem si este umyt WC a kupelnu,kym mi maly spi,tak sa mi nechce 😝 ,radsej by som si isla lahnut. 😔

Evka nech uz je cim skor doma,chuda musi ju tam porazat.Ludi pozdravuj ju od nas a ze na nu stale myslime.
Ivetka,to vase prechladnutie bude asi tym pocasim,chvilku je tak potom zase inak. 😉

mary3
29. máj 2009

Ahojte...
Ja len na skok.... precitala som len tak zbezne....
Chuda Evka, nas maly mal tiez dost silnu zltacku ale praveze nebol spavy, aj dr sa cudovala, vobec som ho nemusela budit na kojenie, praveze papal hrozne casto.....
Lulu, tak ju pozdravuj a ze zelame vela mliecka a nech su cim skor doma....

lulu723
29. máj 2009

no vlastne ja ju osobne nepoznam a ani som ju nikdy nevidela,ale ked pojdeme do TN tak veru vybehnem za nou.jedna co zase somnou bola na izbe tak tu tiez dali na gyndu a maly tiez bol pod svetlom tak ona prisla somnou aj odisla somnou narovnako a dokonca byva v Meste tak ju zavolam na to nase stretko.

Leni ty urcite poznas jej muza,lebo robil vozikara v Emersone vola sa Marian Zeman a ona je Martinka celkom sypmaticke dievca a velmi dobre sme si rozumeli. 🙂

lenca13
29. máj 2009

Ludi asi viem ktora je to ma taky zeleno sedy kocik?

mirkaff
29. máj 2009

marian Zeman,,to mi nieco hovori??

baby mna MM dnes dva krat prekvapil...no rano dosel jak smrtka potichucku ked sme este lezali,,ani neviem kedy si odomkol...to bolo asi o pol deviatej.....no a druhy krat o jednej sa zjavil medzi dverami ale to uz som mu povedala ze ci ma kontroluje,,ze ide jak duch.......ale zobral si pol dna volno,,lebo mal niaky nadcas,,a v ich firme sa nadcasy nepreplacaju,tak dosel skor.......

mirkaff
29. máj 2009

teda bez otaznika za tym priezviskom......ako asi vypada??meno mi je povedome..ale neviem ci si ho nemylim s PIKOLOM...

lulu723
29. máj 2009

no tak to si ho teda mylis z PIKOLOM 😀 😀 😀

leni ano tusim ma taky kocik

lenca13
29. máj 2009

Ludi a byva aj blizko Hajoviek ale ved aj ona robila v EES alebo sa mylim

janette4
29. máj 2009

ludka ja poznám jedného Zemana,čo robil vozíkara v sklade v EES a jeho žena je Martinka a má rovnako starého chlapčeka, ale ten sa volá Rasťo a rodičov má na Rajkovej.a ona pochádza zo Zlatých Moraviec?

rikarr
29. máj 2009

fuuu evky mi je luuuto ...švagriná hovorila že na porodnickom oddelení bolo cca 50 ludí tak asi mali plno .....

už aby bola doma a na tu porodku zabudla čím skôr .....

neviem presne či na stretko dojdem ...budem sa snažiť

lulu723
29. máj 2009

alebo sa vola Rasto?no neni som si teraz ista,ale ma synceka Patka a je tak stary ako nase deturence

mirkaff
29. máj 2009

lulu ako robis tu nivovu omacku???
ja uz neviem co varit,,,,my sme jak srotovniky.....

decka mam uz okupane a ondrej tlce v podkrovi,,,dnes som robila jahodovy dzem...a jeden pohar som uz zozrala,,teda vylizala....

lulu723
29. máj 2009

Mirka to si nastruham na struhadle 300g nivy a dam varit 200ml smotany na varenie a ked zacne vriet tak tam supnem nivu a miesam dokym sa nerozpusti a podla potreby si dolejes smotanu.inac to bola dobra mnamka 2 taniere som toho zjedla a aj svokra necakane dosla skoro ma vykotilo tak aj jej som dala nech nevyprava,ze jej ani jest nedam 😠

lienka55
29. máj 2009

lulu to s tou svokrou,dobreeeeee ha ha ha. 😀 😀 😀
mirkaff ,ale nie je to na vas vidiet ze by ste boli srotovniky. 😀
rikarr a preco asi neprides? 😉